Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

nick: .. imię... data urodzin...wiek......adres e-mail..........nr: gg alekto...Marta...15.01.79.....28... ....myszamm@o2.pl.....63 19780 gawit_27.Gabrysia.24.03.79.....27.....iskierka197 9@o2.pl...2274584 rudi26....Ania.....13.04.81.....26..,anula1304@interia.pl. ..7057635 madusia3.Magda..05.03.1975..32..madusia3@wp.pl.....3046 584 asia b. .... Asia.... .15.06.1981..26. .jpdbos@o2.pl..........63345 20 takaja79.Karolina..08.12.1979...28...karowal@inter ia.pl...1441071 -marta77.....Marta......03.12.1977....30..... martula77@O2.pl Madzia79....Magda...13.01.1979...28...mhando@inter ia.pl.. Peppetti... Sylwia... 05.04.76.... 31.....peppetti@wp.pl.....1575810 monikapie..Monika..8.01.79.....28.....olson@go2.pl. ............ mozzarella...Monika..08.03.79.....28.................... ................... betty82....Beata......16.04.82 .....25....abeata@vp.p< /a> l.....4649091 Balbinka-2...Ania.....23.10.79....28...balbinka2@ tlen.pl...7456466 Lidka79...Ania.......15.06.1979..27..nitka_kitka@gazeta.pl...4742325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedna tabelka, osobiście dla mnie wazniejsza...:), uzupełniam i poprawiam. Zakładam, że @ dostanę po 29 dniach (tak jak przed ciążą....) TABELA I - PLANUJĄCE CIĄŻĘ W PRZYSZŁOŚCI NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start niusieniek.....26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut 07 Mania78.......28......Lublin.........20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty07 EvaWer........34.....Częstochowa....15.02....7tc_26.10 ........? Celica..........36......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Agapa........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006....? betty82...24.. Radlin(ok.Rybnika).....11tc....19.11.2006...mar/kwi07 monikapie...28....Skierniewice............16tc_31.10.06 .. .sty/luty07 alekto.......27......Galway..................31tc..05.03 . 06.......kwi07 Lidka79.....27.....Białystok...........04.04...13tc_02.10. 06....marz07 Caroline_23..23.....ok.Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06. ....kwie07 Nicolla...... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 .... maj07 niuuusia.....21.....Częstochowa...24.02......9tc_12.08.. ........ ??? asiab........26.....Doncaster......??.........21tc 10.02.07..maj/czer07 aga75.......32.....Wrocław........???....12tc.12.02 .07 ......czer07 Daga_p_11..30...Częstochowa...???....7tydz..17.12.06.... .17 mar 07 Sylijka28.....28.....Konin..................33tc..27.11. 06.......sierp/07 -------------------------------------------------------- ------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od tiki_tak........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09.. marzec 07 OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12... ..23tc_24.03. 06...listopad Zaba22.......24....Kraków..........28.12.... 13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3...32.....Świnoujście....13.02...20tc..26.06 .06.....marzec -marta77...30....Lublin............03.02.....9tc..22.09 ...maj-czerwiec Madzia79......28......Kraków......02.03.....10tc_23.10. . . .styczeń joka...........30.......Ełk..........03.05......5 tc_13.09.2006.....luty07 rudi26......26.....Cęstochowa...17.02.07...11tc_27.11.06 ....marzec -------------------------------------------------------- ---------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL,Tox o,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, p/ciała p/plemnikowe, spermiogram niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Daga_p_11...NWC -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........31.........ok.Łodzi...14 12 2006.......20.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 gawit_27.........27......Luton(Łódź)....4.01.2007......1 1.10.2007 ma-lenka20......21......ok Jastrzębia...3.01.2007....10.10.2007r. kacuska .........23 .......Gdansk.........15.08.2006...22.05.2007r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Lidka z tym haslem chodzi o to, ze peppetti zalozyla nam blooga! Wysylamy tam swoje zdjecia, zeby poznac sie jeszcze lepiej ;), ale pare osob mialo pewne opory, aby sie ujawnic, wiec dogadalysmy sie, ze zrobimy sobie haslo I bloog bedzie tylko dla nas!Ja poki co nie wiem jakie jest haslo, bo na tym kompie nie moge sprawdzic poczty! a u mnie dzis sliczna pogoda, tylko ja chyba musze sie zdrzemnac, bo mnie jakos usypia :) milej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... cichutko tu dzis.... rudi26 - gratulacje podjetej decyzji. Slub to niesamowite przezycia. Czlowiek jest taki pelen nadziei i optymizmu. Wierzy, ze zycie bedzie uslane rozami. I tak jest! Sa roze.... ale sa i kolce. Oby ich bylo jak najmniej! joka- sa mezczyzni, ktorzy cale zycie sa malymi chlopcami, zyja marzeniami... mimo wszystko maja swoj urok..... Nie moge jednak zrozumiec tej afery z rokiem produkcji? To nie sprawdzal numerow nadwozia? Przeciez to podstawa! Jeszcze dobrym sprawdzianem sa numery na szybach. Jesli nie zgadzaja sie z rokiem produkcji to albo jest cos nie tak, albo auto jest po wypadku. Celavie - jesli poprzednie wyniki na toxo swiadczyly o tym, ze przechodzilas ta chorobe to juz nie musisz ich powtarzac. Jesli nigdy nie mialas do czynienia z tym wirusem to w ciazy nalezy kontrolowac co trzy m-ce Odnosnie beczki soli to przyznaje sie ze nie zasluzylam na nia :) Strasznie zagmatwalas to. Ale najwazniejsze, ze konkluzja zrozumiala! Madusia_3 - jak zmiana fryzury poprawia humorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak zwykle poematy pisze. Ale zawsze staram sie powiedziec chociaz kilka zdan do kazdej z Was. takaja79 -tabelke dostalam :) Na reszte spokojnie poczekam... przeciez nie pali sie :) Ja mam podobnie. W piekna pogode jest mi smutno..wtedy bardzo brakuje mi mojego synka... Madusia_3 - Twoj bloog jest tylko dla Ciebie. Razem piszemy na tym naszym wspolnym, bo w taki sposob to zrobi nam sie kilkanascie blogow. Wracajac do samochodow, widze ze jestem w mniejszosci. Ja wole duze auta - sa bezpieczniejsze, lepiej sie prowadza. Kiedys wzielam auto z firmy mojego M (honde civic) I czulam sie jak w klatce. Tuz przy moim czole - szyba, w lusterku widze ze zaraz za mna szyba. Lokciami obijalam sie o drzwi :) Chyba mam klaustrofobie :) Odnosnie wpisu o pokazywaniu brzucha to ja sie nie przejmuje. Wpis juz wykasowany, a idiotami nie bede sie przejmowac, bo ciesze sie z brzuszka, ze rosnie. A tutaj to nawet z Kreglickiej potrafili zrobic potwora. Podjelam juz decyzje I pozniej wkleje fotke, tylko martwie sie o starajace sie dziewczyny... by nie bolalo to Was w gorszych chwilach, zwlaszcza gdy przychodzi @! Celavie - gratulacje zlamania kodu! Zawsze uwazalam Cie za niesamowita osobe....teraz to sie potwierdzilo. Nie doluj sie starankami. Wierze ze Ci sie uda! Mocno trzymam kciuki Lidka79 - swietna stronka tego gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graziabigos
Do Sylijka 28Nie wiem czy jeszcze tu zaglądasz,dopiero dzisiaj wpadłam na Twój wpis.Ja jestem z okolic Konina ,przeżyłam prawie to samo co Ty i chciałabym z Tobą pogadać.Podejrzewam,że leżałyśmy w tym samym szpitalu ja trafiłam tam 8 grudnia Ciebie mogło już nie być .Odezwij się proszę! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby mis - widac ze czesto jestes u nas :) Ale zamiast tylko czytac, odzywaj sie czesciej. Przeciez jestes jedna z nas. Twoja czesta obecnosc na pewno doda nam nadziei. Ja jak patrze na Twoje suwaczki, gdy odliczam Twoje tygodnie to lapie powietrza.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczynki, Nie wiem, kiedy nadrobię zaległości w czytaniu - ale postaram się... Na razie po prostu rzuciłam okiem na kilkanaście zaległych stron i widzę, że były solenizantki - dziewczyny WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, SPEŁNIENIA WASZYCH MARZEŃ - TYCH DUŻYCH I MALEŃKICH, TYCH JAWNYCH I TYCH UKRYTYCH, WSZYSTKICH JAKIE TYLKO MACIE! 🌻 Rudi - GRATULACJE!!! Całuję Cię 👄 Muszę się zabrać do czytania dokładnie zaległych stron ale jestem bardzo zmęczona, więc dziś odpuszczam. Chciałam tylko Was pozdrowić! Peppetti - Blog jest super! Dobrej Nocki Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi kochanie gratuluje bardzo!!!!!!!!!!!Tak byłam wczoraj zła na siebie że zapomniałam Ci pogratulować, taka super wiadomość. Peppetti ja nie mam nic przeciwko ohasłowaniu bloga a mój adres to evawer@interia.pl , bo niewiem czy masz mój adres. Ja sie do tej tableki narazie nie wpisze bo mam tyle lat co ta planeta i jakos tak głupio sie wpisac przy samych 30-tkach i 20 paro latkach. Hihi. Pozdrawiam mocno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ciuchutko tu dziś :( Wrzuciłam na bloga zdjęcia takaja i jedno moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do tabelki i proszę o hasło do blooga... nick: .. imię... data urodzin...wiek......adres e-mail..........nr: gg alekto...Marta...15.01.79.....28... ....myszamm@o2.pl.....63 19780 gawit_27.Gabrysia.24.03.79.....27.....iskierka197 9@o2.pl...2274584 rudi26....Ania.....13.04.81.....26..,anula1304@interia.pl. ..7057635 madusia3.Magda..05.03.1975..32..madusia3@wp.pl.....3046 584 asia b. .... Asia.... .15.06.1981..26. .jpdbos@o2.pl..........63345 20 takaja79.Karolina..08.12.1979...28...karowal@inter ia.pl...1441071 -marta77.....Marta......03.12.1977....30..... martula77@O2.pl Madzia79....Magda...13.01.1979...28...mhando@inter ia.pl.. Peppetti... Sylwia... 05.04.76.... 31.....peppetti@wp.pl.....1575810 monikapie..Monika..8.01.79.....28.....olson@go2.pl. ............ mozzarella...Monika..08.03.79.....28.................... ................... betty82....Beata......16.04.82 .....25....abeata@vp.p< /a>< /a> l.....4649091 Balbinka-2...Ania.....23.10.79....28...balbinka2@ tlen.pl...7456466 Lidka79...Ania.......15.06.1979..27..nitka_kitk a@gazeta.pl...4742325 joka.......Agnieszka......16.09.1976.... ..joka76@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama odgadłam hasło:) nie od razu, ale jednak:) może później prześlę swoje fotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w niedzielne popołudnie... Dziś miałam bardzo wypoczynkową niedzielę. Najpierw obejrzałam wczorajszy film z kasety z Melem Gibsonem o wojnie w Wietnwmie- mocny film, a potem drugi sensacyjny. A potem mieliśmy miłych gości i było wesoło. A teraz łapię oddech, bo mam nad czym popracować- jutro poniedziałek :( I niestety nie chce mi się pioruńsko brać za pracę. Na szczęście dużo już za mną. I muszę się postarać być na bieżąco i jak się da robić do przodu. Widzę, że galeria na blogu ma już ładne dwie stroniczki. I już wiem, że Takaja lubi kaktusy. Ja miałam też kiedyś taką mimi kolekcję, ale mi wymarzły. Teraz już mnie nie cieszą kwiaty jak dawniej. Więcej je dosuszam, niż hoduję. Ale mam takie niezłe stare kaktusy, w tym jeden, który zabójczo kwitnie, bo czasem w sumie ma 1-15 pięknych i ogromnych kwiatów. Co więcej, jak robię z niego zaszczepki to i one odrazu kwitną :) Ale jak powiedziałam odeszła mi jakaś pasja i radość z życia, w tym i z hodowania cwietków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaa26
EwaWer: farb do ścian si nie boję, bo one szybko się wietrzą, ale z lakierem do parkietów to już nie taka prosta sprawa. Tiki*: nie martw sięna zapas, zrób to usg i wtedy będzie wiadomo co i jak. A robiłaś też hormonki tarczycy: tsh, ft4? Bo może masz niedoczyność, przy niej właśnie przybiera się na wadze. Ja jeszcze robiłam przeciwciała tarczycowe TPO i też nietstey mi wyszły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mało cos dzisiaj wpisów, czyzby każda szalała poza domem?! Okazuje się że marzec bardzo szybko leci. Juz jutro 12 marca. Bardzo dobrze. Im bliżej świat tym wiem ze potem juz tylko z górki. 3 miesiące intensywnej pracy i WAKACJE! Pozdrawiam i ide dalej oglądać Taniec z gwiazdami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Oj puściutko tu :( Ale domyślam się, że od jutra wszystko wróci do normy :) peppetti nie dostałam hasła na blooga, ale to nic, bo też odgadłam :) Naprawdę jestem pełna podziwu dla Ciebie za niego!Jest super :) Pozdrawiam kobitki:) Aha co do zdjęć brzuszków to jakby one sprawiały przykrość tym jeszcze nie zaciążonym to może trzeba by je usunąć? Nie chciałabym kochane, żebyście miały złe humorki przez te brzucholki :) (o kurde, ale mi sie zrymowało :) ) Ale najlpeiej wypowiedzcie się same :) Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam po wkendzie :) fajny był a tu posyłam coś na rozweselenie fantastyczna dziewczynka - zobaczcie koniecznie http://www.polew.pl/index.php?co=show&id=1247 dziś usg tarczycy - na 15.15, ciekawe? denerwuje się troche, tak bardzo nie chce aby coś mi tam było, i nie będzie :) Kamilkaaa-dzięki ;) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie. Opadły mgły i wstaje nowy dzień. Znacie tą piosenkę? jest rewelacyjna. W ogóle to ja bardzo lubię śpiewać i nawet nieźle mi to wychodzi. Bardzo lubię polską poezję śpiewaną Grzegorz Turnau, Raz dwa trzy, Pod budą i takie tam. Ale obecnie śpiewanie przychodzi mi z wielkim trudem, bo jakoś głos mi się łamie i od razu łzy mi się cisną. W tym roku żadna kolęda mi przez gardło nie przeszła, orócz jednej \"Mali kolędnicy\" Marysi Sadowskiej(znacie?). Dziś zakończenie remontu czyli malowanie, a później sprzątanie brrrrr. Dobrze że mamy rekolekcje to mam więcej czasu, bo tak to byłoby kiepsko. A dziś z rana miałam już bardzo nieprzyjemną wizytę w szpitalu. Musiałam jednak zrobić posiew na bakterie :o bo nie daje mi coś tam spokoju tam na dole :o ach uroki bycia kobietą. Ale mój gin to anioł człowiek, działa na mnie jak balsam. Więc luzik. Jestem dobrej myśli:) W sprawie brzuszków to moje zdanie jest następujące: serce mi pęka jak je widzę, ale to zależy czyj. I nie będę się zagłębiać w zakręty mojej pokręconej psychiki, ale Wasze mi nie przeszkadzają, a wręcz przeciwnie. Pokazujcie ile wlezie, z różnych pozycji i ujęć:) a jak ktoś nie będzie w nastroju, żeby je podziwiać, to nie będzie po prostu wchodził na stronę z bruszkami. I tyle. Tiki trzymam kciuki za USG,że by tam nic nie znaleźli:) Celavie Ja też mam kilka wariantów na wypadek gdyby nam się nigdy nie udało zostać biologicznymi rodzicami (dzieci żyjących tu na Ziemi). Założymy rodzinę zastępczą lub zaadoptujemy dziecko, ale raczej skłaniamy się ku tej pierwszej opcji. Zresztą naszym marzeniem jest mieć trójkę dzieci, a że to trzecie to raczej z przyczyn fizjologicznych (czwartą cc bym musiała mieć), się nigdy nie pojawi, więc tak czy owak planujemy stworzyc taka rodzinę dla jakiegoś dziecka:) Jeśli oczywiście życie tego nie zweryfikuje na miliony sposobów. Lidka79 ja obecnie czekam na @ i jakoś nie mam złudzeń, bo cykl był naprawdę kipski. Najpierw przeziębienie, później problemy tam na dole :o, leczenie, teraz posiew, a mochanka to tak jak na lekarstwo, bo się nie dało po prostu. No chybaże jakiś plemnik gigant tam dotarł.:D Póki nie ma @ jest nadzieja. A Ty do dzieła - Nasza Matysia poczęła się , gdy mój C był na szkoleniu przez trzy dni 100km ode mnie, a termin owulki był w samym środku jego szkolenia :). No cud sie zdarzają, tylko trzeba im dać szansę:) Załóż sobie może suwaczek to będziemy Ci kibicować, jeśli chcesz:) Graziabigos, Sylijka 28 🖐️ Co u Was? Teraz musze juz leciec do szkoly jak wroce to dokoncze pisanie...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki Weekend był suuper - w ogóle fajnie jest się spotkać z rodzicami:) takaja - ja tez lubie te piosenki - \"Stare Dobre Małżeństwo\" jest po prostu suuper - no i maja piosenke o Włodawie:) Tiki trzymam kciuki - na pewno wszystko będzie dobrze na USG U mnie natomiast wszystko pokręcone - boli mnie jajnik - prawy- i nie wiem czy to w związku z Owu czy cos mi się tam dzieje... A poza tym zrobiła mi się oprycha na ustach i jestem zła bo nie za bardzo mozemy się cmokać z mężulem:P Miłego dzionka dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Rudi gratuluje❤️ Moi bardzo dobrzy znajomi w ten weekend też nam oznajmili, że postanowili się pobrać. Widać wiosna do dobry okres na podejmowanie takich decyzji:). Peppeti jeszcze raz napisze że stronka jest suuper. Jeśli chodzi o zdjęcia brzuszków, to ja bardzo chętnie je oglądam. Myślę, że nie powinno się ich usuwać tylko dołożyć jeszcze zdjęcia usg. Dlaczego nasze koleżanki z forum nie mają dzielić się swoim szczęściem, no i dlaczego my się nie mamy z nimi cieszyć. Jeśli ktoś nie ma ochoty oglądać tego rodzaju zdjęć, to niech po prostu nie klika ne ten link. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, takaja dzięki za słowa otuchy...fakt, czasem się zdaży że jakiś plemnik przetrwa ... fajnie by było :) . tiki ja w 2005 roku robiłam usg piersi, a przy okazji i tarczycy i tez bałam się, że coś mi wynajdą - nie martw się, napewno będzie ok. Niestety mamy taką naturę, że nie potrafimy nie myśleć źle póki nie usłyszymy, że jest ok :) . Pewnie się zdziwicie, że pisze do was w poniedziałek rano, bo w tej chwili powinnam siedziec w pociągu i jechac do w-wy. Jutro idę do lekarza po zwolnienie aż do piątku. Od środy źle się czuję, jakies przeziębienie...stwierdziłam, że nie ma sensu wlec się do Warszawy. A odpoczynek tez mi się nalezy! Własnie sprzawdziłam pocztę...Sylwia dzięki za link...a jesli chodzi o hasło to hahahah wiedziałam juz wczesniej jak brzmi. Troszkę sie już znamy jesli o to chodzi. No to ja pooglądam sobie zdjęcia. Może kilka dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam. Zaczął sie nowy tydzień i mam nadzieje zleci tak szybko jak poprzedni. Co do zdjęć brzuszków to mnie nie przeszkadzają. Chętnie bym tam swój widziała, hehe. (jakby co w przyszłości). Pogoda ładna całkiem , czyli robi się wiosennie i cale szczęście. Dawno tutaj niektóre dziewczyny nie pisały. Ciekawe co u nich słychać???Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko wiecie co? Weszłam na bloga! I wiecie co zobaczyłam na górze? macicę z dwoma jajnikami, czy tylko ja mam takie chore skojarzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka - no no faktycznie się zdziwiłam, że Ty tu, a pewno odpocznij sobie. Teraz tyle ludzi choruje, szok, anginy, gryoy - a ja jak nigdy, zawsze minmum 2 razy w zimie byłam na antybiotyku a teraz nic - super, moze to dzięki witaminkom dla ciężarnych bo cały czas łykam. Dzięki az kciuki dziewczynki :) no mam nadzieję, że tam już nic nie ma, że ten mały guzek co był to sobie poszedł a nie się rozrósł ja tez lubie pośpiewać, dobre polskie kawałki, oj w tej chacie do której wyjerzdxamy co jakis czas, spiewy przy gitarach i bębenkach (bongosach) do rana, az zachrypli później wstajemy :) uch hu a jakbyście usłyszały moje kochanie - jak on cudnie lirycznie śpiewa "Opadły mgły, a miasto ze snu się budzi.................."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Lidka - ale skojarzenie, ale faktycznie jak się przyjżeć to można TO zobaczyć, ale Ty chyba jako pierwsza i jednyna na to wpadłaś, bo żadna wcześniej z dziewczyn o tym nie pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki - wejdżcie sobie na tego linka co wyżej podałam - fantastyczne dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam zdjęcia...super pomysł z tym blogiem! bardzo mi się podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle35
hej dziewczyny, ja tak tytułem podnoszenia Was na duchu, dodania wiary. Moje pierwsze ciąże skończyły się : 3 poronienia ok 3 miesiąca, 1 poród przedwczesny w 6 miesiącu, po nim krowotok z powodu złego oczyszczenia łożyska, więc następny zabieg, potem urodziłam dwóch ślicznych chłopców, jeden z nich ma już 7 lat- spędziłam w szpitalu 6 miesięcy, drugą ciążę byłam w domu, synek ma 3 lata:), a więc wszystko dobrze, co się dobrze kończy, a wierzcie, że u Was także się tak skończy. Muszę Wam jeszcze napisać, że aby nie myśleć o tym, zajęłam się pracą , nauką, więc teraz mam 2 dzieci, wysokie stanowisko i jestem naprawdę szczęśliwa. Ale to wszystko jednak trwa, więc jeśli bym zaczęła się starać o dziecko w wieku 40 lat, to pewnie zostałabym bezdzietna, a ja zaczęłam w wieku 24 lat. Dziewczyny, życzę Wam dużo uporu i wytrwałości, to jest Wam potrzebne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Lidka - masz rację... pewnie dlatego podświadomie wybrałam ten szablon :) :) :) Niestety na razie zdjęcia mogę dodawać tylko ja i madusia. Wysłałam jeszcze zaproszenia do innych dziewczyn, ale One jeszcze się nie zarejestrowały. Aby wspólnie prowadzic bloga, wirtualna wymaga prowadzenia przez każdego swojego bloga i posiadania konta w wp.... no i to jest troszkę utrudnienie. Jeśli chcesz to załóż sobie konto poczty na wp, potem podaj mi i ja Ci wyślę zaproszenie do prowadzenia bloga Dziewczyny, dziękuję za słowa podziwu za bloga. uwierzcie mi nie włożyłam w to zbyt wiele pracy. tiki* - dziewczynka super!!! Trzymam kciuki za usg. Na pocieszenie Ci powiem, że przed chwilą macałam swojego guza itak na oko ma wymiary 2 x 4 cm!! odnośnie zaciążenia podczas pobytu na szkoleniu to u mnie było podobnie jak u Takaja. Nie było mnie trzy dni w domu, wg mnie owu była w samym środku szkolenia. A jakoś zaciążyłam. Pewnie dlatego, że wtedy nie nastawiałam się na ciążę, odpusciłam sobie tamten cykl. elle35 - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×