Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Zajrzałam na chwile ale az tak dużo czytania nie było. Tak jak mówiłam boli mnie głowa i ide spać. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavi - to jest zadadka o Madzi79, dla Madzi79 i może jeszcze troszku dla mnie :) ja buszuje po necie próbując znaleśc przyczynę lub wyjaśnić spadek mojej temp :o niepokoi mnie to i nic z tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie,własnie sie dowiedzialam ze kolezanka ktora lezała ze mna w szpitalu (tylko ze ja jeszcze wtedy lezałam na podtrzymaniu a ona poronila w 3 tygodniu) znowu jest w ciazy.Jest w 8 tyg. wszystko jest ok. Bardzo sie ucieszyłam a z drugiej strony az mnie w sercu zakuło.... Bardzo chcialabym byc teraz w tym stanie co ona :( chce mi sie płakać na samą myśl ze jeszcze tyle musze czekac.A najgorsze jest to ze ostatnio rozmawialismy z Krzysiem .Zapytałam go czy jezeli lekarz pozwoli to czy od razu zaczniemy sie starac a on mi powiedzial ze wolal by za poł roku.Myslałam ze spadne z kanapy... nie skomentowałam tego i poszłamdo lazienki sie wypłakac bo myslalam ze jemu tak samo na tym zalezy jak mnie.....mam ochote wyć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Peppetti!!!!!!!!!Ciesze się bardzo!!!!!!!!!!!:):):) Troche mnie tu niebyło .....zagladam a tu taka wiadomośc!!!Super!!!! rudi26,kochana to tak jak u mnie.Moj tez najchętniej odłożył by to do pażdziernika....:( Ile ja juz się napłakałam przez to .....:( Teraz juz nie pytam o nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja musze wiedziec bo zwariuje.Sama sobie przeciez dziecka nie zrobie.Jestem zaskoczona jego pogladami bo wiem jak bardzo sie cieszył jak bylam w ciazy i jak bardzo przezywal jak bylam w szpitalu a tu teraz taki numer.....nie wiem co mam o tym myslec.....najlepiej to zaczekajmy jak splacimy kredyt mieszkaniowy a to przeciez niedlugo bo za 30 lat.Nie obchodzi mnie to ze mamy kredyty,ja chce miec dziecko ,najwyzej bedziemy skromniej zyli ale ja pragne tego dziecka najbardziej na swiecie.....ja chyba oszaleje.....takiego dolu jeszcze nie mialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzisiaj w nie najlepszym humorze, jak pisała EwaWer jak nie myśle jest ok:-P gorzej jak nie mam zajęcia..albo zostaje na noc sama-jak wczoraj i dziś:-( straciłam dzisiaj wiarę we wszystko, mam po prostu dość! za dużo naraz na głowie, za dużo złego się dzieje i w ogole źle niedobrze i ble:-P dziadek bardzo chory do Gdańska go przwożą do szpitala,..zawał miał, płuca mu nie chca pracować prawie w ogóle..babcia załamana.. małej dali kroplówki na zmniejszenie leukocytów i znó ma za mało..eh co za życie! przepraszam, że tu Wam tak marudzę, już się mężowi w rękaw wypłakałam, przytulił i powiedział, że wszystko nam się niedługo ułoży, ale jakoś mi nie przeszło:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi kochanie- Twój mąż najwyraźniej w świecie boi się, ze może sie sytuacja powtórzyć..próbuje chyba Wam obu zaoszczędzić bólu, a nie bierze pod uwagę tego, ze to nie musi się tak skończyć!poronienie to nie koniec życia, nie trzeba rezygnować z dzieci..może mu przejdzie i zrozumie, że sam tego też pragnie:-) niestety jest tak, ze to oboje rodzice muszą dojrzeć do decyzji posiadania dziecka..więc czekaj- a może niedługo maż Cię zaskoczy miłą wiadomością:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym chciala zeby tak bylo.Ja tez sie boje ze sytuacja moze sie powtorzyc ale trzeba sprobowac a jak sie nie uda to bedziemy probowac do skutku ale nie mozna tego odkladac w nieskonczonosc tlumaczac to strachem.Dla mnie to nie jest wytlumaczenie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj mu trochę czasu by dojrzał..sama też go potrzebowałaś prawda? ja wierzę, że niedługo będziesz skakać z radości i znajdziesz się w ostatniej naszej tabeleczce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym rudi powiem Ci, że mój też siewahał trochę na początku..ale facetom szybko przechodzi:-D zobaczysz, ze sam przyjdzie do Ciebie i Ci powie, ze chce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke mi poprawilas nastroj i za to dla Ciebie 🌼 Tobie tez sie uda i wszystkie wkoncu bedziemy w ostatniej tabelce. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
malenka - przykro mi z powodu dziadka. zycie jest okrutne. Rudi -ja tez mysle, ze twoj maz po prostu sie boi. jak ja mowie mojemu, ze w styczniu zaczynamy to sie nic nie odzywa tylko sie usmiecha albo jakos dziwnie zazartuje. a ja nie draze tematu bo wiem, ze on tez chce tylko sie boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
EvaWer - a ile dostaniemy realnie tej podwyzki? wiadomo cos na ten temat? ostatnio slyszalam o 5%. chyba tez ide do lozka. jutro na 8. nie lubie miec na 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peepetti----- Bardzo się cieszę:) dbaj o was I mamy już dwie mamuśki bombelki:) Celavie może stworzymy jakąś tabelkę i będziemy w niej wpisywać nasze co tygodnoiowe osiągnięcia? albo nie wiem...umieszczać takie informacje w stopce Daj jakiś pomysł... maleńka już kiedys pytałaś o tą luteine a ja ci odpisałam że jest NA RECEPTę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc 💤 :) dzisiaj był dzień pełen nauki! dowiedziałam się że żona jednego z moich szefów jeste w ciąży - poród w maju, identycznie jak w mojej poprzedniej ciązy. gdybym się o tym dowiedziała w tamtym roku pewnie by mi było smutno, że ja też bym miała wtedy małego szkraba... ale teraz \"kropek\" jest najwazniejszy - tak nazwał go mój mąż :) ;) i wcale się nie smuce tylko cieszę!!!!!! wgrywam właśnie płytkę od mojego tel kom. żebym mogła z niego przegrywać zdjęcia do kompa i żebym wam mogła pokazać \"kropka\" i później 22 stycznia jak już bedzie większy:))))) oby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!!! Super dowcip o bacy:) :) ;) A ja dostałam wczoraj@. Tak więc przyszła po 26 dniach:) Mój mąż skomentował to tak: skoro wczesniej przyszła to wczesniej będziemy mogli zabierać się do dzieła!!! Ale brzuch mnie okropnie bolał w nocy tak więc dziś jestem średnio wyspana i kark mnie boli:( Znów wiosna za oknem od samego rana - niezła ta zima tego roku :P Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze zmienię tabelkę - bo się pozmienialo - a w sobotę jeszcze jeden fakcik się zmieni więc go juz teraz poprawię :P TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIAS TO.. ......@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin..............23.12.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........07.02.07......5 tc_13.09....?? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......28.......Kraków.........06.02.....10tc_23. 10....stycz/luty Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....25.12.....11tc_27.11.0 6... ..marzec 07 betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01.....13tc_02.1 0.06...luty Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...30.01...9tc_12.08..... .styczeń\'07! Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..03.01..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ......... 25 .......Poznań ...... 3.12.2006 ......11.09.2007r. Peppetti.....30.....ok.Łodzi........14 12 2006.........22.09.2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Dostałam@ 2 dni przed terminem:-( I jeszcze dzis jestem zapisana do dentysty na rwanie zeba i nic z tego nie bedzie.I znow czekac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz betty to tak jak ja - -@ 2 dni przed terminem, i dzis dentysta - -ale na szczescie tylko przegląd... A w przyszłym tygodniu do gina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi-> też myślę, że Twój facet ma poprostu obawy i chce was chronić... oni trochę inaczej podchodzą do takich spraw, nie zawsze potrafią o tym rozmawiać... daj mu poprostu trochę czasu... mój M ma dziś usg jamy brzusznej, a jutro kolejną wizytę w poradni WZW... martwię się o jego wyniki... bo nie wiem, czy kłopty z wątrobą nie są przeciwskazaniem do posiadania dzieci... nie wiem, czy nie bedziemy musieli poczekać, az wątroba będzie w lepaszym stanie:( zresztą, moze niepotrzebnie się przejmuję, bo może wszystko będzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:):) Rytualnie rozpoczęłam dzień w pracy czytaniem i dzisiaj nikt mi nie przeszkadzał bo jestem sama:). Wspólniczki pojechały w teren, a ja odbębniam prace biurową. Ma-lenka nie martw się wszystko się jakoś ułoży:) Dzisiaj rano poszłam na badanie tsh przepisane przez ogólnego lekarza, niestety pozostałe th3, th4 i anty TPO, które kazał zrobić mi gin musze zrobić prywatnie, a to kosztuje stówkę:(. Jeśli chodzi o staranka to u nas jest odwrotna sytuacja. Mój mąż chciałby jak najszybciej, tylko ja się wstrzymuje i mówię mu, ze jeszcze nie teraz. Wtedy on się krzywi i mówi,ze nigdy nie będzie odpowiedniej chwili. Prawda jest taka, ze oboje musimy być gotowi, ja jeszcze nie jestem bo się boję i najpierw zrobie badanka:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:-) ewciu nie gniewaj się chyba mam sklerozę:-P MAdzia ja zasnęłam dopiero po 4:-P obejrzałam za to fajny film \"serce nie sługa\":-)polecam jak ktoś lubi czasem obejrzeć filmy o miłości:-) gablis - była kiedyś tak akcja..przygarnij kropka:-Phmm z miłą chęcią takiego kropka przygarnę \"do siebie\";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mam takie przeczucie że w tym cyklu zadziałamy... Miałam juz 3 razy@ tak więc jeśli gin nie będzie miał nic przeciwko to w styczniu mochamy się i to ostro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu to w takim razie trzymam kciuki.. mi gin powiedział, że po 3@ można spokojnie- przy wczesnym poronieniu- zacząć się starać, bo wszystko już powinno się zagoić ładnie:-) ja czekam na 3@ chociaż dopiero mi się 2 skończyła..i tak sobie powiedziałam, że w tym miesiacu mochanko tylko dla przyjemności..a od przyszłego miesiąca mam zamiar brać luteinę i starać się dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie przeglądam zdjęcia usg i przyszłych mamusiek co rudi wkleiła linka:).Nakręcam sięna całego. Madzia ja także trzymam kciuki za Ciebie:):):). Z rana zwsze cięzko mi pracować, no ale cóż, bez pracy nie ma kołaczy. pzdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×