Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

\\_/> bo u mnie dzis zmrozilo -10 No tak sylwester,szczerze mowiac dla mnie to dzien jak kazdy inny.Nigdzie sie nie wybieram,zaszyje sie w domu z mezusiem i bede sie cieszyc bloga cisza do 24 a potem ogladne fajerwerki-sasiedzi zawsze maja baaaaardzo duzo-a jak nastapi cisza pojde grzecznie spac.:-D Sips masz racje z jednej strony zle bo bedziesz w pracy ale z drugiej bedziesz na jakiej szalonej imprezce. Dzis wybieram sie do kolezanki na pogaduchy,raz w roku spotykamy sie na podsumowanie.Przeprowadzila sie do nowego domu wiec okazje mamy aby szampana wypic juz dzis:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tradycyjnie kawunia:-) Sips pewno dopieszcza swoje nogi aby wytrzymaly cala noc. Marketo jakie plany na dzisiejszy wieczor? Ja przez ostatnie dni labowalam :-D Dzieki portalowi\"Nasza klasa\"odswiezylam znajomosci i jezdzilam na ploteczki. Wczoraj z racji swojego swieta troszke swietowalam a dzis bede siedziec w domu i dziekowac,ze nigdzie nie musze isc :-P Pozdrawiam cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________•(▒▒▒▒)• ________•(▒▒▒▒▒▒)• ______•(▒)_(█)(█)(█)_(▒)• ____•(▒)(█)_____ ___(█)(▒)• __•(▒)(█)______XII____(█)(▒)• _•(▒)(█)______\\_|______(█)(▒)• •(▒)(█)________\\|__ _____(█)(▒)• •(▒)(█)_IX______O____III_(█)(▒)• •(▒)(█)_________________(█)(▒)• _•(▒)(█)_______________(█)(▒)• ___•(▒)(█)_____VI____ (█)(▒)• _____•(▒)(█)________(█)(▒)• _______•(▒)_(█)(█)(█)_(▒)• ________•(▒▒▒▒▒▒▒)• _____•(▒▒▒)(_____)(▒▒▒)• ___ •(▒▒▒)_________(▒▒▒)• Niech taneczny lekki krok będzie z Wami cały rok. Niech prowadzi Was bez stresu, od sukcesu do sukcesu! Szczęśliwego Nowego Roku.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko w Nowym Roku,szczęścia ,zdrowia i wszystkiego naj,naj pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam za mąż ,zaraz waracam... Ślub wzięłam ,bo zbyt daleko to zaszło,żeby uciec... Mój mąż chyba stoi po mojej stronie... Za trzy dni wyjeżdżam do niego na stałe i wtedy dopiero okaże się jak to wszystko wygląda... Chyba zwariowałam,ale skoro już wypisałm dziecko ze szkoły to musiałam wypić piwo,którego naważyłam. Pozdrawiam dziewczyny,szczególne buziaki dla Patyczak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sypie sypie sypie ale sie nam zima zrobila:-)lekki zdrowy mrozik Sips jak tam temperatury u Ciebie? Izabellinka no to zaszalalas zdrowo:-) zagladalam na @ a tu cisza teraz juz wiem dlaczego:-D co ci powiem to ci powiem-nie daj sie :-)na tesciowa uwazaj(wiem cos o ty) a maz hm jak to mowi moj syn badz krolowa w domu,bo krolowa rzadzi :-P i oczywiscie gratuluje:-D i niech miesiac miodowy trwa jak najdluzej🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Patyczak oj zimno u nas o 5 rano bylo -22 teraz jest -13,ale od jutra ma byc cieplej a w zamian za mrozik zacznie padac snieg..... Izabelinko gratuluje,wszystkiego naj,naj najlepszego..🌼 🌼 🌼 Marketo odezwij sie czasami do nas 🖐️ pozdrawiam serdecznie i cieplutko milego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marketo wiem że się odzywałaś czwartego :) ale przyzwyczaiłaś nas do długich postów wiec troche marudze już taka jestem ;) U nas mrozi nadal z jednej strony to dobrze bo to w końcu zima i takie jej prawa,ale z drugiej jak widze te dzieci stojace przy drogach i czekajace na autobusy to jest mi ich strasznie zal...dobrze że moje dziewczyny maja pare kroków do szkoły.... Dopijam kawe i zmykam ....pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marketo prawie trafiłas to ma zwiazek z pracą,musiałam jechac do BP myślałam ze wzywaja mnie zeby zaoferowac mi cos konkretnego,ale sie pomylilam,usłyszałam jak zawsze że pracy niestety nie ma a jesli znajde dla siebie pracodawce sama to biuro pracy pomoze mi wypełnic wszystkie potrzebne dokunenty....ble,ble,ble ....no cóż przez zime zadowole sie swoja pracą dorywczą a od wiosny musze pomyślec o zrobieniu prawka i szukac przcy gdzies dalej bo w mojej miescinie chyba nie ma na co liczyc :( U nas dzis rano bylo -10 wiec mroż troche odpuscil,myślałam ze popada troche ale narazie na snieg niezanosi sie...dzis ide do szkoły na wystep moich córek,grają w szkolnych jasełkach...pewnie znowu sie poplacze ze wzruszenia...no cóż pewnie mamy tak maja... Pozdrawiam i zycze miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marketo oczywiscie że interesuje nas,pisz kochana :) Pytasz jak po przedstawieniu,powiem Ci ze bylo naprawde super i wiele osób sie wzrudzylo,katechetka musiała niezle się napraowac żeby wszystko tak pieknie przygotowac....najładniej bylo na sam koniec jak wszyscy chwycili sie za ręce i zaczeli spiewac Znak Pokoju a dzieci ze sceny sypały na widownie małe czerwone serduszka...jestem bardzo dumna ze swoich córek... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marketo chyba wezme przykład z Ciebie i też kupie sobie nową klawiaturę,moja już zupełnie się sypie...tak zachwalasz swoj nowy sprzęt że chyba się skusze... Jeśli chodzi o UP to ja tez mam złe doswiadczenia,za każdym razem kiedy tam jestem pokłoce się z urzędniczką...mam wrażenie że oni tam tylko siedzą i czekają na wypłate....ja też zapisałam się na kurs,nawet byłam na nim dwa razy ale teraz cisza,podobno zabraklo chetnych,ale mi się wydaje,że tu chodzi o coś całkiem innego.... Marketo brawo za wytrwałośc w oswajaniu kotków.... pozdrawiam do miłego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale ziab za oknem i w dodatku pelnia,bedzie mrozic 😭 Sips jak ja Cie doskonale rozumie jesli chodzi o wystepy.W zeszlym roku moj syn dostal role Jezusa w jaselkach alez ja bylam dumna a ile zdjec zrobilam :-)Teraz przygotowuje sie do wystepu na Dzien Babci i Dziadka. Marketo widze ze zakupilas sobie czarodziejska zabawke,dobrze wiedziec ze sa takie zabawki bo jestem na kupnie monitora,klawiatury i drukarki. z tego co widze to rodzina cie sie powiekszyla :-P :-D Izabellinka 🌻 U mnie maz lezy przeziebiony czyli maly sajgon. Wczoraj cale popoludnie czekalam na ksiedza i coz niedoczekalam sie bo ksiadz nie byl juz w stanie do mnie przyjs za sparwa %,skonczyl u sasiada i poprosil aby go odwieziono na plebanie😠 Zapowiedzial sie na wtorek rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Patyczak widze że Twoj syn dostaje takie poważne role....,moje dziewczyny grały zle kobiety,ktore sa tak zajete sobą że niezaoważyły Bożego Narodzenia ... Marketo widzisz jak dobrze że pochwaliłaś sie nam nową klawiaturą,wszystkie na tym skorzystamy,dzieki,a Ty masz czasami wątliwosci czy nas interesuje co piszesz,już teraz chyba wiesz ze zawsze pilnie czytamy Twoje wpisy :) Izabelinko odezwij sie w wolnej chwili..... Pozdrawiam i zycze spokojnego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo jeszcze nie kupiłam ale już ogladalam pare i jestem na dobrej drodze do zdobycia jednej z nich hihi jeśli chodzi o poczte to polecam WP wcześniej miałam na interii,ale często bywało tak ze niemogłam jej otworzyc... no narazie zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry \_/> W koncu jakies zmiany na termometrze tylko -2 :-D W czoraj po wyjsciu z pracy kiedy podeszlam do samochodu nie moglam uwierzyc,caly moj pojazd byl w lodzie.Padal u nas marznacy deszcz i auto wygladalo tak jakby ktos polal go woda i wszystko zamarzlo.Nie moglam doskrobac szyb taka byla gruba warstwa a dzis w garazu mam sama wode. W poludnie wybywam na zebranie w sprawie ferii-znow czekaja mnie wyjazdy na basen,do kina i Aqua park.Troszke sie rozerwie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marketo widze że mimo zmeczania humorek masz dobry ... to super:)tak trzymaj...mnie niestety dopadła grypa,ale daje rade ;).... jeszcze jedno kupiłam klawiaturke super sprawa ....,może nawet taka jak Twoja Marketo bo tez A4 Tech Ewolution kl-50 za jedyne 32zeta :),dzieki za podpowiedz 😘 Patyczak faktycznie tylko pozazdroscic,baw sie dobrze ...u nas ferie dopiero od 16lutego więc musze jeszcze troche poczekac... pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem u mamy na jakiś czs na ferie zimowe.Od męża z domu nie chciałam pisać ,bo nie chcę żeby wiedział o kafe na razie.(on mi nie mówi o czym paple z mamunią).A jeszcze na kompie nie założyłam sobie konta.;) Pozdrawiam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie pozostalo mi nic innego jak kupic nowa klawiature nie moge przeciez zostac w tyle;-) U mnie maly szpital;-) maz przyniosl chorobsko do domu i dzis syn mial stan podgoraczkowy,kaszle :-( 😡 zrobilam miksture z czosnku,bedzie pewno \"pieknie\" wszystko pachnialo ale co tam moze zadziala 12 zabkow czosnku rozgniesc dodac sok z 1 cytryny 4 lyzki miodu i zalac 0,5 litra letniej wody dac do lodowki na kilka godzin i pic po 1 lyzce przed snem. Dzis u mnie bylo mokro,pelno wszedzie wody chyba zdecydowanie wole mroz ;-) Izabellinka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Syn zrobil sobie ferie o tydzien wczesniej czyli nici z wystepow na Dzien Babci i Dziadka.Stwierdzil ze bedzie musial sam cos wymyslic aby wierszyki nie przepadly;-) Maz kaszle jak gruzlik i rozpyla zarazki,najgorsze ze mnie cos bierze wczoraj wypilam miksture mam nadzieje ze bedzie dzialac bo nie moge pozwolic sobie na lezenie.Pogoda sprzyja tylko rozwojowi wszelkich infekcji 😠 Dzis wybieram sie na pogaduszki do wychowawczyni syna mam nadzieje ze nie uslysze nic co mnie zbije z nog ;-) Marketa 🌻 Sips 🌻 Izabellinka skrobnij cos 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem okropnie zmęczona .Cały dzień chodziłam po mieście. Mieszkając (na razie tydzień:) ) u męża zorientowałam się jak wielu rzeczy nam brakuje. Usiłowałam dzisiaj co nieco kupić :( Tragedia,jak już konkretnie chce się coś kupić to tego nie ma albo jest do niczego:( Szukałam serwisu obiadowego,jak fajny to cena ... A budżet jest niestety ograniczony i wyczerpywalny :( Jestem wykończona ,a kupiłam tylko żelazko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że grypa nikogo nie oszczedza:( wiem Patyczak jak cierpisz bo sama sie meczylam z tym chole... przez kilka dni,trzymaj sie kochana zdrowka zycze z calego serca 🌼 Izabelinko niestety masz racje ...w sklepach towaru niezliczone ilosci,ale jak trzeba coś kupic to mamy nielada klopot,a mówią że zakupy to przyjemnosc ;) ... jednak nie zniechecaj sie bedzie dobrze :) Marketo widze że znow jestes w biegu,zwolnij troche :) pozdrawiam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezbyt często tu zaglądacie...:( Spać idziecie z kurami ,wstajecie nie wiadomo kiedy. A tu zaraz topik padnie ;) Jutro zbiórka z samego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam masz racje Izabelinko trzeba zadbac o ten topik bo nam gdzies przepadnie :( no to jak zbiórka to jestem kawe mam z soba bardzo dobra i kanapeczki jak ktoś ma ochote zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×