Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Co do Warszawy to chyba też tam pojade w niedziele, bo moja znajoma tam będzie i mówi że będzie miała chwilke czasu tam żeby się ze mną spotkać, a bardzo chce jej zadać kilka pytań, taka to mądra dziewczyna jest :D tylko kurcze ciągle zajęta :D z resztą tak jak teraz każdy... z resztą w Wa-wie mam jeszcze coś innego do załatwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to moderator to zwracam honor...... nawet nie pomyslałam o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ser szynka pokrojone w kostkę trochę ogórka konserwowego i por..a i makaron;-P..oczywiście majonez do tego..przez pierwsze 3 tyg ciąży jadłam ją codziennie:-P pychota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah, miałyście zabawe z tymi tygodniami ja jak byłam w ciązy liczyłam tylko miesiace, awłaściwie wiedziałąm że mam urodzić pod koniec maja, więc o tym zaczęłam myśleć dopiero jak przychodził maj... no ale przytyłam w ciązy tylko 5 kg... nawet po ciązy chyba ważyłam mniej niż przed... learz mi powiedział że wariatka jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkoncu :) cały dzien probowałam sie tu dostać:) dzisiaj troszke poszalałam,wsiadłam do mojej bryczki i pojechałam na zakupy do auchana:) nic specjalnego nie wpadło mi w oko tylko jedna sukienka w orseyu ale nie było rozmiaru:( akurat by mi sie przydała na komunie:) pogoda dzisiaj piekna az chce sie zyc a weekend długi juz tuz tuz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
wreszcieeeeee!!!!!! caly dzien nie dzialalo. no ale w koncu. u mnie dzis kiepsciutko. rano znow mnie obudzil bol plecow i takie ciagnace rwace bole na samym dole brzucha. nie trwalo to dlugo ale jednak. w ciagu dnia pobolewa mnie od czasu do czasu. raz plecki raz brzuch, ale juz mniej niz rano. biore nospe i jakos jest. jutro ma wizyte. caluje Was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Balbinka pewnie juz sie stresuje :-) trzymam kciukasy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu! Tyle chciałam do Was napisać, a tutaj się nie dało, kurcze...a teraz to juz wszystko zapomniałąm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie to moze zadzwon do tego swojego lekarza bo te twoje bóle sa czesto. mnie w ciagu dnia udało sie wejsc i zaczełam pisac sobie ładnie :) jak juz napisałam i chcialam wysłac to znowu była jakas awaria :( wkurzyłam sie i juz nie pisałam. Przekazuje w imieniu niuusi ze u niej wszystko ok .Na usg widziała juz rączki i nózki tylko cały czas jej słabo i niedobrze ale ogolnie wszystko w porzadku:) nie chce u nas pisac bo nie chce juz wracac do tego co było,teraz mysli tylko o dzidzi ale obiecała ze jak tylko bedzie miala ochote pogadac to zaraz sie odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny najpierw wiadomosc zawodowa dostalam nowa prace w zwiazku z tym wkleje tu link moze ktoras bedzie chciala do Angli wyjechac tzkie ogloszenia sobie wysylam Jeśli poszukujesz pracy na terenie Anglii w chwili obecnej poszukujemy pracowników fabryk. Praca w całej Anglii, wysokie stawki, możliwe zakwaterowanie, mile widziane doświadczenie. Szczegóły oferty na WWW.PRACA,GUD.PL Poszukujesz pracy w Anglii i nie wiesz od czego zacząć. Mamy coś dla Ciebie: WWW.LONDYN.CXZ.PL- praca w sektorze fabryk, WWW.LONDON.JOBS.INFO- praca w cateringu, opieka, budowlanka, WWW.PRACA.GUD.PL- fabryki, przetwórnie, magazyny, kierowcy. Codziennie nowe oferty-nie przegap! WWW.ANGLUS.PL - prawdopodobnie najlepszy portal na Wyspach, Szukasz informacji o pracy w Anglii, porad, zakwaterowania, miejsca gdzie napiszesz CV za darmo i znajdziesz darmowy słownik, wszystko o Londynie a oprócz tego artykuły i Super konkursy_IPODY, MP3 playery, wycieczki-NIE ZWLEKAJ UDZIELAJ SIĘ NA FORUM I WYGRYWAJ!! pewnie jeszcze ogloszenia powiesze tam i uwdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz juz na temat @ mi sie spoznia 4 dni ale moze jeszcze przyjdzie piersi mnie bola masakrycznie ale w zeszlym miesiacu tez tak bylo wiec sie wole nie nakrecac bralam zastrzyki tabletki to moze sie rozregulowalo jak do 30 nie dostane @ to robie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI ZA ODPOWIEDZI I POUCZENIA ALE JA TAK ZAWSZE PISZE I PIERWSZY RAZ SLYSZE ZE TO KOMUS PRZESZKADZA ;JAK PISZE NA GG LUB SKYPIE TO LATWIEJ TO ODRÓZNIC ;A MOIM ZDANIEM NAWET LATWIEJ SIE CZYTA;U MNIE TO KWESTIA PRZYZWYCZAJENIA I MOZE TROCHE WYROZNIENIA SIE;PISZE TEZ BEZ POLSKICH ZNAKOW ORTOGRAFICZNYCH ALE ZA TO ODPOWIEDZIALAN JEST MOJA NIEMIECKA KLAWIATORA ZA CO TEZ Z GORY PRZEPRASZAM!!! WIEC PRZEPRASZAM JESLI TO KOMUS PRZESZKADZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
rudi - i tak mi nie pomoze przez telefon. jutro mam wizyte, wiec zobaczymy. boje sie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CO DO MOJEGO STRACHU TO WIEM ZE NIE JEST UZASADNIONY ALE TAKIE MYSLI CHYBA PRZYCHODZA KAZDEJ Z NAS!!! PO PROSTU ZASTANAWIALAM SIE CZY JAK JUZ BEDE W CIAZY TO CZY WZIASC SOBIE LEPIEJ CHOROBOWE CZY NIE;BO KWESTIA PSYCHICZNA TEZ WCHODZI W GRE I TO NAPEWNO NIE TYLKO U MNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANKA0079 mi nie przeszkadza ze piszesz duzymi a ja znakow polskich tez nie robie bo juz tak sie przyzwyczailam monikapie bedzie oki teraz czekamy na wieci od balbinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO RUDI PYTALAS O DNI PLODNE PRZY CYLKU 31/34 TO BEDZIE OD 15 DNIA DO 20;NAJBARDZIEJ 17 I 18;JESLI MASZ REGULARNE TE CYKLE ALE MOZE TEZ MASZ BOLE BRZOCHA JAK PRZED OKRESEM;BO JA PO TYM POZNAJE I PRZY CYKLACH 28/30 WYPADA PRAWIE ZAWSZE OD14 DO 16 DNIA CYKLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kafe cos cały dzień szwankowała a ja jestem po wizycie u gina i jestem przeszczęśliwa :) cały pęcherzyk ciążowy ma 25 mm a moja kruszynka 12 mm i biło serduszko jejku jejku bije serduszko :) wszystko super - nastepna wizyta za 3 tygodnie i dostałam skierowanie na badania no i teraz bede drżała przed następną wizytą bo to wypadnie akurat koło 10 tygodnia - na tym etapie zakończyła sie poprzednia ciąża :( ale akysz AKYSZ wyganiam te myśli WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE!!! monikapie - koniecznie powiedz swojemu lekarzowi, że te bóle są ciągłe, jeśli to są bóle takie tempe tam pod spjeniem łonowym to są niebezpieczne - tak powiedział mój gin - hym ale jak rozpoznac te bole?? ja miewam bóle jajników bardziej,a moze to i nie jajniki ale cos po bokach, w kazdym razie od czasu do czasu i nie trwają dóługo - u mnie to są raczej ukłucia - takie bóle nie powinny wrózyć nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
tiki - cudownie!!!! i do przodu!!! niestety - te bole sa nad spojeniem lonowym i, jak pisalam, tak mnie kilka razy rwalo z rana. pozniej juz tylko ze 2 razy. no i jak sie polozylam przed chwila do lozka to mnie zaczely plecy ciagnac. jak chodze to chyba mniej boli. wytrzymac do jutra! wytrzymac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
oooops. chyba cos namieszlam. to tiki miala dzis wizyte... sorrki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LECE PRACOWAC BO TROCHE JESZCZE MI ZOSTALO;PA TIKI CIESZYMY SIE WSZYSCY RAZEM Z TOBA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z Was ma mój numer gg> jestem przy innym komputerze (bo mój laptop jest okupowany przez Katie) i nie mam jak swojego gg uruchomić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc to nie tylko ja miałam problemy z kafeterią... Tiki-> gratuluję i nadal trzymam kciuki;) U mnie nic nadzwyczajnego się nie dzieje, więc nie bardzo mam o czym pisać... ale zaglądam tu do Was codziennie;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dobrze ze awaria juz sie skonczyla. Ale bylam wsciekla, ze nie moglam sie tu dostac. Juz doszlam do siebie. Mam jeszcze katar, ale juz koncowka. Wiecie co, ta moja ciaza to ciagly stres. Nie dosc, ze ciagle sie boje, ze strace ta kruszynke, to jeszcze jestem non stop przeziebiona. Jak te choroby wplyna na to malenstwo? Bardzo chcialam wyjechac na dlugi weekend , ale wszystkie moje pomysly koncza sie niczym. Marzyl mi sie Krakow, albo Kazimierz n. Wisla. Ale tam trzeba duzo chodzic.. A ja nie moge tego robic. Bardzo szybko sie mecze. Potem wymyslilam morze - za daleko, 500 km to za dluga droga. :( Tym sposobem bede odpoczywac u siebie w ogrodku. I dobrze, zaoszczedze troche pieniedzy. Musze zaczac oszczedzac, bo moj maz zapowiedzial mi, ze nie zaczniemy sie budowac, jesli nie odlozymy troche kasy. CELICA - czekam na foteczki :) Kociaka tez chetnie obejrzymy Balbinka-2 - wspolczuje sytuacji rodzinnej. Ja na szczescie mam wspaniala bratowa, ale pewnie dlatego , ze nie mieszka obok. Jak sie spotkamy to nie mozemy sie nagadac. A teraz to juz bedziemy monotematyczne. A wiecie co wlasnie przed chwila zdalam sobie sprawe, ze u mnie wysyp dzidziusiow. Moja mama ma dwoje dzieci -mnie i brata - oboje czekamy na dzidzi, mojej mamy maz ma jedna corke i ona tez w ciazy. Nagle, w przeciagu kilku miesiecy przybedzie im trojka wnuczat :) Celavie i Joka - trzymam za Was kciuki betty82, balbinka, ma-lenka - jakie to dziwne... Najbardziej boimy sie tego tygodnia, w ktorym stracilysmy malenstwa. U mnie wielkimi krokami zbliza sie moj feralny.. i coraz bardziej sie boje.. Dochodzi do tego, ze co chwile sprawdzam czy nie mam pepowiny miedzy nogami... To bylo tak szokujace przezycie, ze do dzis pamietam co wtedy czulam.. Ten zimny pot ze strachu... Pamietam tez to pulsujace cieplo pepowiny... Sznur zycia, ktory odebral zycie mojemu synkowi..... Musimy wierzyc, ze teraz bedzie dobrze!! Madusia_3 - na forum Redakcja kafeterii jest taki topik Smietnik. Podajemy tam link do strony i informacje czyj wpis chcemy usunac. Ignorowac sie nie da... :( ma-lenka20 -ciesz sie malym przyrostem wagi, bedziesz miala mniej do zrzucenia. Ja przytylam dopiero 3 kg :) A na topiku wrzesniowek sa dziewczyny co przytyly juz 8-9 kg. gruby miś - to juz niedlugo.. Jak ten czas leci.... Ale burza mozgow tu byla hihi Dawna Justy prawidlowo liczy tygodnie. Ginekolodzy posluguja sie skonczonymi tygodniami i wtedy mowi sie, ze jestem w ciazy np. Osiemnascie tygodni i dwa dni. To znaczy, ze wlasnie trwa dziewietnasty tydzien. aneczka 12 - jak zdrowko Kacperka? Szkoda, ze czesc ciezarowek ucieka stad :( Ja przywiazalam sie do Was i nie wyobrazam sobie zniknac tak po prostu.. Za bardzo Was lubie. :) Madusia_3 -gratuluje pracy! Witaj Anka0079 - milo, ze dolaczylas do nas. Odnosnie pisania wielkimi literami to ja uwazam, ze takie wypowiedzi duzo trudniej sie czyta. Wszystkie litery sa jednakowej wielkosci i zlewaja sie. I rzeczywiscie na kazdym forum jest to uznawane za podniesiony glos. Wystarczy pocztytac netykiete. A na brak polskich znakow to nie mamy wplywu. W kazdym badz razie najwazniejsza jest tresc! A strach jest w kazdej z nas i chyba nie da sie go ominac.... tiki* - gratuluje udanego usg. WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE!!! No i na tym zakoncze swoj krociutki wpis :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nie byłam w stanie was doczytać:P padałam na twarz;P Zdecydowalismy że pójdziemy na to wesele:D cieszę sie na myśl o tej zabawie:)mimo że po za państwem młodych nikogo nie znamy Wiecie przeraża mnie bycie w ciąży w mojej pracy, ta Ania ma przerąbane...ten kierownik jest strasznyjak tak można traktowac kobiety w ciąży:( wpisuje się do tabelki TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK...........WIEK.....MIASTO..........@. ......strata..............start niusieniek.....26.......Olsztyn...........?.........8tc _23.09.........sty/lut 07 Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....15.02...7tc_26.10 ..........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 monikapie.....28.......Skierniewice..............16tc_31 .10.06 .. .sty/luty07 alekto..........27.......Galway....................31tc. .05.03.06....kwi07 Lidka79........27.......Białystok.........05.05....13tc_ 02.1 0. 06..kwi07 Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 asiab...........26.......Doncaster.......??.........21tc _10.02.07...maj/czer07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście................20tc_1 8.03 ......czerwiec/07 ANKA0079.....27.......Dortmund....03.04.07...10/11tc_05. 02.07....czerwiec 07 ewa-marchewa...22....Białystok....16.04.07....3x:(.....lipiec/sierpień --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............WIEK...MIASTO....... @..........strata...............starania_od tiki*..............27......Wroc/Legn.. ?............11tc_ 06.09.. .....marzec 07 OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad Zaba22...........24......Kraków........28.12.... .13tc_ 29.05.06....sierpień marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............03.04.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...21.04.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........warfarin,deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo ---------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia......macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyż szon a_PRL,cysta Agapa..........zespół antyfosfolipinowy. Alekto.........NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Mania.... przeciwciała p/plemnikowe ----------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK.....MIASTO.........OSTATNIA@ ....TERMIN kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007 gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006...........0 9.2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ ..20.10.2007 niuuusia.......21.......Częstochowa....16.02.2007....... 23.11.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka - cudownie :) Będzie chłopak :) To naprawde tak wyraźnie widać ? I taki rozbrykany :) Jeszcze chwila a zaczniesz czuc ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka - :) Tak - wiara czyni cuda i zaczynam od teraz POZYTYWNE myslenie. Objecuje wyganiać złe myśli i lęki! Będziemy mamami i tyle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×