Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

CELICA - ta sama osoba pisze tu jako dwie różne osoby??? Jejku, po co tak robić?! Ja też jużprzestaję rozumieć o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mika napisała o Niebieskiej, a teraz ktos pisze o Izie....jestem zmęczona i moje szare komórki sa skupione na problemie jaki mam w pracy, więc ja bardzo prosze o napisanie, konkretnie, o kogo chodzi...:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka2707
Lidka79 - niebieska=Iza, wyszło to po raz pierwszy, gdy rozmawiała tu ze swym mężem Florianem, jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż pojechał na siatkówkę. Może już dzis mam owu...nie wiem czy się seksić czy nie...i to jest dopiero pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka79 - niebieska=Iza, wyszło to po raz pierwszy, gdy rozmawiała tu ze swym mężem Florianem, jeśli dobrze pamiętam. Już drugi raz wbijam swój początek z e-maila, zamiast nicku. Na szczęście, zawsze prostuję, więc mam nadzieję, że te dwa nicki nie mnie dotyczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jazda... :O 😡 sorki, ale wyłączam kompa i idę do męża na kolejne piwko... zajrzę tu jeszcze później... pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko...jakie akcje, że też komuś się tak chce... I co będzie jak kolejna biedna dziewczyna zacznie tu pisać? Co sobie pomyślimy? Prawda to, czy znowu ktoś sie nudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka - piwka nie mam, choć też by mi się w tym momencie przydało, ale winko się chłodzi, więc też sobie dziś łyknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Celica tak sobie teraz pomyślałam, ze może zaczniesz pisać na czarno, bo zaraz komuś przyjdzie coś do głowy i będzie pisać w twoim imieniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica, ja też apeluję o zaczernienie się!!!! Asia b i Dżoli też. I zgadzam się z Celicą, że jedna osoba występuje pod dwoma nickami. Ach! Celica, jak bardzo podobnie myślimy! Pozdrawiam Cię serdecznie i pozostale dziewczyny oczywiście też! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jestem nowa wiec nawet nie prosiałam o hasło, bo uważałam że mi się nie należy ale naprawdę na tym topiku robi się nie przyjemnie. Może nie powinnam się wtrącać ale kobitki zmieńcie to hasło, bo to coś kierowane do Madusi było wstretne... Pomarańczowe to świnie. Ja też swoje wypłakałąm przez wpisy pomarańczowych, nie na tym topiku, ale na innym... One zawsze potrafią namieszać...I znajdą się wszedzie... Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia 28 - jasne, że się pojawiam w Dąbrowie, od czasu do czasu - bo jeżdżę do rodziny :) Nie wszystkie wpisy pomarańczowe są złe, bo niektóre dziewczyny trzymają się swoich, zawsze piszą pod nimi, jest ok. Ja dwa razy się pomyliłam, bo pisząc na forum często sprawdzam też e-maila, więc czasem odruchowo wklepę odwrotnie. Natomiast lepiej pisać wprost o kogo chodzi, jeśli się coś dzieje, jeśli ktoś kogoś o coś podejrzewa, a nie pozostawiać sprawy w sferze domysłów, bo kończy się to tak, jak dziś. Natomiast te pomarańczowe wpisy bez nicków - no to nawet nie ma sensu komentować ich, bo niektórzy ludzie własnego życia nie mają, no i dodatkowo muszą sobie jakoś kompleksy nadsztukować, więc cóż tu powiedzieć... Ja im, tak jak Celacie współczuje - no bo co - czyta z wypiekami na twarzy, włoży tą szpilę i co to jego osiągnięcie dnia pewnie. Więc się nimi nie przejmuj. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kurcze ale tutaj sie dzieje...człowiek sie wyłaczy na jakis czas i takie akcje. weszlam tu na chwilke zaraz po wpisie \"pomarańczowej\" i pierwsze co pomyslalam to zmienic hasło na bloga. po to bylo załozone hasło zeby niepowołani nie zagladali...a skoro zagladają to pozostaje jedno wyjscie...takie jest moje zdanie... dziewczyny czy wy macie jakis przepis na torta???? taki łatwy bo w zyciu nie robiłam a we wtorek mam urodzinki przyjezdza moj narzeczony i kilku znajomych i musze cos zrobic...a kupnych nie cierpie!!! zawsze mama mi robiła bo ona robi pyszne ale tym razem nie moze przyjechac.... pomocy!!! jeszcze przejrze nasz kącik kulinarny bo pomysłow tam nie brakuje ale o ile pamietam torta chyba nie ma... :( eva wer ja nie namawiam :) ja stwierdzam fakt ze z czestochowaniek zostałas niezaciażona tylko ty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
to trzeba dryndnąć do peppeti żeby zmieniła nam hasło ..no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w morde jeża
No i co sie porobiło?przez tych podszywaczy nie bedzie naszego topiku,buuuubuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinko przepraszam za to ze ostatnio mało sie odzywam ale.... na uczelni pachnie sesja a ja miałam troche zaległosci z czasów kiedy musiałam lezec no i tzreba bylo to nadrobic a cały czas dochodza nowe zaliczenia a wkrótce egzaminy. dzieki bogu niektórzy wykladowcy sa ludźmi i na przykład dali mi zaliczenia wczesniej zebym w te upały nie musiała jezdzic na zajecia a gosc mnie z praktyki zwolnił. ale i tak duzo tego zostało. a moj wyjazd do szwecji stoi pod wielgachnym znakiem zapytania. tzn na wakacje pojade ale potem chyba powrót...lekarze nie chca mnie umowic na wizyte bo doczepili sie ze moj narzeczony płaci czesc podatków tam a czesc w polsce no i za poród tam musielibysmy zaplacic.....20tys zł.... masakra. tzn moglabym tam urodzic za darmo ale po prostu przez \"przypadek\" bez zadnej opieki przed... a na to sie w zyciu nie zgodze. no i za tydzien sie okaze czy na wakacje pojade to zalezy co mój ginek powie. bo wymyslilismy ze pojde do niego przed samym wyjazdem umowie sie na wizyte za miesiac i po prostu przylece na tydzien i znów tam wróce na miesiac. jak powie ze to jest jakiekolwiek ryzyko to zostaje w polsce. zła jestem bo juz wszystko mielismy zaplanowane. tzn czy na pewno z tym porodem tak jest bedziemy wiedziec 15 czerwca bo wtedy szefowa ma sie dowiadywac ale znajac nasze szczescie to pewnie tak.... no juz nie smece, postaram sie byc na biezaco i czesciej odzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka-2 - jasne, super - no to już będę mieć szansę na drugie spotkanie :D Bardzo byłoby fajnie, gdybyśmy się kiedyś skrzyknęły! Pierwsze mam mieć z Raarią (no i mam nadzieję, że Madzia79 też się dołączy, może jest więcej krakusek?) a drugie z Wami - byłoby cudownie. Tylko musi mi się wyprostować w pracy - i od razu się umawiamy. jak nic! ;) Masz rację, nie napisałam bo się zdenerwowałam, zwłaszcza moją naiwnością - wrr... Ale kochana jesteś, że pytasz - u mnie lepiej, głowa w końcu przechodzi powolutku, zresztą teraz mam już swoją - wprawdzie mało przyjemną, ale zawsze ;) - neurolog. Całuję Cię Balbinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, pytalaś wcześniej o ten śluz. Ja taki miałam po zabiegu. Po paru dniach wszystko wróciło do normy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska, czy jak ci tam, spierdalaj dziewczyno tam, gdzie twoje zlośliwości będą mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszne to wszystko... No a u mnie komputer odmówił współpracy, jak go włączam to jest tylko ten obrazek z pulpitu, żadnych folderów, paska startowego też nie ma. Mój laptop niestety nie chce łączyc się z netem...został mi służbowy laptop męża...dobrze że jest! Boleję nad tym, ze niektórzy ludzie są takimi idiotami. Nie wiem co z tego mają, ale napewno złe zdanie innych ludzi. Myśle, ze muszą się jakoś dowartościowac no a że w realu nie potrafią to robią to w takim miejscu jak to. Dziekuję Bogu, ze jestem uczciwa :), niestety w życiu często na tym tracę, ale za to żyje w/g swoich dobrych zasad i jakąś tam mam satysfkację! :) . No a niestety jakas równowaga na świecie musi być. Są dobrzy ludzie i źli. Cieszę się, że jestem wśrod Was, bo wiem ze należycie do tej \"mojej grupy\". I nie wiem jak wam, ale mi ten tydzien bardzo szybko zleciał :). joka jak piwkowanie? Bo ja sama, bez męża popijam piwko. Czekam na niego i biję się z myślami na temat sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
mozzarella maila wysłalam,przeczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka79 - bijesz się nadal z myślami? a co zasugerował kalkulatorek? EwaMarchewa - ładna sesja :) Jakie Wy laski jesteście wszystkie. Ja od ciąży nie mogę się pozbyć zbędnych kilogramów, może bardziej po zajadaniu depresji po utracie ciąży. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Zaglądam na moment... Balbinka, dzisiaj trzymam klasę ;) i nie beczę, bo mam męża w domu. Zaraz ogłosi, że idziemy spać... O! Już mnie dopadł ;) Myjemy się i pa -lulu? Więc na rozterki i płaczki dziś nie mam szans ;) Jedynie, co to myślę nadal nad moją gazetką... I chyba tak jak dziś pomysły i wena przyjdzie dopiero o świcie. ? A skoro tak to już się nie meczę tylko idę spać a rano będę tworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, Pomarańczka, niech sie może przeżegna? Niech się uderzy w pierś! Czy naprawdę jesteś pewna, że chcesz na takim poziomie Być? Tyle jest warte Twoje Ja? Jeśli Cię ktoś skrzywdził powinnaś być podejść do tego z dystansem i klasą... Masz klasę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka79 - no to tylko brać się do dzieła :) W takim razie, dlaczego nadal się wahasz? Bo profesor radził się już starać, prawda? Bociany dobrą nowinę też oznajmiały ;) Coś się dzieje, że nadal nie wiesz co robić? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no nie bylo mnie kilka godzin a tu taka burza:( co sie dzieje z tymi ludzmi,normalnie nie moge uwierzyc po pierwsze celica konieczniemusisz zastrzec sobie nick bo juz ktos to wykorzystuje😡 a pi drugie to trzeba zmienic hasło do blooga koniecznie i szybko i tez uwazam ze jesli przychodzi nowa osoba to niech jakis czas (dłuzszy) z nami pobedzie i dopiero wtedy jak juz bedzie godna zaufania moze dostac hasło ale mysle ze juz nie tak chetnie bedziemy je rozdawac:( dzieki dziewczyny za rady i bardzo mocno zastanawiam sie nad zmiana lekarza chociaz teraz nie moge sie skupic bo strasznie bola mnir piersi,normalnie mam jak balony az mi wychodza z biustonosza:) peppetti brzuszek przepiekny i taki duuuuzy :) ogolnie czuje sie dobrze nic mnie nie boli i ten sluz jest caly czas taki sam i jesli potrwa do niedzieli to bede pewna ze to przez @ :) EvaWer dobrze ze juz Ci przeszło:) i tak jak napisała nasza niuusia tylko na Ciebie czekamy w Czestochowie az zaciazysz wiec spiesz sie:) lidka ja czuje ze ten cykl bedzie Twoj:) bede trzymała kciuki:) mika i madusia a wy wogole sie tymi pomaranczowymi wpisami nie przejmuj to jest ktos płytki co nie wie co to odwaga i kultura....ehhhh brak słów na takie osoby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Podczytuję was czasem, bo dotyczy mnie ten sam problem, ale nie piszę bo chyba wolę tylko czytać, a i tak wystarczająco jestem zdołowana tym co mi się przytrafiło. Dzisiaj piszę bo przeczytałam że macie jakież kalkulatory do obliczania dni płodnych? Mam ogromną prośbę czy mogłybyście mi podać stronkę gdzie on się znajduje? Pozdrawiam i trzymam za was kciuki tak samo jak i za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ew tutaj mozesz sobie policzyc http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/0,55280,2089979.html i pisz do nas kiedy tylko chcesz:) lidka bierz sie do roboty:) meza do lozka i ......:) joka własnie ja tez pamietam ze ktoras nowa dziewczyna pisała drukowanymi literami tylko nie pamietam ktora a nie chce mi sie szukac. podejrzewamze teraz bedzie problem komu dac nowe hasło bo jesli jest wsrod nas nieszczera osoba to zmiana hasła nic nie da:( takie jest moje zdanie....ale na pewno cos trzeba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×