Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

takaja widzisz ja czasem myślę, że jestem gotowa a kiedy czekam na @ to zaczynam panikować - więc sama nie wiem. pewnie gdyby mnie ktoś zapewnił, że teraz będzie na 10000000% wszystko pięknie, ładnie bez żadnych komplikacji to nie miałabym oporów, tylko że nikt mi nie powie tego co chciałabym usłyszec. A jesli chodzi o piosenkę to ja nie rozumiem czemu ja słysze a wy nie...dziwne. Idę po sałatke owocową i siadam oglądać \"Na Wspólnej\". potem pewnie jeszcze tu przyjdę...męża nie ma jest na siatkówce, więc...co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia b cóż napisać... ja dziś sadziłam kwiatki na grobku Matyldy i tak sobie myślałam o tych wszystkich mamach, które chowają swoje dzieci na cmentarzu. Jak dużo potrafimy udzwignąć. Tyle malutkich grobków i tyle smutku i rozpaczy. Ale wierzę że po smutku przychodzi radość i choć u mnie trwała tylko, albo aż 9 miesięcy to była i do dziś ją pamiętam i wierzę, że powróci, kiedy przyjdzie jej pora. Ja dziś miałam momenty buntu, tak na prwdeę to moja mama sadziła te kwiatki, a ja się złościłam na życie i los, stałam obok, łzy leciały i patrzylam się przed siebie i starałam się myśleć, tak jak do góry napisałam i nawet mi sie to udało. Po chwili złość minęła. Dzieki dziewczyny, że nie jestem sama na świecie ze swoimi problemami, bo jak widzę te wszystkie wózki to mam wrażenie, że jakimś odludkiem jestem, niedorobionym egzemplarzem. A tak wiem że taka jest rzeczywistość i życie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też słyszę piosenkę na blogu:) co prawda też nie wiedziałam jak ją włączyć, bo właśnie zamiast głośników mam podłączone słuchawki z mikrofonem, ale już sprawdziłam- gra:) wróciłam niedawno od kosmetyczki, zafundowałam sobie balansujący zabieg pielęgnacyjny z algami:) ale relaks:) niestety- bierze mnie jakieś choróbsko:( podejrzewam, że przewiało mnie tydzień temu, jak przy pierwszym ciepłym dniu naszła mnie ochota na umycie przynajmniej jednego okna... okno czyste, gorzej z samopoczuciem:( idę zaraz pod prysznic i do łóżka... pozdrawiam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
hej dziewczynki 1 dzien nowej pracy w porzadku koncowka byla ciezka bo histeria byla ale ja sobie radze z takimi sprawami.wlasnie zjadlam polska kiel;base matko boska co sie dzieje wiecznie glodna jestem kielbacha lody i omlety z bita smietana cos mi to przypomina.jutro ma wolne jade do szczecina do mojej kumpeli ze szpitala zobaczyc sie z nia i z 3 miesiecznym Marcelkiem juz sie doczekac nie moge potem na cmentarz i pizza z byla wychowanka milo sie zapowiada.moje kochanie tez poza domem bo poszlo do pracy wiec tez bede tu siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety u mnie Lidko nawet milonowe% nic nie dadzą, ja chyba nie jestem psychicznie gotowa znosic trudów ciąży, czyli złego samopoczucia, senności i mdłości. Nie mam sił obecnie, a chciałabym, aby ciąża to była radość mimo tych wszystkich dolegliwości, które sa przecież takie \"urocze\". A ja jak pomysle o ciązy to czuję że mi smutno i ciężko. Nie ma radości i podniecenia. Jest chyba obojętnośc...nie wiem może po tej wizycie u psychologa mi się tak porobiło, albo dlatego, że ta @ się spóźnia i zaczynam panikować i hormony mi uderzaja do glowy. W każdym bądz razie czekam na @. Nie uwierzę że to ciąża, za bardzo sie boję. Lepiej niech przyjdzie...poczekam cierpliwie. Ciężarne pomóżcie, czy mi już odwala, czy to normalny ten haos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
No wlasnie nie che sie nakrecac ale tak mialam z Miskiem kabanosy i omleciki z bita smietan i pomidorowa na to hihi.Zobaczymy a wczoraj kupilam skarpeteczki malutkie dlka arka w razie czego teki glupi odruch a moze nie glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam że po zafasolkowaniu dziewczyny już się tutaj tak często nie udzielają (z wyjątkiem Peppetti i Gawit). Nie żebym miała pretensje, ale tak sobie myślę, że już niedługo to nam się forum wyludni :) bo idziemy jak burza ze starankami. :) Nie mówie o mnie na razie:(, bo ja to wiadomo...haos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Ja bede piusac nawet po zafasolkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania S pisz pisz, jak widzisz, ja jestem w temacie i reszta dziewczyn też, choć staramy się rozmawiać o tym i o owym, choć nie zawsze mi to osobiście wychodzi. Ale są lepsze i gorsze dni. Co tam u Ciebie?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia mi to tez wygląda na zachcianki....nic nie powiem, zeby nie zapeszać :) Takaja ciąże przecież róznie się przechodzi. Przy jednej mozna miec straszne mdłosci a przy drugiej żadnych objawów...róznie to bywa u kobiet. Każda ciąża inna. Ja w swojej miałam md lości tylko na początku jak zęby rano myłam - i to wszystko, no i bardzo często w nocy wstawałam do wc...i mogłabym sto razy częściej chodzić żeby tylko było wszystko dobrze. A ja niestety tez mam dziwne objawy przed @, własnie mdłości mam straszne...nawet kiedys mi przeszło przez myśl, że ja w kazdym cyklu zachodze w ciążę...bo tak mnie mdli. Może juz do końca życia będę miała mdłosci przed @. jak nartazie biorę witaminy (femivital Prenatal - bo tylko te mi przez gardło przechodzą, są stosunkowo mniejsze od pozostałych i maja 0,8 mg kwasu foliowego do tego biore jeszcze 0,4) i czekam :), hahah na tego jedynego plemnika, hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze słowo na temat piosenki na blogu. Jak wchodze na blooga Peppetti (ciężarówek) to ich piosenka mi gra, a na naszym nie gra . Dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
takaja u mnie z ta piosenka tak samo na wrzesniowkach gra u nas nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od soboty nie miałam papierosa w ustach :), dzis męża prosiłam żeby mi kupił jak będzie z siatkówki wracać (bo na ten PIT sie wkurzyłam), ale on zapomniał. Może i lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka w sumie to mnie pocieszylas ❤️ nawet nie pomyślałam, że ciążę mozna bez mdłości przejść. No to by było fajowo. Choć ja bym się pewnie denerwowała, że coś jest nie tak. A tak ogolnie to dużo wiary jest we mnie, że w nastepnej ciązy wszystko bedzie ok i mojemy ups naszemy dziecku nic nie zagrozi. Mam strasznie duzo nadziei w sobie. Dobranoc dziewczyny❤️, troche tu dzisiaj posmęciłam, ale wiecie...haos. Może jutro @ przyjdzie i bedzie inaczej. Ciężarówki jak wasze samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaja, moja siostra pierwszą ciąże przeszła bez żadnych mdłości, teraz jest w 4 miesiącu i jak narazie tez nie spotkało ją nic przyjemnego... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! Wyczytałam na jednym z topików, że w piątek znów ma być \"atak hakerów\" i będą kasować topiki!Mam nadzieję, że to kłamstwo, ewentualnie, że nas nie skasują! Mi piosenka z blooga pięknie gra, ale ja nie mogę jej słuchać :( jak tylko się zaczyna ja zaczynam płakać :( a kurde nie mogę sie tak bardzo wzruszać :( Aczkolwiek piosenka jest piękna! Ja czuję się dobrze!Zaczęłam dziś 10tc!Czasami mnie mdli, ale już coraz mniej :) Bolą mnie piersi i dalej ciągle bym spała ;)no, ale to takie fajne dolegliwości :)jakby nagle ustapiły to dopiero bym miała schizy! Dobrej nocki koleżanki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha!No ja to tu będę zaglądała!Tylko Wy rozumiecie jak wiele we mnie strachu i jednocześnie nadziei! W następną środę będę miała pierwsze usg!Boże jak ja się boję :( Boję się, że nie będzie serduszka, albo, że dzidzia ma jakieś wady! Tylko Wy - mamusie po stracie- jesteście w stanie mnie zrozumieć! Staram się nie nakręcać, mówię sobie, że wszystko jest dobrze, że teraz napewno trafił mi sie \"As\", że nie mogę miec ciągle pod górkę! No, ale zawsze gdzieś tam strach pozostanie :( Jeszcze raz dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówią, że najpiękniejszy uśmiech to ten, który wiele wycierpiał... Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jaki ja miałam wczoraj dzień. Od 6 rano do nocy ciągle żygałam. Wszystko co zjadłam lądowało w wc. Na dodatek strasznie bolała mnie głowa. Głowa to jeszcze teraz mnie boli. Pięknie zaczęłam II trymestr ciąży :) Przez to złe samopoczucie nie pochwaliłam się, że we wtorek byłam na usg. Przed badaniem strasznie się bałam, miałam okropne schizy, że nie usłyszę bicia serduszka, że dzidziuś będzie chory. Pamiętacie jak ostatnio się martwiłam, bo dzidzia była mniejsza o kilka dni niż wychodziło to z wieku ciąży. Badanie wyszło fantastycznie! Moja dzidzia jest bardzo fotogeniczna - pokazała mi się w całej okazałości. Najpierw leżała bokiem, potem fikała koziołki, odwórciła się pleckami, potem pokazała mi swoją buziunię. Super. Od czubka główki do pupy długość 76 mm. (o siedem dni większa niż wg OM!!!!). Wszystkie makrery genetyczne w normie - fałd karkowy 1,7 mm, nosek długi na 3,1 mm, przepływ krwi w żyłach prawidłowy!! I jaka piękna ta dzidzia!! Cudo :) :) A teraz biore sie za czytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem i codziennie Was czytam..tylko jakoś nie mam co pisać:-P wczoraj miałam plamienia..Boże nie chcę drugi raz takiego czegoś przeżywać! z maleństwem wszystko ok..widziałam nawet jak skacze w brzuszku, szkoda tylko, że jeszcze nie czuć:-) no nic zmykam leżeć bo kazano mi plackiem leżeć przez dwa tyg:-( gawit u mnie też już 10tc:-) Lidka nawet nie wiesz jak się za Tobą stęskniłam! fajnie, że się częściej udzielasz:-) asia b-🌼 Celavie- cieszę się, że "zmądrzałaś" i wróciłaś;-) nawet nasza niuusieniek nam tu przemknęła:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti Twoje maleństwo ma fałd karkowy prawie długości całej mojej dzidzi:-D bo moja ma 18mm dopiero:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam, że głosowanie na szablon do bloga dalej trwa tu można obejrzeć szablony http://voila.pl/766dh/?1 A tu zagłosować Szablon ------------------------------------- nick Zmysłowy ---------------------------------- peppetti, Lidka79,joka rodzinny dziecinny------------------------rudi26 ten sam - ------------------------------------Celavie żółty jasny --------------------------------- Madzia79,tiki*, czerwony jesienny lub muszelkowy ---- Asiulka29 czerwony jesienny lub zmysłowy--------OLI80 egipski, czerwony jesienny...............EvaWer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-lenka - nie masz co pisac??? W Twoim brzuszku rośnie maleńki cud i TY nie masz o czym pisać????????? Pisz o radościach , o strachu.... o tym co czujesz i myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nasze ciężarówki podjechały ze swoimi cennymi ładunkami:) Rosną te Wasze dzieciaczki, duże już no no. Dobrze,że nadziei i wiary Wam nie brakuje, bo przecież będzie dobrze, musi być! A ja czekam na @ nadal. Papatki, lecę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti - to cudowne wieści - strasznie sie ciesze Twoim szczęściem - i niech bobasek rośnie zdrowo!!! Lidka - tak jakbys zgadła - wczoraj po pracy umówiłam sie z siostra na zakupy - i buszowałysmy w Galerii Kazimierz, kupiłam sobie spodnie i żakiecik - i oczywiscie potem miałam wyrzuty sumienia że zaszalałam a jeszcze daleko do pierwszego:P Ale wiosna mi uderzyła do głowy 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zaglosuję: Szablon ------------------------------------- nick Zmysłowy ---------------------------------- peppetti, Lidka79,joka, Takaja79 rodzinny dziecinny------------------------rudi26 ten sam - ------------------------------------Celavie żółty jasny --------------------------------- Madzia79,tiki*, czerwony jesienny lub muszelkowy ---- Asiulka29 czerwony jesienny lub zmysłowy--------OLI80 egipski, czerwony jesienny...............EvaWer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×