Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Przyjazna

PRZESTROGA !!!!!!!!!!!!!!!! AQUAMID !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Eva26fr
Czy ktos byl lub slyszal moze o klinice szczekowo-twarzowej w Zurichu? Mam aquamid od kilku lat i zapalenie. Jestem juz po zabiegu laserem w zeszlym roku, ale wciaz to siedzi w srodku. Dzieki, czekam na pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milan Club
Ustaa 88 Podaj mi swoj e-mail, to odpisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betta666
Znalazłam ten stary temat - mam podobny problem. Robiłam usta wiele lat temu chyba z 10 nawet nie wiedziałam co mam wstrzykiwane, myslałam że za 2-3 latato zejdzie a nie schodzi, podejrzewam że to aquamid. Z wiekiem zaczęło mi to przeszkadzać, ostatnio czuję to w ustach. mam podane za nisko - nachodzi mi na zęby a ostatnio widzę od spodu takie grudki. Chcę sie tego pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyyyy12
milan club czy mozesz sie ze mna skontaktowac na adres: supplies@wp.pl. Bede bardzo wdzieczna. DZIEKUJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyyyy12
Mam prosbe aby dziewczyny, ktore mialy laserowo uswany trwaly wypelniacz z twarzy skontaktowaly sie ze mna na adres: supplies@wp.pl. to dla mnie b wazne DZIEKUJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pena pani chirurg opowiadała mi ze przyszedł do niej facet ktory miał operacje w Tajlandi plastyka powiek i trwały wypełniacz w powiekach aby ładnie wyglądzic po operacji powieki. Po trwałym wypełniaczu zrobiły mu sie pod skóra grody, nierówności. Lekarze są be serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usta1234
Witajcie kobitki, czy któraś z Was była jeszcze u dr Casutto w Mediolanie? Powracam na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumua
Witam ja rownież mialam usta powiekszane aqumidem po 5 latach pokazaly sie grudki twarde cale szczeście że od wewnętrznej stronie ust .obecnie juz nie mogę sobie niczym powiekszyć ust bo AQUMID się nigdy do końca nie wchłonie zostają grudki bolesne które trzeba wyciąć a dowiedzialam się o tym od lekarza dopiero teraz na konsultacji wnisek taki dokladnie się pytać ,pytać ,i jeszcze raz pytać jakie konsekwencje będą zabiegu i dokładnie dowiedziec sie co za preparat zostanie wstrzyknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy aquamid to to samo ten sam preparat co aquafilling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś j*******y-tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aquamid po 5 latach ci się wchłonął? I zostawił grudki? Słyszałaś, pokatnie rozmowe na korytarzy, że się wchłania? Aqiamid nie jest środkiem wchłanialnym. Jest stabilny i nie ulega degradacji. Od razu widać, że ktoś kto to pisze to chyba mało co wie i wypisuje bzdury tylko tak, żeby popisać sobie..... Owszem jest ryzyko w podawaniu czegoś stałego, ale też dziwne że te osoby z powikłaniami nie zgłaszają tego nigdzie tylko piszą na forum. W przeciwieństwie do osób z np. implantami piersi które pęknięcia zgłaszają do pad technologies to osoby z powikłaniami aquamidu siedzą na kafeterii i pisza, piszą.... Na dzień z roku 2006 Dr Skupin udzielił odpowiedzi iż zgłoszone były jedynie 4przypadku dużych opuchnięć po ostrzyknięciu , które udało się całkowicie opanować i 2 z nich były infekcją, 1 uczuleniem a 1 niezidentyfikowany. Osoby niezadowolone z aquamidu w większości nie są zadowolone z wyglądu po ostrzyknięciu a nie bo mają powikłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobity,czy któraś była jeszcze u dr cassuto w mediolanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli któraś planuje jechać usuwać dajcie znać, może razem się wybierzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna22
do gosc ja planuje cos z tym zrobic. na poczatku bylo fajnie, teraz coraz czesciej ludzie na mnie dziwnie patrza. poza tym z prawej strony mam wstrzykniety pod skóre a nie w czerwien wargowa- lekarz spartaczyl robote, Mozemy spotkac sie i zaplanowac jakas wspólna strategie. Pozdrawiam Kaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod skórą masz? Ja też - z prawej strony mi się wylalo za czerwień wargowa, niby nie widać tak u mnie, ale dołek się zrobił i sama świadomość...co masz wstrzykniete? ja biolcamid - moze mailowo się spiszemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna22
do gosc: napisz mi adres maila prosze:505064450. Wysle Ci zdjecie to zobaczysz. Trzeba cos z tym zrobic. Nie moge uwierzyc w to ze nie ma rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora z głupoty
Czy są osoby,które pozytywnie załatwiły sprawę usunięcia tego g***a?Mam podany bio-alcamid w policzki,od 8 lat jest to w moim ciele.Jakoś szczególnie mocno tego nie widać,ale są grudki i stan zapalny w organizmie (jednak nie wiem czy na 100% z tego powodu) oraz bóle i uszkodzenia stawów.Przez swoją głupotę tracę zdrowie,dziewczyny niech Was nie skusi wstrzykiwać sobie stały wypełniacz,bo cena jaką zapłacić będziecie musiały będzie baaardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Chora z Glupoty. Bole stawow na ktore Pani cierpi,sa niestety reakcja systemu immulologicznego na toczacy sie stan zapalny w organizmie,moga pojawic sie rowniez stany podgoraczkowe i goraczkowe,bedace nastepstwem wprowadzonego uprzednio implantu(Bio-alcamid). Jest on trudnym do usuniecia,jednak mozliwym .Bole stawow po usunieciu zainfekowanego preparatu mina calkowicie.Trzeba to zrobic jak najszybciej.Na forum zostaly podane namiary na odpowiedniego specjaliste,znajdujacego sie w Mediolanie. Niekiedy zabieg trzeba ponowic dwukrotnie,trzykrotnie. Pisze o usunieciu,bo wysokie wystepujace goraczki moga doprowadzic do szoku autoimmunologicznego i smierci. Ostrzegam i alarmuje: bo jestem po zabiegu usuwania Bio-Alcamidu i skutki uboczne poznalam calkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvb
Ja mam bio alcamid w górnej wardze,grudki od 5 lat,ale oprócz lekkiego mrowienia żadnych skutków ubocznych,zaluje, wolałabym kwas,lecz jest teraz za późno. Niby można to usunąć, ale obawiam się, że mogą powstać nierówności. Dopóki nic się nie dzieje,mozna z tym żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvb
Ja mam bio alcamid w górnej wardze,grudki od 5 lat,ale oprócz lekkiego mrowienia żadnych skutków ubocznych,zaluje, wolałabym kwas,lecz jest teraz za późno. Niby można to usunąć, ale obawiam się, że mogą powstać nierówności. Dopóki nic się nie dzieje,mozna z tym żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlsixxx
Bzdura kompletna!!! Sama od 2002r mam w ustach 4ml aquamidu i to brednie o tym ze sie wchlania. Nic podobnego. Jest to staly wypleniacz i jesli ktos na podstawie swojej bujnej wyboraznoi i pokatnie gdzies zaslyszanych rzekomo informacji sieje taki defetyzm to prosze nie wierzcie. Ja nie wierze, bo sama jestem najlepszym przykladem ze aquamid jest na stale. Jakos 9 lat od zabiegu i gdyby naprawde sie wchlanial , ulatnila czy cokolwiek to raczej bym zauwazyla prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowienie jest jednym ze skutkow ubocznych pracujacego Bio-Alcamidu.Bio-Alcami jest dzielony na Bio-alcamid face i Bio-Alcami body.Roznia sie struktura budowy,Bio-alcamid body byl stosowany do leczenia osob Chorych Na Hiv-jako odbudowa zanikajacych tkanek.Bio-alcamid sam w sobie jest niebezpieczny,niesie duze ryzyko wystapienia skutkow ubocznych. Po czasie twardnieje w tkankach miekkich,jedyna metoda jest jego podgrzanie,rozpuszczenie i wymasowanie.Jednak procedura usuniecia musi zajac sie odpowiedni specjalista,ktory zabiegi tego typu przeprowadzal. Zabiegi typowo chirurgiczne w obrebie zainfekowanego preparatu(Bio-Alcamid moga skonczyc sie tragicznie).Ostrzegam przed podejmowaniem tego typu prob u niewyspecjalizowanych Chirurgow Plastycznych w tej wlasnie dziedzinie( moga sie zakonczyc sie tragicznie dla samej pacjentki jak i lekarza).Przestrzegam gdyz widzialam medyczna fotografie,zanim zdecydowalam sie na usuniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvb
Milan club - byłaś u dr Cosutto w Mediolanie? Za pierwszym razem udało się usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milan Club 2
Bylam u Doktora w Mediolanie,jest on Swiatowej Klasy Specjalista w dziedzinie usuwania Bio-Alcamidu,ma za soba szereg przeprowadzonych zabiegow w zakresu pracy w obrebie twarzy,niejednokrotnie nie tylko pacjentek z komplikacjami w obrebie gornej,dolnej wargi ale i usuwania implantow z miejsc nefralgicznych,takich jak policzki,nos,broda,czolo. Zainfekowany preparat Bio-Alcamid zostal usuniety poprzez uzycie odpowiedniej techniki medycznej,ktora nie jest znana zadnemu z Polskich Lekarzy Chirurgi Plastycznej,jesli zostanie wprowadzona(Nie nabeda odpowiednich kwalifikacji,aby moc wprawnie,umiejetnie przeprowadzic zabieg) z powodu braku doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milan Club 2
Nie jest mozliwe usuniecie Bio-Alcamidu do samego konca,moga pozoszac jego sladowe ilosci w tkance.Ma on tendencje do ponownego naplywu,wtedy zabieg nalezy wykonac ponownie.Po jego wykonaniu gorna,dolna warga puchnie.Opuchlizna ustepuje po okolo 4 dniach.Konieczne sa wizyty kontrolne.Kwestie wizyt kontrolnych ustalane sa przez Doctora,odstep czasowy i przebieg planowanego,ewentualnego ponownego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam wycinania grudek tzw.(Ziarniniakow) przez Chirurgow Plastycznych,nieznajacych innych mozliwosci.Grudki mozna rozpuscic,uzywa tej metody Doktor z Mediolanu.Wycinanie w obrebie gornej,dolnej powoduje uszkodzenia zdrowych tkanek,komplikacje i powstajace nierownosci.Po rozpuszczeniu tzw.grudka jest wymasowana w postaci cieklej z miejca jej usytuowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1236
Witajcie,kurde dziewczyny, co jakiś czas wchodzę na to forum,dalej z Bio alcamid E w ustach i korci mnie dr z Mediolanu,ale boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1236
Pisałam dawno do Doktora ma maila, ale przyszła zwrotka..chyba ten mail nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×