Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Gość za to na pieska
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stańczyka
Tylko bez wyzwisk, ok?! Panuj nad sobą, koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna satinelle:) dostalo jej sie za moje slowa:) a ja oczywiscie zartowalam:) i jak widzisz Stanczyku nie ma dla mnie znaczenia czy ktos jest wysoki czy niski jesli mozna sobie z nnim fajnie pozartowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
Przyznam się bez bicia :) , spędzam weekendy na własnej budowie, buduję co nieco i nie przegrałem życia na kafeterii ale lubię tu zaglądać , coś się dowiedzieć od kobiet , natomiast podejżewam, że Wy kobiety spędzacie weekendy na zakupach , czy tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie i w tym problem. Pojscie do Pubu- i co z tego ze pojde, co z tego ze sie usmiechne. Jak wiadomo na czym polegaja znajomosci pubowo-dyskotekowe. A ja chce sie do kogos przytulic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie:) dla stanczyka juz byla suchcielcem (cokolwiek to znaczy) a teraz jestem szmata:) dziekuje ci bardzo i czas sie chyba juz pozegnac:) tzn ja zostaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech....dajmy spokój z tym wzrostem:D Kornik to maleństwo...Stańczyk też nie za duży...Katasia tylko udaje wielkoluda.....ja ledwo dzwonka w drzwiach sięgam.....o co tu się bić?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend na zakupach nie. chociaz dawno nie bylam:P Mam spedzic reszte zycia w poczekalnii a moze sie zwolni super perspektywa nie ma co ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm czyli nie ma szansy ze zostali jacys fajni wolni faceciu??? przeciez my dziewczyny jestesmy fajne i wolne:> czy z facetami nie moze tak byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ide tam i np. chciałbym tego samego... więc nie pisz że tam chodzą nie wiadomo kto ;) Stańczyk PRZEPROś !!! żądasz szacunku ? więc sam się zachowuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie szukać
sami się znajdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moze zakupy to jest to:> mam na mysli poznanie fajnego faceta;) bo znam takich (fajnych ale zajetych) co uwielbiaja zakupy:D ale moze sa jacys fajni ktorzy buszuja po sklepach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
Posłusznie melduję, że jestem wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×