Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

hej kobitki...ale tu namachałyscie...ja dopiero przeczytam wszystko jak misio wyjedzie... na razie prawie wcale nie siadam do kompa ;) ale wszystko ok :) czekam na @ chociaz moze nie przyjdzie ;) mam nadzieje ze jescze i mnie pamietacie :) buziaczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:0 ja tylko sie dzisiaj przypomne bo jestem padnieta:( nogi mnie tak strasznie bola:( zrobilo sie cieplo i zaczął sie ruch,jest taki młynek ze szok. a jeszcze zmienili nam regionalnego i nie wydaje mi sie zeby wyszło nam to na dobre.Jestem taka zła o to....Jutro się odezwe bo teraz musze iść spać. I oczywiście zgadzam sie na opublikowanie moich zdjęc;) Caluje Was mocno i do jutra. Bardzo juz tęsknie za moim Krzysiem a tu jeszcze cale 2 dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, późno już, jestem padnięta, wypije piwko i padnę na paszczę. Ale jeszcze chciałam zapytać w sprawie bloga, nie wiem czy mi się wydaje, ale wspominałyście coś o haśle. Ja myślałam, że tylko my będziemy miały do niego dostęp. I w związku z tym nie wiem, czy wysyłać zdjęcia, bo ja mam takie obawy, że ktoś mógłby mnie gdzieś tam dojrzeć z uczniów lub znajomych, a tego bym nie chciała. No nie wiem, może to dziwne... ale jakaś taka inna jestem, takaja po prostu. Ale w tworzeniu blooga mogę uczestniczyć i pomagać. Jakie Wy uśmiechnięte jesteście na tych zdjęciach, dziewczyny jak maliny. Ja najwyżej przyślę moje zdjęcia na maile, jak się nie zdecyduję na publikacje na blogu. Papatki Rudi doszła wiadomość na gg? Do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJCUDOWNOFANTASTYCZNEGO NO I BOBASA UROCZEGO z okazj naszego (może i komunistycznego ale miłego) święta 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chciałam się z Wami podzielić smutną wiadomością, wczoraj wieczorem, po wieloletniej chorobie zmarł mój dziadek:( :O tak bardzo mi smutno:( pocieszam się tym, ze już nic Go nie boli, ze przynajmniej nie cierpi... byłam z nim bardzo związana... dziś wieczorem jedziemy do kapilcy... pogrzeb w sobotę... podobno przysługuje mi dzień wolny, ale nie wiem, czy go wziąć... te lata choroby badzo zmieniły dziadka, właściwie to już nie ten sam człowiek- i psychicznie i fizycznie:( pozostało mi po nim tyle wspomnień- będę je zawsze pielęgnować w swojej pamięci... pozwólcie, ze zapalę Mu symboliczną, wirtualną świeczkę [*}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka - współczuję baaardzo... Wszystkiego najlepszego Kobitki!!!! Film Testosteron - zajefajny - usmiałam sie do łez - POLECAM Nasz Boog jest SUUPER!!! Nie wiem co się ze mna dzieje ale czuje siętak jakbym mogła fruwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Joka bardzo mi przykro z powodu Twojego dziadka,w takich sytuacjach nigdy nie wiadomo co powiedzieć ale pomysl sobie, że tam gdzie jest teraz jest mu o wiele lepiej. Peppeti blog jest super, musiałaś się nieźle nad nim napracować. Myślę, ze niedŁugo można dołożyć zdjęcia brzuchów, zdjęć usg oraz zdjęć dzieciaczków, kIedy będą już z nami. Ja mimo, że nie jestem w ciąży i nie moge się jeszcze starać to takie zdjęcia napawaja mnie ogromnym optymizmem:D. Z tym hasłem to tez jest dobry pomysł:):). Monikapie trzymam kciuki za Ciebie,na pewno wszystko będzie dobrze, a byłas już u swojego gina w Wawie?? Kiedys piasłyśmy tu o filmie na dwójce, gdzie kobieta przez całą ciąże po poronieniach łykała sterydy i dzidiuś był zdrowy, w Twoim przypadku też tak będzie:). Ja teraz też będełykaćsterydy minimum 3 miesiące żeby zbić te moje przeciwicała. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA :D:D:D:D🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopiuje Wam wierszyk od ewki-marchewki (mam nadzieję, że nie bedzie miała nic przeciwko) Kobieta - to piekny kwiat, to niedocenione ziolo, które zajmuje caly swiat, o ktorym się mowi wokolo. Mowi - nie znajac istoty ciala, mowi - nie znajac doliny duszy. Kobieta - to nie tylko kwiat, to kamien, co z czasem się kruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alekto ❤️ Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. ❤️ Joka ❤️ Bardzo mi przykro z powodu śmierci dziadka. ❤️ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET DLA WAS WSZYSTKICH 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za słowa współczucia... najbardziej szkoda mi mojej mamy- bardzo przeżywa śmierć swego ojca... niby wszyscy wiemy, ze lepiej że tak się stało, ze już nie cierpi-ale trudno przejść przecież obojętnie obok śmierci bliskiej osoby... jestem w pracy- trudno mi się skupić na czymkolwiek... jeszcze dziś dzień kobiet- wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni... chyba jednak wezmę jutro wolny dzień... nie wiem, czy pojadę do rodziców, żeby pobyć z dziadkiem, moze poprostu zostanę w domu i czymś się zajmę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Czesc Dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji Naszego DNIA KOBIET:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Własnie sie obudziłam ,byłam strasznie zmęczona.A o 6 rano dostałam smsa z zyczeniami od mojego Krzysia:) Wam też w tym dniu zyczę Wszystkiego co najlepsze❤️ joka bardzo mi przykro z powodu Twojego dziadka.Ja tez pamietam jak umarła moja babcia która przez jakis czas mnie wychowywała.Było mi bardzo ciężko. gdzie nasze mamusie? widze ze nie za czesto się pokazują .Odezwijcie się:) Pozdrawiam Was wszystkie i zyczę miłego naszego dnia.Ja chyba pójde do fryzjera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka wiem wiem jakie to uczucie pustka i taki wszechogarniający bezsens. Mój dziadek zmarł w październiku 2006 . Choroba przyszła nagle, był zdrowy i na chodzie. To mało powiedziane. Pisał kolejną swoja książkę. To nie był odpowiedni moment, nikt się nie spodziewał, że coś się stanie. No okaz zdrowia, jak na te lata (83). Bardzo mi Go brakuje, zawsze miał takie rozsądne podejście do życia. Myślę, że potrafiłby mi teraz doradzić i spojrzeć na moję, życie z innej prespetywy. Ale niestety nie ma go. Myślę, że jego śmierć wtedy w pażdzierniku była, jakby to powiedzieć, zrządzeniem losu. Miesiąc później odeszła Matysia. On nauczył mnie śmierci, byliśmy przy nim wszyscy kiedy umierł, ja z duży brzuchem pełna nadziei, że życie zatacza koło i moje dziecko bedzie jakby kontunuacją życia dziadka. A jednak stało się inaczej. To był wielki człowiek... Każde życie i śmierć ma sens. Trzeba w to wierzyć. Współczuję Ci bardzo. Trzymaj się joka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze dla Twojej mamy ❤️ Moja mama zgasła po tych wszystkich przeżyciach i myślę, że tylko moja Fasolka jest w stanie przywrócić jej wiarę w życie. Choć ona twierdzi, że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Joka współczuję ci bardzo. Ja w zeszłym roku, tuż przed sylwestrem pożegnałam się ze swoją babcią. I w ogóle tamten rok był straszny.... Cały świat od początku 2006 roku zwalał nam się na głowę. Dobrze, że już minął. Mam tylko ogromną nadzieję, że ten będzie duuużo lepszy. Wam i sobie tego życzę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti nie w Kleszczowie..:-D w Pawłowicach:-) też jedna z najbogatszych gmin;-) a do zdjęć dawałam kiedyś linki..poślę Ci na gg ok:-)? no dziewczyny dzisiaj nasze święto;-)miłego dnia zatem życzę i mnóstw buziaków od wspaniałych factów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
joka,bardzo mi przykro :( to smutne,ale takie własnie jest zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
A u mnie doł:( własciwie nie wiem dlaczego...mysle,ze powinnam gdzies pojsc,do jakiegos psychola bo skoncze w wariatkowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie. Dzwoniła właśnie moja przyjaciółka (już wam pisalam, że pyta mnie o wszelkie dolegliwości związane z ciążą) z takim oto problemem, że zanim zaszła w ciążę to robiła wyniki toxo. Ma tak kosmicznie wysoką ilość jednostek, że jeszcze przed inseminacją skierowali ją do szpitala zakaźnego na konsultacje. Tam lekarka powiedziała, że wstrzymalaby się z zabiegiem, natomiast lekarz robiący inseminację stwierdził, że nie ma co brać do głowy jakiejś tam toksoplazmozy. Dziewczyna zaczyna się bać. Ja trochę czytałam o toxo. Problem jest czy donosi tę ciążę i czy z dzieckiem będzie ok. Ten lekarz od inseminacji ma taką opinię wśród pacjentów, że liczy się kasa, a nie konsekwencje jego działania. Poza tym ona ma chyba niski poziom prolaktyny, bo zanim zaszła w ciążę, to miała przed każdym okresem plamienia. Ona się martwi, a ja się nie orientuję. Może wy coś wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celica mam nadzieję, że nie masz jakichś bardzo poważnych problemów i że to tylko wiosenne przesilenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
mozzarella,moze nie sa to jakies powazne problemy,ale zaczyna mnie juz to wszystko przytłaczac...,nie mam tez dobrych stosunkow z mezem...nie potrafie z nim rozmawiac...juz o niczym :( Mysle,ze to ,ze straciłam ciaze miało jakis sens...to był znak ,ze trzeba skonczyc juz to wszystko.Mam dosc i nie mam siły na wszystko.Spadam ,bo nie chce napisac jakis głupot.Kiedys sie tu napewno odezwe,narazie nie jestem w stanie o niczym pisac i rozmawiac.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.bardzo mi pomogłyscie wszystkie w tych ciezkich chwilach ktore nas łaczą,ale niestety mam inne problemy,które na tym forum nie powinny sie pojawiac,bo to jest forum cudowne dla tych wszystkich,ktore maja nadzieje!Ja niestety ja straciłam! Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica - nie możesz tak mówić... Jesteś cudowna kobietą - kobietą która nie traci nadzieji - bo przecież to jest nasze forum - starania po stracie.. A jesli w tej chwili masz inne problemy to przynajmniej spróbujemy Ci pomóc. Nie mozesz zostac sama z trudnych chwilach. Nie uciekaj - bo ucieczka to najgorsze rozwiązanie!! Głowa do góry 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga.p.
Cześć Wam. Dawno mnie niebyło ale czytam was codziennie. WSZYSTKIEGO NAJ, NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET. ZDROWYCH NIEMOWLACZKÓW I WSPANIAŁYCH FACETÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuję Wam serdecznie, za słowa współczucia... i za to, że jesteście, że wysłuchacie i pocieszycie... dzwoniłam do mamy- chyba czuje się lepiej, pewnie obie staramy się trzymać tego, że Dziadkowi jest teraz lepiej, że nie czuje bólu... w sobotę przed południem pogrzeb... z tego co wiem od Mamy, to Dziadek zmarł wczoraj przed 18-tą, na szpitalnym łóżku:( był przy Nim syn z żoną.. .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę- @ przyszła... TABELA I - PLANUJĄCE CIĄŻĘ W PRZYSZŁOŚCI NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start niusieniek.....26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut 07 Mania78.......28......Lublin.........20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty07 EvaWer........34.....Częstochowa....15.02....7tc_26.10 ........? Celica..........36......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Agapa........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006....? betty82...24.. Radlin(ok.Rybnika).....11tc....19.11.2006...mar/kwi07 monikapie...28....Skierniewice............16tc_31.10.06 .. .sty/luty07 alekto.......27......Galway..................31tc..05.03 . 06.......kwi07 Lidka79.....27.....Białystok.......25.02....13tc_02.10. 06....marz07 Caroline_23..23.....ok.Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06. ....kwie07 Nicolla...... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 .... maj07 niuuusia.....21.....Częstochowa...24.02......9tc_12.08.. ........ ??? asiab........26.....Doncaster......??.........21tc 10.02.07..maj/czer07 aga75.......32.....Wrocław........???....12tc.12.02 .07 ......czer07 Daga_p_11..30...Częstochowa...???....7tydz..17.12.06.... .17 mar 07 Sylijka28.....28.....Konin..................33tc..27.11. 06.......sierp/07 -------------------------------------------------------- ------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od tiki_tak........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09.. marzec 07 OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12... ..23tc_24.03. 06...listopad Zaba22.......24....Kraków..........28.12.... 13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3...32.....Świnoujście....13.02...20tc..26.06 .06.....marzec -marta77...30....Lublin............03.02.....9tc..22.09 ...maj-czerwiec Madzia79......28......Kraków......02.03.....10tc_23.10. . . .styczeń joka...........30.......Ełk..........03.05......5 tc_13.09.2006.....luty07 rudi26......26.....Cęstochowa...17.02.07...11tc_27.11.06 ....marzec -------------------------------------------------------- ---------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL,Tox o,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, p/ciała p/plemnikowe, spermiogram niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Daga_p_11...NWC -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........31.........ok.Łodzi...14 12 2006.......20.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 gawit_27.........27......Luton(Łódź)....4.01.2007......1 1.10.2007 ma-lenka20......21......ok Jastrzębia...3.01.2007....10.10.2007r. kacuska .........23 .......Gdansk.........15.08.2006...22.05.2007r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam Wam napisać że nie będzie mnie przez cały weeknd a tak własciwie od jutra włącznie bo wyjeżdżamy do rodziców do Włodawy - w końcu:P Nie byłam w domu od Bożego Narodzenia... To trzymajcie się cieplutko i do napisania w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie znacie odpowiedzi na moje pytanie? Pewnie Dawna Justy by mi pomogła... A poza tym chciałam nieśmiało szepnąć, że mam dziś urodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×