Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Heyka wszystkim! 🌻 Gdzie się podziewacie??? Smutno tu się zrobiło i jakoś cicho! :-( Pozdrawiam cieplutko! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka.popieram Marketkę...coś topik obumiera...!!! :-( 🌻 Piszcie...piszcie...piszcie...!🌻 Pozdrawiam gorąco!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Marketko...też mam nadzieję że po majówce wszyscy powrócą do nas!!! U mnie też słoneczko,ale ręce i nogi mi już przy kompie zmarzły...mam uchylony balkon!!! Pozdrawiam!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Witajcie :) Odpoczywam, mam dużo wolnego :) U mnie strasznie wieje :-O Mimo to po południu wybieram się z mężem na spacer. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka! :-D 🌻 Marketko...bardzo Cię przepraszam,że nie zajrzałam,ale wróciliśmy bardzo późno,zmarznięci,wskoczyłam od razu do łóżeczka! 😘 😘 😘 Melduję sie więc rano i błagam...piszcie...!!! Pozdrowionka! 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka! :-D Melduję się...coś widzę że wszyscy wybyli na wolny weekend....! ;-) Ja wybywam na działeczkę...grillowania czas nadszedł!!! :classic_cool: Pozdrawiam! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka wszystkim! :-D Działeczki wczoraj nie było,dzieci nie chciały jechać a tak naprawdę to jeszcze zbyt chłodno na kilkugodzinne siedzenie na dworze! Dzisiaj czekają mnie zakupy...mąż wyczyścił wczoraj całą lodówkę! Muszę jeszcze dokupić kilka drobiazgów na niedzielne wesele...! Jutro rano fryzjer...3 godziny męczarni....baleyagu mi się zachciało!!! Pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Dziękuję :) i wzajemnie :) Przez ten tydzień wolnego tak sie rozleniwiłam, że nic mi się nie chce robić, a jutro do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka!!! ;-) 🌻Marketko...wesele się udało...ojjj...nóżki bolą straszliwie...ale warto było poszaleć!!! :-D Pozdrawionka😘 🌻matumater😘 🌻Dallia😘 🌻Alex71😘 Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Odpoczełam ale do pracy wrócić ciężko :( Nic mi się nie chce dziś robić :( Może to przez tę ponurą pogodę. Pod koniec tygodnia jadę w góry a tu nie zapowiada się słonecznie :( Może jednak pogoda pozytywnie zaskoczy :) Liczę na to. Pozdrawiam wszystkich tu piszących :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka 73
Ale fajny topik ! Jestem z wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex01
Kochani ale sie ten topik rozkrecil. Pozdrawiam z Kopenhagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, mój facet prosi mnie abym ubierała obcisłe spodnie, tak się jemu bardzo podobam, mówi że go to podnieca, czy macie podobne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka wszystkim! :-D 🌻witam nowe osóbki! Piszcie!!!😘 🌻Silicowa...miło Cię widzieć,Matko Chrzestna topiku!!! To o co prosi Cię Twój facet nie jest raczej problemem...mój mąż bardzo lubi jak ubieram się np.w obcisłe spodnie...mini...! Nas przecież to nic nie kosztuje a takim ubiorem sprawiamy facetowi przyjemność! 😘 🌻🌻🌻dla wszystkich😘😘😘 Pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex01
A moj maz stracil zainteresowanie!!! Totalnie mnie ingnoruje. I co na to poradzic??? Moze macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka:-) 🌻Alex01...spróbuj sprawić mu jakąś przyjemność, coś czego dawno nie robiłaś...to może być jakieś danie,które uwielbia...cokolwiek,co może mu coś przypomnieć z dawnych lat! Spróbuj z bielizną...sexi ciuszkami...nawet podziała piosenka,której razem słuchaliście...PRÓBUJ...wszystkiego po kolei...zauważy to na 100%!!! Powodzenia!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Cześć!!! Wróciłam, odpoczęłam, opaliłam się trochę :) Ja akurat lubię chodzic w obcisłych spodniach, dopasaowanych bluzkach czy sweterkach. Nikt nie musi mnie do tego namawiać :) Spódniczek nie lubię i rzadko je zakładam. Mam trochę zaległej pracy, zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex01, spróbój ubierać obcisłe spodnie, najlepiej białe, beżowe lub siwe, zobaczysz że zrobi duże oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka:-D 🌻Witajcie dziewczynki🌻 🌻Dallio...ja też nie noszę spódniczek,zbyt duży dyskomfort to dla mnie...ale czasem dla męża zakładam...niech sobie popatrzy!😘 🌻Dzięki Marketko!Ja też wolę ubrania podkreślające figurę...nanosiłam się już namiotów jak byłam puszysta😘 🌻Silicowa...napisz proszę,dlaczego akurat w tych właśnie kolorach? Działają jakoś inaczej niż np. niebieskie, czarne czy czerwone?😘 🌻dla wszystkich😘 pozdrowionka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Kolor nie ma tu znaczenia chyba, zależy co komu pasuje, w czym się najlepiej czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Ja nie przepadam za białymi, zawsze się czegoś dotknę i wybrudzę :(. Na co dzień lubię dżinsy, a do pracy różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam ochotę na seks to już nad wieczorem ubieram spodnie bardzo obcisłe, wtedy mąż już nie może się doczekać, kiedy pójdziemy do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
to zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
mój raczej ma średni temperament :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męzczyżni są wzrokowcami, i trzeba im dopomóc kierować ich do naszych interesów. Kiedyś gdy miałam ochotę a on nie, to nie kłóciłam się. po prostu otwierałam jego rozporek i głaskałem jego fiutka tak długo aż stanął i zaniósł mnie do łóżka. Odwagi dziewczyny. Do seksu macie prawo i obowiązek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×