Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Przyjazna

PRZESTROGA !!!!!!!!!!!!!!!! AQUAMID !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Czy ktoś usuwał aquamid u któregoś z lekarzy w Polsce? Z jakimi efektami? Mam go od kilku lat w policzkach i bardzo zależy mi na pozbyciu się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1236
W Polsce z tego co wiem to dr Stańczyk ,wyczytaj na tym forum, ale kobiety polecają dr Cassuto w Mediolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dr Cassuto czytałam na poprzednich stronach ale nie zaryzykuje operacji u lekarza, o ktorym własciwie wiem tak niewiele i to jeszcze za granica. Kontakt bedzie w zwiazku z tym utrudniony, zwlaszcza w razie problemow, koszty niewspolmiernie wysokie. Czy jest tu ktos kto robil ten zabieg w Polsce. Moze u dr Stanczyka? Jaki efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam zgrubienia 10 lat po wypełnieniu aquamidem a jakiś czas było ok, mi lekarz powiedział że trzeba naciąć, w życiu się nie zgodzę, zaskarżę ich do sądu, zamiast poprawić urodę zeszpecą człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim miejscu masz zgrubienia? Czy aquamid nie przemieszcza Ci się? Myslałam o nacięciu ale mam watpliwosci. Nie wiem czy jest mozliwe usunięcie w całosc****ewnie juz otorbił się, a blizny pozostaną już na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy się przemieszcza, miałam wypełniane usta i mam na górnej wardze guzek i kilka mniejszych a co z tymi mniejszymi będzie dalej nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aquamidu sie od dawna nie stosuje bo jest bardzo szkodliwy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aquamid się stosuje cały czas w różnych krajach europy i azji Lekarze odchodzą od stosowania tego preparatu z kilku powodów, jest to preparat stały po drugie ma pewien procent różnych skutków ubocznych U mnie mija 10 lat i kilka miesięcy od pierwszego ostrzyknięcia, jestem dość zadowolona, skutków ubocznych brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy dość zadowolona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pazery stosują wypełniacz, który jest niebezpieczny i nie ważne czy w Europie, Azji czy Afryce. Lekarz z powołania nigdy nie uczyniłby krzywdy drugiemu człowiekowi, wiedząc, że ten czy inny wypełniacz nie jest bezpieczny. Tylko chciwi ludzie są bezwzględni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość znaczy na tyle by nie żałować :-) Miałam wrażenie ze moje usta są za duże, ale teraz znowu mi się spodobały bardzoi nawet maluje je tak by wyjechać za rys warki kredką :). I co wyjdzie to tak zostanie i tu jest ogromne ryzyko, zwłaszcza w rękach partacza Niestety na kwas mam alergie, wiem ze to mało spotykane ale nie mogę stosować kwasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wargi być miało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoma
Witam Chciałam dopytac o efekty usuwania aquamidu u doktora Stańczyka. Mam go w ustach od 10 lat. Efektu nie było praktycznie od początku ( lekarz powiedział że za mało preparatu 1ml) . po kilku latach zrobiło się kilka grudek, które zaczynają boleć i mrowieć. Prośba o inf. Co można z tym zrobić. Może do tego czasu są jakieś nowe metody. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1236
Ja mam Bioalcamid w ustach od 5 lat i też mam grudki i mrowieje. Zastanawialam się nad dr Cosutto w Mediolanie, ale obawiam się kosztów i ryzyko a w Polsce nie mam pojęcia czy ktoś usuwa trwałe wypełniacze bez ingerencji i blizn. Cosutto ma podobno laser z igła, który rozpuszcza te grudki i wszystko ładnie wyplywa. W Polsce jak pytałam to proponują chirurgiczne cięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoma
Umówię się do dr Stańczyka na konsultację zobaczymy co może zaproponować. Obawia się że na Mediolan mnie chwilowo nie stač więc muszę szukać na miejscu. Zastanawiam się czy w ogóle to wyjmować. Boję się blizn i jak będą usta wyglądały po. U mnie i tak są wąskie bo efektu nie było od początku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1236
Daj znać po wizycie. Ja też się obawiałam i obawiam blizn, dlatego tego nie ruszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1236
Może wymienimy się e- mailem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ze macie z tym klopot Ja mam aquamid 11 lat i byla to jedna zlepszych decyzji w zyciu jeden jedyny zabieg plastyczny jaki u mnie wyszedł to aquamid :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, to że jest dobrze teraz to nie znaczy, że będzie tak zawsze ja robiłam dawno temu może z 18 lat były to pierwsze wypełniacze a powikłania mam teraz, także ostrożnie, są inne kwasy hialuronowe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina00
dziewczyny ja sobie sama wypełniam usta kwasem hialuronowym . powtarzam proceder raz na ok.rok , kosztuje mnie to ok.200 zł , jestem b. zadowolona , i tak już chyba do starości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na kwas uczulenie Aquamidu nikomu nie polecam ale sama jestem zadowolona Z jakim wypełniaczem masz kłopoty po latach ? Sprawę aquamidu obgadałam z wieloma lekarzami w tym także z zagranicy i powiedzieli mi ze po tylu latach jak jest okej to już będzie ok. I mam nadzieję że tak będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1236
I jak dziewczyny, czy któraś była u Dr Stańczyka odnosnie usuwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzz
Dajcie znać czy zeczywiscie można go usunąć strzykawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszkodowana
Witam dziewczęta .Jestem po kilku zabiegach usuwania Aquamidu ,między innymi u Dr.STanczyka w Warszawie ,jedno jest pewne dr .Stanczyk sam napisał na forum opinie o sobie jakoby to usuwał Aquamid ,nie ma on zielonego pojęcia jak to usunąć ,nawet tam nie jedzcie bo to strata pieniędzy i czasu .bylam tez u Dr .Cassuto w Mediolanie napewno jest jakiś efekt usta są mniejsze ,ale nie powróciły do stanu sprzed zabiegu powiekaszania .nie poddałam sie i szukałam dalej znalazłam doktora w Poznaniu ,który sie specjalizuje z usuwaniu preparatów stałych .jest to profesjonalista,który przed zabiegiem pobrał próbkę do badań ,wysyłał do Warszawy ,przepisał antybiotyki po pobraniu próbki zeby nie doszło do żadnej infekcji .takze ja czekam na wyniki i Na zabieg usuwania Aquamidu u Dr .JAnkowiaka w Poznaniu .NApewno napisze po zabiegu jakie są efekty .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszkodowana
Zapomniałam dodać ,ze byłam pare dni temu na U.S.G ust w Warszawie jest nowy sprzęt ,który dokładnie pokazuje gdzie i ile zostało preparatu .zeby go usunąć trzeba mieć dokładne nawet bardzo dokładne U.S.G ust .bardzo dużo mi pomogła dr.Ewa skrzypek z Warszawy i Dr Małgorzata Żak ,które zajęły sie moja sprawa i kierowały mnie na badania .dr EWa SKrzypek zajmuje sie powikłaniami po wypelniaczach i po innych zabiegach chirurgu estetycznej .jeZeli chcecie podam Wam maila możecie do niej napisać i opisać swoją sprawę .podaje maila drskrzypek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Stańczyk nic nie pomógł,wyciskał,ale po wyjściu od niego wiedziałam po dotknięciu,że mam dalej grudki,jednak łudziłam się ,że może jednak z czasem znikną,po doktora minie tez widziałam,że nic,.Liczyłam chociaż na szczerość,ze mi powie ,że nic nie wyszło,powiedział tylko dziękuję i zajął się innymi pacjentkami.TO BYŁO TROCHĘ PRZYKRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym usunąć ten paskudny aquamid chociaż z górnej wargi,bo dolna jest ok,nie ma grudek, ,jak w Poznaniu usuniesz,to daj znać czy ok i jakie koszty,proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelazko007
dziewczyny mam bioaquamid w ustach, dosc mało( pół ampułki) podany w kontur, chcę to g****o usunąć , bo wiem ,że może powodować nowotwory. Czy któraś z Was jeszcze coś w tym kierunku robiła? Najgorsze to uważać aby nie było blizn. Czytałam,że ponoć dobrze usuwają w Beverly Hills...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żelazko daj znać jak coś więcej będziesz wiedzieć gdzie w polsce usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula8912312312
Stałe wypełniacze typu Aquamid to glupota i dosc duze ryzyko... ludzie mysla, ze zaoszczedza i będą całe zycie piekni, tylko problem w tym, ze: uklad naszych takanek zmienia sie w wiekiem, tracimy tranke tłuszową, wiec o ile w momencie wstrzykiwania aquamidu moze byc w sam raz, to pozniej może juz go byc zbyt duzo,kiedy ogolnie stracimy tkanke tluczowa na twarzy i zostana nam zbyt wielkie policzki itd. poza tym jak kazdy preparat aquamid sie starzeje, przybiera inna forme, wiec ciezko zeby cale zycie wygladal pieknie i idealnie pasował do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×