Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

🖐️ No ladnei Marketo goscie tak Cie wykonczyli do reszty,moze to tez nerwy,skoro piszesz ze cos na lini ty i maz nie dziala jak nalezy.Wiekszosc naszych problemow zdrowotnych ma podloze nerwowe-powinnam napisac moich problemow zdrowotnych.A szczerze mowiac wiem cos o tych kryzysach-zeszly rok byl pod znakiem kryzysow,burz z piorunami a teraz wplynelismy na spokojne wody :-) Lece robic kolacyjke dla moich chlopakow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Od godziny moge powiedziec ,ze zaczal mi sie dluuuuugi weekend.W pracy pojawie sie dopiero w srode:-) Oj Marketo wez lopate i zakop te doly gleboko🌻 Dzis u mnie byla tesciowa,rzecz jasna pod moja nieobecnosc urabiala meza i jak zwykle po jej wizycie byly spiecia. Musze gdzies wybyc na lono natury bo oszaleje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,dziewczyny nie ma mowy o kasacji,chyba nie poddamy sie????? Marketo niestety mężuś nie zjechał do domu :( a ja mam potwornego dola więc wole siedziec cichutko i nie odzywac sie,aby Was nie zarazic..... Izabelinko nikt tu o Tobie nie zapomniał :) Patyczak wypoczywaj,miłego leniuchowania :) pozdrawiam buziole pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie co to za doly 😠 zaraz brac lopaty-moga byc nawet takie do sniegu i zasypywac-to jest rozkaz!! A do kasacji to chyba pojda tesciowe :-P a nie nasz topik:-) Hmmm jak to jest ze z facetami zle i bez facetow tez zle! Moj wlasnie spi i mam taka bloga cisze w domu:-) Dziewczyny trzymac sie prosto i poreczy 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ,ale tyle się u mnie dzieje...I to nie najlepiej. Nie potrafię się w tym ogarnąć. Jakbym sie nie obróciła to i tak d,,pa z tyłu .:( Wróciłam do narzeczonego pod warunkie,że pewne sprawy załatwi(przez to go rzuciłam) . A tu dalej to samo... Dziecko na tym cierpi,bo chce żebyśmy byli razem.Moja matka się buntuje bo mam wyjechać do niego na drugi koniec Polski.A jego matka ,z którą on ma firme i ona rządzi mnie nie chce. A ja sama w tym piekle ,bo nie chcę zawieść dziecka,nie chcę zostawić matki,ale też nie chcę bys pod butem jego matki.Każdy czegoś odemnie oczekuje....A on jak ciele chce mnie,ale mama rzecz święta pomimo,że ona traktuje mnie jak przybłędę. Już byłam gotowa do wyjazdu,swoją matkę ustawiłam do pionu,a tu słyszę,że ,nie mam nic do gadania ,bo jego mama tak chce... To chore,dlaczego mam się poświęcać dla kogoś kto dla mnie palcem nie kiwnie :( Pozdrawiam i obiecuję,że jutro wpadnę na kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ \\_/> i jakas czekoladka na te smutki Wasze Mglisto jakos mam nadzieje ze sie wypogodzi bo musze wypalic z domu bo inaczej oszaleje!! Wczoraj spielam sie z m.Boze jak Ci faceci czasami nic nie rozumia,mozna mowic tlumaczyc a oni i tak nie kapuja 😠Czasami potrzebuje aby powiedzial to co ja chce uslyszec(moze nawet skalmac)a on mowi co Ci mam powiedziec.....porazka totalna porazka!!! Izabellinka to masz klina:-( nie zazdroszcze .Swoja mame to zawsze mozesz urobic;-) ale mamusie narzeczonego to juz nie.Jesli to kobita z charakterem to juz nie masz szans.A jak by nie patrzec to mamusia narzeczonego i zawsze nia bedzie i jestem pewna,ze jakby trzeba bylo wybierac my zony,narzeczone a mamusia to wiekszosc facetow wybierze mamusie!!Wiem po sobie. A Ty masz jeszcze mieszkac u narzeczonego jestes na to gotowa?Nie bedziesz miala przyjaznej dloni.Nie probuj nic robic dla kogos pomysl co bedzie najlepsze dla ciebie.Bo co bedzie jesli sie przeprowadzicie,dziecok bedzie szczesliwe a Ty nie i po czasie sie rozstaniecie?(czego Ci nie zycze :-)) Zycze abys podjela wlasciwa decyzje dla Ciebie 🌻 Dla reszty 🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,też mam kawę ,tylko dziś jakby goryczą podjeżdża :( Patyczak: super to ujęłaś. Ja to wszystko wiem tylko nie wiem jaką decyzję podjąć.Cokolwiek zrobię będzie źle :(Najbardziej bym chciała wyjechać tam gdzie nie będzie naszych matek.Ani jednej ani drugiej. Ale szanowny Pan Mamisynuś ani myśli.On ,egoista i oportunista z urodzenia myśli,że wszystko się ułoży.A przy tym jest zbyt leniwy i wygodnicki,żeby choćby palcem kiwnąć w celu rozwiązania problemu:( Dziś przyjeżdża: czuję dym;) Będzie decydująca rozmowa,bo ja się szarpać i poświęcać nie będę skoro on też nie zamierza.Albo będzie myślał o naszym wspólnym dobru,albo niech go mama dalej niańczy :) Ja nie z tych co : niechby pił,niechby bił,obyn tylko był . Pewnie dlatego jeszcze się z nikim nie związałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,widze że żadna z nas ostatnio nie ma łatwo...a najgorsze że nie ma na to skutecznej recepty.....ani właściwych słow......ale pamietajcie,niewolno sie poddawac,nigdy! ____$_Dziś rozdaję ____$$_motyle. ____$$$_Kolorowe szczęścia ____$$$$_chwile. ____$$$$_Ulotne i ___$$$$$$_delikatne, ___$$$$$$_ A siły mają __$$$$$$$$_w sobie tyle. __$$$_$$$$ __$$$$_$$$ _$$$$$_$$$$___? _$$$$$$_$$$___I _$$$$$$_$$$___I $$$$$$$$_$$___I $$$$$_$$_$$__I____? _$$$$$_$$$$__I___I __$$$$$_$$$_# ___$$$$$__##__$$$ _$$$$$$$_##$$$$$$$$$ $$$$$$_##_$$$__$$$$$$$ $$$$$_###$$_$$__$$$$$$$ $$$$_###_$$_$$$__$$$$$$$ $$$_###_$$$$$_$$$_$$$$$$ $$__##_$$$$$$$$$$$$$$$_$ $__#__$$$$$$$$__$$$$$$ _$ $___$$$$$$$$$$$ ____$$$$ ____$$$$$$$$ ________$$ ___$$$$$$$ __________$ ___$$$$$$ __$$$$$$_ Leciutko jak __$$$$_mgiełka _$$$$_Niech przysiądą _$$$_na twej dłoni. _$$_ Niech zabiorą _$_Cię ze sobą, _Gdzie marzenia księżyc goni.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marketo oczywiscie klikam na drzewko 🌼 Izabelinko musze przyznac ze masz bardzo trudną sytuacje,niestety podjęcie jakiejkolwiek decyzji to ogromne zadanie,wiem że nie jest Ci łatwo,bardzo Ci współczuję i trzymam kciuki..... Pozdrawiam i przesyłam buziaczki dla Was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja dzis w mlynie bo jutro ide do pracy i obiadek trzeba bylo facetom ugotowac,bo w zeszlym roku gotowali sami i kuchnia byla w oplakanym stanie. Marketo ciesze sie ze idzie ku lepszemu:-) u mnie tez sie klaruje. Izabellinka-zajeta pewno rozmowa z narzeczonym oby osiagnela to co bedzie dla niej najlepsze. Sips przytulam moooocno bo ty slomiana wdowa teraz jestes. Dla wszystkich 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,oczywiscie ja swietuje,ale flagi nie wywiesiłam :(byłam z dziewczynkami na mszy,takiej z pocztami sztandarowymi,delegacjami i orkiestrą,.........oj przypomniałam sobie jak to bylo kiedy ja z nimi grałam to były czasy..... pozdrawiam i zapraszam na ploteczki przy kawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marketo zaglądam tu kilka razy dziennie ale widze że coraz mniej osób tu bywa :( a miałam nadzieje że topik rozkręci sie kiedy przyjda długie jesienne wieczory..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Nie wiem co się dzieje i nawet nie próbuję tego ogarnąć .Pozdrawiam Was. Proponuję na ten tydzień rozważania o świętach, :) Przecież to już niedługo :) Pachnąca choinka,biały obrus na stole ... Ach,ja wciąż na to czekam z entuzjazmem małej dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://magiaswiat.budujemydom.pl/zdjecia/0964_fb083cb5e39724a5.JPG&imgrefurl=http://magiaswiat.budujemydom.pl/zdjecie.php/964,1,najpiekniejsza_choinka/&h=450&w=600&sz=105&hl=pl&start=1&um=1&usg=__utFUXVFCtcefBJC2h4XSEUk3V3I=&tbnid=Hi7AcZ87-ia6QM:&tbnh=101&tbnw=135&prev=/images%3Fq%3Durok%2B%25C5%259Bwi%25C4%2585t%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 Szaro,mglisto tylko jeszcze deszczu brakuje,pewno bedzie padac bo zapowiadali. Swieto minelo mi szybciutko bo w parcy. Wczoraj znow spielam sie z m. na temat tesciowej :-( Zblizaja sie swieta i cos czuje ze atmosfera bedzie sie zageszczac...a ja nie mam zamiaru godzic sie z rodzinkom tylko dlatego ze bedzie Boze Narodzenie i udawac ze nic nie ma na rzeczy.Taka obludna ja nie jestem. Izabellinka glowa do gory i nie daj sie!! A swieta nie ma nic piekniejszego a jak juz przypomne sobie swieta z dziecinstwa to sie rozplywam :-D Pora chyba pomyslec o prezentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie bardzo serdecznie,ale światecznie się zrobilo.....tak te świeta maja magie w sobie........ Patyczak tak mi przykro,wiem co czujesz bo sama kiedys przez to przechodziłam :( dziś mam to już za sobą.....moja teściowa ma zal że nie dziele sie z nia opłatkiem,że niepotrafie choc na jeden dzień zapomniec .....ale jak moge przełamac ten biały chleb mając świadomosc że to tylko na pokaz.. Izabelinka trzymaj sie... pozdrawiam buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja dzis od rana sama w domu,moje dziewczyny wyjechały na zawody (piłka ręczna) w domu będą dopiero po 20stej,mąż nadal w trasie,obiecał że jutro zjedzie ale kto go tam wie.......pogoda nas niestety nie rozpieszcza,no cóż bywało lepiej..... Marketo trzymam kciuki za pomyslne wyniki cytologii...innej opcji nie ma..... bużka pa. A tak na marginesie,gdzie się podziała cała reszta???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marketo ja tez czekam na cytologie a gina zaliczylam wczoraj i pobral mi wymaz i znow czekanie na wynik.Nastepna wizyta w grudniu.M. twierdzi ze chyba sobie wymyslam te wszystkie dolegliwosci 😠 Sips ty bidulo❤️ 🌻 az drugiej strony bardzo dzielna z Ciebie kobieta.Maz jak wroci to ma Cie na rekach nosic. Izabelinka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo o zdrowie lepiej nie pytaj,mam 19stego o 16.30 zabieg,niestety pod narkozą,boje sie jak ...ale co zrobic,taki los kobiet :(...ale powiem szczerze... milo mi że pytasz 😘 mąz dzwonił obiecał że jutro bedzie,wziął tydzień urlopu,aby się mna zajac :) a jeśi chodzi o dziewczyny to ....niestety mecz przegrały i wracają do domu niepocieszone...a jutro do szkoły,już widze jak bedą wstawc 😭 pozdrawiam i zmykam musze przygotowc cos na pocieszenie.... dobrej nocy pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\_/> Dziecie poszlo do szkoly-nadrabiaja 2.01.09 i w grudniu beda miec 2 tygodnie wolnego. sips-trzymaj sie mocno bedzie wiadomo jak-dobrze baaa bardzo dobrze. Tzrymajcie sie cieplutko 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,dzieki dziewczyny za miłe słowa 😘 😘.....niestety przed strachem nie da się uciec,co zrobic takie nasze życie.....ale majac Wasze wsparcie czuje się nieco pewniej ;) Marketo mam nadzieje że ta Cyfra+ nie pochłonie Cie całkowicie i znajdziesz czas aby zagladac tu do nas :) Patyczak moje dziewczyny tez dzis odrabiają 2stycznia,ale po wczorajszym meczu cos ciężko było je wyrwac ze snu....na szczęście udało sie...mam nadzieje że nie prześpia wszystkich lekcji :D pozdrawiam i milego dnia zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdziez Was wszystkie wywialo? Marketa pewno bawi sie pilotem;-) i obczaja co ta cyfra jej proponuje. Sips pewno przygotowuje sie na przyjazd meza. Izabellinka cala w skowronkach upaja sie obecnoscia narzeczonego. Posiedze przy herbatce moze ktoras wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Chyba zostawiłam dupka,ale sama sobie nie wierzę więc się nie zarzekam :( Pewnie świadomie wdepnę w to bagno ,a potem będę się (idiotka) wypłakiwać na kafe. Oby była silna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby ja była silna i nie uległa mu. We wtorek znów u mnie będzie...(: Zabroniłam,ale wiem,że i tak przyjedzie,bo drugiej takiej idiotki nie znajdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___ ,x.*`,x.*`,x. __,x.*`,x.*`,x. ABY zrozumieć _,x.*`,x.*`,x.ludzi,trzeba starać x.*`,x.*`,x. się usłyszeć to, x.*`,x.*`,x.czego nigdy nie _,x.*`,x.*`,x. mówią i być __,x.*`,x.*`,x.może nigdy _____ ,x.*`,x.*`,x nie powiedzą. (_¸.*(_¸.*\'´—`\'*.¸.*\'´—`\'*.¸_)\'*¸_) --(_¸.*\'´(_¸.*\'´`\'\'´—`\'*.¸_)`\'*.¸_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,zasypac to moze nie zasypało ale zamrozilo,no moze przymrozilo :) Marketo z tym nasrtojem to u mnie różnie bywa,wiec nie ma co doszukiwac sie przyczyn,ale milo ze zapytałas. Dziewczyny dzis ja przypominam o klikaniu na drzewko,postarajmy sie zeby uroslo piekne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×