Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

rudi26-> :) i tak trzymaj... niestety, strach jest nam pisany przez całą ciążę, tak mi powiedziała moja ginka, i przyznałam jej rację... no ale przecież trzeba próbować przynajmniej ten strach zwalczać... i trzeba wierzyć, ze będzie dobrze... co do wakacji, masz tu sporo racji... wiem, że ostatnio bywam nieznośna i byle drobiazg potrafi wyprowadzić mnie z równowagi... ale wiem, że to przez tę nerwówkę w pracy... mam trudną klasę i niestety czasami już nie potrafię problemów zostawić za drzwiami szkoły... zamierzam dziś na balu wystąpić w wystrzałowej kiecce, bez ramiaczek:) chyba wypada? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti - skoro tak piszesz to chyba się skusze na ta ksiązke :) joka - pewnie, że wypada ;) i może bedzie fajnie to zostaniesz dłużej jak godzinke :) rudi - każda z nas non stop sie boi, widzisz ja ide na dodatkową wizyte za tydzień właśnie z tych leków :) wszystkie jesteśmy bardzo wrażliwe babeczki ;) zaraz do domku i dlugi wekend :D i do rodziców znów, ale sie ciesze, a we wtorek egzamin, brrrrryyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-> zobaczymy:) chociaż pewnie mężowi będzie zalezało, zebym nie siedziała za długo i przyszła do teściów przywitać się ze szwagierką... zobaczymy... mam jakoś dziś ochotę \"zrobić się na bóstwo\";) a egazamin- na pewno zdasz wzorowo:) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz odliczam czas. jeszcze 4,5 godziny. biorac pod uwage , ze moj dr nigdy sie nie spieszy to pewnie jeszcze jakas godzina poslizgu.zaraz wchodze pod przysznic. joka - ❤️ w wakacje sobie odpoczniesz. a jedziecie gdzies razem? na wakcjach seks smakuje najlepiej. przynajmniej tak jest ze mna. a usg polowkowe to usg wykonywane miedzy chyba 20 a 24 tyg. ciazy i lekarz dokladni mierzy dzidziusia i bada rozne narzady, przeplywy i takie tam. j sie boje ze wzgledu na to, ze tak chorowalam caly I trymestr i brlam tyle lekow,ze hej. ale wierze, ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewuszki ciekawi mnie fakt co u loli u, czy któraś z Was może wie, czy udalo jej się w koncu zajść w ciąże.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie nie mam perfum na lato i bardzo mi tego brakuje, ale na razie daje spokoj, mam jeszcze pol butelki chanelle mademoiselle (nie wiem czy tak sie pisze),bo moj tatus zaszalal i kupil mi rok temu na imieniny. a sa tak super wydajne, ze jeszcze mam ich duzo. mimo ze drogawe to wbrew pozorom bardzo sie oplaca.nie mozna sie psiknac wiecej niz raz bo beda za intensywne. no i na takie dni jak dzis sie nie nadaja. uwielbiam perfumy ale bije sie po lapach i sie strzymuje. zaczelismy juz splacac krdyt, dzis oddalalm czesc kasy cioci, bo pozycxzalam na dzialke a na zwolnieniu dostaje grosze. niby placa 100%,a ja jak mam 70 to jest dobrze. dziewczyny. trzymajcie kciuki, zebym nie zemdlala, bo juz 2 razy plakalam na tej lezance. raz jak mi moj dr diagnozowal wady Antoska a drugi w tej ciazy, w 12 tygodniu. tak strasznie sie balalm, ze jak o tym pomysle, to mi serce wali jak mlot. i chyba mi sie zachcialo do kibelka z wrazenia..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie-> dzięki za info... wstyd się przyznac, ale serio nie wiedziałam...:O trzymam za Was kciuki (tzn. Ciebie i maleństwo), będzie dobrze... co do wakacyjnego wyjazdu, to mamy już rezerwację na weekend w Augustowie, z okazji rocznicy ślubu... i to mąż sam załatwiał:) i jeszcze jedno pytanko, co powiedzie na taki model telefonu? http://www.allegro.pl/item202988634__uwaga_nowy_samsung_e250_gratis_krk_.html 20 czerwca będę mogła wziąć sobie w erze nowy aparat i tak się przymierzam do tego samsunga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka ja mam samsunga tylko E350 jestem bardzo zadowolona jest malutki wszedzie sie zmiesci ma wiele pierdoł, jest świetny i srebrno różowy. Ale oczywiście na samym poczatku córeczka mi go ochrzciła nadepła mi na niego i pękła szybka do tej pory jeszcze nie wymieniłam, bo niekt nie chciał się tego podjać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka- ja to sie nie znam na telefonach. prze jakies 7 lat mialam starego Sony(ale byl super, nic sie nie psulo). no ale jak zaczelam prace w szkole to dzieci zaczely sie z niego smiac. wtedy zdalalm sobie sprawe, ze chyba czas zmienic. ale nic nie robilam w tym kierunku. dopiero M kupil ma na gwiazdke mala Nokie z klapka, ale tez taka zwykla, bez zadnych opcji, bo nie chcialam. nie interesuje sie za bardzo nowosciami technicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiab-> też lubię fajne kobiece kolorki... a samsunga miałam jakieś 3 lata temu, tylko takiego prostego c100, ale już z kolorowym wyświetlaczem:) teraz mam sagema my-3b, różowo-srebrnego, o takiego właśnie: http://www.allegro.pl/item198771380_sagem_myc_3b_bez_simlocka_stan_idealny.html no ale zachciało mi się aparatu wysuwanego, klapka już się znudziła:) też chciałabym kupić tego e250 w jakimś fajnym kolorze, ale jest chyba tylko czarny i srebrny... na czarnym chyba mniej widać ewentualne zarysowania, a srebrny- bardziej chyba kobiecy... sama nie wiem... niby na allegro można kupić czerwony albo różowy;) ale nie w salonie :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie-> wiem coś na temat dzieciaków i telefonów... w gimnazjum to się normalnie prześcigają kto ma modniejszą komórkę... ten mój obecny to jest bez aparatu foto, bo mi na tym specjalnie nie zależało, a teraz myślę, ze może i bym chciała kupić jednak z aparatem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki wiem kochana ze wszystkie sie caly czas boimy i w naszym przypadku jest to normalne bo sa kobiety ktore bardzo luzno podchodza do ciazy i niczym sie nie martwia i tego im zazdroszcze,ale my tez damy rade a nasze niepokoje beda nam wynagrodzone:) joka idz w tej sukni na pewno wypada ,zreszta zobaczysz w jakich sukniach beda dziewczyny na komersie.Mojego Krzysia siostra idzie 16 na komers i ma taka suknie ze ja nawet na wesele bym takiej nie kupiła wiec niczym sie nie przejmuj zrob sie na bustwo i poczuj sie bardzo dobrze a jak wrocisz i maz Cie zobaczy to hmmmmm.......jutro koniecznie napisz:) monikapie trzymam kciuki:) asiu b u loli u wszystko dobrze jest na topicu madusi naszej .Jeszcze nie zaszła w ciaze bo jej partner ma jakies problemy ale nie chce o tym pisac bo nie chce zeby miała do mnie pozniej pretensje:) a ja wiecie co zrobiłam? gotuje zupe pomidorowa z makaronem ( bo tak strasznie mi sie jej chce) a na drugim palniku gotowałam kompot z truskawek i chciałam go posłodzic a moja zakrecona głowka nie pomyslała i zamiast do kompotu wsypałam cukier do zupy:D az mi sie słabo zrobiło ale zupka i tak bedzie (bez cukru:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi26-> no to nieźle jesteś roztargniona:) nie martw się, każdemu się zdarza... opowiem Wam coś, tylko za mocno ze mnie się nie śmiejcie... mamy kuchnię w zabudowie, płytę ceramiczną... chciałam zrobić frytki, ale takie tradycyjne, w garnku na oleju... więc nastawiłam ten garnek i usiadłam do kompa... no i jak łatwo się domyślić- straciłam poczucie czasu... mąż mi przypomniał o tych frytkach, więc niewiele mysląc poszłam do kuchni, nasypałam mrożonych frytek do koszyka- i buch do garnka z gorącym olejem... :O olej zaczął kipieć prosto na płytę:( od razu wyłączyłam palnik, ale niewiele to dało... płyta była mocno rozgrzana i ten olej zaczął na niej się palić, co prawda nie płomieniem, ale dymu była cała kuchnia... mało co nie płakałam, bo bałam się że nie usunę z kuchenki tej spalenizny:( zużyłam prawie cały papierowy ręcznik wycierając z płyty ten gorący olej... całe szczęście udało się wyczyścić kuchenkę, ale później długo nie miałam ochoty na frytki... no i byłam na siebie strasznie zła, na swoją bezmyślność:( dobrze, ze wtedy mąż mnie nie dołował tylko powiedział, ze najważniejsze, że mi się nic nie stało, bo gdyby olej był bardziej nagrzany, to mógłby się sam zapalić...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super i spokojnie mozesz w niej isc,na pewno bedziesz slicznie wygladała:) baw sie dobrze i chociaz na chwilke zapomnij o zmartwieniach:) a co do Twoich frytek to faktycznie dobrze ze nic Ci sie nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi-> dzięki... jeszcze tylko wskoczę pod prysznic, poprawię makijaż i włosy... mąż wróci około 17, zjemy, i podrzuci mnie do szkoły... sam ma na 18 dentystę, a później jedzie pod Orbis po siostrę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika23-> współczuję... może faktycznie zmień laboratorium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miło poczytac cie dzisiaj Joka :) Nie zrozum mnie zle,ale dzisiaj to jakis optymizm widze w twoich wypowiedziach i mam wrazenie,ze rozpiera cie jakas siła do działania!!Tak trzymaj! Sukienka napewno jest dobra!!!Jestem za :) Kamilka,moj gin uwaza,ze mozna brac najpierw duphaston a w drugim cyklu luteine podjezykowo,albo dopochwowo bo wszystkie te leki maja takie samo działanie.Dodał mi jednak,ze podobno jest wiecej zwolennikow wsrod ginow do stosowania tej dopochwowej bo działa bezposrednio blizko narzadow rodnych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Nie będę Was zanudzała opowieściami o pobycie w szpitalu. Powiem tylko tyle, że zrobili mi USG - nasza córeczka waży 2200 i wszystko z nią OK. Noc była koszmarna, bo na łóżku obok pierwszą fazę porodu przechodziła kobitka w 43. (!) tygodniu ciąży. Zabrali ją na górę na porodówkę dopiero o 2.30, jak miała pełne rozwarcie i wody jej odeszły. I to wcale nie dlatego, że na porodówce nie było miejsca, tylko dlatego, że zanim wezwany lekarz zszedł na dół, żeby ją zbadać, minęła godzina. A potem i tak ją ścięli. Jej córeczka ważyła 5400 i miała 60 cm... Usnęłam około 3.00, a o 4.00 rano zaczęły się moje badania. Dlatego byłam wykończona. Na dodatek na poranny obchód przyszedł lekarz, który mi robił pierwszy zabieg i wszystkie wspomnienia wróciły... Wypłakałam się mężowi w mankiet, jak przyszedł do mnie w odwiedziny. Na szczęście o 12.00 mnie wypisali :) A ja schudłam kilogram w niecałe 2 tygodnie. Pewnie na tej diecie ;) Pozdrawiam Was wszystkie, cieszę się, że na ogół wszystko u Was OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny lola u nie zaszla w cize przechodzila ciezkie chwile jest kochana nie raz na gg nas podtrzymuje na duchu.Badani krwi wyszly super zadnej anemii tarczyca tez oki. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Mozzarella - oj tak, bylam zajeta. Wojowalam z moim ogrodkiem. :) Posadzilam w sumie 7 krzaczkow, 2 drzewka i 10 miniaturowych iglaczkow. Ale juz to widze w wyobrazni jak to bedzie gdy te roslinki urosna :) Koniecznie musicie zmajstrowac \"Cos\" w tych lasach :) Ciesze sie, ze akceptujecie moj wybor imienia dla maluszka. Ja to taka glupia baba jestem - potrzebuje akceptacji innych :) Mania. - zycze wytrwalosci w postanowieniu bycia sportowa dziewczyna. U mnie przewaznie konczylo sie na jednym treningu. EvaWer - imienin Michalkow cala masa. Do wyboru do koloru. Jestem nie w temacie. Co to za komers. Domyslam sie ze to jakis bal na zakonczenie roku, ale od czego pochodzi to slowo, jakie ma znaczenie? Celavie - oj kochana, nie podejrzewalam Cie o taka rozwiazlosc :) Oj zaskakujesz mnie. :) Lidka79 -tez lubie te czekoladki :) Odnosnie akcji to czlowiek jest taki glupi, ze ciagle chce wiecej. Oczywiscie wczoraj pomyslalam, ze po wczorajszym wzroscie dzis akcje spadna, bo wszyscy poleca do bdm sprzedac akcje i strace na tym. Mialam racje dzis moje akcje spadly o 2 zl. A to jest ponad 2000 zl roznicy. Mam nadzieje ze sprzedam je w najlepszym momencie! Ta zabawa w gielde jest chyba nie na moje nerwy. Balbinka-2 - fajnie, beda dwa Michaly :) Kamilkaa26 - zawrotu glowy mozna dostac od tych Twoich endo! Madusia3 - z tymi Twoimi cyklami to nawet nie wiadomo jak trafic w plodne dni. Dobrze, ze Wy nowozency, to ciagle jeszcze napaleni :) ewa-marchewa1984 - duzo usmiechu rudi26 - objawy ksiazkowe, czyli wszystko doskonale! Joka - dobrej zabawy! Nie wiedzialam nic o Twoich wczesniejszych klopotach zyciowych. Przykro mi, ze zycie tak mocno Cie doswiadczylo. ❤️ A piosenka\"Cudownych rodziców mam\" to niesamowity wyciskacz lez. Tym bardziej, ze ja juz nie mam Taty, a byl cudownym Tata. Odnosnie blooga to wp po prostu mnie olewa!! Napisalam juz trzykrotnie i nie mam odpowiedzi. A gdy pisalam do nich, ze maja ortograficzny blad w reklamie to po godzinie bylo juz poprawione! Chyba nie wiedza co jest grane i nie umieja wybrnac z tego. Jak tak dalej bedzie to zalozymy drugiego bloga gdzies indziej, tylko tyle przenoszenia :( Zapach - ladnie wyglada. Ja slabo sie znam na zapachach, od 15 lat jestem wierna jednemu zapachowi - Poison Diora. A jako przerywnik uzywalam Hypnose Lancome, a teraz choruje na Euphorie Calvina Klaina. Do prefumerii czesto nie chodze, bo pani ktora tam sprzedaje od lat, wie ze nie nosze pieniedzy tylko karty kredytowe i wciska mi mnostwo rzeczy. A ja nie umiem sie oprzec i kupuje. ;) ale fakt, ze bubli mi nie wciska i jestem zawsze zadowolona. Monikapie - trzymam kciuki za dzisiejsze usg, choc wiem, ze niepotrzebnie, bo wszystko jest ok. Telefon - ja mam z taka wysuwana klapka ale nokie 6820. Uwielbiam go bo ma super aparat fot z lampa (2Megapixele) i wielki, doskonalej jakosci wyswietlacz! Mika23 - zanim sie obejrzysz ujrzysz zielone swiatelko. CELICA - 👄 Justy - dobrze, ze z Twoja Niunia wszystko ok. duzo wrazen jak na taki krotki pobyt w szpitalu. Ale kolosik z tego dzieciaczka. A czy ta mama miala problemy z cukrem, bo wtedy rodza sie takie duze brzdace. no i na tym koncze.. pewnie zanudzilam Was niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! monikapie Domaniewice to od Łowicza w stronę Łodzi :). Na tej trasie Łodź, Stryków, głowno, Domaniewice , Łowicz :)No i napisz co tam na usg słychać :) ewa-marchewa wspołczuję takiej BABY w pracy!To sprawia, że człowikowi aż się pracowac odechciewa :) A co do doła to zakopuj go pręciutko :) Balbinko a jak Twoje usg? Asiu fajne, że już Ci lepiej :) Rudi Twoja wizyta napewno przebiegnie bez zarzutów :) i będziesz nam się chwaliła pierwszymi zdjęciami swojego bobaska :) Asiu ja tez mam kontakt z lolą i wszystklo u niej w porządku :)to naprawdę bardzo fajna i kochana dziewczyna! Justy fajnie, że Niunia zdrowa :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Po pierwsze suknie -Rudi i Joki - są kapitalne!!! Ja marzę o czyś fajnym, ale muszę mieć wstawkę na dekold, albo taki krój, żeby dekold był zasłonięty i szły troczki na szyję... A może nawet strój kąpielowy też z takim krojem... Dziś popracowałam w pracy do oporu, a potem wpadłam do męża na działkę. Ale tak grzało, że po 17 juz uciekliśmy do domku. Szkoda mi było męża, bo nie dość, że ciężko pracowało to w takim słońcu! Co do perfum to jestem biedulka bo nie czuję zapachów. Kupiłam sobie jakiś czas temu szarego biesa 313 i nawet nie wiem jak pachnie... :( A jak używam to nigdy nie wiem, czy nie przeholowałam. Ale to i tak postęp bo sama sobie je kupiłam. A ostatnio jedynie odwarzyłam się na nivea w kulce fresh... I też marzę o takim zapachu: lekkim, świeżym, nowoczesnym , ale i zmysłowym ;) Póki co męża nie mogę namówić, aby mi coś doradził... A sklepowe!? Różne mają taktyki sprzedarzy i... gusta! Planuję podciąć włosy i zrobić fotkę i zmienić dowód... Straszne, bo tak bardzo nie lubie zdjęć :( Ale jak nie teraz to już chyba nigdy! Albo dopiero latem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, troszke sie zdrzemnęłam po pracy, od razu inaczej. Najgorsze jest to wstawanie, 4.50 już budzik pieje :) w przyszłym tygodniu na popołudnie, wyśpie się w końcu, ale za to cały dzień w d...e ;) Laseczki czy któraś mogłaby podać mi autora tej książki W oczekiwaniu na dziecko, jeśli tak ją polecacie i czy na allegro ją kupie? Pozdrowienia dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wreszcie do was dobrnęłam. Byłam taka skonana dzisiaj ze jak przyszłam do domu to musialam połozyć się spac. Starość nie radość. Energii we mnie tyle co w 90-latce. Joka ja tez dostałam zaproszenie od klas 3 ale nie szłam na komers. Wystarczy mi że do 15 robiłam z dziecmi dekoracje na sali. Juz mam tak dosyc balonów i serpentyn ze jeszcze słuchanie dyskdżokeya do tego to by było nadto. Poza tym przy tej zmianie pogody i @ boli mnie głowa. Wystawianie ocen to horror, a do tego mam wychowawstwo i na sama mysl o papierkowej robocie robi mi sie niedobrze. Gawit - to fakt cykle mam bardzo krótkie. Moja gin powiedziała że przy takich cyklach moge zajść w ciążę nawet zaraz po @. Czego powiem szczerze nie wiedziałam (myslałam ze to bezpieczne dni). Na szczęscie od jutra 4 dni wolnego. Rudi masz dobry gust. Mnie ta kiecka tez sie podoba. Całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika - 👄 Balbinka - bardzo się ciesze , wspaniale, cudownie :) monikapie też napewno takie wieści przyniesie - ale to juz przeczytam w niedziele, jak dam rade nadrobić, bo znów się żegnam z Wami aż do niedzieli, znów wyjeżdzam na długi wekend do rodziców - bez neta. miłych dni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka fajne te fotki z USG,ale ja tez tam nic nie kapuje :D Grunt,ze ginka widziała wszystko i jest OK!!! A ja dzisiaj jakas rozdrazniona jestem....nie wiem czemu,ciagle jakies mam dziwne mysli...Ide lepiej spac bo tylko głupot wam nawypisuje...Chyba jakis dół mnie łapie i dlatego tak podle sie czuje :( Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti ja też tak mam, ze szukam we wszystkim akceptacji innych. A odnośnie tych endo to naprawdę ja już mam serdecznie dosyć, normalnie krzyczeć mi sie chce. No ale cóż mam zrobić muszę jakoś dalej sie z tym wszystkim zmgać. Bo albo endo jest do bani, a jak jest już jakiś ok, to albo odchodzi z przychodni, albo na kolejną wizyte mam czekać pół roku (teraz mam zrobić badania a wizyta za 6 miesiecy). Chory system, przecież do tego czasu zupełnie mi sie pozmieniają hormonki. Moze też zacznę strajkować, może dostanę podwyzkę, to będzie mnie staż żeby chodzić prywtanie do lekarzy. Mika23 rozumiem cie bardzo dobrze, ja też mam dość badań i lekarzy Balbinka super ze z dzidzia wszystko OK, to dużego chłopaka już nosisz w sobie i taka wiercipiętka :) A ja jestem ostatnio w starsznie zlej formie, jakby nieszczęsc było mało to zgubiłam jeszcze 400 zł, miałam je w kopercie, bo były odłożone, ostatnio je wzięłam do torebki (bo kasa w portfelu się skończyła) i dzis sie już naszukałam ich godzinę i nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A mi ta płaczliwość została od tamtej ciaży. Nawet reklama może mnie wzruszyć :). A jesli chodzi o Magdę M. to wczorajszy odcinek już mnie troszkę męczył, jakiś nudny się zrobił. Poza tym te reklamy różnych produktów, banków w naszych polskich serialach i filmach mnie dobijaja. Np wlaśnie w Magdzie M., albo \"Na wspólnej\"...aż się nie chce tego oglądać. gawit, w sumie dobrze ze robisz ten wymaz bo ten kaszel kochana to już za długo masz. ewa-marchewa nie dołjemy się :) rudi-typowe objawy, tylko się cieszyć :). joka ja mam już drugiego samsunga i jestem bardzo zadowolona. Do tego stopnia, że kupiłam sobie samsunga lodówkę i pralkę, mikrofalę mam wypatrzoną i kolejny telefon :) http://www.allegro.pl/item202861765__nowy_samsung_sgh_e500_poznan_.html a teraz mam takiego http://www.allegro.pl/item202222152_samsung_sgh_e_530_bez_jednej_ryski_bcm_4_miesiace.html i jestem bardzo zadowolona! rudi sukienka śliczna!!!! Mika współczuję, masz się z tmi badaniami. A ja ostatnio pryskam się Miss Dior Cherie - skoro już mowa o perfumach :) Dziewczyny a mi przytrafiło sie dziś coś zaskakująco, niesłychanie zadziwiającego. Pierwszy raz od 9 miesięcy dostałam @ w 29dc. :). Czyżby nagle wszystko wróciło do normy, czy moze to taki jednorazowy wybryk? Najpierw myślałam, ze to jakies plamienie, ale teraz już mnie tak brzuch napierdziela, ze jestem pewna że @ idzie na całść. Cieszę się, bo zaraz wezmę coś na alegię!!!!!!!!!!!!! No i mam nadzieję, ze już te cykle takie zostaną. Gorzej z akcesoriami na @. Nie jestem przygotowana. Myślałam, że mam jeszcze ze 3, 4 dni...więc mam chyba jedną podpaskę i dwa tampony :(. haha, ale co tam. I tak się cieszę! Poza tym jestem wkurzona, bo od kilku godzin staram się was przeczytac i napisac do was. Co chwilę mi net znika. Człowiek może oszaleć! Poza tym same problemy z komputerami w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×