Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość CELICA
3stopien mi wyszedł w marcu i nic nie brałam,zadnych antybiotyków,a w listopadzie miałam juz 1.....????? ja sama uwazam,ze to głupie,bo 1 to maja nastolatki,ktore nie współzyja i nie rodziły....Najbardziej prawdopodobny wydaje mi sie wynik ten który sama sobie wymysliłam,że zrobie zupełnie w innym miejscu w Zamosciu,tamte dwa robiłam w lublinie w Luxmedzie.Ale prawda jest tez taka,ze mam teraz trzy wyniki i nie wiem który z nich jest prawdziwy....Juz głupieje,nie mam siły na to wszystko....Sily mnie opuszczają...Gin powiezdiał,ze trzeba brac wycinek z szyjki...a poza tym powiezdiał,ze troche to dziwne ze poroniłam ,bo 2 cize poprzednie było ok. Mam metlik w głowie...Napewno takie wizyty nie dodaja mi siły... Dobranoc,ide niby spac,ale jak sie znam to bede ryczec do 3 w nocy.Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
uff - już się naumiałam:D:D moge spokojnie ruszać na egzamin jutro:):) tiki - cieszę się, że wszystko ok:) celica 🌼 nie martw się na zapas - co ma być to będzie. A może wyjdzie ok? uszka do góry:):) życzę Wam miłego wieczorku moje drogie panie:):) buziaki dla wszystkich, do jutra:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Niuusia jakie ty masz włosy? Do pasa? ja tutaj za balejaż płaciłam 120zł (włsoy do ramion). Dorota fajnie farbuje. Moze ceny poszły w góre. Podpisałam dzisiaj umowe przedwstepną. Wróciłam do domu i sie okazało ze musze jechac do notariusza znowu w pon. bo sie pomylił i zamiast mojego imienia napisał Beata. Dalej sie wszytko zgadza. Tylko jeden raz jest ta nieszczęsna Beata. I trzeba pojechac zeby to zmienili bo jak mi dadza kredyt jak zopbacza inne imie niz w dowodzie?! Eh. Same problemy. W kazdym razie umowa przedwstepna jest. Druga ta prawdziwa we wrześniu. Pozostaje mi tylko w lipcu złożyć papiery o kredyt i już. Swoje piękne dwa pokoje. Do pracy jak jeżdzę to codziennie mijam ten blok i sobie patrze w prawie już moje okna. Oczywiscie niuuusia ze mnie odwiedzisz ( i mam nadzieje że obie bedziemy miały brzuszki wtedy). W pracy zapierdziel, a jutro ide na lodowisko. Tiki pozdrów Ewcię. Wybieram sie do gina w ferie. Zobaczymy co mi powie. Celica moze nie jest źle , nie panikuj narazie. W kazdym razie przesyłam ci moc optymizmu. Dawna Justy czy ty bedziesz robic badania pranetalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. prenatalne chyba. Pozdrawiam i miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica Nie wariuj, tylko w przyszłym miesiącu zrób sobie cytologię jeszcze raz, najlepiej w tym samym miejscu, co teraz. No i naprawdę, jeśli się zapomni o I stopniu, to ten II to nie jest zły wynik. Poza tym, co to za dziwny lekarz, co się dziwi, że kobieta poroniła, choć ma już dzieci? W końcu kto jak kto, ale ginekolog powinien wiedzieć, że to się zdarza. Na tym forum jest takich dziewczyn co najmniej kilka, więc to chyba nie jakiś ewenement. Jesteś do niego przekonana? Może idź do innego, zobaczysz, co powie ten drugi (jak znam życie, to co innego :( ). I nie załamuj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer Nie będę. Po pierwsze, badania inwazyjne (amniopunkcja) w ogóle nie wchodzą w grę, bo wiążą się z ryzykiem poronienia. Po drugie, badania nieinwazyjne (typu test potrójny) służą jedynie do określenia prawdopodobieństwa wystąpienia wady. A jak mi wyjdzie, że prawdopodobieństwo wystąpienia zespołu Downa wynosi np. 1:100, to po co mam się stresować? To samo powie mi dobry ultrasonografista. W 13. tygodniu nic nie wskazywało na występowanie wad genetycznych i mam nadzieję, że USG za 3-4 tygodnie to potwierdzi. Ciąży bym nie usunęła tak czy inaczej. Gdybym powiedziała, że jestem przygotowana na urodzenie chorego dziecka, to bym skłamała. Bo czy można się na to przygotować? Mam świadomość ryzyka związanego z moim wiekiem, ale mam również nadzieję, że wszystko będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evawer ja mam włoski do ramion tylko ze sie kręcą niemilosiernie i ...troche ich jest. a ta babka z która gadałam to bya szefowa....juz jej nie lubie. weszlam i sie normanie spytałam ile balejaz na moje włoski a ona ze 300. wiec ja sie pytam a ile na serio. a ta do mnie ze ona nie wie . moze 200 ale woli mi powiedziec wiecej zebym potem nie byla zaszokowana. wiec odwrócilam sie podziekowalam i wyszlam. w trendy w alejach mi powiedzieli 160. dałam sobie spokój na razie . hehe. potraktowalam to jak dobry zart. ewciu ja jak przejezdzam kolo twojego nowego bloku to zawsze o tobie mysle. i oczywiscie ja i mój przyszly brzusio u ciebie zawitamy :) późno juz a mi sie nie chce spac. moze ksiazeczke poczytam...moze jakies winko....kurcze szkoda ze misio tak daleko.... buziaki ❤️ p.s. hehe wlasnie dostalam smska od misia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze na chwile. Szkoda niuuusia ze trafiłas na tą szefowa bo ta baba jest niefajna. Dopołudnia przewaznie jest któras z tych młodych i napewno by ci nie walneła cena 300 zł. Taz mi sie wydaje ze kręcone to tak do 200zł. napewno nie wiecej. Justy ja bym tez nie robiła tych badan, pytałam bo jednak mówi sie ze po 35 roku życia ciąza wiąże sie z ryzykiem zwłaszcza pierwsza. Ale tak jak mówisz usg dobre tez pokaze co ma pokazac. Tyle kobiet rodzi po 40-stce. Podpisywałam ta umowe z kobieta która przyszła z córka ( córka jest w ciąży). A w pracy kolega pochwalił sie że bedzie miał syna bo włąsnie wczoraj widział go na usg. Czemu mnie tak wszyscy dręczą. Naprawde niedługo wybuchne w tym pokoju naucz, i ryknę \"poroniłam, przestancie mówic o dzieciach i ciążach\". Oczywiscie żeby mnie nikt zle nie zrozumiał - nie chodzi mi o \"nasze dziewczyny\". Wam sie należą te ciaże, Należa wam sie piekne i zdrowe dzieci bo przeżyłyscie koszmar. Bardzo jestem niedobra bo taka jestem zła na tego kolege z pracy \"przyszłego tatusia\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Jaka tu cisza.Ja dzis zalapalam niezlego dola jakos mi sie tak wszystko przypomnialo wszystko jeszcze idiotka ogladalam program gdzie rodzice walczyli o zdrowie i zycie dzieci z roznym skutkiem.Moje kochanie powiedzialo ze mi ten program skusuje bo oczywiscie byl placz.A ze mi sie zbliza @ to mi jeszcze chormony buzuja i sie wsciekam na caly swiat.Ale Misiu ukoil moje nerwy wiadomo jak hihihi.Jutro od rana ide na ploty z przyjaciolka 2 tygodnie byla z synkiem w szpitalu to sie nam nazbieralo.A potem na obiadek i urodzinki do tesciowej.Wiec zpowiada sie ciekawy dzionek.Zycze Wam milych snow.buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
EvaWer nie jestes nie dobra ze tak reagujesz.ja po pordzie dostawalam swira na ulicy bo akurat na kazdym kroku kobiety w ciazy chodzily i szlak mnie trafial ze one maja zdrowe dzieci w brzuszku a ja nie.ale z tego co tu widze i slysze od kolezanek z takimi przezyciami to kazda tak reaguje.Mi juz na szczescie przeszlo.Moze dlatego ze opiekuje sie poltoraroczna Agatka i jest mi lzej . Jesty taka slodka i strasznie juz broi i tak slodko sie tuli.Narazie to mi musi starczyc a za jakis czas przytulimy juz nasze zdrowe sliczne najslodsze na swiecie dzieciatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niewiem ale czasami barzdo chce tego dziecka i byc w ciązy a czasami w ogóle już nie. Nawet sobie mysle po co mi to. Mam syna odchowanego, spokój, żadnych wstawań w nocy czy o swicie. A potem znowu odczuwam te pustke i żal ze jednak kogos mi brakuje. A było tak pieknie przez moment, przez 7 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kochana 😘 dla ciebie:) rozumiem cię, ja sama nie wiem jak przetrwam 19.06. Wiem jedno - musi być dobrze, trzeba się dzielnie trzymać i zbierać siły dla maluszka. Uszy do góry - co nas nie zabije, to nas wzmocni... pzdr🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jeszcze jedno. Na pewno jutro będzie lepiej, zaświeci słoneczko radośnie dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane:) Poprawiam tabelke bo caly czas jest kopiowana ta stara. TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin.............20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........07.02.07......5 tc_13.09....?? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......28......Kraków.......06.02.....10tc_23.10. ...stycz/luty Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? rudi26...26....Częstochowa..25.12...11tc_27.11.0 6...kwiecien betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice.........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......07.02.....13tc_02.1 0.06...luty Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień Nicolla ....... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 ... ok. maj -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...27.01...9tc_12.08..... ??? Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..04.02..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 [url=http://www.waszslub.pl]http://suwaczki.waszslub.pl/img-20061014007007 30.png [ 20.10.06 Fasolka, co urosła aż do -Nieba]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno wróciłam z pracy.Troche jestem zła,przechodze jakis trudny okres i nic mi nie wychodzi.Moj przełozony sobie ubzdurał ze to dlatego ze caly czas mysle o ciazy....ale czy wogole mozna o tym zapomniec... Przyjmowałam dzoisiaj dziewczyny do pracy i nie moge zrozumiec o co chodzi.Niektorzy tak narzekaja ze nie ma pracy i jest ciezko a jak chcesz przyjac to rezygnuja zaraz chociaz twierdza ze wszystko im pasuje wiec albo ze mna jest cos nie tak albo z ludzmi ktorzy twierdza ze chca pracowac:/ ehhhhh.... dolek mnie nie opuszcza.Musze isc do lekarza i do fryzjera i nie mam kiedy bo na nic nie mam czasu.Juz by mogla byc wiosna moze moje samopoczucie by sie poprawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Balbinko najważniejsze, że jesteśmy kochane i ma kto nas wspierać:):) zobaczysz wszystko się ułoży my jeszcze tego nie wiemy, ale czekają na nas aniołki, które wybrały nas na MAMY i teraz czekają na odpowiednią chwilę....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no i ja też się żegnam powoli. U nas leje za oknem... szybko prysznic i spać, żeby mnie też nie dopadło. pap, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Ojojoj dzis widze dol zbiorowy Balbinak jak chcesz to zapraszm na gg (3046584) tez siedze dzis sama a do lozka mi sie nie spieszy bo bezm misia wcale tam fajnie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Witajcie moje kochane Poprawiam tabelke bo caly czas jest kopiowana ta stara. TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin.............20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........07.02.07......5 tc_13.09....?? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......28......Kraków.......06.02.....10tc_23.10. ...stycz/luty Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? rudi26...26....Częstochowa..25.12...11tc_27.11.0 6...kwiecien betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice.........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......07.02.....13tc_02.1 0.06...luty Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień Nicolla ....... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 ... ok. maj -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...27.01...9tc_12.08..... ??? Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..04.02..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3......32.....Świnoujście....08.01...19tc..20.06.06.....luty -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 W koncu grzecznie sie wpisalam do tabelki jako starajca sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
a mnie dzis porabalo zamiast spac to siedze na kompie.a rano bedzie problem ze wstaniem a na plotz sie umowilam.Witam Was sobotnio i zycye milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Dawna Justy,własnie to jest drugi lekarz....Wczoraj byłamtam na pierwszej wizycie...Ten ,,moj,, pierwszy do którego zawsze chodziłam jest ok,ale jedyny jego minus to to,ze uwaza,ze nie trzeba robic zadnych badan...a ja chciałam spróbowac cos wyeliminowac...Ten wczoraj dał mi skierowanie na tarczyce i cos tam jeszcze...no i mojego meza na badanie plemników...zaniepokoiło go jedynie to badanie cytologiczne,bo taka duza rozbierzność... Ten moj pierwszy natomiast ,jak zobaczył to badanie z wynikiem III to kazał mi zrobic jeszcze raz i powiedział,ze jak wyjdzie I lub II to ok...no i wyszła mi jedynka i byłam cała szcesliwa do wczoraj dopóki ten gin mi nie powiedział,ze to jest cos nie mozliwe.Na szczescie w miedzy czasie,tak jakbym przeczuwała,zrobiłam sobie jeszcze jedno badanie i zapomniałam je odebrac,dopiero wczoraj zadzwoniłam do tego jeszcze innego gina i dowiedziałam sie ,ze jest II prawidłowy tak dosłownie to okreslił.I co???? juz jestem głupia....Komu mam wierzyc???Musze chyba z tymi wszystkimi wynikami pojsc do tego mojego pierwszego lekarza,bo w sumie on mnie zna juz najlepiej,to on robił mi zabieg i wogóle chodze do niego juz od kilku lat...A cytologie i tak zrobie jeszcze jedna...,bo mi to spokoju nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Czuje sie fatalnie...jestem znowu w dole...bo wszystko zaczyna sie znowu oddalc...:( Moj maz pyta mnie dlaczego tak sie załamuje,dlaczego nie wystarcza mi jego miłsc??? A ja nie umiem odpowiedsiec mu na to pytanie....Nie chce nawet sie do niego przytulac...Nie jest dobrze...mysle,ze wpadłam w jakas psychoze,mysle tylko o dziecku,tylko,ze chciałabym zeby sie samo zrobiło,bo sex zaczyna mnie brzydzic...Jak długo jeszce tak pociagne??? Tak,robie inne rzeczy,pracuje,załatwiam pewne sprawy,rozmawiam z ludzmi,ale cały czas mam przed oczami cała ta sytuacje...pije kawe i mysle,ide po zakupy i mysle,zmywam naczynia i mysle,rozmawiam z kolezanka przez telefon i własciwie nie wiem o czym bo mysle o stracie i wszystki co sie teraz dzieje...Nie wiem jakdługo jeszcze tak pociagne???Jeszcze jedynie tu na tym topiku mam nierozdwojone mysli,bo mowie tylko o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Caroline kciukam za zdany egzamin🌼 Celica -🌼 EvaWer- ha ha to jak on spisywał, że się pomylił jeszcze w iminiu:-P? Dziewczyny ja też tak miałam, ze gdzie nie pojechałam to wszędzie otaczały mnie tylko kobiety w ciąży..pojechaliśmy z mężem do auchana to naliczyłam 15ście!o zgrozo co to było za przeżycie, a mąż się tylko modlił, zebym w sklepie nei zaczęła ryczeć:-P Balbinko ja czasami miałam bóle w tracke cyklu, sama nie wiem czego są wynikiem, bo gin mi nie odp na to pytanie:-P a ja czekam na @, która ma się jutro pojawić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica, z tego, co piszesz, nie ma żadnej wielkiej rozbiżności. Był III, teraz jest drugi i masz to na dwóch papierkach. Nie panikuj, nie załamuj się. Nie wiem, ile dziewczyn na tym forum mogłoby się poszczycić I stopniem czystości. Tak jak pisałam, ja mam II, a na wyniku mam napisane \"II - prawidłowy\". Więc nie bardzo wiem, dlaczego ten gin, do którego poszłaś, chce pobierać wycinek? Poza tym grupa III też nie zawsze oznacza jakiś poważny problem. \"Grupa III - W rozmazie widać komórki z cechami dysplazji. Ponieważ określenie to obejmuje szerokie spektrum zmian, a ponadto w zależności od ich nasilenia i wieku pacjentki postępowanie lecznicze jest zróżnicowane, cytolog powinien każdorazowo określić, jakiemu nasileniu dysplazji odpowiada stwierdzony obraz cytologiczny - małemu, średniemu czy dużemu. Jest to istotne między innymi dlatego, że zmiany o charakterze dysplazji małego stopnia są niekiedy wynikiem silnego odczynu zapalnego i mogą się cofnąć bez śladu po leczeniu przeciwzapalnym. Dalsze postępowanie diagnostyczne (np. pobranie wycinków z szyjki macicy) i lecznicze (np. elektrokonizacja szyjki) wdraża się wówczas, gdy zmiany utrzymują się przez kilka miesięcy mimo zastosowanego leczenia. Po tamtej cytologii robiłaś ją jeszcze dwa razy i dwa razy wyszła Ci II grupa, więc to by wskazywało na to, że był proces zapalny, który został wyleczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Dawna Justy,dzieki ci serdeczne za te wiadomosci,tak szczerze to ja to własciwie wiem tylko jakos sama nie moge sobie tego wpoic w ten głupi moj łeb!!!Chyba musiałam to usłyszec od kogos.No i zapisałam sie do gina na srode,do tego ,,mojego,,pierwszego,który jeszcze nie widział tych dwóch dobrych wyników.Zobacze co on na to. Boze co ja takiego złego zrobiłam,ze mnie na takie próby wystawiasz???Cym my wszystkie zawiniłysmy zeby nas tak karac???przepraszam jesli sie komus nie spodobało,ale czasem nie rozumiem dlaczego znajduje sie dzieci na smietnikach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica Jeśli masz większe zaufanie do swojego \"starego\" gina, to może rzeczywiście wróć do niego. I powiedz mu po prostu, że chciałabyś zrobić kilka badań, mimo że on nie widzi takiej potrzeby. Masz do tego prawo, a on nie ma prawa Ci tego odmówić. Tylko daj mu wyraźnie do zrozumienia, że takie jest Twoje życzenie. Poza tym zawsze możesz zrobić te badania odpłatnie, akurat badanie hormonów tarczycy to nie takie duże koszta (choć oczywiście mogę już nie pamiętać - ja wszystkie badania robię odpłatnie, bo jak pisałam, tu jako ubezpieczona w małopolskim NFZ nie mam żadnych praw :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka2
Witam z rana! Madusia-szkoda,ze wczoraj tutaj juz nie zajrzalam po kapieli,bo siedzialam sama i myslalam o moich smutkach, a tak poklikalybysmy sobie na gg i byloby mi lepiej.... ale nr i tak sobie zapisze,ja tez czesto siedze przy kompie po nocach, to bedziemy se siedziec razem :) Dzisiaj juz mi troche lepiej ale nie wiem co bedzie wieczorem... jade na weekend do Mamy,wiec moze sie pozbieram,odwiedze kolezanke,pogadamy,powinno byc dobrze.... tutaj zajrze dopiero w poniedzialek,bo tam nie mam neta i juz tesknie ❤️ ale bede mialla czytania!!! Trzymajcie sie wszystkie cieplutko,do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Dawna Justy,jasne ,ze odplatnie to porobie nawet bez skierowan gina,sama poprostu.No własnie wroce do tego mojego ,,starego ,,w srode i przede wszystkim te wyniki pokaze.Mam zaufanie do niego bo on pracuje w klinice wogole i jest nawet ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
dzwonilam do mojego ginka (tym razem tego z W-wy) i powiedzial, ze niska beta w 26dc jeszcze o niczym nie swiadczy i ze mam byc dobrej mysli :-) zgodzil sie bardzo chcetnie na wizyte ale wiem, ze teraz przygotowuje sie do jakiegos waznego egzaminu i przyjmuje tylko w naglych wypadkach no i robi usg genetyczne. wiec z grzecznosci sie wycofalam i powiedzialam, ze jak sie bedzie cos dzialo to zadzwonie. na razie musze sobie znalezc kogos blizej. ale z niego straszna gadula i taki serdeczny, kochany :-) Madzia - pewnie dr zgodzi sie przyjac kolezanke juz teraz bo on chyba nie potrafi odmowic ale wiem, ze znow zacznie normalnie przyjmowac od kwietnia. powiedzila, ze w lutym i w marcu pracuje tylko w niektore dni. Boze - ja chyba naprawde jestem w ciazy. w pn powtarzam bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×