Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Peppetti-> z allegro, to niestety różnie bywa... też się raz czy dwa \"przejechałam\"... a pogoda rzeczywiście w kratkę, u nas w nocy też padało:( Pozdrowienia od Boryska;) (dzięki za umieszczenie fotek na bloogu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Joka, piękny jest Wasz Borys. A jakie ma zabaweczki! :) Śliczne i mądre ma oczka. Z kolei u mojego psa ze starości puszczają zwieracze (że tak powiem) i czasem jej się zdarza sikać pod siebie. Mam dzisiaj wolne i postanowiłam ją ostrzyc i wykąpać, bo śmierdzi jak nie wiem co. Wszystkie Wasze psy są fajowe, natomiast ja ostatnio choruję na taką rasę: http://www.allegro.pl/item224025697_bernenski_pies_pasterski_szczenieta_bernenczyk.html A propos remontów, to mnie też wkrótce czeka. Malutki, bo tylko malowanie ścian i parę drobiazgów chciałabym przerobić. Peppetti, niestety pogodę zapowiadają deszczową. Więc raczej z tym malowaniem domu będziecie musieli poczekać. Tori, gratuluję!!! 🌻 Pozdrawiam Was wszystkie i idę zrobić porządek z Wiką (ach, jak ona tego nie cierpi!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozzarella-> śliczna rasa:) a Borysek sobie właśnie smacznie śpi;) w domu jest bardzo grzeczny, tylko na podwórku ciągnie tam gdzie on chce, a nie my... no i jak mu nie ustępujemy- to piszczy;) teraz jest nawet trochę spokojniejszy, moze to tak po szczepionce:) dziś mam zamiar zostawić go samego na góra 2 godziny, i trochę się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa1127
czy jeden dzien przed okresem mozna zajsc w ciaze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania .........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer.......34........Częstochowa....28.07...7tc_26.10 ..........? Agapa.........22........Płock.............??? ......12tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.......Radlin.....................11tc_ 19.11.2006..mar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........02.09....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla...... ...26 ......Warszawa .......? ...... 9t 24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście..............20tc_05. 07 ....../07 Mika23.........23......lubelskie........30.07.07...2x... ....sierpień 07 gawit_27.......28.......Luton.......10.03.06/23.03.07... 11 tc....wakacje08 Agusia28.......28.......Będzin........25.04.07.....9tc.. .22.05.....wrzes07 joka............31........Ełk........23.07......5tc_13. 09.2006.........??? -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02........maj\'06 Ania_Białystok...27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77..........30......Heilsbronn.........03.02......9 tc..22.09......maj-czerw Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia...........26......Mszana Dolna....... 20/03/07....8tc_29.11.06....marzec07 Alekto ........28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27......27...okGliwic...........06.08.07...10tc_0 3.04...sierp 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 Pyza79...........28.......Warrington.....30.07.07.....9t c_14.12 .06.....sierp07 Mika23........23.......lubelskie........30.07.07.....2x w 10 tc....sierpień 07 -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery,ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew. EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH,przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO,.p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23..........................................toxo,ka riotyp,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,TSH,fT4, aTPO, aTG,Prolaktyna. aneczka12......brak............................kontrola beta hcg -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia Gablis ............25 ......Poznań ..........3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza............26.......Rybnik...........3.12.2006...........09 .2007 Peppetti.........31.......ok.Łodzi........14.12.2006.......20.09.2007 100krocia.......25.......Rybnik...........02.01.2007... . .09.10.2007 ma-lenka20......21.......ok Jastrzębia...03.01.2007.....10.10.2007 Monikapie.......28.......Skierniewice.....31.10.2006.....14.10.2007 Balbinka-2.......28.......Ruda Śl............13.01.2007......20.10.2007 Niuuusia.........22.......Częstochowa....16.02.2007......23.11.2007 tiki*..............28.......Wroc/Legn.......04.03.2007.......9.12.2007 asia b............26.......Bolków/Donc.....21.03.2007......26.12.2007 Madzia79.......28.......Kościelisko........03.04.2007.... . 08.01.2008 rudi26...........26......Częstochowa......21.04.2007......29.01.2008 JoaśkaPelaśka.26......Toruń................27.04.2007......31.01.2008 -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł Dawna Justy..38....Gdańsk..17.07.2007....CC.........Matylda....... .. ....3550/56 kacuska.......23.....Gdańsk..07.06.2007...CC............ Michaś.........3200/54cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechętnie, ale czas się przełamać... posłusznie melduję się w tabelce:) TORI gratulacje! Peppetti szkoda Twoich nerwów. Wyluzuj i jak mówi moja przyjaciółka siknij ciepłym moczem na wszystko... Balbinko jak coś mogę Ci podesłać swojego @, w każdym bądź razie, zawsze możemy pogadać, nie ma problemu... Mozzarella chrzestna mojego M ma berneńczyka, eh słodkie \'bydle\' :) Pozdrawiam wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki.Dawno mnie tu nie było a tu widzę same wspaniałe wiadomości!!!! Wszystkim , u których staranka zakończyły się sukcesem serdecznie gratuluję!!!!!! Mozzarella mam prośbę podaj mi jeżeli możesz skład tych twoich ziółek. U nas kolejny miesiąc staranek tym razem z testem owulacyjnym ale obawiam się,że jak zwykle znowu nic.Bo żeby było śmiesznie test owulacyjny wykazał mi dwie krechy w piątym dc.Obawiam się,że to za wcześnie i może dlatego mam trudności z zajściem.Dowiem się dopiero pod koniec miesiąca. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti a propos tej kabiny, masz jakies doświadczenia ztymi zaokraglonymi. One mnie się bardziej podobaja niz te proste. Poza tym są w róznych wymiarach, i w smie jak je w sklepie ogladałam to sie wydaja duże. Hm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia, proszę uprzejmie: Mieszanka nr 1 -Ojca Klimuszki ( z książki: \"Powróćmy do ziół leczniczych\"), antyzrostowa, likwidacja stanów zapalnych w jajowodach i jajnikach, pobudzenie pracy jajników, stabilizacja układu rozrodczego Wszystko po 50 gr.: Szyszka chmielu ziele przywrotnika ziele krwawnika liść ruty ziele nostrzyka żółtego kwiat lawendy kłącze tataraku kwiat nagietka owoc róży Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkem. Po I porcji- przerwa 7 dni, po II- 12 dni, III porcja profilaktycznie Kupujesz zioła w sklepie zielarskim (są pakowane po 50 gr), mieszasz je razem i zaparzasz wg tego, co jest wyżej napisane. Nie są rewelacyjne w smaku, ale po dwóch, trzech dniach \"wchodzą\" bez problemu. A u mnie pies ostrzyżony, jeszcze tylko kąpiel i mogę się zabierać za sprzątanie mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i dziś wyjaeżdżamm:) ale pogoda nieciekawa:o Ewa - szkoda, że nie masz nikogo zaufanego i dobrego, tak miałabyś zawsze taniej... Peppetti - kochana nie nerwuj ty się:) zawsze nie ma tego złego...:) joka, no ja nie stety nie mam hasła do bloogu i tu jest moja prośba - czy mogłabyś mi zdj. pieska na maila przesłać? oczywiście nie chcę się narzucać, to tylko moja sugestia... dziewczyny jeśli chodzi o staż to ja dopiero w przyszłym roku obronię się, a gdzie staż, itd...? koszmar... Idę dopiąć wszystko na ostatni guzik:D mąż pojechał nas ubezpieczyć. Może jeszcze do wass zaglądnę, trzymajcie się kobitki. Pozdrawiam wszystkie mamusie, zaciązone i te przyszłe mamusie. I nie smutać się, proszę;) do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozzarella Wielkie dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeżeli znowu nam się nie uda to zacznę je pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda na szczęście się poprawiła i mężczyźni malują :) U nas zapowiadają słońce - na niebie nie ma ani jednej chmurki. A mój humorekteż się poprawił, a to za sprawą kolejnych zakupów na allegro. Przyszły do mnie kosmetyki Musteli. Oprócz tego co kupiłam dostałam super kosmetyczkę i cztery miniaturki (po 10 ml) róznych kremów z tej samej firmy. :) tak to się chce robić zakupy :) :) mozzarella - berneńskie psy są piękne. moi sąsiedzi takiego mają. Już dorosłego. Jest przesympatyczny. A ja jestem zakochana w takich psiakach http://www.doghealthandcare.com/images/MastifPuppy1.jpg http://www.westminsterkennelclub.org/breedinformation/working/images/mastif.jpg Są to największe psy na świecie. Rekord wagi wynosi 159kg!!!! Ale średnio ważą po około 90 - 100 kg. aaa1127 - teoretycznie to mało możliwe. JoaskaPelaska - witam w tabelce :) Eva - odnośnie kabin prysznicowych to te zaokrąglone są mniejsze od tych prostych (choć zajmują tyle samo miejsca). Zależy jakie duże oglądałaś. Dlatego właśnie dobrym rozwiązaniem jest wejście do takiej kabiny w sklepie i porozpychanie się łokciami. Wtedy sprawdzisz czy będziesz się czuć komfortowo. Z racji tego, że zostało mi maksimum 17 dni do porodu i potem pewnie będę tu rzadziej zaglądać, to założyłam nowe galerie zwierzaczkową i relaksacyjną ze zdjęciami, tak abyście same mogły dodawać fotki. Na blogu znajduje się instrukcja jak to zrobić. Oczywiście, jeśli ktoś woli stary sposób (czyli wysyłanie do mnie) to tak może zostać. Tylko, że nie obiecuję, że będzie to robione na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Peppetti - dziękuję 🌻 tylko, czy inne dziewczyny to zaakceptują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj Peppetti to tylko 17 dni:) ale super!!!!!! może jak ja już przyjadę, ty będziesz tulić maleństwo:D trzymam kciuki za leeki poród:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Po pierwsze to chciałam jeszcze raz podziękować Wam za \"słowa\", które pocieszają, dodają otuchy i podnoszą z ziemi. Nie całkiem oczywiście, bo nie jest dobrze, ale świadomość i wparcie pomagają. Specjalnie dla Was ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Szukam kogoś, kto może mi ulży i sprowadzi wszystko na dobre tory, ale co z tego wyjdzie to nie wiem. To jest tak jak ze sprzątaniem, nie chce się strasznie, ale bałagan sięga już zenitu, nie można się normalnie poruszyć i w końcu sytuacja zmusza do posprzątania. Ale tak samemu, z własnej woli to się nie chce. No chyba, że ktoś lubi sprzątać:O Chciałabym nauczyć się żyć bez dziecka, chciałabym, aby życie nabrało sensu pomimo... Żebym potrafiła cieszyć się tym co mnie spotyka, cieszyć się szczęściem innych w ogóle czymkolwiek się cieszyć. A nie żyć od @ do @. Chciałabym zacząć w końcu żyć. Czy to możliwe? Ano zobaczymy. Poszukam. A teraz do rzeczy: A więc moje towarzyszki niedoli czyli nauczycielki. Muszę Wam powiedzieć, że ja niestety nie przyłączę się do rozpaczy końca wakacji, ponieważ już nie mogę się doczekać pracy. Już mam dosyć siedzenia w domu, źle to na mnie działa. Oczywiście pierwszy tydzień okupię pewnie mega nerwami z powodu zaistniałych zmian, ale i tak chcę już. Więc wybaczcie, ale suuuuuuper, że wakacje wreszcie się kończą:D:D:D A co do stopni to ja powinnam teraz dyplomowanego zaczynać, ale nie wiem czy mogę, bo rok przerwy niby minął, ale ja broniłam się w październiku (z powodu zwolnienia po poronieniu), a po obronie też byłam na zwolnieniu bo końcówka ciąży i macierzyński. Więc w sumie to rok nie minął i sama nie wiem. Złożę wniosek, a dyra niech się martwi, co z tym fantem począć. Joka Borys jest prześliczny. Jak mi się podobają małe psy myśliwskie. I te uszka i ta sierść. Cudny. Mozzzarella ty to masz marzenia. Bernenczyka ach bernenczyka😭 Ale to trzeba mieć duże podwórko i masę miejsca. Powiem Wam szczerze, że pomimo, iż Zeus jest w miarę grzecznym psem (poza wybrykami i psotami) to bardzo obawiałam się jak to będzie z małym dzieckiem. Niby jest ok, ale jak machnie ogonem, albo przebiegnie to jak tornado jakieś. Zmiecie mi dziecko z podłogi. Ileż razy on nam np. kieliszki na stole przewracał. Z kluby AA jest czy jak?:D:D:D A co do załatwiania się w domu to dużo zależy od tego gdzie był trzymany szczeniak, czyli czy robił pod siebie dwa kroki od legowiska, czy miał wybieg większy i mógł gdzieś odejść dalej. Generalnie żaden pies nie robi w swoje gniazdo i chce zrobić to gdzieś na boku. Zeus był trzymany w szopce, robił pod siebie czyli na słomę tuż obok legowiska. Koleżanki pies był z hodowli miał kojec z legowiskiem w budynku i wybiegiem na zewnątrz (jak w zoo). Efekt: wiek ten sam ilość wypróżnień w domu milion do zera. Mój traktował mieszkanie jak wielkie legowisko i załatwiał się w nim, no ewentualnie szedł do innego pokoju:D Nie ma tutaj reguły co do rasy, mądrości. Jedynie nauka może szybciej wchodzić. Peppetti spokojnie to tylko poduszka, tylko ściana. Wszystko idzie tak jakbyś chciała. Spójrz w dół, widzisz stopy? Ano nie. No właśnie:D:D:D Wiem, że to czasami głupie tłumaczenie, ale TY sama wiesz, że te problemy nie są warte Twoich nerwów. I tego się trzymaj. Balbinka a co to za kaszel Ci się przyplątał. Może syrop z cebuli pomoże. A na łydki ponoć skuteczne są banany. Do jedzenia oczywiście:D Caroline współczuję wyjazdu:D:D:D Jakoś sobie poradzisz:D:D:D. A tak serio to straszne godziny pracy ma twój mąż, jak Wy to znosicie? Mój też tak kiedyś pracował, tragedia. Teraz wraca ok 18 i jest fajnie. Tylko pewnie pieniążków macie przez to więcej. No ale coś za coś. Nie jest lekko. JoaśkaPelaśka do tabelki marsz!:D no już już, ruchy, ruchy:D A co do rybek to daj znać, mogę Ci wszystko opisać. Śmiesznie proste. A ph nigdy nie mierzyłam. Sysunia też zastanawiam się nad tymi browarkami, ale widzę, że mój sam już ogranicza, ale to z powodu brzucha, a nie plemników:D Szkocja a Ty jasnowidz jesteś czy jak? jeszcze @ nie przyszła więc cicho sza. Może zapomni o tobie. A z tymi bólami głowy to Peppetti ma rację. W ciąży boli. Pyza, Sysunia ja też miałam kiedyś taki mechanizm powstrzymywania smutków i szukania radości. Zawsze byłam okropną optymistką. Wszyscy się na mnie wkurzali. Ale w końcu przychodzi taki moment, że już dalej się na da pocieszać kiedy wszystko idzie na opak. Coś pęka w środku i już to nie działa. No bo ileż się można oszukiwać? Nawet półgłupek by się zorientował, że coś tu jest nie tak i jest robiony w balona:( Fajnie że Was się to trzyma, przynajmniej mogę sobie poczytać:D Mozzarella na początku to wielkie gratulacje dla Was i małego Ktosia. Powiedz mi jeszcze, którą mieszankę piłaś, bo ja myślę o 1. Ale sama nie wiem, może powinnam najpierw udać się do gina, żeby sprawdził co i jak z moim podwoziem. Tylko do kogo tu iść? W moim miasteczku to raczej klops (prokurator w szpitalu i w ogóle), a kursowanie do Poznania to mnie przeraża. Muszę to przemyśleć. Mika no właśnie z tymi owualcyjnymi to jest mega problem. Robić czy nie? Ja teraz kupiłam, żeby tak porządnie sprawdzić tą moją owulkę bo ostania próba kilka miesięcy temu nie powiodła się. Zapomniałam i w ogóle coś tam nie wychodziło. Teraz spróbuję raz jeszcze, zobaczymy co wyjdzie. Ewa marchewa❤️ Monikapie od lutego:( nawet boje się liczyć ile to miesięcy i cykli. To by było tyle. Odliczam z niecierpliwością dni do 1 września i wciąż czekam...nie wiem na co. Chyba na siebie. Gdzie ja siebie podziałam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za długo pisałam i niektóre już nieaktualne :D Dzięki mozzarella. A czy od 5 dnia cyklu mogę zacząć pić? No i co z tym ginem pytać czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Peppetti - to juz 17 dni. Jejciu. Juz za chwile Michałek będzie na świecie :) :) sprzedawcą z allegro sie nie przejmuj- trudno, szkoda Twoich nerwów. Peppetti - a Ty o mastifie marzsz, no nieźle, na takiego to bym sie raczej nigdy nie zdecydowała. Caroline - udanego wyjazdu . joka - pedze obejrzec Boryska.. mozarell- bernanczyki sa cudna - mi sie tez podobają - ja i wiel innch ras :D one potrzebują mega miejsca.... JoaśkaPelaśka - żadnych obaw, zobaczysz w tabelce zostaniesz szczęsliwie do konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka - borys jest cudowny, wspanialy, uroczy :) normalnie zakochałam się w nim :) piękny jest. gratuluje decyzji i zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaja-> dziękuję w imieniu Borysa;) Przeszedł dziś chrzest na bdb- ;) został sam na 1,5h... bałam się, co zastanę, a on poznosił sobie do sypialni nasze klapki, pościągał ścierki wiszące na kuchence i też zabrał do sypialni, no i tyle;) a nasikał dopiero przy mnie i to na swoją kołderkę, bo też ją sobie przeniósł z przedpokoju do naszej sypialni;) czyli ogólnie bilans jest ok;) kołderka własnie się wiruje, może wyschnie do wieczora... w perspektywie oczywiście kupimy mu specjalne psie legowisko:) ok. 15 jedziemy po drzwi do pokoi, a Borysa zawozimy do teściów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-> dzięki:) podobnie było z moim mężem- też zakochał się w nim \'od pierwszego wejrzenia\':) aż chyba powinnam być trochę zazdrosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfjd
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania .........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34........Częstochowa.....28.07...7tc_26.10 ..........? Agapa.........,.22........Płock.............??? ......12tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24........Radlin......................11tc_ 19.11.2006..mar/kwi07 Lidka79........27.......Białystok.........02.09....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla.........26 ......Warszawa .......? ....... 9t 24/01/07 ......maj07 aga75.........32........Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28...... 28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście..............20tc_05. 07 ....../07 gawit_27.......28.......Luton.......10.03.06/23.03.07... 11 tc....wakacje08 Agusia28.......28.......Będzin........25.04.07.....9tc.. .22.05.....wrzes07 joka............31........Ełk........23.07......5tc_13. 09.2006.........??? -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02........maj'06 Ania_Białystok...27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77..........30......Heilsbronn.........03.02......9 tc..22.09......maj-czerw Celica.............36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia..............26......Mszana Dolna....... 20/03/07....8tc_29.11.06....marzec07 Alekto ............28...... Galway .....23.05.07.....31tc_5.03.06....maj!!07 Sysunia27.......27.... ok.Gliwic...........06.08.07...10tc_0 3.04...sierp 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 Pyza79............28......Warrington.....30.07.07.....9t c_14.12 .06.....sierp07 Mika23..........23.......lubelskie........30.07.07.....2x w 10 tc....sierpień 07 -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery,ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew. EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH,przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO,.p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23..........................................toxo,ka riotyp,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,TSH,fT4, aTPO, aTG,Prolaktyna. aneczka12......brak............................kontrola beta hcg -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia Gablis ............25 ......Poznań ..........3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza............26.......Rybnik........... 3.12.2006.......09.09.2007 Peppetti......... 31.......ok.Łodzi........14.12.2006.... ...20.09.2007 100krocia........ 25.......Rybnik...........02.01.2007.... . .09.10.2007 ma-lenka20.....21.......ok Jastrzębia...03.01.2007......10.10.2007 Monikapie.......28.......Skierniewice.....31.10.2006.... .14.10.2007 Balbinka-2.......28.......Ruda Śl............13.01.2007.....20.10.2007 Niuuusia.........22.......Częstochowa....16.02.2007......23.11.2007 tiki*..............28.......Wroc/Legn.......04.03.2007.. ....9.12.2007 asia b............26.......Bolków/Donc.....21.03.2007......26.12. 2007 Madzia79........28.......Kościelisko........03.04.2007... . . 08.01.2008 rudi26............26......Częstochowa......21.04.2007.... ..29.01.2008 JoaśkaPelaśka..26.......Toruń................27.04.2007......31.01.2008 -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł kacuska.......23.....Gdańsk..07.06.2007...CC........Michaś.........3200/54 Dawna Justy..38....Gdańsk..17.07.2007....CC.........Matylda....... .. ....3550/56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaja, teoretycznie powinno się pić zioła od pierwszego dnia cyklu. Ja mieszankę nr 1 zaczęłam pić parę dni przed końcem cyklu. Niby można ją pić do końca cyklu, ale ja po owulacji przestałam. Bałam się tej ruty, która niby działa poronnie, choć podobno tak mała ilość nie szkodzi. Zdarzało mi się, że zaparzałam te zioła nie tak jak wszędzie podają. Siostra zakonna, która zapoczątkowała u mnie fazę picia ziół mówiła, żeby kopiastą łyżkę zalać szklanką zimej wody i od czasu do czasu mieszając doprowadzić ziola do wrzenia. Ja tak czasem robiłam, a ponieważ leniwa jestem strasznie, to zalewałam wieczorem 3 łyżki ziół 3 szklankami wody, żeby mieć je na cały następny dzień, a nie bawić się w jakieś zaparzania, gotowania, 3-godzinne przykrywanie itd. Natomiast najważniejszą rzeczą jest w piciu ziół to, żeby pić je ciepłe. Nie można ich łykać zimnych. Trzeba powoli, łyk po łyku. I nie można ich traktować jak herbatki śniadania. Czyli zaparzać można po mojemu, żeby oszczędzić czas, ale pić trzeba pół godziny przed posiłkiem. Wlewalam sobie przecedzone zioła do szklanki, wstawiałam do mikrofalowki, żeby je bardzo lekko podgrzać i piłam. Czasem wieczorem zdarzalo mi się zapomnieć wypić, więc nie patrzyłam czy piję je przed czy po posiłku, tylko nadrabiałam zapomnianą porcję. Jak widać zadziałało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Joka - Borys super uroczy, słodki :) No to ja uciekam:D do zobaczenia za tydzień:) Całusy dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być: nie można zioł traktować jak herbatki do śniadania. Ja nie pytałam gina o zioła, ale powiedziałam mu o nich jak robił mi monitoring owulacji. Z tym, że reakcja z jego strony=0. Czyli być może nie ja jedna zadziałałam na własną rękę. On mi na owulację proponował jakieś leki, które mogą spowodować torbiele na jajnikach. Wolałam zioła :) Peppetti, no to trzymaj się kochana! Nie zdawałam sobie sprawy, że tak szybko czas leci! A nasza Gablis może już rozpakowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline – nie wolno się poddawać, wiesz ja prowadzę swoją firmę, ale przez pierwszych kilka lat więcej do tego dokładałam niż zarabiałam, ale teraz zaczyna mi się zwracać z nawiązką. Co do wakacji to faktycznie, czasami jest troche gorzej, bo wszyscy wyjeżdżają, sprzątanie to biznes troche sezonowy, na pewno nawięcej klientów będziesz miała w okolicach świąt, ale nie przejmuj się tym, początki zawsze są trudne a potem jak się wszystko rozkręci to idzie już z górki, może zacznij od zrobienia listy osób do których mogłabyś „uderzyć” ze swoją ofertą i kreśl jakie dochody byś chciała uzyskiwać z firmy pod koniec roku. Mi osobiście dopiero to bardzo pomogło. Możesz też zajrzeć do książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec” Roberta Kiyosaki, bo to jest druga rzecz dzuęki czemu u mnie wszystko zaczęło się rozkręcać. Ah i jeszcze miałam napisać o chomiku, ten chomik, którego ja miałam bardzo lubił takie draże ze zklepu zoologicznego chyba nazywały się DeLux i były w różnych smakach, warzywne, jakieś i czekoladowe i moje chomiki (a miałam 3) najbardziej lubiły te czekoladowe, może Twojemu Fiodorowi Gustawowi też zasmakują. A stronę z meblami dodałam do zakładek bo biorąc pod uwagę że w przyszłym roku mam w planach zacząc budowe domów to mi się bardzo przyda. Monikapie – ciesze się bardzo, że u Ciebie wszystko w porządku :D 🌻 I udanego spotkana życzę, a właściwie mam nadzieję, że było udaane bo na pewno rpzeczytasz to już po EvaWer – to w tym roku nie będziesz miała depresji... październik jest taki piękny, w ogóle lubię jesień. A skoro teraz masz 3 klase to chyba, później przez rok odpoczniesz od wychowawstwa, co? Tiki – ten czas naprawde tak szybko leci, już niedługo będziesz maleńką trzmała w ramionach... Joka – a wiec iwdze że u Ciebie też się wszystko zaczyna układać jak najlepiej Mozarella –a te pieski są cudowne... chciaż mi się cyba większosć szczeniaków podoba J Pappetti – takie psiaki to sa ładne ale myślę, ż za bardzo się ślinią... a przy Twoich lustrach to mogłoby być ciekawie... i zostało Ci tylko 17 dni do porodu... naprawde czas szybko płynie... I dalej niewoadomo co z gablis Oj ale Wy szybko piszecie chciałam wsyztsko rpzeczytać i teraz się spóźnie na spotkanie – moja wina J A ja dzisiaj rpzezyłam szok jeśli chodzi o moje „umiejętności”w listopadzie robiłam kurs żebym mogła dobierac odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne, żeby skóra ładnie wyglądała oczywiście moim klientkom dobrałam dobrze i miały ładną skóre ale siebie za chiny nie umiałam, a teraz zrobiłam ten kurs wizażystki i jakos sobie ze skóra swoją też poradzilam, nie wiem czy to dlatego że kurs na kosmetyki kolorowe był lepszy czy dlatego ze w końcu mi się finansowo poprawiło i kupiłam kosmetyki, które wczśniej uważałam za „zbędne”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka juz poszla. milo bylo poplotkowac :-) Balbinka- na starcie to moja niunia otrzymaywala baterie lekarstw. i to przez 3 miesiace. a tak przy okazji - chyba bedzie Alicja :-) Peppetti - nie moge uwierzyc. 17 dni!!! rozumiem, ze remont to nerwy, ale ja juz sie nie moge doczekac swojego. ruszymy dopiero wiosna,. Jesli chodzi o kabiny - moi rodzice kupili jakies 2 tyg. temu wlasnie okragla, z przyciemnianymi scianami. jest spora i nawet polka na kosmetyki sie jeszcze zmiescila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbiło mi - bo innego wytłumaczenia nie znajduję, jakaś żyłka w mózgu mi pękła od tej ciąży chyba.... znowu zrobiłam dwa obiady, dla M ogórkową, sobie gołąbki, ogarnęłam mieszkanie i dalej mnie nosi, żeby coś zrobić... przecież ja jestem leniem... mój mózg chyba o tym zapomniał... Teściowie nadal nie wiedzą o ciąży... M ma chyba na prawdę nadzieję, że może nie zauważą... wolałabym mieć to za sobą, ale sama się też nie wychylam, w końcu to Jego rodzice... Mika co do wyników, to pewnie masz racje, że wyjdą ok, przynajmniej na usg nic złego się nie dzieje... w poniedziałek idę do swojego giko, a że on lubi osobiście wszystko obejrzeć to pewnie będzie kolejne usg (jeszcze trochę i zacznę świecić;) ) Moja niuńka okazuje się być raczej niuńkiem:) ale póki co jeszcze margines błędu jest spory, więc pozostaje po prostu larwą:) Dziś zaczynamy 17 tydzień, czuję już delikatne ruchy i gdyby nie to, to pewnie zapomniałabym, że jestem w ciąży - brzucha brak, waga stoi twardo w miejscu, w końcu jak mnie wysadzi to się w drzwi nie zmieszczę :))) I też mi się marzy już jesień, najlepiej taka złota, ciepła... Pozdrawiam i 🌼 dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko 👄 śle mase zdrówka wirtualnie. takaja - nie napisze Ci, że napewno nauczysz się zyć bez dziecka, ża zaakceptujesz kiedyś tą pustke w Waszym zyciu, tą straszną pustke bo spowodowaną największym pragnieniem i stratą :o bo przecież nie wiem, nikt nie wiem. Ale bardzo bardzo moco życze, żeby czas pozwolił zagoić sie tej ranie w Twoim sercu, żeby Bóg na nowo pokazał Ci moc wiary i wreście żeby pojawio sie upragnione dzieciątko czy adoptowane czy urodzone - bo chyba tylko ono napewno przywróci Ci chęć życia...👄 Mika - nie, nikt nic mi nie przelał na konto, ludzie nie ufaja taki rzeczą, ale jakby naprawdekazdy tak zrobił to naprade traca 5 zeta mogłoby sie niezłą sumke nazbierac, matematrycznie możliwe, tylko ludzie sceptyczni......... JoaśkaPelaśka - tak to jest, że ciąża nas całkowicie odmienia :D tzw jej uroki :P naprawde juz czujesz ruchy - szybciutko. Tak sie zastanawiam kiedy na dobre zaakceptujesz swój stan i zaczniesz sie z niego na maxa cieszyc, bo z tego co czyta sie w Twoich wypowiedziach to ciągle chyba myślisz o najgorszym, nie chcesz do konca pokochać i uwierzyc bo bardzo się boisz ? prawda to ? czy mi sie tylko tak zdaje? Kochana jesteś juz w 17 tc - juz nic złego Cię nie spotka - z taką myślą naprawde lżej żyć. a ja dziś na 22 (mąż wraca z 2 zmiany) szykuje kolacyje przy świecach (pstrąg pieczony) juz wczoraj pisałm z jakiej okazji, a potem mam jeszcze dwa desery - jeden to ciasto a drugi - nie powiem :P teraz chyba drzenke walne bo inaczej tak do późna nie wyrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×