Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Patyczak :) .....Szczęśliwej podróży do kolejnych Jubileuszy! Niech dobry los się kłania w pas ... Sto lat, sto lat jeszcze raz! :) :) :) :) :) http://static.papilot.pl/img/300/0/drinki_01.jpg Marketo Tobie to chyba wypada życzyć słonecznej pogody i udanej imprezy :) mam nadzieje ze będziesz sie dobrze bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> > > Kawunia pachnaca i po ciasteczku do kawuni. Dziekuje za zyczenia :-) Wczoraj nie dotaralam juz na topik bo caly dzien cos robilam-w sumieto nic konkretnego nie zrobilam 😠 a wieczorkiem siedlismy z mezem i tak zlecialo.Obgadalismy to i owo i stwierdzilismy ze nie jest zle i niech bedzie tak dalej. Kolacje musielismy odlozyc bo moi rodzice pojechali do dziadka wiec nie bylo z kim syna zostawic ale nic straconego kolacja nie zajac-wyegzekwuje to od meza ;-) Dzis dalsza czesc prac porzadkowych a po poludni dermatolog.Ostatni byla ale okazalo sie ze pzryjmuje w inny dzien i pocalowalam klamke-dzis jzu zadzwonie bezposrednio do lekarza. Zaliczymy jeszcze Castorame bo musze jakiegos fajnego kwiatka kupic bo w sobote idziemy na do znajomych nowa chalupe ogladac. Kwiaty to najbezpieczniejszy prezent wg mnie. Ostatnio maz mi mowi ze jest impreza w pracy-meskie towarzystwo czyli chlanie do upadlego.W zeszlym roku po imprezce dwa dni woisial nad kibelkiem :-D A wiec mu mowie nic z tego kochany-obrazony. Wapadlam na pomysla :-) zadzwonilam do tej znajomej potwierdzic wizyte na sobote i mu mowie ze idziemy na imprezke.On caly zglupialy bo nie wiedzial co ma zrobic.W piatek impreza w sobote kazalam Mu wybrac i takim oto sposobem mam z glowy piatkowe chlanie :-) i mezulo nie jest obrazony ze mu nie zezwalam bo sam wybral a ja sprytem osiagnelam to co chcialam :-) Lata praktyki :-P Lece posciel wsadzic do pralki i mamusi grzybki podrzucuic, zupka grzybowa dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Patyczak ale z Ciebie spryciara mam nadzieje że kiedy będę miała jakieś kłopoty z moim mężem to mogę liczyć na Twoje fachowe porady :D pogoda u nas dziś typowa barowa niebo zachmurzone od rana i tylko patrzeć jak lunie deszcz jak juz musi padać to trudno byle w niedziele była ładna pogoda bo u nas dożynki i mam zamiar na nie isc bo wiele atrakcji przygotowano z tej okazji :) Marketo Ty masz u siebie dwa festyny jesli nie będziesz mogła sie zdecydować na który sie wybrać zapraszam do mnie :) oczywiście zaproszenie dotyczy również Ciebie Patyczak :) pozdrawiam i zyczę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ależ mam dzis okropny humor,chodzę jak burza gradowa to sie chyba nazywa zespól napięcia przed @ już dawno tak nie miałam a do tego ciągle chce mi sie płakać ...czy to aby normalne ? Marketo u nas wczoraj padało do południa a potem była śliczna pogoda słoneczko grzało jak należny :) ale wieczory bywają już chłodne ...przed nami piękna złota jesień :) na pajacyka klikam codziennie wiec to chyba jakieś nieporozumienie z tym zaniedbywaniem ;) miłego dnia zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zaniedbywanie pajacyka....w zadnym wypadku :-D ja klikam czasami z innego nicka tak dla rownowagi :-D Chlopcy poszli na ryby 😠 zeby tylko nic nie zlowili :-P Dychac sie nie da,pogoda moze wykonczyc...nawet zdrowego. Wczoraj bylam u babci-okazalo sie ze dostala ataku-ma bajpasy-juz mieli wzywac pogotowie ale leki zaczely dzialac powoli.Gliceryna pod jezyk,cos w areozolu i jakos dala rade. Dziadek narzeka ze nic nie mzoe jesc-to co lubi-bo cukier strasznie duzy. Mowie Wam mozna oszalec. Na domiar zlego tesciowa bombarduje meza telefonami-ryczy do sluchawki i ciagle to samo-kiedy przyjedziesz. Ona wnuka nie odwiedzi.Najwazniejsze zeby maz tam przyjechal. Ten babsztyl dziala na moj uklad nerwowy 😠 Lece robic paste z sera bialego ze szczypiorkiem a potem wladuje sobie farbe na glowe-kawowy braz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) napięcie minęło ale humorek mam nie najlepszy myślałam że pójdę jutro na dożynki,ale niestety mój mąż nadal w tasie a ja sama nie lubię chodzić na imprezy,co prawda mam jeszcze dziewczyny ale to nie to samo :( Patyczak ja tez ostatnio mam kłopoty z teściową wyobraźcie sobie że gdzieś usłyszała że planujemy z mężem powiększenie rodziny (co jest nie prawdą oczywiście) ale ten babsztyl dorwał gdzieś na mieście moje córki i powiedziała im że ..."mama to chyba rozum straciła na stare lata dziecka jej się zachciewa ".. normalnie krew mnie zalała jak to usłyszałam chyba będę musiała przemówić do niej .... Marketo jeśli chodzi o fizjoterapie to na pewno będzie poprawa musisz uzbroić sie w cierpliwość :) pozdrawiam cieplutko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie mnie kobitki bo nie dam rady 😠 😡 Mezulo lezy ledwo zywy,pol nocy nie spalam bo wisial nad kibelkiem :-D Na odcinku sypialnia lazienka nie bede opisywac co jest 😠 Tak sobie polewali,polewali ze dzis umiera..... Powiedzialam ostatni raz!!Ostatnia impreza z Twoim udzialem!! Mielismy dzis isc na kolacje to pojde do du...za przeproszeniem. W dodatku komp mi nawala-google pzrekierowuja mnie zawsze na ta sama strone cokolwiek nie wpisze,a komp sam sie wylacza nagle!! Kolorek moze byc bardziej widoczny w sloncu:-) Sips pewno juz na dozynkach sie uwija bo pogoda jest. Wczoraj pogoda barowa,imprezki raczej sie nie udaly. Ide jakis obiad zrobic ,wpadne pozniej o ile komp calkiem nie padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spierdzielona niedziela witaj w klubie Marketo:-) Mezulo jeszcze do poludnia biegal do lazienki 😠 i oczywiscie umieral!!A mialo byc tak pieknie-kolacja i te sprawy...Drogo to go wykosztuje bo dywan w sypialni zniszczyl kiedy usuwal plamy. Jak sie okazalo to dolewali sobie kiedy my bylysmy w kuchni albo z dziecmi-taki jeden szybki. Jedyny plus to taki ze pozegnal sie z imprezami:-D Dzis jeszcze musze jechac po kapcie dla syna-piekna zemnie mamusia na ostatnia chwile sciagnelam. Niestety takze i mnie skonczyly sie wakacje,ide dzis do pracy ale i tak zwieje wczesniej tylko nie mowcie nikomu ;-) Sips prosimy o raport!!Chyab ze leczysz bol glowy po wczorajszych degustacjach ;-) I jeszcze cos dzwonila nawiedzona,rzecz jasna z pretensjami ze bylismy u Tych znajomych-kuzyn meza-a do niej maz nie przyjechal.Mowie Wam dobre 5 minut ryczala do sluchawki-maz powiedzial ze ma juz tego dosc!!! A ja mysle czy na jakies leczenie jej nie wyslac,jakis dobry psychiatra mile widziany bo normalni ludzie tak sie nie zachowuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) przykro mi dziewczyny ze miałyście taką spaprana niedziele ...ja muszę sie pochwalić że było super mąż zdążył dojechać wiec poszliśmy na dożynki w komplecie :D pogoda śliczna,atrakcji co nie miara jednak najciekawsza była walka rycerska moje panny oczywiście musiały sobie koniecznie zrobić fotki z rycerzami :D .... chciały tez pojeździć konno ale niestety były same kucyki wiec nie było szans.... ..... ludzi tłumy,muzyka bardzo fajna wiec wczorajszy dzień uważam za wyjątkowo rodzinny i bardzo milo spędzony :) pozdrawiam Was i życzę miło rozpoczętego tygodnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze w pracy i zabijam nude :-D Sips dziewczynki wiedzialy z kim zdjecie sobie zrobic,niewiadomo co kryje sie pod przylbica:-) Ide wlacze tv moze jakis serial sie juz zaczal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Nie pisałam,bo nie miałam na nic chęci.Jestem po rozwodzie,dochodzę do siebie i chyba dorastam do tego ,żeby wyjść do ludzi.Zaglądałam do Was niemal codziennie,ale nie było mi do pisania...Pozdrawiam cieplutko:) Nie zapomniałam o Was:) Szczególne pozdrowionka dla Patyczak:):):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pozostało mi nic innego jak machnac łapka 🖐️ Kogo ja tu widze-robie teraz wielkie gały (O_O) Izabell ale nie ta od Marcinkiewicza ;-) Powiem tak jestes jak gwiazda z Holywod-szybki slub i szybki rozwod.Glowa do gory :-D 🌻 Jakos nie umie sie przestawic na rok szkolny :-( Syn ma juz wracac sam ze szkoly i jestem cala w strachu jak mu pojdzie tzn jak pojdzie.Musi przejsc przez ulice i to mnie najbardziej martwi.Rano bede go zawozic. Juz mam informacje ze bedzie zebranie komunistow-jestem cala w strachu co mamuski znow wymysla.A jest sporo mozliwosci bo ambitnych mam jest kilka. Ide na zielona herbatke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ > > > > wstawac kawunia :-D Ja juz pije,ciasteczka dorzucam ekstra. Lece myc łepetyne a potem budzic syna oj wrocilam do starego kieratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przywitam sie tylko i lece bo cos mi czas dzis tak szybko ucieka że nie mogę go złapać :O pozdrawiam milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki tu spokoj na na na nic sie nie dzieje na na na :-) Taka piosenka mi sie przypomnilala. A tak w ogole to dzien dobry. Klaniaja mi sie problemy z komputerem i nie moge do was dotrzec bo mi sie komputer wylacza jak klikam na przegladarke 😭 Wczoraj byl znajomy cos tam porobil ale chyba trzeba bedzie wgrac system od nowa 😭 bo nadal przekierowuje mnie na jedna strone jak wchodze na google. Pogoda pod zdechlym psem-donice mi z parapetow zrzucilo 😠taki wiatr i cholera zimno a tu weekend sie zaczal. Marketo jesli chodzi o terminy to mi nie mow wlasnie wczoraj znajoma mowial ze ma termin na usg piersi na 17 pazdziernika a do lekarza w tym roku juz sie nie dostanie wiec wynikow nie pokarze nikomu a cos tam wykrytojej na mamografi-jednym slowem masarkra. Dzis mam obiecana zalegla kolacje:-) A w poniedzialek ide zaklepac termin na wycieczke do Pragi:-) Rodzice zgodzili sie zostac z synem :-) W koncu uwolnimy sie na kilka dni od tej nawiedzonej z goracej lini czytaj tesciowa. Maz prosi mnie abysmy do niej jechali bo ma juz dosc tych ciaglych tel i tego palczu i wiecznych pretensji.A ja mam ochote powiedziec nie bede jej robic przyjemnosci ale zal mi meza. I jestem w kropce........ Ide pic kawunie bo jade z mama na zakupy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) przepraszam że nie zaglądałam ale tak trochę wpadłam w wir obowiązków a jak wróciłam z pracy to znów dziewczynką był potrzebny komputer i tak jakoś zleciało Patyczak przychylam sie do wypowiedzi Markety raz na rok to strawisz wizytę u "kochanej mamusi" trzeba sie poświęcać ;) Marketo dziękuje za troskę to mile z Twojej strony 😘 jestem zdrowa,no może trochę zapracowana ale przyznaje że lubię takie życie w tępię,po tak długim siedzeniu na bezrobociu teraz mam mnóstwo energii :) do pracy :) no dobrze ...trzymajcie sie dziewczyny zdrowo nie dajcie sie wirusom innym świństwom,myślcie pozytywnie a wszystko bedzie dobrze ...wiele radości w życiu życzę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-) Nie dotarlam do Was wczoraj bo z tym komputerm to mam przechlapane 😭 wiec staram sie go oszczedzac aby nie padl calkowicie. Swoja droga chyba sie wszyscy na mnie uwzieli i Wy tez ;-) chodzi mi oczywiscie o goraca linie :-) tak mi suszyli glowe ze w koncu wczoraj pojechalismy 😭 😭 😭 nie czuje sie z tym dobrze bo uwazam to jako pewnego rodzaju moja kleske ze dalam sie ugiac i wyszlo tak jak tesciowa chciala.Jakbym nie pojechala to przepytalaby meza na 10 strone a tak wizyta trwala tyle ile wypicie kawy. Zakomunikowalismy ze wyjezdzamy w czwartek :-) widok zdziwionej tesciowej bezcenny :-P :-D Oczywiscie przyjedzcie znow-chyba nie wie co mowi. Pojechalismy na kolacje do zajazdu-podobno fajnie-fajne to tylko pomieszcenie i wystroj.Wyszlam najedzona ale rozczarowana kuchnia.😭 wiecej juz tam nie zawitam. Mezulo oczywiscie korzystajac z okazji chcial wyprosic pozwolenie na zakup motoru 😠 a ja zdecydowanie mowie nie. Sip chociaz na chwilke wyskocz z tego kolowrotka-dom-praca-dom-praca... Lece budzic malego spiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
¤»…..............…,•’``’•,•’``’•, ¤»...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’ ¤»..............……....`’•,,• ¤»..........((`'-"``""-'`)) ¤»............)....-....-....( ¤».........../..(o._.o)_._\ ¤»...........\....(.0.)..._./ ¤»..........._'-._'='_..--'.._ ¤»....../`;#'#'#.-.#'#'#;`\ ¤»......\_))......'#'.......((_/ ¤»........#....................# ¤».........'#................#' ¤»........../.'#..........#'.\ ¤»........._\..\'#....#'./../_ ¤»......(((___)...'#'...(___) POZDRAWIM CIEPLUTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo nowy komp w tym roku nie jest przewidziany.Splacam teraz monitor,drkarke i kilka sprzetow do kuchni.Znajomy mowi ze dobrze chodzi i jak go wyczysci bedzie jak nowy :-) ale to dopiero w przyszlym tyg bo teraz nie ma czasu. Co do wizyty to najbardziej przezyl syn bo w sumie babci nie widzial bardzo dlugo i nie chcial wracac do domu. A teraz najgorsze nici z mojej wycieczki-mezulo tak zwlekal z rezerwacja ze zabraklo miejsc na ten termin 😠 😭 w nastepnym nie mozemy jechac bo mam wizyte z synem u lekarza i dopiero pod koniec wrzesnia mam luz. Jestem zla i niepocieszona bo taka piekna pogode zapowiadaja. I z tego wszystiego zostawilam dzis auto z wlaczonymi swiatlami pod praca.Siadam a tu co-cisza,nie slysze silnika :-P ale sie znerwowalam. Wezwalam nadwornego mechanika czyli meza :-D bo coz innego mi pozostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) dzis mam wolne wiec postanowiłam nadrobić zaległości na topiku :) co prawda mam zebranie w szkole ale to dopiero o 15.30 Może zacznę od tego ze w pracy totalna porażka,zakończył sie sezon urlopowy i moja kierowniczka stwierdziła bez ogródek że ...zrobiło sie tu trochę za ciasno ....wiec zostałam zdegradowana na sprzątaczkę :( no cóż żadna praca nie hańbi ... z dodatkowej pracy czyli z kelnerki zrezygnowałam na jakiś czas bo najzwyczajniej nie wyrabiałam tempa ...do tego dopadł mnie jakiś kosmiczny dołek i nie potrafię sobie z nim poradzić,tak wiec jak widzicie nie mogę napisać nic optymistycznego na dzień dzisiejszy mam jednak nadzieje że to chwilowe i tego sie trzymam .. pozdrawiam Was cieplutko i życzę udanego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jakos dziewczyny ten rok szkolny zaczal sie nam pod gorke 😠 Sips przesylam ci łopate zebys mogla zakopac tego doła ❤️ 🌻 Marketo a Tobie wysokiej jakosci fluidy i dobroczynna energie ❤️ 🌻 U mnie mezulo upiera sie przy motorze 😠 a wie jakie mam na ten temat zdanie. Mamy duzo zamowien a ja narzekam na chroniczny brak czasu 😭 Wrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwiedzilam Pajacyka :-) Marketo profity sa ale ile sie trzeba napracowac.Czasami mam dosc bo zaniedbuje dom,przyjaciol itd a i czasu dla siebie mam malo. Wycieczke przelozylismy na koniec wrzesnia-powiedzialam mezowi ze musimy jechac.Zwlaszcza ze rodzice sie zgodzili zostac z synem a i on mowi ze zostanie. Ba nawet wybiera sie do tesciowej na jedna nocke-jestem przerazona ;-) w piatek ma podobno jechac,zobaczymy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Patyczak dzięki za łopatę :) na pewno sie przyda .... piszesz że Twój mąż upiera sie przy motorze a ja nabrałam ochoty na kupno skutera już od dawna marzyłam aby go sobie kupić ale zawsze były ważniejsze sprawy, może kiedyś ....kto wie ;) Marketo chyba skorzystam z twojej rady , magnes jak najbardziej wskazany :) a jak tam przepis na buraczki? znalazł się ? mam nadzieje ze tak :) wczoraj byłam na zebraniu w szkole ,była poruszana miedzy innymi sprawa wycieczki, pani zaproponowała wyjazd do Pragi na trzy dni za około 300zl od osoby ale ku mojemu zdziwieniu rodzice nie byli tym zbytnio zainteresowani wolą aby dzieci pojechały nad morze albo w góry,dodam że cenowo nie ma różnicy....szkoda....ale co zrobić :( zmykam na zakupy muszę zaopatrzyć lodówkę,bo swiatełko w niej czuje sie bardzo samotne hi hi miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) Pewno jeszcze smacznie spicie,tez bym pospala ale mam dzis duuuuzo pracy a jeszcze musze zakupy zrobic co laczy sie ze staniem w kolejce :-( Wczoraj juz nie dotarlam bo nie mialam sily.Do poludnia cos tam cos tam,maz mial urlop wiec wiecznie cos chcial a to kawka a to herbatka...o 12 zawiozlam syna do tesciowej,potem do pracy i o 18 jechalam do ksiegowej potem wstapilam do "Biedronki" a na koncu odebralam syna i o 20 bylismy w domu w ktorym maz juz czekal na kolacje potem wpadla mama i tak zlecialo. Na jakis czasm mamy spokoj z goraca linia:-D wyjezdza dzis do Austrii na winobranie ale jak wroci zapowiedziala ze zabiera syna na caly weekend,nagle przypomniala sobie ze ma wnuka.... Dzis czeka mnie sporo pracy wiec lece dopic kawke,potem na zakupa. Sips nie podeslalabys mi jakiejs lapki do prasowania :-) bo mam takie iloscie ze jestem przerazona a dzis pralke znow musze wlaczyc ;-) Szukam pomyslu na obiad.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale popisalam maslo maslane to chyba z braku kofeiny w organizmie. A tak w ogole to musze zaaplikowac sobie jakies witaminki bo wieczorami padam na pysk. I chyba pora zaczac pic pokrzywe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Marketo moje panny chodzą do 5klasy ale jeśli mogla bym pomóc w sprawie książki to napisz o jaką chodzi rozejrzę się,moich koleżanek córki są w gimnazjum ... Patyczak nie wiem czy sie nie spóźniłam z tym pomocnikiem do prasowania ale tak a wszelki wypadek zostawię go :) http://bi.gazeta.pl/im/2/5686/z5686892X.jpg u mnie dziś piękna pogoda wiec zmykam zrobić porządek w ogrodzie bo chyba czas najwyższy sie za to zabrać ;) pozdrawiam i życzę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips czy te pomocne lapki moge przetrzymac do poniedzialku najpozniej we wtorek oddam :-) Nic dzis nie ruszylam bo pogoda byla w miare wiec pracy bylo duzo w ogrodku i tak ogolnie tu i owdzie. Lece do kapieli bo dzis nowa seria "Mam talen" zobaczymy co ludziska pokarza:-) Ja tez mialam wystapic ale nie mialabym jak udowodnic ze mam talent bo mam talent w denerwowaniu mojego meza ;-) ale to jego zdanie i jest nieobiektywne ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem dobry :-D Serwuje ciepla herbatke z sokiem malinowym i miodem bo cos mi sie zdaje ze trzeba sie powoli przestawiac na chlodniejsze poranki i wieczory. Marketo pogoda byla znosna nie padalo,cieplo bylo w miare a i slonko zaswiecilo na kilka minut. Dzis serwuje spagetti-rzecz jasna na dwa dni robie :-) Musze wziasc sie dzis za to prasowanie bo w innym wypadku nie bedziemy mieli co ubrac. Lece ogarnac dom i zabieram sie za prasowanie 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×