Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Daga, może teściowa tak to przeżywała, że musiała dać ujście emocjom. A tak wogóle to jak Ci się pracuje z teściową ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swój test schowałam do szufladki w łazience. Jak nie zmienię zdania, to zrobię go jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkamy razem i pracujemy razem. Czasem mam jej za dużo... Niemogłam się powstrzymać z tym testem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Celavie a ile masz dni po spodziewanym nadejściu @ ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, szczerze mówiąc to na nią czekam :D Za dwa, cztery dni powinnam plamić, a potem dopiero @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Celawie To masz jakieś objawy że podejrzewasz fasolke czy robisz go z przyzwyczajenia tak jak ja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, rozumiem, że o mojej stracie dziecka wszyscy mówili, bo jakby nie było była to jakaś \"sensacja\". To, że niewiele osób miało odwagę na rozmowy ze mną - też rozumiem. Ale nie rozumiem tego teraz, że wszyscy wiedzą, że jestem w ciąży, a każdy udaje że nie wie. Właściwie wszyscy, unikają jakichkolwiek prywatnych rozmów ze mną. Tylko tematy służbowe :( Daga - rozumiem co znaczy pracować z teściową. Też miałam taką przyjemność. Teraz jest już na emeryturze :) Na początku, gdy zaczęłam pracę w tej firmie, ona nie była moją teściową. Potem gdy zaczęłam się spotykać z M. to ukrywaliśmy to przed całym światem. No a potem był ślub i... mój mąż pierwszy wiedział ile dostałam premii czy podwyżki. To było strasznie denerwujące. Teraz teściowa jest na emeryturze :) Celavie - trzymam kciuki za teścik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Peppetti a jak tam twoje maleństwo ? pogłaskaj go od "internetowej" ciotki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola u - dziękuję, mam nadzieję, że maleństwo ma się dobrze. Nic złego się nie dzieje, mam objawy ciążowe. Więc chyba ok. Strasznie mnie korci, by pójść podejrzeć dzidziusia na usg.. może pójdę w poniedziałek. Daga... - a to popieram teściową. Jestem olbrzymim przeciwnikiem papierosów (dziewczyny tutaj nie raz dostały ode mnie wykład na temat szkodliwości tego nałogu). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?? widze ze nas wszystkie podobnie teściowe \"załatwiły\". my z misiem nie krylismy sie ze bedzie dzidzia ale jak tesciowa sie dowiedziała to na drugi dzien cała czestochowa wiedziała. do dzis mam jej to za złe bo gdyby mniej osób wiedziało to łatwiej by mi sie wracało do zycia po zabiegu....a tak to było okropne. każdy wiedział!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti który to tydz?? Niemartw się - póki masz objawy to wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Pippetti zazdroszcze Ci ale ciesze sie twoim szczęściem !!! Ja mam cichą nadzieje ze ten 7 miesiąc wkońcu będzie owocny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Niuuusia to współczuje że masz teściową- paple !!!!! Ja mam naszczęście teściową "cichą" :p A w sumie to przyszłą teściową bo ja jeszcze panną jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga.. - koniec ósmego tc. Wiem, wiem... żyganie podnosi mnie na duchu :) :) lola u - życzę Ci, abyś szybciutko cieszyła się tak jak ja. Oczywiscie wszystkim dziewuszkom tego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za długo dzisiaj w szkole siedziałam chyba miało być nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
A ja nie mam nadziejii tylko wiem że tak będzie i każdej z nas sie uda i będziemy mieć nasze kochane upragnoine maleństwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
wysylam linka jeszcze raz http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=586&w=56778935 Peppetti - nie pamietram -pracujesz czy jetes na L4? Morelcia - moj lekarz powiedzial, ze juz po pierwszej @ (a bylam w 16tc) nie mam zadnych watpliwosci co do jego kompetencji ale juz go wychwalalalm na tym forum wiec nie bede zanudzac. jak chcesz to mozesz wpisac dr Zwolinski albo Jerzy Zwolinski i cos znajdziesz na jego temat. i daje glowe, ze nigdy nic zlego (no, chyba ze jest bardzo zajety, ale to nic dziwnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, byłam u lekarza i widziałam pęcherzyk ciążowy :))) Jeszcze dwa dni go nie było i troszkę się przestraszyłam, bo przy becie 2600 powinien być. Dzisiaj beta 5900 no i jest fasolka w macicy więc jedno zmartwienie mniej. Niestety jest znowu także cysta i trochę mnie boli. Mam nadzieję, że się wchłonie i nie będzie robiła kłopotów. Dalej jestem chora. Teraz jednak juz zaczęłam brać poważniejsze leki, bo ileż można. Już walczę 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
100krocia - witam w klubie :-( ja mam to samo tyle ze sie mecze juz drugi miesiac. kilka dni poprawy i znowu cholerstwo wraca. ale najwazniejsze, ze Twoj maluch rosnie. A co bierzesz? Jestes na L4 bo ja rozwazam ta mozliwosc jak mi nie przejdzie do pn. a niech sobie pogadaja (bo zwolnic to mnie raczej nie zwolnia - deficyt anglistow - w przeciwnym razie jzu by mi pewnie dyrka jakies warunki postawila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie biorę amotaks. Jestem już na zwolnieniu 1,5 tygodnia i właśnie dostałam kolejne 1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
jesli chodzi o ksiazki polecam " dziecko w czasie" , a film "Dom nad jeziorem" - piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×