Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Eva - ja mysle, że Ty, wy sie jednak jeszcze skusicie :) a co do mebli - polecam strone www.kolo.com.pl mi sie strasznie podoba kolekcja Aplauz i Primo w sumie tez i my bedziemy napewno kupowac takie mebelki. ładne są też mable Cermagu - wogole masa jest tego teraz, fioła mozna dostac od tych wyborów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Tiki, za wiarę - za mnie- i za strony z mebelkami. Co do remontu - wiem, wiem jestem monotematyczna- to nawet nie byłoby żle gdybysmy mieli więcej kasy. A tak wszystko robimy małymi kroczkami i to mnie chyba męczy. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nadzieje ze to zarazliwe i trzymam kciuki za was.Mam nadzieje ze bedzie u mnie wszysto ok.zaraz jade na mazury podzielic sie ta wspaniala wiadomoscia ,w poniedzialek ide do gin.potwierdzic ale moja radosc jest tak wielka ze musze sie podzielic ta wiadomoscia z moimi bliskimi .Czuje sie fantastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tori11 GRATULACJE!!!!! no to ladnie sie tu posypalo:) ciekawe ktora nastepna:) ja stawiam na Mike pozdrawiam i zycze milego dnia. 20 ma przyjsc@, zastanawiam sie czy zrobic test juz wczesniej.tylko nie wiem po co. no wlasnie po co. oj znow doly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, Szkocja, a ja cos czuje ze Ty sie jeszcze mozesz zdziwic...!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyza, moze , ale nie w tym cyklu:) czuje sie koszmarnie,bole glowy ( i to jakie) , bol brzucha, typowe objawy przed przyjsciem @. ale ale , to dopiero 1 cykl staran. ale ja bym chciala juz!!! wiem, wiem , brak mi cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tori gratulacje !!!! super:) I pewnie ja jeszcze zostanę bezdzietna... eh, siły normalnie nie mam:( dół niesamowity dziś mnie dopadł... jutro jedziemy na tydzień odpocząć gdzieś. MAm wybrać miejsce, no i mam problem. Chyba wybiorę Bułgarię, bo tam jest tanio:) pzdr w słoneczny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś po raz kolejny zaliczyłam Bydgoszcz i badania, jak zwykle pobrać krew u mnie to wielki wyczyn i nie dojść, że mam siniaki po fraxiparynie to jeszcze kolejne mi doszły (wyglądam jak ofiara przemocy normalnie:/) pooglądali na usg, niestety mi popatrzeć nie dali:( larwa rośnie, ma się zdrowo póki co, za 2 tygodnie znowu po odbiór wyników z tych testów, padam na twarz, skwar u mnie okropny... pozdrawiam wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline - moj braciszek z zonka bawili w Bulgarii w lipcu, no i bardzo zadowoleni byli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, Sysunia, co do Twojego porannego pytanka, to ja tam ekspertem nie jestem wprawdzie:) ale mysle ze jeden browarek dziennie to chyba nikomu jeszcze nie zaszkodzil;) No, moze w te magiczne plodniakowe dni to niech zmieni kolejnosc: najpierw bara-bara, a potem zimny browarek...dla ochlody;) Kurcze, ja mam akurat podobny dylemacik troche, bo w ten weekend zapowiadaja sie u mnie plodniakowe dni, a akurat zjezdzaja do nas znajomi, 2 parki, niezla alko-ekipa:) No i juz wiem, ze pewnie alko sie bedzie lalo strumieniami, oj bedzie sie dzialo;) No a moj m to moze na co dzien nie szaleje z alko, ale jak juz jest okazja to lubi raz a porzadnie!!hehe [ja zreszta tez do niewiniatek nie naleze...;) No wiec nie wiem jak to bedzie..ale planujemy zapodac \"akcje\" przed przyjazdem gosci:) A potem ja najwyzej bede sie starala troche kontrolowac....hmmmm.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozarella – GRATULULE!!! Przepraszam, że dopiero dzisiaj, ale wczoraj już nie miałam siły wszystkiego na topiku czytać J no i jak widze Twój mąz się też dokwalifikował jeśli chodzi o testy J Tiki – ciesze się że u Ciebie już tak dobry nastrój :D Szkocja –a ja myslę, że już niedługo Twój czas nadejdzie J życie jest niesprawiedliwe tylko przez jakiś czas J Caroline – jak chomik? Pyza i sysunia – super, że tak na to patrzycie J naprawde podziwiam! Sysuinia – monolog przeczytałam i bardzo mi się podobał Lidka – a może miałas po prostu chomika wyjątkowo wrażliwego na choroby... Mojemu chomikowi się nic nie działo jak się z nim bawiłam jak byłam chora i dożył sędziwego wieku (może po części dlatego, że czasami mój tata potraktował o witaminkami)J A ja zawsze lubiłam do trocink u chomika domieszac ciut sianka, bo tak ładnie pachniało... EvaWer – rozbawiłaś mnie tą opowieścią jak kot powitał Twojego m J Co do zabudowy to chyba o wiwle bardziej mi się podobałaby ta druga opcja czyli lada a pod nią szafki, ja w drugiej łazince mam tak zrobione, że jest lada z umywalką a pod nia pralka i kosze na brudne rzeczy i koszyk na środki piorace, tylko przy tym niezbyt dobze się rbi makijaz w łazience... ale wyglada bardzo ładnie... TORI – dla Ciebie też Gratulacje!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
JoaśkaPelaśka najważniejsze, że wszystko jest ok! Ile my, kobiety jesteśmy w stanie znieść, aby mieć już przy sobie dzidziusia... 🌻 Pyza, no my chyba zdecydujemy się na tą Bułgarię:) mąż dał mi prawo wyboru:D on tylko marzy o odpoczynku, a ja o plaży i chyba pojedziemy nad Morze Czarne:) Mimo tego, że byliśmy już we Włoszech, postanowiliśmy jeszcze zaszaleć, a co! Mieliśmy bardzo ciężki rok, a wrzesień zapowiada się również pracowice... Raaria chomik oswoił się!!!!! wczoraj bawiliśmy się z nim. Jest cholernie szybki i zwinny:D ale jak bierze się go do ręki o dziwo grzecznie na niej siedzi:) Teraz sobie grzecznie śpi w domku po całonocnych harcach na zdezelowanym przez 2 dniu już kołowrotku... chyba trzeba go naoliwić:) DZiewczyny nie wiem, czy pamiętacie jak mówiłam wam, że chcę otworzyć firmę sprzątającą. No i chyba nic z tego nie wyjdzie. miałam paru klientów i na tym koniec. M pociesza mnie, że teraz jest martwy sezon, bo urlopy, itd., ale ja już chyba b.ędę rozglądać się za nową pracą i to mnie wprawia w podły nastrój:( ostatnio nic mi nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nic mi się nie chce robić. Powinnam się już pakowwać. Ale siedzę i nie wiem od czego zacząć, jakbym robiła to po raz pierwszy w życiu:o tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tiki ta podana przez ciebie stronka z mebelkami jest bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale tu dzisiaj pustki, że ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyza niezły pomysł:) TORI11...moje gratulacje:)zaczął się sezon na zaciążone:) Pyza, Mika, Szkocja...teraz nasza kolej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline - te pierwsze co pokazałaś - bardzo fajne tylko widzisz ja musze szukac u producenta na którego moja firma ma upusty ;) no i na Koło mamy a o firmie ANTADO słysze po raz pierwszy....... Caroline - do Oławy nie mam daleko - może Twój mąż trzasnie nam mebelki, a co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Caroline - Ty jesteś z Oławy cy z Oleśnicy ? bo juz nie wiem............ bo jeśli z Oławy to pewno znasz Madanowskiego i jak ja Ci o nim pisałm to nic nieskomentowałaś...znasz go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tiki, bardzo chętnie:) tylko my jesteśmy w Strzelinie a nie w Oławie. Ale to podobna odległość:) Jeżeli chcesz, to podam ci adre s stronki: www.anegre.pl tam wszystko jest., jakby co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tiki Strzelin:) do Oławy chodziłam do liceum. A Madanowskiego nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz wogóle mi sie pokręciało ;) fajne te kuchnie i szafy, pomyślimy.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tiki a Madanowski także przyjmuje w Oławie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i jak zabrałam się za pakowanie, to okazało się, że zgubił nam się jeden śpiwór:o normalnie masakra, już mam tego dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline - pewnie nie jest latwo, ale moze to rzeczywiscie martwy sezon. ja tez sie zastanawialam czy nie dac sobie spkoju ze szkola. tyle, ze ja nic innego nie chce robic i albo bede siedziec od rana do nocy na korkach albo jednak sprobuje. w zeszlym roku bylo ok ( moze nie kokosy ale zawsze cos a wysilek minimalny). w tym roku, juz to wiem, bedzie duuzo gorzej. chce jedna sprobowac. TORI - serdeczne gratulacje !!!!!!!!!!!!!!! ja dzis bylm u gina. wszystko ok. w pn usg . strasznie mi goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TORI - garatuluje 🌻 Caroline - Madanowski jest z Oławy, tam pracuje w szpitalu, ponoć jest rewelacyjny jeśli o cesarke chodzi, ale czy oprócz pracy w szpitalu pracuje też w przychodni lub prywanie to nie wiem, ale jeśli byś chciała to ja go zapytam na następnej wizycie ;) naprawde go polecam. Żałuje, że nie będe mogła z nim rodzić, miałam też upatrzony szpital we Wrocku - na Klinikacj dokładnie bo mam zanajomą położną i znam jedną panią gin, no ale przeprowadzka do Legnicy ogranicza mnie co do wyborów szpitalnych - tam jest jeden, ale nie jest ponoć najgorzej, ponoć bardzo sie poprawiło od znanego na całą Polske strasznego incydentu z poprzednim ordynatorem. Caroline - to Twój mąż pracuje we Wrocku? czy mają pododdział w Strzelinie? Miłego wypoczynku zycze:) fajnie Ci - najpierw Włochy , teraz Bułgaria, ale pewno korzystajcie póki możecie :D a co z Fidorem na czas wyjazdu ? monikapie - jeśli tak czujesz to pewnie, że próbuj, bo jeśli tego nie zrobisz to pewnie długo będziesz załowała. wspaniale że z niuńką wszystko super :) położyłam sie o 18 na małą drzemke - dopiero wstałam, ale jestem teraz zakręcona :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Caroline dokładnie takie meble łazienkowe ogladalismy z M. w Castoramie ostatnio. Co zas sie tyczy mebelków na nastepnej stronie to sa superowe. Dałam sobie do zakładek te strone i pokaze mojemu. Wczoraj troche poszalelismy i dzisiaj mnie kręgosłup boli, hehe. I fajnie masz Caroline z tymi wyjazdami. A mnie dopada depresja na sama mysl o tym ze sie konczą wakacje. Znowu wychowawstwo (3 klasa) i na dodatek koncze staz na dyplomowanego. Zgroza!!!!!!!!!!!!!Jak ja sobie poradze. Do tego remont, brak kasy - jak zwykle. Eh. Zbliza sie na dodatek pazdziernik.................... W pazdzierniku zawsze mam depresje i chandry. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×