Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Za dwie godziny idę do pracy. Niech juz będa te świeta i prezeeeeeeeeenty!!!!!!!!!!!!!. I niech sypnie troche śniegu na święta. Dzisiaj wyniki toxo! Nie zapomnieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Oczywiscie nie na toxo tylko histopatologiczne. Pomyliło mi sie . Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:-)🌼 widzę, że wszystkie jeszcze śpią, albo pewnie cieżko pracują i zajęte:-) a ja mam piekną pogodę za oknem, słoneczko świeci pełną parą:-D Lidka mi mówił lekarz, że absolutnie żadnych tabletek w pierwszym trymestrze, a koleżanka na mnie sie darła, że apapu nie wezmę jak głowa mnie boli..bo jej znów jej ginekolog powiedział, że owszem apap wolno, ale nic poza tym:-P i kto ma rację? ja wolałam nie zażywać nic..ale i tak za dobrze na tym nie wyszłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny walnełam gapę, wizytę mam dzisiaj o 16.20 (wczoraj nie zerknełam na godzinę pisząc i stąd to niedomówienie) Ale jeszcze nie wiem czy pójdę...bo tak jakby dostałam miesiączkę...tak jakby bo ciężko to nazwać miesiączką...gdyż po całonocnych bólach około godz 9.30 krwi poleciała normalnie znikoma ilość, może gdybym nie patrzyła to bym nie zauwarzyła że coś takiego miało miejsce. Czekam teraz na rozwój sytuacji. Ale mimo to pójdę do tego lekarza, chcę zobaczyć jaki on jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i popatrzcie jaka rozbieżność...jedni mówią można...inni że nie można, albo przychodzi kobieta w 2mies do gin i mówi, że brała leki i piła bo nie wiedziała, że jest w ciąży...a gin na to- nie szkodzi rozwój pani dziecka dopiero się zaczyna...co za totalny brak wiedzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was, ja tylko na chwilkę. Widzę, że pojawił się problem z lekami. Podczas ciąży można brać leki przeciwbólowe typu paracetamol. Apap, Codipar, Panadol- są to nazwy handlowe paracetamolu. Wszystko to jest ten sam lek - paracetamol - tyle, że produkowany przez różne firmy. Na pewno można je brać w ciąży - oczywiście z umiarem. Nie można natomiast, pod żadnym pozorem, brać leków z ibufromem - Nurofen, Ibufen, Ibufron itp. Ten składnik jest bardzo niebezpieczny dla rozwijającego się zarodka, zwłaszcza w pierwszym trymestrze. Zmykam, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-lenka ja tak jak ty siedzę w domu!!! Ciepło na dworze i słońce świeci do tego stopnia, ze od rana psa nie widziałam Siedzi cały czas na podwórku, ale za to jak przyjdzie z brudnymi nogami...ech! Ja już w takim razie nie wiem jak to jest z tymi tabletkami. Mi ginekolog powiedziła, że jak się przeziębię to moge tylko brać paracetamol albo leki homeopatyczne. Najlepiej jak nic nie boli - wtedy nie ma problemu :), haha! Ewa-marchewa to do kogo dzisiaj idziesz ? Wybrałas juz lekarza na stałe? EvaWer napisz co masz w tym wyniku histopatologicznym. A ja mierzę codziennie tą temperaturę i nic narazie z tego nie wynika. Cały czas jest taka sama 36,3 albo 36,4. Chciałabym już wiedziec jakiej długości będą teraz moje cykle - mam nadzieję, ze zostaną 29dniowe. Słyszałam jednak, że u niektórych dziewczyn po zabiegu długość cykli się zmieniła i to dość drastycznie, a to skomplikowałoby mi trochę życie!!!! Bo im krótsze cykle tym szybciej ... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) odcięta od świata byłam przez 2 dni, łacze nam padało, ale własnie zrobili, i ja pierwsze co to co robie?? zagladam tu do Nas:) :D Lidko ja juz nie pale 4 dni:) no z małym 1 wyjatkiem na 1 papieroska jak sie zdenerwowałam i płakałam na filmie wtorkowym, który leciał na TVP2 około 23.20 - ktos ogladał? Straszne życie w domach dziecka tam pokazali i tragizm tych dzieci, wyłam okropnie no i musiałm 1 zapalic choc kaszle i smaram, głowa mnie boli. To dlatego łatwo mi nie palić teraz bo chora jestem, antybiotyk biore,ciekawe co będzie jak wydobrzeje? Ale postanowienie jest. Z lekami jest dokładnie tak jak Peepetti mówi, można paracetamol czyli i Apap i Panadol i inne na paracetamolu, a nie wolno nic z Ibuprofenem i wiecie co czytałam też że on moze wpłynąć na płod równiez jak sie go zazywało zanim sie zaszło w ciąze, tak więc kobietki niech zadna nie łyka juz Ibupromu. A i można no-spe bez problemu w ciązy łykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti tak jak Ty mówisz, to tak wyczytałam w internecie:-) że ibufromu napewno nie wolno! miłego dnia Ci życzę:-) idka ja się już od dwóch godzin męcze i pisze męzowi na zaliczenie referat z nudów:-P albo z miłości:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? A ja ponieważ mam migreny to przed ciazą ( a prawdopodobnie po zapłodnieniu też) brałam praktycznie codziennie ibuprom, i to przez kilka miesięcy!!!!!!!!!!!! Od kilku dni tez mnie głowa boli, ale jeszcze znośnie i nie brałam nic. A najgorsze jest to, że apapy, panadole mi nie pomagają, przestaje mnie bolec po ibupromie max. No to dałyście mi do myslenia :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na dworze jest pięknie:) cieszy mnie to słoneczko choc tylko przez szybe odbieram i niestety jak z pracy wyjde to go juz nie bedzie:( ostatnio jak wychodze to juz jest ciemno:(:( Lidko dobrą masz temperature, na 12 do 15 dni przed nastepną miesiączka wzrosnie w okolice 37 st. U mnie dzić 35 dzień cyklu i nic, czekam a ta druga po zabiegu @ i nie przychodzi. Byłoby bardzo niedobrze gdyby się okazało, ze zaszliśmy no bo antybiotyk i choroba i fajki, kurcze wiem, że nie ma takiej mozliwości bo sie \"pilnujemy\" ale jednak sie niepokoje - baby to walnieta sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka - napewno z miłosc ❤️! Lidko Ibuprofen mógł byc przyczyną, ale nie musiał. Pewne jest jedno, ze już go więcej nie możesz łykać! Mi też paracetamol nie zawsze pomaga, Ibuprofen zawsze na bolaca @ sie sprawdzał ale odkad to wyczytałam to tylko no-spa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki no tak.. ach te chłopy:-D❤️ co do tabletek to się na zapas nie martw narazie Liduś, po co się stresować skoro nic teraz już nie zmienisz..dbaj o siebie a jak boli główka to sex jest dobrym rozwiązaniem:-)(przynajmniej u mnie) zmykam sprzed tego komputera, bo już mnie oczy bolą:-) do wieczora..miłego dnia zyczę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!! Lekarz internetowy odpisał mi, napisał co znaczy wynik histpatologiczny i że nie ma przyczyny obumarcia ciąży :( niestety.ale chcoiaż już wiem :) co jest. A i mam prośbę.Wczoraj na święta (drugi dzień świąt) wprosiła sie do nas siotra mojego Pawła a ja nie chcę ogladać jej w 5-tym miesiącu ciąży. Co ja mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusieniek miałam podobną sytuacje na ubiegłe Boże narodzenie...teściowa histerią zmusiła nas do przyjścia na wigilię do nich mimo że nie mieliśmy na to najmniejszej ochoty, po śmierci Anieli nie miałam ochoty na rodzinne święta i oglądanie ciężarnej Krzysia bratowej a do tego jeszcze jego przemądżałej siostry.Było ciężko ale Jakoś przeżyłam tą wigilie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa-marchewa ja tak jak niusieniek miałam czasem taką bardzo ciemną, aż prawie czarną krew miesiączkową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pocieszenie
Dziewczyny! Ja stracilam dziecko w 13tc.W 7tc miala plamienie pojechalam do szpitala i lekarz wykryl akcje serca,a w 13 mialam juz duze plamienie i w szpitalu stwierdzono,ze obumarcie plodu nastapilo juz w 7 tc.Tlumaczono mi,ze byc moze lekarz przy pierwszym USG zasugerowal sie moim wlasnym tetnem i sie pomylil.Brak słow... To bylo 6 lat temu.Teraz mam cudowną coreczke 3,5 letnia i roczne bliznieta.Zycze Wam z calego serca zdrowego maluszka,na pewno sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Ja też wpadłam tylko na chwilę.Jesli chodzi o ibuprom to również jest to jedyny lek jaki mi pomagał na bóle @ i ból głowy. Przed ciąża zajdałam sie nim praktycznie co miesiąć i w trakcie ciąży jak nie wiedziałam że jestem, to też pare razy go wzięłam. Poza tym biegałam i byłam na dwudniowym weselu na którym wacle sie nie oszczędzałam ech..... Teraz czekam na drugą@, która wcale nie chce przyjść ale brzucho mnie boli. Też zaczynam się zastanawiać, czy nie jestem w ciąży chociaż nie powinnam. W każdym razie czekam do nowego roku, pracuje nad pozytywnym nastawieniem, a później idę na całego:P pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celicia, fajnie, ze się do nas przyłączyłaś, jesteś kolejną forumkowiczką z lubelskiego. Na pocieszenie, dzięki za pocieszenie, naprawdę brzmi to optymistcznie. Mam nadzieje, ze też niedługo będziemy mogły pochwalić się gromadką dzieciaków:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pocieszenie dzięki za to co napisałaś:-) Mania ja jakbym mogła chciałabym już dziś znów zajść w ciążę:-P po prostu nie mogę się doczekać kiedy znów będę mogła oczekiwać swojego Maleństwa:-) tymczasem czekam na 1 @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki a na co antybiotyk bierzesz? A ja w sobotę chyba skorzystam z uroków piwa :) . Dobra koleżanka przyjeżdza do mnie ze swoim nowym facetem no i we czwórke wychodzimy potańczyć. Bardzo dawno już nigdzie nie byłam... Zresztą nawet teraz nie czuję potrzeby wychodzenia i imprezowania. Albo starość mnie dopadła, albo nie mam takiej potrzeby. Eyszłam z obiegu, he...bo jeszcze na kilka tygodni przed ciążą to często się bawiłam :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka jak Ci dzionek zleciał:-)? my z mężem byliśmy w niedzielę na wieskiej zabawie:-D mówię Wam świetna impreza:-D (suto zakrapiana alkoholem:-P) ja postanowiłam że teraz będę maxymalnie ograniczać alkohol:-)w końcu niedługo bedziemy się starać o Maleństwo:-) a ja dalej się męczę z referatem wrr..wie ktoś może jakie są zagrożenia wypływające z rozwoju informatyki:-P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic z tych wyniów nie kumam Ale napisze wam co tu mam: wyskrobiny z jamy macicy: villi placentares et decidna in statn necrotisationis. Oczywiscie zakładajac ze dobrze odczytałam kazda literę, eh. Spróbuje to przetłumaczyc, bo do swojej lekarki ide dopiero 28 listopada jak dostane wyniki toxo. Nusieniek ja na Okólnej robiłam badania na toxo i nic nie płaciłam bo miałam skierowanie. Co do lekow bo przeczytałam wasza dyskusję to nie nalezy sie az tak przejmować Lidka zeto własnie fakt ze wczesniej łykałas ibuprofen miał jakis wpływ na to cie stało. Znam wiele dziewczyn które nie wiedzac że są w ciązy brały tabletki z krzyżykiem (tez zabronione) i inne leki i ciaży to nie zaszkodziło. To sa fakty. Miliony kobiet przez 1 m-c żykją w nieswiadomosci że są w ciązy. Co do sylwestra to ja na 100% nie pójde bo nie chce ogladac szczesliwej beaty w ciazy (wiem jestem wstrętna ale trudno). W ogóle to teraz ze stanu depresji weszłam w stan ninawisci do kobiet w ciąży. Dzisiaj bedąc w szpitalu widziałam kilka z brzuszkami. Zazdrościłam im i myslałam sobie jaka to sprawiedliwość na tym świecie. I w ogóle w tym szpitalu mi sie wszystko przypomniało. Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumka
Witam Moje Koleżanki, W sprawie apapu: ja już ileś lat mam migreny i jak byłam w ciąży to pytałam lekarkę czy mogę w razie czego brać apap i miałam pozwolenie. Tym bardziej, że jak w porę go nie zaserwuję to makabra: ból i wymioty i cała twarz w popękane naczynka na parę dni. Jednak w ciąży o dziwo nie miałam takich ataków, albo ze względu na mniejszy stres, bo bałam taka szczęśliwa, albo unikałam potraw, które ją wywołują. Sama dobrze nie wiem. Niusieniek, Mogę sobie wyobrazić jakie targają Tobą uczucia w związku ze Świętami Bożego Narodzenia i bratową, ale sama nie wiem, czy potrafię Ci coś poradzić. Po pierwsze czas goi rany, ale nie można mieć pewności, czy za miesiąc będziesz czuła się na siłach. Po drugie nie wiemy tak naprawdę kiedy w ogóle to nastąpi. Po trzecie nawet, gdy będzie już lepiej mogą wracać trudne chwile i żal, że Dzieciątka już nie ma. Ja staram się brać to i tłumaczyć sobie na różne sposoby. Jednak z wielką miłością tulę się do najmniejszych dzieciaczków w rodzinie 2 letniego chrześniaka i 8 miesięcznego bratanka. Myślę wtedy, że jak dobrze się ,,zapatrzę” to może niedługo moja Kruszynka będzie równie urocza, jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×