Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Gość 1on1
bede za tydzień !!2 listopada nie wiem chce przyjechać z rana ! a jest sie do czego przytulic ale chce 2kg schudnąć no może 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
a jaka jest prawidłowa odpowiedz ? a może inny zestaw pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1on1...każda jest poprawna:D Inny zestaw nie wchodzi w grę..wybacz...ale chodzi o dobro kaszej katasi załozycielki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katasiu--->jesli uciekną...to znaczy, że niezbyt odważni....chciałabyś mężczyznę który ucieka gdy padają poważne pytania?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
słuchajcie mój przebieg to 30 to już troche ich było !!! powiem tyle wiecej niż 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satinelle--> ty to jednak madra kobieta jestes;) moze sie czegos naucze od ciebie:) pytaj dalej kolezanko:D a wy panowie: szczerze odpowiadac:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucyja23
Witam wszystkich satinelle w roli dedektywa sie sprawdzasz:):) pytaj zobaczymy jak panowie poradzą sobie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1on1....dlaczego? Twoja odpowiedź była bardzo ciekawa...została zauważona....czyni z ciebie niezwykle cennego, doświadczonego kolegę...a więc...jak dla mnie...same plusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
ja zaraz wracam lece z moim burkiem polatać dookoła bloku !! zaraz wracam moje PANIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[Katasia-->doskonale....z ust mi to wyjęłaś:D] A ja zapytam o zazdrość....jakie macie granice wytrzymałości?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze wrocilas ale facetow nam wcielo:( tzn 1on1 poszedl z burkiem na spacer:) ale czy wroci ...?? bo my z satinelle zadalysmy im kilka trudnych pytan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×