Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

rudi - w tramwaju opieprzyć - opieprzyłam! :) monikapie - cieszę się, że wszystko w porządku u Ciebie! Gablis - witaj 👄 Madzia79 - jak Ty się czujesz w te upały? tiki - ja książeczkę poproszę na maila :) Z góry dziękuję! JoaśkaPelaśka - superowego, udanego wyjazdu życzę!!! Celica, Celavie, Peppetti, reszta - co u Was babeczki? Gdzie się podziewacie? Co porabiacie, jak się czujecie? A mój mężuś totalnie się rozłożył, a ja zaraz po nim, więc sobie chorujemy. Jejku, jak ja nie lubię jak gardło mnie cholernie boli w upały. :( Neoangin w ciągłym użyciu. Ściskam kobitki Was wszystkie! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawnaJusty - i Ty się pytasz czy jesteś dzielna? Kochana jesteś najdzielniesza!!!! HIMENKA jesteś :) Wspaniale, że macie się dobrze, już nawet w sklepie byłaś :) a pokarmem się nie przejmuj, może jeszcze się pjawi, a jak nie - no trudno, dokładnie - nie Ty pierwsza i nie ostatnia 👄 i pisz, pisz do nas jak tylko znajdziesz czas i siły bo wspaniale czytać takie nowiny :) Asiulka - zaraz wyśle :) w taki upał gardło Ci dokucza :o oj znam ja to znam, całe lata tak chorowałam, ale jakoś odpukac od jakiś 4 lat jakby mi się poprawiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewuszki kochane, zaczynam sie martwic o moja dzidzie. Przez te upaly nic nie jem i juz schudlam 1 kg. Boje sie, ze to malenstwo bedzie niedozywione. A po za tym wrocily mi dolegliwosci zoladkowe - wczoraj zwracalam dwukrotnie, dzis raz. Super, ze coniektore dziewczyny zaczely staranka, moze za dwa trzy tygodnie bedziemy swietowac. Asiulka29 - wiesz, jestem strasznym laikiem w zakresie spiewu. Czy bedziesz przed lekcjami czy po, to ja nie zauwaze roznicy. Nie umiem spiewac i nie zauwazam falszu w spiewie. Ale jestem bardzo wrazliwa na interpretacje i emocje w muzyce.... Co do Twojej \"przygody\" w tramwaju to popieram Twoje dzialania, starszy wiek nie moze byc usprawiedliwieniem na takie zachowanie. Dawna Justy - Super, ze juz jestescie w domku. Jesli masz za malo pokarmu to dokarmianie Malutkiej przyniesie tylko odwrotny skutek. Bedzie najedzona, bedzie mniej ssac, a w konsekwencji bedziesz miala jeszcze mniej mleka. Przystawiaj ja do piersi jak najczesciej. Po karmieniu sprobuj jeszcze troszke wyciagnac (tzn. odciagnac :) ) z piersi i zobaczysz, ze za dwa - trzy dni bedziesz miala pokarmu tyle ile trzeba. A nawet jeśli się nie uda, to nic się nie stanie. Mnóstwo dzieci chowało się na sztucznym pokarmie i są zdrowe i szczęśliwe!! tiki* - ta książke \"Język niemowląt\" mam w wersji elektronicznej, zaraz wrzuce ja na bloga. podczytujaca Nas kobietka - musisz wierzyc, ze uda sie! Milo czytac takie opinie o naszym topiku. :) A moze zamiast nas podczytywac, to zacznij czesciej sie udzielac. :) gablis - super, ze jestes. Swietnie, ze wszystko ok, no i super, ze bedzie Michas. :) bedzie trzech Michalow :):):) Na zgage lepsze jest mleczko Maalox - dziala blyskawicznie! Brzusio - ja zaczelam 32 tc - obwod 102!! odnosnie zakupow, to ja wiele nie kupuje, bo wiekszosc mam po pierwszym synku. Poza firmą mebelek wszystkie wymienione prezez Ciebie marki są te z wyższej półki, więc chyba to dobry wybór.Zajrzyj na topik wrześniówek, tam teraz często są dyskusje o zakupach. mmonikapie - wyobrażam sobie Twoje zażenowanie w tej kupowej sprawie :) :) Ja na szczęście, albo i nieszczęście, mam zupełnie odwrotnie - chodzę do wc kilka razy dziennie. zmykam do łózeczka, buziaki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezyk niemowlat juz jest na blogu i zdjecie Asi b - w galerii brzuszkow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti - mam jednak nadzieję, że z Twoją dzidzią wszyściutko będzie ok!!! Nie bardzo wiem, co Ci radzić. Bo trudno zmuszać się do jedzenia, zwłaszcza jak się je zwraca. Ale pomyślałam sobie, że może jakieś ziółka, żeby nie było niedobrze i wówczas jedzenie lepiej przyswoisz. Może to przejściowe turbulencje i wszystko niebawem wróci do normy. Życzę Ci tego! ❤️ Ja jutro jadę do domku, mama kiepsko się czuje, babcia się rozchorowała, wujek też ma kłopoty zdrowotne, bardzo martwię się o moją rodzinę. Życzę Wam zatem radosnego weekendu. Dobranoc dziewczynki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziś pospaliśmy do 8 i czujemy sie dobrze, to wstawanie o 5.30 do pracy mnie tak wykańcza, dobrze ze istnieją wekendy, mozna odespac i sie zrelaksować - zaraz jedziemy do mojej mamy :) Peppetti - ja mam tą samą wersję książki, dostałam od Kasiaka84 z wrześniówek, bo ja się z nią z nam innego forum - ślubnego starego ;) ale jestem blondi - do głowy mi nie przyszło, żeby ja na blooga wrzucać ;) musze jakies zdjęcia nowe brzucha i z wakacji tam zamieścić. co do Twoich kłopotów żołądkowych to pozostaje mi tylko życzyć aby jak najszybciej mineły . JoaśkaPelaśka - w Tatry i Pieniny nie można jechać z psem, tzn. pojechac można ale nigdzie po szlakach - górach połazić nie można bo większa ich część jest juz w Parku Narodowym a tam jest wyraźny zakaz z psami - nawet na smyczy i w kagańcu, nie można wcale :( dobrze, że Twój Trufel może nad morze - wyszaleje się. Moj też bardzo lubi, bardzo kąpiele, koło wody nie przejdzie obojętnie. Codziennie chodzimy z nim na spacery nad Odre to codziennie jest kąpiółka w rzece zaliczona :D Pyza - tak jak też mam Trufla :) tak jakoś się złożyło :) Na bloogu można zobaczyc obydwóch :) Miłej soboty i niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze P.S. Mika - Wszystkiego naj!!!!!!! spełnienie wszystkich marzeń a szczególnie tego NAJWAZNIEJSZEGO :) Asiulka - mase wirtualnego zdrówka i odzyskania kondycji dla całej Waszej rodzinki śle. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Sobota. Może być pracowita, albo... Ma być pracowita! Ale to raczej jeszcze nie powód do chwalenia. Raczej mi ich wogóle brak... Muszę cosik podziałać!!! Tak się zacięłam, że wciąz do gina się nie umówiłam. Lada moment wezmę się za testy owu, ale jak zdołam to po niedzieli pojadę na wizytę. Jestem pod wrażeniem dzielności Justy ! Wszystko co robi wydaje się przepełnione siłą i samozaparciem, ale i wiarą w sukces. Mi oczywiście tego brakuje, ale mam plan= dobrą książkę ;) Więc trochę poczytałam i spróbuję się za siebie wziąć. Podobno można się ,,zaprogramować\" na pozytyw. ? Ja czuję, że mam w sobie negatyw, więc muszę szybko zacząć go gumką myszką wymazywać, a zacząć kodować właśnie pozytyw. ??? Czytając Wasze wpisy- trochę się ich uzbierało- dotarło do mnie, że uczucie ,,podwójności\" jest cudownym uczuciem! Dlatego znowu zapragnęłam -tak jak Tiki między innymi- zacząć czuć i żyć podwójnie... Nie uświadamiałam sobie też, że choć nasze grono tak liczne :) jest o wiele liczniejsze :) Pozdrawiam zatem Was WSZYSTKIE :) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, witam wszystkie, ja tylko na chwilę...nie wiem czy coś zmieniło sie odnośnie bloga bo dziś weszłam kilka razy bez hasła, no i zmieniam swoje miejsce w tabelce, decyzję podjeliśmy wczoraj. TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....01.07...7tc_26.10 ..........? Agapa........22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.08....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 ewa-marchewa...22....Białystok....16.04.07....3x .....kwiecień 08 Mika23......23...lubelskie....05.07.07...2x.......lipiec /sierpien gawit_27....28...Luton.....10.03.06/23.03.07...11tc....w akacje2008 Agusia28 ---28....Będzin........25.04.07.....9tyd...22.05.....wrzesie ń07 --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec joka..............31......Ełk..............26.06.....5 tc_13.09.2006....luty07 Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27...27...okGliwic............11.07.07...10tc_03. 04...lipiec 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. ........................................................ ................................. TABELA IV -oczekujące dzidziusia Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007< br /> Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..11.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008 Pragnę też pogratulować dla Justy, wiedz, że cały czas trzymałam za ciebie kciuki i intensywnie o tobie myślałam. Dwupakom życzę wytrzymałości (ze względu na pogodę i przejścia) oraz terminowych rozwiązań:) Zas staraczkom, owocnych i przyjemnych staranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....01.07...7tc_26.10 ..........? Agapa........22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.08....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 Mika23......23...lubelskie....05.07.07...2x.......lipiec /sierpien gawit_27....28...Luton.....10.03.06/23.03.07...11tc....w akacje2008 Agusia28 ---28....Będzin........25.04.07.....9tyd...22.05.....wrzesie ń07 --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec joka..............31......Ełk..............26.06.....5 tc_13.09.2006....luty07 Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27...27...okGliwic............11.07.07...10tc_03. 04...lipiec 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. ........................................................ ................................. TABELA IV -oczekujące dzidziusia Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007< br /> Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..11.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Dawna Justy...jesteś najdzielniejsza pod słońcem...jesteś po prostu wspaniała...i jesteś prawdziwym promykiem nadziei... ewa-marchewa...cudownie, że podjęliście starania..jest nas coraz więcej:) Ciężaróweczki...trzymam za Was kciuki w te upały bo są po prostu nieznośne... a ja zmykam...idę myć okna...bo jakby się udało...to potem już nie będę mogła:):):) Mika wszystkiego naj naj naj...lepszego...a przedewszystkim jednego...zakończenia pomyślnego badań i strzału odrazu w dziesiątkę jak to mówi mój gin:):) Buziaki dla WAS👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika-> wszystkiego dobrego... Dziewczyny, właśnie pokłóciłam się ze swoim m..:( jak zwykle o głupotę, ale on oczywiście całą winą obarcza mnie i nie da sobie nic powiedzieć... mam dosyć:O idę chyba na rower... najgorsze jest to, że dziś przyjeżdża moja siostra zapraszać na ślub, i nie sądzę abysmy zdążyli się pogodzić:( on teraz pojechał do swojej matki, coś tam ma jej zrobić... coraz trudniej nam się dogadać:( i tak naprawdę to myslę, że o co byśmy się nie kłócili, to i tak gdzieś tam w głębi chodzi o ten sam problem- seks:( do tego dziś są jego imieniny:( mam już dość:O idę na spacer nad jezioro... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti Ja też chudłam pod koniec ciąży. Malusi się nic nie stało. Pij choćby soczki, najlepiej rozcieńczone wodą, jedz owoce i warzywa, to powinno wystarczyć. Co do karmienia i dokarmiania. Każde karmienie zaczynam od piersi i karmię pół godziny, bo takie mam zalecenie od położnej laktacyjnej. I jednorazowo tylko z jednej piersi, przy następnym karmieniu z drugiej. Jeśli Mała dalej szuka piersi, mam jej dać butelkę, bo męczenie pustego cycka jest nieefektywne, a zakończy się jedynie bólem, który utrudni kolejne karmienia. Piję herbatki laktacyjne i czekam. Mniej więcej dwa razy dziennie/nocnie zdarza się, że wystarcza jej sama pierś, po której śpi 3 godziny. W sumie jest lepiej, ale daleko nam jeszcze do pełni sukcesu... Co do obwodu brzucha - ja skończyłam na 120 (w dniu porodu, czyli w 41. tygodniu). Najbardziej mi się wypiętrzył właśnie w 9. miesiącu. I był napięty jak bęben :) Przetrwaliśmy kolejną noc i przeżyliśmy pierwszą domową kąpiel. Matylda płakała, ja płakałam... Ale się udało. Nieważne, że zamiast olejku do kąpieli wlałam do wanienki oliwkę... nieważne, że po kąpieli załozyliśmy koszulkę tyłem na przód. I dzisiaj pewnie też będę ryczała, bo baby blues w rozkwicie. Nawet teraz mam łzy w oczach. Budzi się. Znikam, pozdrawiam, postaram się o zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkocja1979
ja tylko na chwilke bo dzis mam urodzinki i wybieramy sie na imprezke... wrocilam z pracy a tu kapiel, swiece, czerwone wino i obiad gotowy...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkocja...wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek:)....masz fajnego faceta...bardzo dba o Ciebie:)no i dla Ciebie🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moze wy mi pomozecie bo nie wiem co mam robic :( przyjechala tutaj ze mna \"przyjaciólka\" zalatwilismy jej prace i mieszka z nami...ale jest problem...jej zachowanie...nie jest ta sama osoba ktora znalam...zachowuje sie jak wielka pani dzis moj m musial ja opierniczyc bo ja caly dom sprzatalam a ona sie rozsiadla i ani palcem nie tknela a przeciez mieszka tutaj razem z nami i tez sie powinna zainteresowac..... moj m pracuje caly czas i nie ma czasu mi pomagac a mialam nadzieje ze ona mnie odciazy....a tu nic. juz nawet to nie jest takie okropne bo nie czuje sie jakos zle i moge sobie pomalu sprzatac ale...z nia sie nie da zyc!!! ciagle sie obraza i zachowuje sie jakbysmy to my u niej mieszkali i wszystko sie jej nalezalo. naprawde psuje atmosfere jaka tutaj mamy. do mnie sie prawie wcale nie odzywa. znalazla sobie sprzymierzenca w jednym pracowniku mojego m i ciagle za plecami spiskuja. zero wdziecznosci. nic. no i nie wiem czy po prostu nie zarezerwowac jej biletu i nie wreczyc. bo naprawde tutaj jest cudownie a przez nia ciagle chodze nei w sosie. pozatym praca wogóle jej nie idzie. umycie jednego okna zajmuje jej 1 godzine i szwedzi juz sie dziwnie patrza. nie wiem co mam zrobic juz czuje ze stracilam przyjacioóle ale co bym nie zrobila juz nie bedzie tak samo. a przeciez moje samopoczucie jest wazne a jak narazie z samopoczucia nici....przepraszam ze tak marudze ale potzrebuje opinii kogos obiektywnego. moj m juz jej nie trawi ale to ja musze podjac decyzje...... a moja kruszynka kopnela wczoraj tatusia w ucho!!! i to neizly rozmach musiala wziąc bo az mu gloowa podskoczyla!!! te chwile sa cudowne. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuuusia Nie wiem, jaki macie układ. Czy wynajmujecie mieszkanie (dom) i ona współpłaci? Jeśli nie, postaw sprawę jasno. Jeśli korzysta z Waszej uprzejmości, to powiedz jej, że musi przejąć na siebie część prac dowmowych, bo jeśli nie, to będziecie się musieli pożegnać. A o swoją pracę musi sama zadbać, bo po prostu ją straci, a nowej jej nie będziecie szukać. Wysłałam do Peppetti dwa zdjęcia naszej Niuńki. Nie wiem, kiedy znajdą się na blogu, ale na pewno się znajdą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Justy :) uklad jest taki ze my ten domek wynajmujemy ale ona nie doplaca. po prostu mieszka z nami \"gościnnie\". a ja jej nie chce mowic zeby np lazienke posprzatala bo jak ja bym w taki sposob u kogos mieszkala to z wdziecznosci bym prala gotowala sprzatala....a ona nic. i to nei chodzi o to ze my ja wzielismy zeby mnie odciazyla.... ja nie jestem taka. po prostu do tego wszystkiego jest niemila arogancka i wogóle. a ja juz mam dosyc calej tej sytuacji. dostala od nas wszystko: prace ,swoj pokój, telefon z nowym szwedzkim numerem, internet na zyczenie. po prostu potraktowalam ja jak przyjaciółke. a ona jak w pierwsze dni myla okna u nas w domu to sobie to normalonie do godzin pracy dopisała... ja jestem chyba za dobra dla ludzi..... a nie wszyscy tacy są.... i musze sie rozczarowywac.... dzis przyjechal moj brat pomóc troche mojemu m w pracy i bedzie spał w salonie bo marta dostala caly pokój... a ona nie docenia nic kompletnie..... chyba bede miec dola dopóki tej sytuacji nie rozwiaze.... a i jeszcze Dawna Justy pewnie jako ostatnia ale szczerze wam gratukuje...tez sie poplakałam jak sie dowiedzialam ze Matysia cala i zdrowa jest juz z toba. Takie osoby jak ty daja nam sile ze pomimo nieudanych prob wkoncu wszytsko sie udaje . wielkie buziaki dla was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mika 🌼 dużo zdrówka i pomyślności w każdej sferze życia i na każdy nadchodzący dzień wiele optymizmu :) Szkocja 🌼 dużo zdrówka i optymzmu oraz powodzenia w spełnianiu marzeń nawet tych najskrytszych 🌼 Niusia, współczuję Wam ,,gościa\"... Całkiem niekumata, czy cwaniara? Rozmówisz się. Dasz szansę. Ale czy z niej skorzysta? Życie pokaże... Matyldka 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilkla
wilkla dziewczyny ja przez 4 dni mialam temp 37.05 stopni a dzisiaj 36.8 czy to znaczy ze okres sie zbliza staram sie o dziecko prosze o odpowiedz dodam ze mam cykle 30-32 dniowe prosze o odpowiedz a dzisiaj jest moj 30 dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zdjęcia Matysi już są na blogu - zarówno na głównej stronie jak i w galerii. Matysia jest zjawiskowo piękna. :) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Justy Matysia jest prześliczna. nie potrafie sobie wyobrazic jacy jestescie teraz szczesliwi!!! wspaniale móc tulic takie maleństwo..juz nie moge sie doczekac kiedy nasz Skarbuś bedzie na swiecie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Dawna Justy - to na prawde cudowne co się stało, wielkie gratulacje kochana, całuski dla MAtyldki pepetti, podpowiedz mi jak obejrzeć te zdjęcia na blogu, bo niestety nie umiem ich znależć. w wielkopolsce dzisiaj deszcz. obudził nas jakby huk samolotu, a to był grzmot i straszna burza! wyobraźcie sobie że sniadanie o 9.30 jedliśmy przy zapalonym świetle. co do obwodu brzuszka, u mnie zaczyna się dziś 34 tc, czyli wczoraj skonczy się 33 tc, a mój brzuszek to maks 98 cm, powinnam zacząć sie martwić. mały co prawca harcuje w nim o każdej porze dnia i nocy, lekarz mówi, że oki... sama już nie wiem. może to dla tego że mój brzuch był zawsze bardzo \"wklęsły\" :)))))) dawna justy - nie mogę przestać myśleć że na naszym forum już pierwsz dzidzia, a ty że jesteś taka super! tak szybko tu wróciłaś i tyle w tobie siły. ja już też nie mogę doczekać się mojego słoneczka. mój mąż dziś skręca regał w naszym \"pokoju pracy\" i w koncu bede mogła wszystko powynosić z pokoju dzidzi. Pod koniec lipca bedzie wózek i mebelki więc musi być tam miejsce - koniecznie!!!!!!!! i wtedy zacznę prać ciuszki- teraz nie mam co bo i tak by sie kurzyły tylko, a musze się pwooli spieszyć, choć z uwagi na mój brzuszek pewnie nie ma co, aczkolwiek nie chciałabym przenosić. zresztą to by chyba nie było możliwe - z miesiączki termin mam na 9 września, a mój lekarz 4 września zbiera się na urlop, a bedzie z nami przy porodzie więc do tego czasu muszę urodzić! całuje was mocno bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika23, szkocja1979 - drogie solenizantki, życzę Wam: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 słońca, kwiatów, pomyślności, zdrowia, sił i wytrwałości, wypełnienia wszystkich marzeń, pomyślnego planu zdarzeń, aby szczęście czuwało i życzenia te spełniało. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 DawnaJusty - Macie cudowny skarb, Matysia jest piękna ❤️ GrybyMisiu - a jak rośnie Twoje maleństwo? :) ❤️ Niuusia - jak przeczytałam, że Twoja przyjaciółka ma od Was serce na dłoni, po prostu wszystko i wlicza sobie umycie okna do godzin pracy, a jej wdzięczność = knucie + lenistwo + chamstwo - tak naprawdę, to ja od razu powiedziałabym, żeby poszukała sobie innych naiwnych ludzi, ciekawe czy takich znajdzie, a może jak musiałaby postarać się sama o te wszystkie rzeczy, które Wyście jej ułatwili, to czegoś by się nauczyła! Choć nie jestem pewna, bo miałam podobna sytuację - wydawało mi się - że to najbliźsi przyjaciele - ale niestety żadne tłumaczenia, prośby, rozmowy nic nie dały, pożegnałam się z nimi, mimo że naprawdę cierpiałam. Czasem jednak tak musi być. W każdym razie popieram Balbinkę. Jeśli masz jeszcze siły, to spróbuj dać szansę jak pisze Celavie, ale jeśli masz już dość i tylko masz w zamian przykrości, to pozbądź się jej. Nie może być tak, żeby gość tak przyjęty burzył komfort życia Twojego i Twojego M. 👄 A my sobie chorujemy, strasznie się męczę z okropnym bólem gardła w te upały. Nie pojechałam wczoraj do siebie, bo bałam się moją Babcię zarazić. Zrobiliśmy sobie małą wycieczkę z koleżanką na zamek Tęczyn, ale dziś nie wychylam nosa z domu. Czuję się fatalnie. Boję się o tchawicę, oskrzela. Jak nie zacznie przechodzić, to chyba pójdę do lekarza jutro. Idę po prostu poleżeć, odpocząć, jakiś film obejrzeć. Życzę Wam miłej niedzieli! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justy - Mala jest niesamowita. przesliczna. az trudno uwierzyc, ze jeszcze kilka dni temu byla w brzuszku. Niuusia - wspolczuje klopotliwej sytuacji. niektorzy ludzie potrafia byc naprawde bezczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×