Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Czyli mi się ,,przydasz":) Co najmniej do konsultacji:) A ostra jesteś dla tych facecików? Masz być!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi Celavi - nie za bardzo :P ostatnio więcej w biurze siedze bo zaczełam kosztorysy robić na budowie to fajnie jest wiosną, latem, no jesienią ale zimą - to wole biuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to prawda, że łamigłówki pozytywnie stymulują pracę naszej głowinki to mój mózg troszku się wygimnastykował! I jeszcze było przyjemnie. Dzięki Tiki! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavi - ogłaszam Cię zwyciężczynią konkursu :) muszę pomyśleć o jakiejs nagrodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ferie dopiero na koncu czyli od 12 lutego, ale w sumie kiedy wy juz bedziecie w pracy ja bede miała wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Mówię: dobrej nocki! Zmykam do męża... Tolerancyjny jest... ale bacznie mi się,,przygląda", czy to uzaleznienie, czy jeszcze fascynacja...która prowadzi do uzalezniena:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer - proszę mi tu juz nie pisać o tych fariach bo mnie dobijacie, ja też chce wolnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki jeszcze tylko te wolne 2 tygodnie mnie trzymają.Bo jestem bardzo zmęczona pomimo ze było niedawno tydzien wolnego. Jestem wypompowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva-> no to mamy ferie w tym samym terminie... a jak u Was z awansem i nadliczbówkami? są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże - żeby w 2006 roku w Polsce działy sie takie rzeczy!!!! Miał sprawę Sądową - rozwód z żoną, uznali jego dowody za fałszywe, umieścili go w szpitalu psychiatrycznym - na podstawie kilkuminutowego badania, a przesłuchiwali go tylko w komendzie w prokuuraturze nie - szpital zamknięty. Masakra - szpital obsurny - najstarszy w polsce, traktownie pacjentów - Boże Mój. Oddział 40 osobowy a tylko 3 toalety - wciąz zatkane, pacjenici godzinami lezeli w odchodach-nie zmieniano im pościeli, pielęgniarka robiła zastrzyki bez rękawiczek itp.. ludzie spia na podłogach na materacach, i tego gościa skierowali tam na obserwacje bez jakiegokolwiek prawomocnego wyroku sądu - a ten szpital gorszy jak więzienie. Sierowano fgo na obserwacje a przez 9 dni nie przyszedł do niego zaden lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awanse naturalnie nadliczbówki raczej nie. Dodatek motywacyjny - ale kazdy ma inny w zaleznosci jak pracuje. No i za staz pracy. Jezeli jzu mowa o nadliczbówkach to za godz. indywidualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten gośc nagrał to pokryjomu, jejku w głowie mi się to nie mieści a jak ten gośc dorwał wkoncu lekarza i zapytał co mu beda robic - to mu lekarz odowiedział - sprawdzimy kulistość jajka i półkolistosc banana ... brak słów a najgorsze, że to może spotkac kazdego z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot tak sobie prokuratura zarządzi obserwację psychiatryczną w takim szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie koszmar.Taka Polska - co cie tu tiki dziwi. W Polsce jeszcze sa wsie co bez prądu żyją. środek Europy, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też co roku mówi się o całkowitej redukcji nadliczbówek, ale w rzeczywistości jest inaczej;) w tym roku mam 23 godziny tygodniowo... z dodatkiem motywacyjnym-podobnie jak u Ciebie... z awansem- bywa róznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak on wniósł kamere albo komórke. Tam sie takie rzeczy zabiera odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka a jakim jestes nauczycielem - mówie o awansie zawodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w tym roku z indywidualnymi 19,5 godz. Bo do trzech uczniów chodze po pół godz. w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluje. Ja jestem w trakcie - drugi rok.Za rok bronię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale EvaWer co innego jak ludzie zyja w takich warunkach ze wzgledów ekonomicznych ale tutaj - tutaj chodzi o zwykłą ludzką przyzwoitośc, nawet nie, nawet nie przyzwoitośc poprostu człowieczeństwo - cały personel mial pacjentów w dupie! Boże i przypomina mi sie Nałkowska \"Ludzie ludzią zgotowali ten los\" i trafic do takiego zakładu - z karpysu prokuratora w podejrzeniu (w podejrzeniu podkreślam) o złożenie fałszywych zaznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczycielki tez czesto planuja te ciąże z mysla o awansach. Bo jak wypadnie w trakcie to sie przedłuża taki awans a kazdy chce miec juz z głowy. No i pensja większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie z e względów ekonomicznych, poprostu nie ma kasy w panstwie na doprowadzenie linii. hahaha Jak on wniósł kamerę???????????Mnie zastanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zawsze będzie mnie to dziwiło, nigdy nie przejdę nad tym do codzienności.. nie wiem jak on wniósł tam coś czym to nagrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jakieś dziwne plamienie dzisia j było..może mam dodatkową owulację..no wiecie taka promocja na lepsze samopoczucie;-) peppetti a za Ciebie kochana cały czas kciukam i za inne może-zaciążone też!❤️ ewa-marchewa zaczynam podzielać Twoje motto- dzień bez mochanka dniem straconym:-P już wiem jak budzić męża po nocce:-D joka ja tez jestem na etapie zazdrości- takiej pozytywnej oczywiście:-)eh jakbym chciała-albo nie- być na waszym miejscu;-) tiki ominął mnie konkurs ale jestem pod wrażeniem Twojego kierunku wykształcenia:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za gratulacje:) a kasa- fajna sprawa:) gdyby nie kredyt z ZFŚS miałabym 2tys. na rękę;) ale i tak nie jest źle... a z ciążami- masz rację, te które planują dzieci, kombinują tak, aby awans się nie przedłużał... co do awansu, polecam stronkę www.literka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×