Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Hej! Joasiapelasia gratuluję :) . EvaWer no to razem jutro idziemy do ginekologa. Ja wychodze z pracy po 14ej...pewnie wróce po 18ej do domu. Mnie też kłują jajniki, ale u mnie to chyba owulacja mam 14dc. No i po chyba trzech dniach odpoczynku od mdlości dziś znowu wróciły... Rano byłam u dentysty, zostały mi jeszcze 2 zęby + jeden z opatrunkiem. Umówiłam się na 30go...no i chyba ten cykl sobie odpuszczę. Wolałabym zrobic wszystkie zęby. No to przyznac sie, która napisała takiego maila do Miki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoaśkaPelaśka gratuluję i trzymam kciuki oby tym razem było wszystko dobrze. Zresztą co ja piszę \"oby\" , ma być dobrze i juz!!!!!!!!!!!!!!!!! No to fakt że mamy \"wysyp\" ciąż. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba mam temperaturę. Przypominam dzisiaj Magda M. ewa-marchewa własnie oglądam zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka ja tez mam teraz owu. Zaczeło sie w sobotę. Ale żeby do tej pory mnie kłuło. Fakt ze teraz mniej, no i jak chodze to tez przestaje. Na owu zwłaszcza ostatnio zawsze czułam te Jajniki ale teraz to przesada - tak to nigdy nie było. Nawet chyba troche zaczynam panikowac. Bo co prawda byl sex w owu ale z zabezpieczeniem. Nic chyba sie stac nie mogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe EvaWer no stac to się mogło... No mnie od zabiegu jajniki bolą zawsze w środku cyklu...jak nigdy mnie nie bolały to teraz daja do wiwatu za te wszystkie lata (od pierwszej @)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to jajniki zaczynaja bolec przed owu i bola jeszcze po. Przed są zmiany na owu a po dochodza do siebie....niestety. Mnie szczególnie prawy dokucza. W styczniu mnie bardziej bolały i na usg były te zmiany z malutkimi torbielami...ale to wcale nie musi byc to! Ewa-marchewa juz wiem czemu jestes marchewa...takie włosy kiedyś miałaś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Joaska Pelaska :):):):) Ja tez mysle jak twoj gin:nie swirowac bo wszystko jest i bedzie OK!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 krocia jjest
na topiku październikówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka ja własnie po zabiegu zaczłam \"czuć\" jajniki w czasie owu i troche po. Wczesniej nic.Wiem kiedy miałam bo @ zawsze miałam w terminie. Ale teraz to sie troche martwie bo tak to mnie nie kuły juz dawno. Rano w niedziele to mnie tak zwinęło jak na drugi dzien po zabiegu jak mi się macica obkurczała. No zobacze co mi jutro gin powie , nie bede sie martwic na zapas, chociaz nie powiem zebym sie nie martwiła czy wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer daj znac co Ci gin powie....no i zobaczymy co tam u mnie się dzieje. Ech boję się jak przed dentystą...a może i bardziej? do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem, powiem napewno. A za pół godziny Magda M. Narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny serdecznie dziękuję!!! Jestem zdezorientowana,bo tak szybko, bo nie tak planowaliśmy:) ale widać jak się nie planuje to wychodzi:) boję się jak cholera, a zarazem jeszcze do mnie nie dochodzi... los plata figle, byleby nie bylo jak za poprzednimi 3 razami - ale to czas pokaże... Ściskam wszystkie - zarażając fluidami i jeszcze raz dziekuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaśka Pelaska serdecznie gratuluje bedzie ok bo my btak mowimy i tak ma byc.Dżoli spoznione ale szczere zyczenia urodzinowe🌼. EwaMarchewa tez prosze foty madusia3@wp.pl.Ja do miki tez nie pisalam i przykro mi ze ktos jest nieszczery.Dzis znowu sporo spraw zalatwilam nogi mi w du....wchodza ale mam juz piekna swiadkowa z pasemkami i fajnie ja anka uczasala.Buziaczki moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaria
JoaśkaPelaśka - naprawdę tak Ci GRATULUJę, przepraszam ze tak późno ale w tej chwili rpzeczytałam, strasznie sie cieszę, trzymam kciuki, zobaczysz wszsytko bedzie fantastycznuie :) eh z wrażenia narobiłam błędów, przepraszam, ale tak syzbko chciałam napisać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Joasiapelasia gratuluję :) Nasza kolejna ciężarna :) Tak się cieszę i kurde zazdroszcze :)No bardzo bardzo zazdroszcze!!! Nie martw się!Wszystko będzie dobrze!! Mika hmmm bardzo nie podoba mi się, ze ktoś pisze do Ciebie takie maile, a Ty nie chcesz powiedzieć kto to!!!Myślę, że to powinno być wyjaśnione!!!Ja chciałabym wiedzieć kto jest tak bardzo nieszczery i próbuje zburzyć spokój na naszym topiku??? Uciekam spać, dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi! - gratulacje!!! rozbawilas mnie dawna justy bo w ktoryms poscie na temat sexu w ciazy napisalas :\"bo ponoć pełny stosunek może sprowokować ciążę...\" - tak kochana zdecydowanie!!! :D mialas na mysli wywolanie porodu... i od razu sie zorientowalam ale i tak mnie rozbawilas... pozdrawiam! czytam was juz ktoras godzine - tak to jest jak sie nie jest systematycznym :) ale nie mialam czasu bo odwiedzila mnie siostra ktora od tygodnia mieszka w Cork... i musialysmy poimprezowac i powycieczkowac - bo musialam jej piekne Galway pokazac... a co to za burze znow na forum? i nagonka na niebieska? ja bedac szczera nie rozumiem bo jesli nawet ktos nie stracil dziecka (chociaz niebieska tez kiedys przez to przeszla) to znaczy ze nie moze z nami pisac? to ze spoleczenstwo traktuje mamusie aniolkow troche jak trendowate wcale nie znaczy ze my same mamy sie tak traktowac... wiec nie zamykajmy sie na ludzi ktorzy chca z nami byc nawet jesli tego nie rozumieja z prostego powodu - bo tego nie przezyli... a ze niebieska troche jest \"peplaczka\" troche fantastak zwariowana coz w koncu artystka! :D pozdrawiam! jesli komus czegos nie napisalam lub jesli nie pogratulowalam jakiejsc nowej mamusi to tlumacze ze jestem dopiero na stronie \"poswieconej\" rudi i jej wyczekanym wystaranym dwom kreseczkom ;) jesli nastapily jakies nowe ciekawe zmiany w tabelce to doczytam o tym jutro i na pewno sie poprawie i pogratuluje komu trzeba... ale namachalyscie ufff... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoaśkaPelaśka no ładnie się od poniedziałku zaczeło:D GRATULUJE i życzę spokojnej ciąży:D Madusia przepraszam...myślałam że ci wysłałam....zaraz sie poprawię:) Lidzia-------->jak to ewki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozzararella
Joaśka, gratuluję!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaria
To ja tak jeszcze szybciutko napisze parę słów, strasznie się cieszę z tego spotkania z Balbinką, naprawdę jest przecudowną osobą nawet cudowniejszą niż wynika z jej postów i tak pełną życia że szok, więc po prostu jestem zachwycona :) i bardzo chętnie spotkam się po raz drugi Śmiać się często i mocno zyskać szacunek inteligentnych ludzi i uczucia dzieci zasłużyć na uznanie surowych krytyków i znieść zdradę fałszywych przyjaciół cieszyć się pięknem znajdować w innych to co najlepsze czynić świat trochę lepszym przez zdrowie dziecka przez płochatek ogródka przez zasłużoną pozycję społeczną lub pracę dobrze wykonaną wiedziec, że choćby jeden człowiek lżej oddychał, bo żyłeś Ty to znaczy odnieść sukces A piszę to dlatego, że myślę, a właściwie teraz wiem, ze taką osobą właśnie jest Balbinka. Przepraszam, ze zajęłam Wam tyle miejsca, ale jakoś nie umiałam się powstrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry witam w ten pochmurny dzień, zbiera się na burze od wczoraj ale jeszcze nic z nieba nie kapie czuje sie okropnie, dolegliwości ciążowe w postaci nudności, mdłości i senności towarzyszą mi nadal i wciąż :o mam ich dość wczoraj po obaidaku jak sie położyłam na chwilke to spałam do 21.40, obudziałam się obejrzałam Magde M. i znów poszłam spać i nadal jestem baaaaaaardzo śpiąca. wczorajszy dzień był we Wrocku strasznie gorący, uff wizyta u Pani endo przebiegła sympatycznie - lapsza jest niż tamata poprzednia. TSH jest ok, toxo nadal obydwa na \"-\". Dostałam też skierowanie na fT3, fT4 i antyTPO, tak więc wzbogaciłam się o kolejny siniak po pobieraniu krwi. Następna wizyta u pani endo za 2 tyg z tymi wynikami. A gin juz za tydzień 30.05 :) Wczoraj jak czekałam do lekarza to chłopak obok zemdlał, taki wrazliwy, po pobieraniu krw zemdlał. Za chwile juz mówił ze oki i poszedł do okulisty, za chwile pani okulistka wybiegła z prośbą o pomoc, odjechał jej na fotelu. Potem jeszcz raz zemdlał, robili mu ekg, szok. Pomagałam pielęgniarką. jak ja mam wysiedzieć do 15 w tej robocie ???? JoaśkaPelaśka - GRATULUJE !! ❤️ susia - na pomysł topiku pierwsza wpadła Lidka, ja tylko podchwyciłam :) Mika - ja również jestem oburzona, że którejś z nas chcialo się pisać do Ciebie poza forum i to jeszcze takie chamstwa. fujj! Niech się zastanowi ta co to pisała czy napewno powinna tu byc. aletko - popieram Twoje zdanie na temat niebieskiej. Lidka i EvaWer - udanych i niestresowych wizyt u ginekologów. Madusia3 - zestresowana??? To już tylko 3 dni :) Madzia - słonce a co u Ciebie? Jak się czujecie? Jakos mialaś mieć wizyte - odezwij się. Ukradnij internet :D Balbinka - mnie też tak brzuch pobolewa wieczorami. A wogole to nie wiem co mi tam jest, bo po obiedzie, nawet jak mało zjem to robi sie wielki jak napompowany na maxa balon :o i taki ogromny jest az zasne, dopiero rano go juz nie ma. Ja nawet kolacji juz nie jadam od miesiąca, przez ten mega urosniety po obiedzie brzuch. Fajnie, że brat wkońcu z bratową oduscia Waszą mame :) Na Dzień Matki ja wysyłam Mojej katkę pocztową tradycyjna taka śliczną no i zadzwonie do niej bo niestety nie moge do Niej pojechać. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw JOAŚKAPELASKA - moje gartulacje, ogromne, strasznie się cieszę, że dołącza do nas kolejna mamusia :):):) Dbaj o Was bardzo, bardzo mocno. Alekto No popatrz... Taka freudowska pomyłka :D A czytałam ten post przed wysłaniem i W OGÓLE nie zwróciłam na to uwagi :D Dzisiaj odbieram wyniki drugiej próby obciążenia glukozą. Zobaczymy, czy mam cukrzycę, czy nie. Ale mam nadzieję, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tylko na chwilkę, bo juz za moment wychodzę do pracy. Jessus jak ja sie stresuje tym ginem dzisiaj. Ciekawe czy Evawer też tak to przeżywa. U nas miały być burze, a tym czasem upal! Ja bym chciala troszke deszczyku...mniej by mnie te pyłki drażniły. Wiecie co to straszne tak sie stresować codziennie, jak nie dentysta to innym lekarzem. Przez to mam rozwolnienie! I nie czuję sie przez to komfortowo! Lecę! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, że drugie topikowe spotkanie na żywo wypadło dobrze....coraz bliżej nam do grupowego spotkania! Może wynajmiemy wielki dom gdzies na mazurach? hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Joaska Pelaska - serdeczne gratulacje. ja tez sie tak balam. wlsciweu nadal sie boje, a myslalam , ze po pierwszym trymestrze bedzie ok. musimy sie trzymac. dzis oddaje wymz na posiew. objawy jakby ustapily, ale zobaczymy co tam wyjdzie. i dopiero dzis dodzwonilam sie do gina. powiedzial, zebym przyjechala i ze mnie zbada poza kolejka, ale jak powiedzialm, ze mam kawal drogi to pozwolil (choc niechetnie) brac nystatyne. powiedzial, ze jest bezpieczna ale mial pewne watpliwosci co do jej skuteczmosci. sama juz nie wiem co robic. niby nic mi nie dolega a panikuje. chyba poczekam na wyniki tego posiewu i ewentualnie wtedy pojade. Justy - a jakie Ty mialas objawy tego grzybka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Oczywiscie jak ostatnimi czasy mam dzisiaj dzien pelen zadan,ale nie moge go rozpoczac bez wskoczenia tutaj. tiki-mdłości to jest najgorsze(dla mnie) w ciązy.Mi tez zawsze bardzo dokłuczaja.Bleeee.... Takie objawy jak sennosc sa mi nieznane :),wrecz przeciwnie rozpierała mnie jakas energia i chęc działania. Pozdrawiam wszystkie ciężarówki :) Mika 23-ja tez uważam,ze powinnas rozwiac te tajemnice maila do ciebie. Alekto,dobrze,ze juz jestes.Ja po stracie wcale nie czuje sie jakas tredowata i wcale nie uwazam,ze nie moga z nami byc na topiku osoby ktore tego nie przeszły.Tylko mysle,ze powinny wypowiadac sie bardziej na temat i nie probowac tworzyc sobie jakiegos fan klubu własnie na takim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! u mnie jeszcze ladna pogoda, ale to chyba do czasu?? a ja nadal z prania nie wychodze dzis piore swetry i inne delikatniejsze rzeczy :) a kiedy koniec to nie wiem?? rudi zylki na ciele to rzeczywiscie moze byc objaw poczatkow rozstepow ale to chyba jeszcze troche wczesnie na nie?? :) a kremy sa dobre wlasnie dla ciezarnych kobiet i naprawde polecam do stosowania juz od poczatkow ciazy bo wiecie co ja przytylam w ciazy 20 kg i mam straszne rozstepy nie tylko na piersiach ale i na biodrach, i posladkach :) :) ale... mozna i to przezyc ;) ;) asiulka jak dzisiejsza noc, lepsza niz wczorajsza?? strasznie mi cie szkoda, mnie czesto glowa boli i mam tate z migrenami iwierze ze jest to strasznie meczaca dolegliwosc, ale podobno mowia ze to szlachecka dolegliwosc ;) ;) JoaśkaPeaśka strasznie sie ciesze z dzidzi, szczere i serdeczne gratulacje ❤️ ❤️ ❤️ balbinka, raaria fajnie ze spotkanie sie wam udalo!! wydaje mi sie ze jest to wlasnie dowod na to ze osoby tu piszace sa szczere i autentyczne!!!!! mika dawaj podpis tej osoby, a z drugiej strony moze wlasnie to ktos z zewnatrz probuje mieszac miedzy nami podajac sie za ktoras z nas?? i niewinna osobe bysmy owinily za cos czego nie zrobila?? nie wiem... ale rowniez jestem oburzona :P :P :P :P a ja dziewczyny musze sie wybrac do lekarza ale nawet sobie nie wyobrazacie jak moge sie bac!!! mam mega stresa zeby nawet zadzwonic i sie umowic!! boje sie ze mi wynajdzie jakies badania, ze cos wykryje, ze pogrzebie nadzieje... :( :( ale wiem ze musze i tak pojechac. na razie bede jeszcze marzyla o zielonym swiatelku :) :) napisze wam jak sie juz umowie na jakis termin. milego dzionka zycze wszystkim przyszlym mamom, tym blizszym i dalszym mamom ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia to bylo 3 spotkanie topikowe bo pierwsze ja zaliczylam z Agniesia. ewa marchewa fotki super bardzo dziekoje❤️ Tiki stresa przedslubnego mamy najchetniej juz bysmy wzieli slub bo coraz bardziej upierdliwe to czekanie ale jutro i w piatek pracuje wiec czas szybko zleci.Zycze Wam milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×