Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość monikapie
a kto to jest Jutor Lato ? :-) zartujue. ale ta [pogoda figle plata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
tiki ja odpadam. jestem cos zmeczona i zle mi sie mysli. a tak szczerze to tylko wymowka i po prostu nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rok pracował w podstawówce i nigdy wiecej................o nie! Maluchy to nic nie zrobia ładnego, zero pomysłów na dekoracje. A gimnazjalisci to juz robia fajne prace, ja zadaje albumy, reprodukcje do zrobienia itp. Mam naprawde wielu wspaniałych uczniów. I lubie pracowac ze starszymi. I nie uwazam gimnazjum za niewypał. Oczywiscie sa uczniowie tacy ze dzieki ale ja mam jedna godz. w tygodniu wiec raz ich widze i dowidzenia. A co dow ychowawstwa to ja nigdy nie miałam bo dyra wie ile mam roboty ale akurat była taka sytuacja w zeszłym roku ze nie miał kto klasy wziąsc i dyra spytała czy ich wezne i wziełam. Ale akurat problemów z klasa nie mam tylko ten dziennik i uzupełnianie liczenie frekwencji itp. żmudna praca. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ze zwierzętami Celavi :D a ten inseminator to mnie rozwalił :) przypominam , że pisałam tu o egzaminie - na uprawnienia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melioracja, geodezja to dziedziny, które wykorzystuje w mojej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
EvaWer - no moze jesli chodzi o plastyke to rzeczywiscie w podstawowce wielkie dziela nie powstaja. natomiast jesli chodzi o jezyk - oni maja takie "plastyczne mozdzki" :-) tak naturalnie im to wszystko wchodzi, bez wiekszego wysilku. a ich wymowa! Z licealistami z kolei mozna juz fajnie podyskutowac. Przygotowuje ich do First'a do nieraz nawet sie niezle posprzeczaja na jakis temat :-) W sumie to fajna praca ale najfajniejsze sa wakacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestem w terenie to raczej stoję niż chodze i, że tak powiem nadzoruję innych :P a w biurze korzystam m.in. z programu NormaPro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
tiki - osoby trzecie tez nie wiedza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
kosztorysy jakies....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavi - A.R. tak, ale nie mechanizacja, skończyłam I. Ś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
rzeczoznawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:) tylko jaki? a jak zdam egzamin to awansuje z inżyniera na kierownika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dodam jeszcze ze akurat anglistki to zle w gimnazjum nie maja bo pracuja z grupami po min 15 osób a nie jak ja 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×