Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Przyjazna

PRZESTROGA !!!!!!!!!!!!!!!! AQUAMID !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość chocklit
Milan Club, i jak Twoj policzek po zabiegu u doktora w Mediolanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milan Club
Na razie jeszcze troche spuchniety - ale podobno moze to potrwac miesiace... Mysle, ze po dwoch tygodniach jest jeszcze za wczesnie, zeby sie wypowiadac :| Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocklit
Ok, 2 tygodnie to rzeczywiscie dosc wczesnie. Akurat u mnie zazwyczaj sie utrzymuje opuchlizna wlasnie do 2 tygodni a potem juz zmian widocznych golym okiem nie ma. Mam nadzieje, ze wszystko Ci sie dobrze zagoi i zycze Ci zebys byla zadowolona. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie Panie poszkodowane przez dr A. Bromę proszę o kontakt melba12315@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocklit
Zeby nie bylo, ze dr z Mediolanu to cudotworca to teraz ja opisze swoje doswiadczenia. Wczesniej nie chcialam pisac, poniewaz bylo jeszcze za wczesnie. Po zabiegu trzeba troche czasu odczekac zanim sie zacznie oceniac efekt. Jestem po 2 zabiegach laserem, nie ma niestety poprawy, natomiast pojawily sie grudki, ktorych wczesniej nie mialam oraz nierownosci. Poza tym na ustach mam wciaz blizny w miejscach, gdzie doktor nacinal czerwien i miejscach, gdzie wprowadzal laser. Nie sa to jakies duze blizny, ale sa. Jestem lzejsza o spora kwote a problem jak byl tak i jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Divvvvvaaaaa
witam jestem już 2 tygodnie po usunięciu aquamidu z grudy, miało się to odbyć poprzez wyłyżeczkowanie ale w trakcie zabiegu lekarz powiedział że wystarczyło pomasować wargę i wyszło samo bez wyciskania. W ten sposób na moje szczęście wyszło więcej niż się spodziewałam szacuję że w górnej wardze miałam wstrzyknięte jakieś1,5 ampułki a wyszło na oko lekarza z 1ml więc uffff powiedział że preparat który mi wstrzyknął w kontur robił ciągiem więc prawie wszystko było połączone w jednym kanaliku ufff. MAiłam założone 2 szwy cieniutkie rozpuszczalne prawie nie widoczne dla innych przy codziennym funkcjonowaniu, lekarz powiedział że same odpadną ale ja na 4 dzień sama je zlikwidowałam bo robiła się mała odleżynka od szwu. Jestem w szoku że moja asymetria ust po wyciągnięciu aquamidu nie jest widoczna może to kwestia blizny która się robi w środku bałam się że będzie to widoczne a lekarz powiedział że kwas hialuronowy można wstrzyknąć dopiero po 6 mc, blizny nie widać usta są równe tzn druga połowa górnej wargi jest ciut bardziej grubsza ale tylko ja to widzę, jedynie jak dam głowę do góry to widać pod kątem przy dobrym świetle ten kanalik gdzie było to świństwo. Lekarz kazał masować usta i tyle .... czekam na kolejne grudy i lecę do niego na razie kazał obserwować bo reszty nie ruszamy zresztą w ustach zostało około 1 ml jestem zadowolona pozostało mi czekać na kolejne grudy i je usuwać życzę powodzenia w walce z tym szitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qgcx
Nie rubcie stałych wypelniaczy pózniej sa same kłopoty z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie usuwal aquamid dr Stanczyk.Po zabiegu zrobilam badanie irm ktore pokazalo ze w ustach jest duza ilosc produktu.Nie rozumiem eufori dziewczyn ktore opisywaly ze im tak cudownie Stanczyk pomogl.Komu wierzyc?Moje usta wygladaja tak samo po zabiegu jak nie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocklit
Albina, z tego co widze to tylko jedna dziewczyna tak sie zachwycala zabiegiem u dr Stanczyka. Znam 3 inne panie, ktore po wpisach tej osoby zglosily sie na zabieg do doktora i u 2 nie ma zadnego efektu, u 3 efekt znikomy - ale ta osoba miala skumulowany material w postaci gulki - latwiej usunac gule niz rowno rozlozony material w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milan Club
Witajcie, Chocklit, przykro mi, ze wizyta w Mediolanie nie spelnila Twoich oczekiwan. Byc moze powinnas poczekac jeszcze troche na efekty. Ja jestem juz ponad miesiac po zabiegu i twarz wrocila do normy - opuchlizna zeszla, czycie wrocilo. Mam wrazenie, ze jest lepiej, aczkolwiem w moim przypadku od poczatku nie bylo zadnych strasznych deformacji. Wystepowalo natomiast uczycie ucisku i od czasu do czasu mrowienie. Te objawy zmniejszyly sie, badz zniknely. Nigdy nie twierdzilam tez, ze Dr. Cassuto jest cudotworca. W naszej sytuacji chyba trudno liczyc na cuda. Moje obecne problemy sa konsekwencja decyzji jaka kiedys podjelam i niestety musze teraz za te decyzje placic - psychicznie i materialnie rowniez. Ciesze sie, ze znalazl sie ktos, kto podjal sie wyzwania - nie latwo o taka osobe. Efekty tych dzialan zapewne uzaleznione sa od stanu wyjsciowego i od oczekiwan. Stale wypelniacze to jednak strasznie trudne do usuniecia cholerstwo i nie ma co liczyc na cuda. Mam jednak nadzieje, ze po jakims czasie doczekasz sie zauwazalnych efektow, Chocklit. To na pewno nie byla tania wyprawa. Bede trzymac kciuki i do uslyszenia. Pozdrawiam, Milan Club

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocklit
Milan Club, dziekuje Ci za zyczenia poprawy i ciesze, ze u Ciebie jest dobrze:-) Chyba odnioslas mojego posta do siebie, natomiast ja pisalam w odpowiedzi na wczesniejsze posty innych osob, z ktorych moznaby wnioskowac ze dr z Mediolanu to absolutne antidotum na problemy z trwalymi wypelniaczami. Moim postem chcialam to nieco sprostowac. Jest to nieszczescie miec trwaly wypelniacz w twarzy. Skutki uboczne sa straszne, a usunac tego - powiedzmy sobie szczerze, nie da sie. Niech dziewczyny, ktore maja podobny problem maja pelny obraz sytuacji a te, ktore sie nad trwalym wypelniaczem zastanawiaja, niech wezma ta przestroge na serio. Sama jestem juz dobrych kilka miesiecy po zabiegu. Jest jak jest, tak jak napisalas, ponosze teraz konsekwencje swojej blednej decyzji z przed lat. Walka z tym swinstwem zabiera mnostwo zdrowia, nerwow i pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka 1
moze warto byloby zrobic badanie irm radiomagnetyczne przed zabiegiem i po aby ztwierdzic czy jest mniej produktu w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka 1
moze warto byloby zrobic badanie irm radiomagnetyczne przed zabiegiem i po aby ztwierdzic czy jest mniej produktu w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka 1
moze warto byloby zrobic badanie irm radiomagnetyczne przed zabiegiem i po aby ztwierdzic czy jest mniej produktu w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was pytanie, ja też miałam wstrzykiwany aquamid w usta, po około 5-6 latach pojawiła sie infekcja ale tylko w dolnej wardze,po czym zrobiło się coś takiego ,że spuchła niemiłosiernie i po pewnym czasie zrobił się ropień z końcem jak pryszcz, okazało się ,że po nakłuciu tego pryszczyka połowa preparatu jako ciecz z ropą wypłynęła ,sama wydusiłam/bolało/w drugiej części preparat został ,co wywołuje lekką deformację , natomiast z górną wargą nie ma od lat żadnych problemów, pytanie co do tej dolnej,obecnie od roku nie ma z nią problemów ale jak mowiłam jest lekko zdeformowana ,czy można teraz jesli nie ma stanow zapalnych wyrównać ją kwasem hialuronowym? czy te preparaty się "gryzą" ? bo wiem ,ze po wyduszaniu mozna po ok. pol roku dostrzyknac kwas hialuronowy choc przeciez wszystkiego nie da sie usunac ,czy któraś z Was pytałą może o to tego doktora z Włoch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka ja
babki wytłumaczcie mi co wy macie z tym poprawianiem ust cycków i w ogóle po co wam skalpel ? Nie pytam tych które np piersi W OGÓLE nie miały , ani tych które miały nos jak po milionie walk bokserskich ,pytam tych które powiększają cyc z D na C , wstrzykują coś w usta , korygują o 0,5 cm ucho itp ,a jest was tu multum , powiedzcie mi co wami powoduje ? nie pytam złosliwie i jestem kobietą ,naprawdę nie pojmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milan Club
Majette3, Mnie powiedziano, ze owszem mozna wypelniac deformacje kwasem hiauronowym. Powinien to zrobic dobry specjalista. Ale ja mialam to g... wstrzykniete w policzki. Nie wiem dokladnie jak jest z ustami. Wycieczka do Mediolanu? Pozdrawiam, Mialan Club

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejsce podania chyba nie istotne ,tylko chodzilo mi czy sie nie "gryzą" bo kiedys czytałam,że nie zaleca sie mieszania wypełniaczy, dlatego sie zastanawiam ,czy jak zostala reszta aquamidu to moge skorygowac kwasem , ale pewnie nikt mi nie da na świecie gwarancji ,ze bedzie ok, choc kiedys pytałam jednego lekarza od ostrzkiwan mowil ,ze kwas hialuronoway nie reaguje z niczym ,mamy go w jakis ulamku w swoim ciele ,wiec i wprowadzany nie powinien nic zlego zdzialac ,bo aquamidu juz nie wstrzykne,bo raz ze drogi,dwa ,ze nie chce znow przechodzic tego co wcześniej, a te zastrzyki to diprophos ,silny steryd antyzapalny,koszy 7zł za ampulke a lekarze zdzieraja po 100 albo wiecej nawet 200 za podanie go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /była palaczka/
do palaczka ja, widzisz kobiety chcą być piękne, chcą podobać się swoim facetom a ktoś zbiera tego plony. Piszę tak choć sama dałam się skusić na poprawę pewnej części ciała ze skutkiem mizernym. Nie mam nic przeciwko tej gałęzi medycyny, jednak wolałabym, żeby była przeznaczona dla tych potrzebujących np. po wypadkach etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miał ktoś
Czy miał ktoś wstrzykiwany kwas hialuronowy w pobliżu miejsca gdzie jest wstrzyknięty aqumid? Czytałam, że nie można łączyć wypełniaczy ale może po kilku latach różnicy w podaniu nic się nie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majette3: prosze podaj mi maila chcialam opisac moj przypadek z kwasem hialuronowym w ustach i co mi po tym zostalo. Moze cos doradzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala pp
wyslalam maila do dr Cassuto i wrocil sie .Czy ten adres jest ok daniel.cassuto@fastewebnet.it Dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam sobie wypelnienie bruzd nosowo wargowych.po dwoch latach zaczely mi sie pojawiac jakies zgrubienia na twarzy,ktore z czasem znikają i znów powracają.Przemiszczaja sie po całej twarzy nawet w okolicy tzw. lwiej zmarszczki.Przy dotyku odczuwam w tych miejscach bol.Wyglada to tak,że przy dotyku czuje zgubienia i boli a w lusterku,jakbym była lekko spuchnieta w tych miejscach.Utrzymuje sie to kilka dni i znika,pózniej jednak nawet po miesiacu powraca.Zazwyczaj pojawia sie rano po nocy.Boje sie tych zgrubien.Zapewniano mnie,że po roku wypelniacz wchłonie sie.Moze jest ktoś kto ma takie obiawy albo ktos kto wyjasni mi dlaczego tak jest i pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego lekarze nie uznaja reklamacji po spartaczeniu a nawet oszpeceniu..Jezeli nie ma zadnych efektow,kaza placic za poprawke.Wynajmuja zwykle pokoje,gdziew zle oswitlenie,zadnych dopuszczalnych warunkow i majac tzw,certyfikat wolno im wszystko.dlaczeg oczywiscie gruba kasa za tym stoi a my placimy.Dlaczego nie ma kontroli,kas fiskalnych.Kto sie za to wezmie,ze tyle kobiet w efekcie jest zeszpeconych za wlsne pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantasa
Znajoma miała zrobione usta aquamidem wyszły naprawdę fajnie i jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Amber.Waves: Czy możesz mi podać swojego maila? Chciałabym dopytać Cię o szczegóły usuwania aquamidu u dr Stańczyka. Czy faktycznie widziałaś, że coś wychodzi w postaci jakieś substancji czy poszła sama krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustaa88
Witajcie, czy któraś z Pań była jeszcze u p. dr w Mediolanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustaa88
Milan Club - jeśli to odczytasz - podaj mi proszę swojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×