Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Asia b Sama nie wiem, metronidazol działa na bakterie, więc tak jakby Twój lekarz uznał, że masz zakażenie bakteryjne. A to może grzybek, wtedy lepsze byłyby jakies leki przeciwgrzybicze. A w ogóle Cię zbadał choć raz? Matko, zaiste, lepiej się w tej Anglii nie leczyć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti, Dzięki ! Uważaj, bo ktoś tajemniczy wpadł Ci na g-g! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti - ale detektyw z Ciebie, no no. Tyle pracy włożyłaś w tą zagadke........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy to Kafeteria chodzi wolniej? Czy mój net? Oby na dziś nic się nie popsuło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 kwietnia pobrano mi wymaz z pochwy i niby to była infekcja, wiec wypisali mi recepte o której dowiedziałm sie na kolejnej wizycie 2 tyg temu. Jednak dwa tygodnie temu pobrano mo kolejny wymaz i on wykazał, że juz nie mam zadnej infekcji. Ja juz sama nie wiem mineły dwa tyg i znowu wróciła:(. Wstretna infekcjo zostaw mnie w spokoju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisałam bo mnie nie było. już chyba mika napisała, że to nie ja wysłałam do niej maila. a jeśli chcecie zobaczyć ile jest \"Izabeli Zając\" wejdźcie sobie na google i wpiszcie hasło Izabela Zając znów znikam na dłużej więc pewnie długo się nie będę odzywała na forum asia b najwyraźniej ktś akurat wyłaczył komputer jak się pojawiłaś, a nie ja zniknęłam bo jestem w domu chyba dopiero od 16 dzisiaj gawit nie dostalam od Ciebie wiadomości, gg włacza się automatycznie przy właczeniu systemu więc może ktoś inny ją odczytał Sara, zadowolona? Pozdrawiam No nie będe się tłumaczyć jak małe dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie - w pierwszej chwili wystraszyłam się, bo otwieram wiadomość na gg i czytam - \"mam awersje do Ciebie\" :) tiki - przypadkiem weszłam na strone teatru Roma bo bylam ciekawa jak iza wyglada.. no i nic mi nie pasowalo.. to zaczełam drążyć temat niebieska - odnosnie Izabeli Zajac - fakt w google tego jest pełno, ale wszystkie te informacje zebrałam na stronach teatru. Więc dotyczą jednej konkretnej Izabeli. Iza - jesli źle Cię oceniłam to wyjaśnij mi to. Proszę Cię bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti...jeszcze ja nie mam hasła..:( wyślij na gg jeśli możesz...3488914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj po raz pierwszy udało mi się wejść na blooga z czego bardzo się ucieszyłam...próbuję dzisiaj a tu nic z tego:):) wyskoczył komunikat hasło nieprawidłowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena- ja też mieszkam w Anglii, a skąd ty jesteś dokładnie? Peppetti jak znajdę jakieś fajne zdjęcie to wyśle, mam bardzo fajne zdjęcia jak byłam w ciąży, ale raczej nie, może tych nie bo rozumiesz wspomnienia. A wiecie co ja teraz robię, jestem u Asi b, bo Asia bardzo ładnie robi paznokietki, teraz robi mojej bratowej, a jutro będzie robić mi. A co tam nie ma jak to poprawić sobie humorek. madusia-ostatnie chwile wolności, co...życzę szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest laseczki? pewnie jakiś grill i piweczko co? bo żadnej nie ma na forum, fajnie macie, w Anglii pogoda dołująca, raz ciepło raz zimno, zazdroszczę wam pogody w Polsce. Ja byłam w Polsce w kwietniu po naszej tragedii, musieliśmy odreagować i pojechaliśmy z moim M aż na 5 tygodni. No to miłego piwkowania, madusia tylko ty sie jutro nie spij hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! O rany widze, że jeszcze jest poruszenie na topiku. Hm jeśli chodzi o google to jak wpiszę swoje imię i nazwisko to też jestem dośc dobrze znana i mam wiele zawodów :). Więc mnie to nie przekonuje. Jedynie uwierzyłabym, gdyby Niebieska zrobila sobie zdjęcie z np gazetą z dzisiejszego dnia, ha. A w sumie to nawet nie wiem czy jest to potrzebne.... Kończę ten temat. asiab, a moze coś tam podrażniłas mechanicznie? I dlatego tak masz? Przeczytałam wlasnie 4 strony i już nie pamietam co miałam napisac. No cóż skleroza nie boli. Wiem, że mialam napisac do balbinki, joki, rudi...ech, nie dam rady myśleć. Mam wyniki. OB jest ok i CRP też. Zadzwoniłam do lekarza i mu podałam wyniki, a on mi powiedział tak \"No to możesz zachodzić w ciażę!\" a ja mu odpowiedziałam tak poslusznie \"dobrze\", heheh. Śmialam sie poźniej do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Peppetti zostawiłam Ci wiadomośc na gg...żebyś wyslala mi hasełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam fatalną alergię! Nie biorę lekow, bo nigdy nie wiadomo. Dziś myślalam, ze zakicham się na śmierć i że wydrapie sobie oczy...powoli przechodzi...do rana A skoro nikogo nie ma, to ja też uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety dziewczyny. Az mnie zatkało i juz nie pamietam co wam miałam napisac. Nie dane mi było przeczytac posty tego kogos pomaranczowego - i dobrze w sumie. Bo podejrzewam po waszych postach ze nie były miłe. Zrobiło sie sporawe zamieszanie, nie ma co. Napisz tak. Dobrze ze haslo jest zmienione. Dzieki Peeppetti za hasło!!! Uwazam ze za kazdym razem musimy konsultowac sprawe dawania hasła nowym piszącym. Ja pytałam Peeppetti czy dac np. Sysuni hasło (jeszcze to poprzednie). Co do zdjęć, ze jak ktos da to dostanie hasło. Hmm. Wiecie, ktos moze dac jakies zdjecia chocby z netu czy kolezanki czy dalekiej kuzynki. Wiecie jak jest. My tu w wiekszosci piszemy od poczatku, znamy sie jeszcze z topicu \"Ciąża obumarła\" . Oczywiscie jak najbardziej jestem za nowymi dziewczynami tuta ale jednak bloog to nie topic. Ja dałam tam zdjecia ale skoro tu mam nika to jednak w jakis sposób chce byc anonimowa i cała Polska nie musi wiedziec jak wygladam. Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi. Czuje sie tu jak w rodzinie. Zagladam codziennie jak tylko mogę. Ale taki galimatias mi sie nie podoba. Zreszta żadnej z was. Co do niebieskiej. Nie wypowiadałam sie do tej pory o niej, bo tez wiem o niej tyle ile sama mi na gg czy tutaj na topicu opwiadała. Wydała mi sie miła aczkolwiek żyjąca w innym świecie, wsród innych ludzi i mierząca moze troszke wyżej niz my. Ma styl życia i przez to moze sposób traktowania ludzi nieco inny niz my. Któz na codzien ma w domu kobiete od makijażu i fryzur z Angli na dodatek opłacaną przez teatr w Anglii?! Dziewczynki póki co nie dawajmy hasła nikomu. Peppetti napisz ile dokładnie osób zna hasło. A najlepiej zrób liste tych osób na forum. Całuski!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wcale nie na grilu i nie przy piwku, spedzam samotny wieczór (mąz zabrał psa i pojachał do rodziców na wekend, żebym ja sie mogła w spokoju uczyc do tego egzaminu) przy allegro. oglądam ciuszki ciązowe i szukam cos dla siebie bo juz niestety przytyłam i ciasno mi w moich dzinsach 8 godz w pracy wysiedziec, wyjsc na spacer to jecze, ale na cały dzien neistety juz zamałe.... no wiec tak się ucze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna pomarańcza
a ja myślę że niebieska i roaria to jedna osoba:) co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawronka
witam wszystkich jestem tu nowa i licze na wasze wsparacie. straciłam dziecko w lipcu. bardzoz mężem pragleliśmy tego dziecka. Ale nie załamujemy się i staramy się powturnie. licze na to że los okaże się dla nas łaskawy. tez wam tego życze z calego serca. powodzenia. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie na piwku. buuuuuu. Jestem padnieta. I mam doła ale o tym napisze wam jutro jak sie zmobilizuje bo juz dzisiaj padam. Dobrej nocki. pa. ps. A czy Mika wrezscie podała kto jej wysłał emalia. Bo mi chyba to umknęło. hmm. I sory za tyle błędów ale juz ledwo patrze na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka bardzo mi przykro z powodu waszego maleństwa, nie trac nadzieji musi sie udać, życzę wam tego. Paznokietki skończone Dżoli mam nadzieję, że bratowa zadowolona:) A jesli chodzi o ta moja nie mile widziana infekcje, to pójde po weekendzie do mojej położnej mam nadzieje, że przepisze mi maść i taka kóra można stosować w ciazy[wściekły}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawronka
Dziekuje Asiu B za słowa otuchy. ja też w to wieze bardzo mocno ze bedzie dobrze. chciałam bym bardzo. ale wkurza mnie to czekanie. czy sie udało czy nie. plus taki że poprzednim razem z mężem bardzo kródko się staraliśmy zaledwie 3 tygodnie. mam nadzieję że tym razem tez bedzie tak szybko. ale czas pokaże. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Niedawno wróciłam z babskich pogaduszek... koleżanka, u której byłam jest w ciązy... termin ma na wrzesień... na początku jak ją zobaczyłam, to było mi trochę smutno i przykro... to ta, u której 3 tygodnie temu byłam na ślubie... widać , ze bardzo się cieszy, ze jest w ciąży, zresztą wcale jej sie nie dziwie... obejrzałam piekne fotki usg... ciekawe kiedy w końcu ja będę miała taki ładny brzusio, a nie jak teraz- zupełnie płaski... co do hasła na blooga- może to dobry pomysł, zeby podać tutaj, kto je zna... Madusia3 -> myśle o Tobie i o Twoim wielkim dniu... duzo szczęscia w życiu małżeńskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawronka
Balbinka tak miałam badania. lekarz stwierdził że to nie była wina fizyczna zdrowia mojego malucha tylko stało się to w dużej cześci z mojej winy bardzo cieszko pracowałam fizycznie i za mało dostaraczałam np. tlenu mojemu dziecko. ale niestety jak pracowałam to nie wiedziałm że jestem w ciąży. teraz mój lekarz zapowiada mi że cała ciąze prze leże na zwolnieniu w domku. nie widzi mi się to ale zrobie wszystko zeby tego dziecka nie stracic. chciała bym już być.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Lista osób posiadających hasło chyba jest zbędna. Mają je wszystkie dziewczyny, które do tej pory zamieściły swoje zdjęcia na blogu. Poza niuunia i manią - bo nie mam do nich żadnych namiarów. Oprócz tych osób w posiadaniu hasła jest Celica i Celavie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka - witamy cię, przykro mi bardzo, ale ja powtarzam wszystkim dziewczynom, że nie można myślec inaczej jak tylkoże że bedzie dobrze, może spróbuj tych testów owulacyjnych, podobno bardzo skuteczne, dziewczyny pisały wcześniej o nich Asia b - bratowa zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka - rozwiej wątpliwości przyjaznej pomarańczy. ty spotkałaś się z raarią. Czy ona wygląda tak samo jak na fotkach??? ;) hmmm.....właściwie to nie rozwieje tych wątpliwości, ale potwierdzi że raaria nie jest osobą wirtualną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawronka
czytałam o tych testach. pomyśle o tym tylko z liczeniem kiedy mam dni płodne chyba radze sobie sama. jak mam dni plodne staram się na maksa z mężem o malucha a jak nie to sa fajne kropelki zwane "hiszpańska mucha" polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany z tym czytaniem nie daję rady:) jestem na 426 stronie ale idę spać dokończę jutro...:) Balbinka..wiem że nie ma mojego zdjęcia:) a co trzeba zrobić żeby było??? No i chętnie się spotkam tylko jeszcze nie wiem jak bo u mnie to trochę z czasem niefortunnie Tiki...nie martw się napewno wszystko będzie dobrze..nie powinnaś się teraz stresować pamiętaj o tym... Rudi..masz kochanego M...ja nie doczekałam takich słów od mojego przez 10 tc...ale liczę na to, że w następnej będzie miał już inne podejście...acha no i odpoczywaj...wybór lekarza pozostawiam Tobie..ale pamiętaj L4 i dużo odpoczywaj.. Agusia 28 ja chyba też będę starać się o dzidziusia dopiero po wakacjach...wcześniej będę miała chyba obawy ze zględu na to, że 3 ginków kazało odczekać od 4 do 6 miesięcy... joka cieszę się bardzo, że m ma się lepiej...teraz to już nie będzie miał chyba wymówki przed podjęciem odpowiednich starań:):)??? Lidka..nie ma na co czekać:) mam nadzieję, że ostatnie mochanko da odpowiednie efekty:) Madusia trzymam kciuki aby wszystko jutro się udało zgodnie z oczekiwaniami...dużo słoneczka i w ogóle wszystkiego naj naj naj... Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki...dbajcie o siebie:):) Peppetti ale mam niefart...wczoraj pierwszy raz udało mi się wejść na blooga i nawet nie miałam czasu przejżeć go dokładnie a tu następny dzień i zmiana hasła...smutno mi się trochę zrobiło... Mika i Madusia nie przejmujcie się ...wiecie czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×