Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

i jeszcze starania - kiedy znowu rozpoczynamy \"start\" TABELA I CZEKAJĄCE NICK..............WIEK ....MIASTO.......@.............zabieg...........start.........leczenie.............badania 100krocia.........25......Rybnik........08.11........7tc_06.09.......styczeń.......brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiowac i sie dopisac - ot. 100krocia ale ta tabelka bedzie nam teraz wszystkie stony rozjerzdzac :o, trzeba czesc z Twoich badan do drugiej linijki dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś leci :( Miałam, nadzieję, że będę mogła się szybciej starać :( Byłam u gina, powiedział, że wszystko jest dobrze, wyniki też w porządku. Chce tylko skonsultować toxo, bo wynik jest trochę nieczytelny i nie wie czy nie trzeba będzie tego podleczyć. Niestety kazał wstrzymać się do stycznia :( W styczniu mam przyjść na wizytę i “zabierzemy się do roboty”. Powiedział, że jakby się jednak okazało, że jestem w ciąży, to mam od razu przychodzić, bo miałam poronienie i mam tą wadę macicy, więc muszę być pod ścisłą kontrolą. Trafiłam na dobrego gina i staram się myśleć optymistycznie. nusinek, a kiedy mialas termin? Ja 1 maj, a bratowa na 28maj. Będzie to ciężki miesiąc, chyba, że też już będę miała brzuszek :) A tak tiki?? TABELA I - CZEKAJĄCE NICK..............WIEK ....MIASTO.......@.............zabieg...........start 100krocia.........25.......Rybnik........08.11........7tc_06.09.......styczeń --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I CZEKAJĄCE NICK......WIEK ....MIASTO....@....zabieg......stat....leczenie...badan 100krocia..25...Rybnik...08.11..7tc_06.09..styczeń...brak...TSH,T3, T4,ATPO,WZWB, MF,LH,FSH, PRL,Toxo,Cmv tiki-tak...Kasia..Wroc/Leg...?..11tc_06.09...styczeń...brak...TSH moze być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee spadło mi podspód :( oki 100krocia teraz Twoje tabelka jest oki, już sie dopisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia ja miałam termin na 13 maja a ona na 30 maja lub 1 czerwca. Słuchaj ja nie mogę wogóle z nią rozmawiac poprostu nie chce. Nie chce się z nią spotykac, z tym zrobic...moze z czasem mi przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO.......@............zabieg...........start 100krocia.......25.......Rybnik........08.11.......7tc_06.09.....styczeń tiki-tak..........27...Wroc/Legn......?............11tc_06.09....styczeń --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna tez pomyslec zamiast II tabelki zrobic taka z wynikami badan np: NICK..............badanie...........wynik.............norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSIENIEK - MYSLE ŻE TO MINIE, POTRZEBA CZASU, CZAS GOI RANY. JA RODZIŁABYM W MARCU, CÓŻ BĘDE CHODZIĆ Z MALEŃSTWEM W BRZUSZKU DOPIERO I TEZ MI PRZYKROBO MOJE KUMPELE SA TERAZ W CIAZACH A ZASZŁY PO MNIE IBEDA PIERWSZE 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusinek, ja tez tak mam. Jak przyjechała bratowa do tesciow i moj M szedl tam, ja nie poszlam. Wyciagnal mnie dopiero na drugi dzien, ale po 15 min juz wyszlismy bo niemoglam dluzej sluchac, jak sie ona juz do spodni nie miesci :O Jestem poprostu wsciekla, staram sie zagluszyc te mysli, ale cos mi nie wychodzi. No ale to nie topic o tym, wiec czekam z niecierpliwoscia do styczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak zapewne masz rację i to rzeczywiście minie. TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO.......@............zabieg...........start 100krocia.......25.......Rybnik........08.11.......7tc_06.09.....styczeń tiki-tak..........27...Wroc/Legn......?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn...........?............8 tc.23.09....sty/lut ------------------------------------------------------------------................... TABELA II - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za kaprys
autorko tak czytam twoje wypowiedzi i wydaje mi sie ze jestes troche niedorosła jeszcze:-O piszesz ze jestescie niestabilni finansowo, nie macie mieszkania ale o dziecko sie mimo wszystko staracie....ot tak sobie bo macie taki kaprys! żal mi Ciebie i Twojego partnera..........co wy zapewnicie dziecku oprócz milosci?? tu nie o to chodzi!!!! ja podchodze do tego tak ze jak bede chciała miec dziecko to tylko wtedy kiedy bede miała mozliwosc zapewnic mu WSZYSTKO co potrzebne........ dziecko kosztuje a Ty widze zyjesz tylko jakimis złudzeniami i marzeniami. Liczy sie tylko to ze Ty chcesz i koniec. Jestes nieodpowiedzialna, a Twój partner jeszcze bardziej ze sie na to zgadza.......... Dorośnij a potem dopiero planuj powiększenie rodziny:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się dopisac :) Wiem 100krocia jak to boli...ale zapewn następny rok będzie dla nas cudowny i wynagrodzi to co złe nas teraz spotkało. Trzeba w to wierzyc - nie ma innej opcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO.......@............zabieg...........start 100krocia.......25.......Rybnik........08.11.......7tc_06.09.....styczeń tiki-tak..........27...Wroc/Legn......?............11tc_06.09....styczeń --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO.......@............zabieg...........start 100krocia.......25.......Rybnik........08.11.......7tc_06.09.....styczeń tiki-tak..........27...Wroc/Legn......?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn...........?............8 tc.23.09....sty/lut --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIGDY NIE JEST DOBRY MOMENT NA DZIECKO!!! ZAWSZE JEST COŚ!!! A JA PODZIWIAM TIKI-TAKI I TRZYMAM ZA NIĄ KCIUKI. LUDZIE MAJĄ GORZE SYTUACJE I SOBIE DAJĄ RADĘ, PRACA I MIESZKANIE NA KREDYT-KTÓRY NIESIE ZE SOBĄ MNÓWSTWO DŁUGÓW TO NIE WSZYSTKO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do co za kaprys. Jestes w błedzie kochana! I to ogromnym! Jeśli miałabym czekać z decyzja o dziecku, aż będziemy mieć swoje mieszkanie i zarabiać sporo kasy no to niestety chyba nigdy by to nie nastapiło, a zdecydowanie za późno mogłoby byc już na dziecko. Stać mnie na nie, ale tak zwyczajnie stać, bez zadnych luksusów, a w wynajmowanym mieszkaniu dziecka nie można wychowac co?? Tylko bogaci mogą być rodzicami? Zastanów się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za kaprys - jestes w błezie sądząc, że da się zaplanować dziecko od początku do końca, nie można najpierw zapewniac sobie wszystkiego a dopiero na sam koniec, na deser zdecydowac się na dziecko - to jest dopiero EGOIZM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są czasy jakie są i nie wszyscy mozemy decydować się na dzieci dopiero jak nas bedzie 100% na nie stać bo w wielu przypadkach oznaczac to by miało, że dzieci wogóle nie bedzie - to jest Polska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę ten temat od poprzedniego smutaśnego:-) mam nadzieję, ze moge? jeszcze się wstrzymamy ze starankami do przyszłego roku, aż kupimy sobie mieszkanko..i dojdę do siebie całkowicie:-) ale życzę Wam szczęscia i trzymam kciuki:-) TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO.......@............zabieg...........start 100krocia.......25.......Rybnik........08.11.......7tc_06.09.....styczeń tiki-tak..........27...Wroc/Legn......?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn...........?............8 tc.23.09....sty/lut ma-lenka20...20...ok. Jastrzębia Zdr....25.10...13tc20.10...? ------------------------------------------------------------------................... TABELA II - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO..........@............zabieg...........start 100krocia.......25.......Rybnik...........08.11.......7tc_06.09.....styczeń tiki-tak..........27...Wroc/Legn.........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn..............?............8 tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.10...13tc_20.10.....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×