Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Hej kobietki 🌼 Widzę że rozmawiałyście o temperaturze. Ja mierzyłam przed ciążą 2 miesiące. A potem to jakoś tak przestałam nie wiem czemu. Co do słodyczy to ........ lepiej nie mówić. nie mogę się powstrzymać jak coś dobrego widzę....Ale też zamierzam je ograniczyć. Szczególnie teraz bo za tydzień mamy weselisko no i przed świętami .....Ale za to w święta sobie zrobię dyspensę i się będę obżerać :) D-ta 26 🌼 Kochana z całej siły trzymam za Ciebie kciuki. Musi byc dobrze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:-) D-ta ja również kciukam za Ciebie:-)i zdrówka dużo życzę. ja mierzyłam jeden cykl temp ale u mnie jest z tym mały problem bo jestem strasznie zapominalska:-P a ma ktoś może jakiś ciekawy link na temat tego jak wygląda temp przez cały cykl, kiedy spada itp?:-) byłabym wdzięczna..bo wcześniej mierzyłam tak z ciekawości nei wgłębiając się dokładniej w to, ale teraz przydałoby się zaobserwować jak to z tym moim nieregularnym cyklem:-) OLI ja właśnie zjadłam kołaczyka z owocami:-P a miałam od dziś nie jeść nic słodkiego:-Dtaaa..jasne:-P a ztym zabiegiem to tak: możliwe, że byłam tyle w zabiegówce, ale dochodziłam do siebie już na sali;-) a praca się okazała jednym wielkim szwinglem..szukam czegoś nowego..bo szef zajazdu jak sie okazało, lubi sobe co tydzięń nowe dziewczyny brać na \'próbę\' co tydz zmienia i im nic nie płaci:-) dobrze, że dowiedziałam się od zyczliwych ludzi wcześniej:-) uhh ale się rozpisałam:-P idę się uczyć na zaliczenie z niemieckiego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wejdziesz na ta strone to wybierz: Metoda objawowo-termiczna Rötzera i tam poczytaj :) miłej lektury :) ja tez tam się doszkalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Białystok
Witam :) Mam nadzieję, ze przyjmiecie mnie do swojego grona?!:) Poniżej wypałniam tabletkę TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO..........@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik...........08.11.......7tc_06.09.....styczeń tiki-tak..........27...Wroc/Legn.........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn..............?............8 tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.10......13tc_20.10.....? Peppetti........30....ok. Łodzi.........19 11..... 24tc_01.08.....luty Lidka79........27....Białystok..........?.............11tc_02.10...styczeń --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........starania_od OLI..............26......ok.Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj'06 Ania Białystok...27...Białystok...5.12..........23tc_24.03.06.....listopad --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv Lidka79...........brak........bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza, tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Białystok
Jeszcze 2 dni temu miałam nadzieję, że może jestem w ciąży ......... ale wczoraj ta nadzieja prysła, przynajmniej na miesiąc :) No cóż, było by za szybko i za łatwo. Musimy z mężem jeszcze "popracować" :) Pozdrawiam bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Białystok
Może głupio to zabrzmi - nie wiem jak, kiedy i po co mierzy się temperaturę!!! Tylko się nie śmiejcie :) Proszę wytłumaczcie mi to. Wcześniej nie mierzyłam jej i jakoś bez problemu zaszłam w ciąże choć po 5,5 miesiąca stało się jak stało ....... Podrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu :) wejdź sobie na ta stronkę: http://embrion.pl/npr/ Jest tam pomiar temperatury, interpretacja wyników, wykresy itd... Jak wejdziesz na ta strone to wybierz: Metoda objawowo-termiczna Rötzera i tam poczytaj :) miłej lektury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Białystok
Nusieńku, wieeeeeeeeeelkie dzięki :) Zabieram sie do lektury :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejną Białostoczankę :) !!! Powodzenia w staraniach. A jesli chodzi o te badania śluzu to to nie jest dla mnie. Jeszcze temperaturę mierzyc mogę. No i skoro dziś zaczęłam to postaram się robić to przez conajmniej dwa cykle. Bo potem już nie będzie takiej potrzeby :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie Aniu, że już jesteś z nami:) Lidko - obserwacja śluzu to nie jest jakies straszne zagladanie tam sobie i badanie nie wiadomo jak:P poprostu trzeba notowac odczucia, tzn jak się podcierasz po siusiu to widzisz, czujesz sama czy jest slisko, mokro, czy sucho, czy teń śluz jest przeźroczysty czy białawy, tylko tyle, podczas wizyt w toalecie poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączenie tych obserwacji sluzu do temp dje lepszy obraz cyklów, dokładnie wiadomo kiedy jest odpowiednia pora, właśnie po sluzie wiadomo:):) kurcze nie uczyli Was tego na naukach przedmałzeńskich :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Białystok
Tiki-Tak dzięki za porady. Na naukach przedmałżeńskich było o tym wspominane ale ja wtedy miałam głowę zaprzątniętą czymmś innym :) Biorąc ślub byłam w 4 miesiącu ciąży :) Pierwszy termin ślubu mieliśmy wyznaczony na lipiec tego roku ale ponieważ okazało się, że będziemy mieli dzidzie dlatego całą ceremonię przyspieszyliśmy i nie myśleliśmy o mierzeniu temperatury, śluzu itp ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Białystok
ale ten pomysł ze śluzem chyba bardziej mi pasuje niż mierzenie temperatury :) Ślub miałam 26 lutego :) Jak ponoć każda kobieta podczas swojego ślubu bardzo się denerwuje tak ja byłam wyciszona, spokojna (jak mało kiedy) :):):) Każdy mi mówił, ze to moje kochane maleństwa tak mnie uspokajały. Ja też jestem tego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania 78
Hej dziewczyny Nie było mnie długo na forum ale wszystko dokłądnie przeczytałam D - ta 26 gratuluje i mocno trzymam za Ciebie kciuki. Ja byłam u innego gina, który też nie zlecił mi żadnych badań poniewać nie ma takiej konieczności po pierwszym poronieniu. Nie mam już siły i nie wiem co zrobić, bo trzech ginów powiedziało mi to samo. W każdym razie przed samym zajściem w kolejna ciążae zrobię sobie chylamidia, toxo i cytomegalię. Jeśli chodzi o słodycze, to też staram się mocno z tym walczyć ale wychodzi zupełnie na odwrót. Mi zbliza się juz druga @ mam nadzieje, ze nie będzie taka bolesna i obfita jak pierwsz i też mam mocne postanowienie poprawy, zeby mierzyć sobie temperaturę. Ja właśnie zajmuję się otwieraniem własnej działalności gosp. ponieważ dostałam bezwrotną dotację na ten cel. Bardzo się z tego powodu cieszę ale czas spędzony w Urzędach torche mi tej radości odbiera. Jeśli chodzi o palenie papierosów to mocno Was namawiam abyście rzuciły ten paskudny nałóg już teraz. Oglądałam kiedyś program , gdzie mówili, że podczas palenia jest podwyższona ilość substancji toksycznych w organizmie, w tym śluzie macicy też, natomiast organizm potzrebuje czasu aby się oczyścić. Przesyłam wszystkim optymistyczne pozdrowienia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania 78
Też bardzo prosze o przesłanie mi zdjęć. Jeśli chodzi o moje zdjęcia to przesyłam wam linka do bloku internetowego mojego męża. rzozak.wordpress.com Są tam różne zdjęcia ja jestem w części portetowo i księżycowe panny młode. Razem moimi zwariowanymi koleżankami zrobiłyśmy sobie niestrandardową sesję w kamieniołomach w Józefowie k. Zamościa. Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Białystok
do ewa - marchewka 89 Mój lekarz polecił mi metodę badania śluzu choć tak naprawdę nie miałam do tego przekonania :) Jak byłam w ciąży chodziłam do ponoć "najlepszej kliniki i najlepszego lekarza" w Białymstoku. Na wizyty i USG przez ten czas wydałam około 1500 zł! I co? I nic! Tragedia!!! Mój lekarz (docent, specjalista od ciąż bliźniaczych) nie potrafił jednoznacznie stwierdzić czy to bliźnięta jedno czy dwujajowe!!!!! PARANOJA!!!! W szpitalu jak rodziłam był przy mnie lekarz (znajomy jakiejś tam ciotki mojego męża) i dzięki niemu zostałam dobrze wyłyżeczkowana po porodzie, zastosował mi terapię hormonalną poniewaz miałam problemy z pęcherzykami na lewym jajniku (wogóle nie rosły a powinny) i od tamtego feralnego dnia jest moim lekarzem. Mam do niego pelne zaufanie. Słyszałam, ze już wielu kobietom pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva Wer
Witam cię Aniu gorąco. No własnie Liodka czas wolno leci do tego pierwszego @ a potem to napewno już z górki. Jak sie na coś czeka to tak jest. Człowiek juz by chciał. Słuchajcie czy brac kwas foliwowy jak biore antybiotyk. Nie zapytała ginekolożki i niewiem teraz. narazie od dwóch dni go nie biore i niewiem, jak sadzicie???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Białystok
Witam Eva Wer :) Ja radziłabym Ci zadzwonić do swojego lekarza i zapytać!!! Mieszanie antybiotyków z innymi lekami często jest szkodliwe. Dlatego nie powinnaś ryzykować, zadzwoń i zapytaj. Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale antybiotyk z kwasem foliwoym nie tworzy mieszanki wybuchowej. Jesli bierzesz doxycyklinę to śmiało można brać. Ja brałam antybiotyk 10 dni i łykałam go razem z kwasem foliowym. Nic mi nie jest :), no może mam w sobie więcej optymizmu... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuuusia
hej dziewczyny!!! dawno mnie tu nie bylo bo ciezko bylo mnie mowic na tez trudny temat. teraz moje mysli zaprząta inna mysl -czy fasolka juz rośnie czy nie wiec postanowilam przestac traktowac tamtej straty jako konca swiata i znow otworzyc sie na ludzi. przeciez was wszystkie spotkalo to samo i kto lepiej jak nie wy mnie zrozmiecie prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuuusia
coś tu pusto.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! No nam sie w tym cyklu nie udało :( Ale nie załamuję sie, bo same starania tez są bardzo miłe :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit następnym razem napewno się uda. Ale do końca ma się nadzieję, że będzie ok i kiedy pojawia się @ jest takie nieporzyjemne rozczarowanie...:( . Jednak mam dla nas dobrą wiadomość, a szczególnie dla ciebie gawit jeśli własnie dziś dostałaś @ otóż : trwająca średnio 40 tygodni ciąża oficjalnie rozpoczyna się pierwszego dnia ostatniej miesiączki! Więc pierwszy tydzień ciąży to \"rozgrzewka\". Jesli planujemy poczęcie musimy postępowac tak jakbyśmy już w ciąży były. Czyli zdrowo się odżywiamy, łykamy kwas foliowy, pochłaniamy z warzyw i owoców mnusstwo witamin. Oczywiście nie pijemy alkoholu, nie palimy wstrętnych papierosów i NIE UNIKAMY SEXU. Także gawit zabieraj się do roboty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×