Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

ja wolę na tą stronę nei zaglądać..USG źle mi siękojarzy, bo na pierwszym się dowiedziałam, co się stało:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już naprawdę wracam do moich obowiązków, chyba zaraz zasnę Malenka ja oglądając stronkę nie myśle o tym co było, tylko o tym co będzie:).Staram się w ten sposób pokonywać mój strach. Robię sobie kawkę i borię się za pisanie opracowanka. Ech.... w zimie zawsze jest przestój a na wiosne kupę pracy..... Jestem jak miś, który po części zapadł w zimowy sen 😴 😴 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się \"wklejam\" do tych śpiochów w Twojej wypowiedzi:-P idę z nimi spać..niestety tylko wirtualnie, bo muszę opracować wycieczkę po okolicy na zaliczenie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Gruby miœ - witam :) dziękuję za gratulacje. Tobie również życzę wszystkiego najlepszego. EvaWer - Ty zawsze znajdziesz dziurę w całym. :) Nie chodzę luŸno ubrana, ale myœlę że obcisłe dżinsy nie majš wpływu na stawianie się macicy. Spodnie zakładam i one przylegajš do brzuszka, a głaskanie rękš to cišgle nowe bodŸce. Pamiętam jak byłam około czwartego miesiaca i głskałam brzuszek to po chwili poczułam jak się napišł. Tš informację otrzymałam od położnych gdy leżałam w szpitalu. Myœlę, ze to jest prawda. Ale tak jak z każdš innš rzeczš - jednym kobietom może zaszkodzić, a innym nic nie zaszkodzi. na razie zmykam Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja gdzieś nawet wyczytałam, kiedyś, że noszenie obcisłych spodni też nie jest wskazane, bo jest ucisk na brzuch bądź macicę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w pracy nudy.... Najchętniej to poszłabym spać :P Może jakis konkursik ktos wymysli??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-lenka - właœciwie nie myœlałam o obcisłych spodnaich, tylko dopasowanych. Masz rację, że obcisłe nie sš wskazane- dzidziusiowi może być ciasno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! pepetti: GRATULACJE!!! Bardzo się cieszę :) Trzymam kciuki. Ja z kolei w niedzielę dostałam pierwszą po zabiegu @. I jest jakaś taka dziwna, tzn. niby normalna, ale przyszła znienacka i ma miejsce z małymi przerwami. Ale ja nie o tym chciałam. Tak naprawdę chciałam wszystkim zaciążonym i planującym opowiedzieć o pewnej radzie, którą dostałam od jednej z moich klientek. Zacznę od początku. Mamy z mężem biuro rachunkowe, ale w wolnej chwili z zamiłowania (i z potrzeby łatwego zarobku) strzygę psy. Jeżdżę po domach z własną maszynką do strzyżenia itd. Mam kilkunastu stałych klientów. Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, postanowiłam zaniechać na jakiś czas procederu. Potem, w grudniu wiecie co się stało i po tygodniu od zabiegu zadzwoniła do mnie jedna z moich ulubionych klientek z prośbą o ostrzyżenie psa. Umówiłam się, gadałyśmy sobie, powiedziałam jej, że już raczej ie będę strzc, że widzimy się po raz ostatni, bo poroniłam i boję się, że to przez psy i takie tam. Na co ona mi powiedziała, że jest jeden stary sprawdzony sposób na poronienia i na wszelkie uciążliwe krwawienia. Jest to sposób jej ciotki, jeszcze sprzed wojny (hehe) i że jej i jej siostrzenicy pomógł. Otóż, moje kochane, należy nabyć laski cynamonu (nie sproszkowany cynamon, ale laski- to istotne). W przypadku kiedy pojawi się jakiekolwiek krwawienie, wczesne objawy poronienia należy trochę tych lasek cynamonu zalać gorącą wodą i zrobić sobie coś a la` herbatkę. Ta klientka opwiadała mi historię swojej siostrzenicy, która poroniła dwa razy i w trzeciej ciąży znalazła się w szpitalu z objawami poronienia. Ze łzami w oczach prosiła moją klientkę o pomoc. Lekarze spisali juz tę ciążę na straty. W te pędy pobiegła więc do sklepu po cynamon. Zaparzyli go i wszystko dobrze się skończyło. Lekarze byli zdziwieni. Ta siostrzenica urodziła piękną, zdrową córeczkę. Ja wiem, że jest ta jakiś taki stary i moż e niezbyt pewny sposób, jednak tonący brzytwy się chwyta, co nie? Może będziecie się z tego śmiały, bo owszem można to potraktować z przymrużeniem oka, ale zaszkodzić - nie zaszkodzi. Tylko nie powinno się tego stosować profilaktycznie, ale w przypadku pojawienia się objawów. Oczywiście, mozna myśleć, że co ma być, to będzie, ale kobiety przed wojną, tuż po niej, a może i nawet dziś stosowały wyłącznie takie metody w celu zapobiegania krwawieniom. Nie było wtedy zbyt wielu lekarzy, więc trzeba było sobie radzić tzw. domowymi sposobami. Mam nadzieję, że żadnej z nas się to nie przyda, ale chciałam się tym z wami podzielić. Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌼 Mozarella1 🌼 Wiesz z zainteresowaniem przeczytałam tą historię z cynamonem i jestem jak najdalej od śmiania się z tego. Kochana ja wierzę w takie stare sposoby na choroby i różne przypadłości. Sama teraz np zakupiłam sobie ziółka na drożność jajowodów bo lekarze podejrzewają że po zabiegu mogło mi się coś zatkać. Wiem że muszę iść do szpitala i to sprawdzić ale póki co to będę piła te ziółka. W sobotę idę do irydologa to taka osoba która czyta z tęczówki oka i tak odkrywa co w organiźmie jest nie tak. Sceptycznie trochę do tego podchodzę (mimo że moim koleżankom akurat ta osoba pomogła zajśc w ciążę właśnie naturalnymi specyfikami) ale wierzę że może coś mi ten człowiek pomoże. O tym cynamonie będę napewno pamiętać choć mam nadzieję że w tej ciąży na którą tak czekam nie będzie żadnych plamień ani krwawień i nie będzie mi on potrzebny. Pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałam sprawic przykrosci nikomu wklejajac ten link ze zdjeciami z usg.Napisałam co ten link zawiera wiec bylo to dla zainteresowanych. Teraz uciekam bo czekam na ksiedza bo chodzi po koledzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej jest tu kto?? ja właśnie mam atak migreny auuuuuuuć Pewnie wszystkie przyszłe mamuśki ciężko pracują, ja jakoś nie moge literki mi sie mienią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-lenka - konkursik wymyslę, obiecuję, ale jak będę w domku, tu nie mogę angażowac główki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocarella - ciekawe to co napisałaś o tym cynamonie. jak tylko skonczyłam czytać poleciałam na dół do kuchni schować w jakieś dobre miejsce wardająca sie laskę cynamonu, którą dostaliśmy jako załącznik do kartki świątecznej:) oby się nie przydał, ale na wszelki wypadek niech sobie bedzie w domku:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ??? Właśnie usłyszałam w radiu, ze przyszedł dzisiaj na świat (w Szczecinie dokładniej) poprzez cesarskie cięcie chłopiec ważący 7 kg 130 g. Będzie wpisany do księgi Giunessa (chyba to sie tak pisze). Wierzyc mi się nie chce:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówię Wam moja koleżanka która ma 7-miesięczną córeczkę jest w szoku bo jej mała tyle teraz waży co ten nowo narodzony bobas w Szczecinie - niezłe jaja co :P A ja właśnie umówiłam się na przyszły czwartek do gina. I jestem w lekkim szoku bo godzina o której może mnie gin przyjąć to 20,00 - niezła pora - oni to chyba pracuja 24h na dobę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA CYNAMON! Co do cynamonu to ja mam zupełnie inną informację. Już jakiś czas temu wyczytałam, że kobiety w ciązy nie mogą nadużwyać tej przyprawy, bo wpływa właśnie poronnie!!! Lubię bardzo jeść ryż z jabłkiem i cynamonem, ale w ciązy go sobie odmawiałam. Do tej listy należy dopisać czosnek i chyba miętę. Ale co mięty to nie wiem na sto procent. Dlatego proszę, żebyście jeszcze sprawdziły informacje o cynamonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, ginowie właśnie tak pracują. Co innego na wywieszce, a co innego w rzeczywistosci. W dodatku większość bierze Cię na 10-20 minut i 50-100 złotych! Jak zatem ma nie siedzieć i pracować. Ktoś gdzięś pisał o jeszcze późniejszych wizytach i to bliżej północy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia-Marchewcia, tabelka co fajny pomysł, który miałam Ci zaproponować, ale ,, z taką pewną nieśmiałością";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam tabelkę i skopiowałam, ale przy wklejeniu nie ma tabelki tylko tekst w rozsypace???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:( Imię Waga Sukces Porażka Wniosek Celavie 66,5 Jem surowe warzywa i owoce, Kupiłam gumę do żucia. Brak spaceru Jutro będzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś robię źle! Ale co ? :( HELP! Jakbyś chciała, to możesz tabelkę oczywiście zmienić, czy porawić i wpisać się do niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak mi się nie chce iść do tego dentysty.... I to na dodatek na 18... Będę się włóczyc po mioeście przez prawie dwie godziny bo do domu mi się średnio opłaca jechać:( Ale mąż mi obecał że pódziemy do takiego sklepu gdzie podobno w promocji są DVD - a my polujemy na jakiś fajny odtwarzacz już dłuższy czas... Może nam się w końcu uda:) Dziewczynki trzymam kciuki za wasz postanowienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też idšc do dentysty przeżywam tortury!!! Ale po wyjœciu...pełnia szczęœcia. Jeœli przyjdzie @ to pójdę na kontrolę. Bo leczę sobie w znieczuleniu. A pewnie wcišż działa ta próchnca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć tekst napisałam bezbłędnie zamienił się w powyższe hieroglify! A w tym okienku gdzie piszę tzn. wokół niego też niektóre podpisy są z wstawkami zamias niektórych liter? Nie wiem co się dzieje? Dlatego robię próbke i wysyłam ten tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×