Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

🖐️ ma-leńka pewno!!! i tutaj, bedzie tylko optymistycznie:) choć jak ktos ma smutki to tez zapraszamy - postawimy na nogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również życze odpoczynku w wekend i melduje, że mnie przez wekendy nie bedzie bo ja mam dostep do neta nadal tylko w pracy, ale wkoncu na mikołaja zakładamy neta w domu:) a teraz dodatkowo biore wolne (jeszcze nie wiem czy dostane) na poniedz i wt wiec nie bedzie mnie 5 dni, bede miała co czytac w czwartek. buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za takie miłe przyjęcie:-) 100krocia właśnie się doczytałam, że z Rybnika jesteś:-) a data myślę, że dobra, bo okresu dostałam momentalnie:| nie wiem czy to prawidłowo.. dzisiaj \'wypadło\' ze mnie coś dziwnego:-P ..aż się przestraszyłam, bo zobaczyłam dwie resztki wielkości orzecha laskowego..brr.takie grube i duże jakieś kawałki ciała. wy macie przynajmniej prace..a ja chwilowo muszę siedzieć w domu, bo nawet zajęcia na uczelni mi odwołali. idzie szału dostać, na dodatek mąż w pracy całe popołudnie, a jak wraca to nie umiem się na niego napatrzeć:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-lenka, kiedy idziesz do lekarza, moze skonsultuj to z nim?? w @ pisz przewidywany termin nastepnej @, nie tej co byla 🌻 Gdzie byłaś w szpitalu? w Rybniku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i melduję swoją obecność na nowym topiku!!!! Ja staranka rozpocznę w lutym. Bardzo marzę o tym, by udały się od razu! Wtedy termin porodu byłby podobny do terminu Łukaszka . Tylko czy uda mi się być tak silną by przetrwać przez całe 9 miesięcy ??? A jeśli się nie uda w lutym, to zachodzę w marcu - wtedy termin pokryje sie z urodzinami mojego Kamilka. To bardzo świąteczny chłopak. \"Zrobiliśmy go\" w dzień moich urodzin, test zrobiłam w urodziny mojego męża. Rodzinie obwieściliśmy w Wielkanoc, że w Sylwestra urodzi się nasz dzidziuś. Synek się pośpieszył - urodził się dwa tygodnie przed terminem, ze szpitala wyszłam dzień przed wigilą Bożego Narodzenia. Tamte święta były piękne :) Widzę, że przez weekend będzie tutaj pusto. Ja mam dostęp do internetu w domku, więc będę tu bywać wieczorami. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wpisuję się w tabelkę TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO..........@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik...........08.11.......7tc_06.09.....styczeń tiki-tak..........27...Wroc/Legn.........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn..............?............8 tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.10...13tc_20.10.....? Peppetti.....30....ok. Łodzi.........19 11..... 24tc_01.08.....luty --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam trochę nagłówek pierwszej tabelki - było \'zabieg\', zrobiłam \'strata\'. Nie wszystkie miałyśmy zabiegi, niektóre poroniły samoistnie, a niektóre, tak jak ja, urodziły..... Myślę, że taki tytuł będzie lepszy. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Peppetti ja także mam internet w domu więc będę zaglądac wieczorami :) ja też starania zacznę koniec stycznia początek lutego, wierzę, że nam się uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki melduje się na nowym topiku ❤️ Czy mogę się dołączyć? Ja straciłam swoje maleństwo 18 lutego 2006 roku.......Od maja zaczeliśmy starania. Niestety nie udaje się nam...... Nie wiem czemu. Być może mam jeszcze jakąś blokadę psychiczną albo poprostu musimy się kilka miesięcy poprostu postarać żeby zajść w ciąże. O tą poprzednią staraliśmy się 7 miesięcy..... Tiki-tak 🌼 kochana fajnie że stwotzyłaś ten topik. Myślę że razem damy sobie radę ze wszystkimi obawami bo przecież dobrze się rozumiemy ze względu na nasze przeżycia. Lidka 🌼 Widzisz jaki fajny pomysł miałaś? :) niusieniek ❤️ ma-lenka ❤️ Super że też się dołączyłaś :) 100krocia ❤️ Peppetti ❤️ Fajnie że jesteś z Nami :) Ma-lenka 🌼 Jeżeli chodzi o to coś co z Ciebie wyleciało to miałam podobnie. Byłam u lekarza i powiedział że mogły być to resztki śluzówki czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO..........@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik...........08.11.......7tc_06.09.....styczeń tiki-tak..........27...Wroc/Legn.........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn..............?............8 tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.10...13tc_20.10.....? Peppetti.....30....ok. Łodzi.........19 11..... 24tc_01.08.....luty OLI...........26.....ok Siedlec........12.11......9tc_22.02......starania rozpoczęte. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Nie wiedziłam co zrobić bo ja już zaczęłam starania i nie wiedziałam czy mam nową tabelkę robić czy wpisać się do tej pierwszej. Wpisałam się do tej pierwszej narazie. Chyba że utworzymy jeszcze jedną tabelkę dla tych kobietek które już mogą rozpocząć starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIatm Peppetti i Oli :) Myśle, ze nowa tabelka lepsza, wtedy jasno wiadomo komu kibicowac TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO..........@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik...........08.11.......7tc_06.09.....styczeń tiki-tak..........27...Wroc/Legn.........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn..............?............8 tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.10...13tc_20.10.....? Peppetti.....30....ok. Łodzi.........19 11..... 24tc_01.08.....luty --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........start OLI..............26......ok Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia 🌼 :) No tak rzeczywiście zdecydowanie lepiej wszystko widać :) Dzięki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę niewiadomo od kiedy :P TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO..........@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik...........08.11.......7tc_06.09.....styczeń tiki-tak..........27...Wroc/Legn.........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn..............?............8 tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.10......13tc_20.10.....? Peppetti........30....ok. Łodzi.........19 11..... 24tc_01.08.....luty --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........starania_od OLI..............26......ok.Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj\'06 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL jeszcze parę dni i będziemy mieć super tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie, jak nas dużo się zrobiło i momentalnie lepiej się czuję. Cieszę się,że wypalił jednak pomysł z nowym tematem!!! Czytałam poprzednie wpisy i jeden mnie zaintrygował...ja gdybym miała czekać na dziecko do momentu świetnej sytuacji finansowej to prędko na macieżyństwo bym się nie zdecydowała. Miałm dobrze płatną pracę (2-4tyś miesięcznie zależało od moich chęci) i niestety z powodu zajścia w ciążę dyrektor nie przedłużył mi umowy na czas nieokreślony. Powiedziałam koleżance w tajemnicy, a ona już wypaplała komu trzeba. Mniejsza z tym. Od 6 listopada będę bezrobotna...i planuję ciążę. Mąż w stosunku do mojego wynagrodzenia zarabia kiepsko, ale jeśli miałabym najpierw osiągnąć sukces zawodowy (co było dla mnie kiedyś ważne) to starania mogłabym zacząć po 40ce...a w życiu najwazniejsza jest rodzina! Bez pieniędze jest ciężko, ale z rodzina przepełnioną miłością można osiągnać wiele. Zmroziła mnie ta wypowiedź o materialnej stronie. Są ważne rzeczy i wazniejsze...najwidoczniej dla niektórych podstawą jest strona materialna, potem rodzina. U mnie jest odwrotnie (chociaż jeszcze jakiś czas temu uważałam że stabilizacja materialna to podstawa - do czasu zajścia w ciążę) No i czas abym i ja dopisała się do tabelek co uczynię poniżej. Jesli chodzi o weekend to ja będę zaglądać. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO..........@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik...........08.11.......7tc_06.09.....styczeń tiki-tak..........27...Wroc/Legn.........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn..............?............8 tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.10......13tc_20.10.....? Peppetti........30....ok. Łodzi.........19 11..... 24tc_01.08.....luty Lidka79........27....Białystok..........?.............11tc_02.10...styczeń --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........starania_od OLI..............26......ok.Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj\'06 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv Lidka79...........brak........bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza, tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiki
Swietny topik!!!!!🌻 Dziś nie bardzo mam czas,ale w poniedziałek napiszęr też o ....sobie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO..........@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik...........08.11.......7tc_06.09.....styczeń tiki-tak..........27...Wroc/Legn.........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn..............?............8 tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.11...13tc_20.10.....? Peppetti.....30....ok. Łodzi.........19 11..... 24tc_01.08.....luty --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL juz poprawiam w tabelce:-) cieszę, że nas sie tu tak dużo zrobiło:-) [serce ] do lekarza jeszcze się nie umówiłam, a w szpitalu byłam w górniczym w J-biu- nic mi nie powiedzieli na temat tego jak/na co mam uważać i jak teraz dbać o siebie:-( ani na temat ewntualnej kontroli u lekarza nie powiedzieli ani słowa!! dlatego tez jestem tu na forum:-) będę musiała z rana w poniedziałek zadzwonić do lekarza umówić się na wizytę i dowiedzieć się wszystkiego.. Witam dziewczyny :-) Pepptti i Oli 80:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI trzymam kciuki z całego serducha życzę Ci tego maleństwa:-) kuzynka tez poroniła.. w 4 miesiącu i zaraz po trzech miesiącach udało jej się zajść w ciążę:-) życzę Ci tego samego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja też tak mam jeśli chodzi o koleżanki w ciąży. Mojego brata ciotecznego dziewczyna jest w ciąży (w podobnym czasie zaszła jak ja, będzie rodzić-koniec kwietnia) i nie mam ochoty na wiadomości od nich. Koleżanka z pracy (już byłej) jest w 7 tygodniu i nie lubię słuchac o jej złym sampoczuciu. Inna zaraz rodzi i już jej jakoś nie lubię. Jest tylko jedna moja bardzo bliska koleżanka. Razem się starałyśmy. Ona rok temu we wrześniu miała zabieg (obumarcie płodu w 9 tc). I od maja gadałyśmy o ciązy. Razem w dwa małżeństwa pojechaliśmy na wakacje. My już tam na miejscu się staraliśmy (lipiec) a oni zaczęli dwa tygodnie później. Nam sie udało i im też. Ona straciła rok temu więc wiedziała jak ja się czuję. Teraz gdy ona była w 14 tygodniu i szła na USG ja strasznie się bałam. Przeżywałam bardziej niż ona. Naszczęście jest wszystko ok. Jednak ona się nie ekscytuje. Twierdzi, ze co ma być to będzie - chociaż bardzo chce tego dziecka. Od 6 tygodnia bierze luteinę dopochwowo. Twierdzi, ze pomaga jej to na głowę. Rozumiem. Pewnie ja też wolałabym się jakoś zabezpieczyć. Także ona jest jedyną osobą w ciąży z którą chcę się spotykać. Boję się, ze to może jakaś obsesja. I chyba na dziś już wystarczy. Rozgadałam się jak baba na jarmarku. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki!Super, że załozyłyscie ten topik! Ja juz jestem po pierwszych staraniach. &.11 mam mieć @. Zobaczymy czy przyjdzie czy jednak staranka sie powiodły :). Póki co wpisuję się do drugiej tabelki :) TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO..........@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik...........08.11.......7tc_06.09.....styczeń tiki-tak..........27...Wroc/Legn.........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn..............?............8 tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.10......13tc_20.10.....? Peppetti........30....ok. Łodzi.........19 11..... 24tc_01.08.....luty Lidka79........27....Białystok..........?.............11tc_02.10...styczeń --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........starania_od OLI..............26......ok.Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj\'06 gawit_27.......27....Luton......7.11...............6-7tc.10.03 ....październik --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv Lidka79...........brak........bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza, tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL O rany!Mam nadzieję, że w tablece nie namieszałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Dziś pierwszy raz od miesiąca wychodzę z domu nie do lekarza...Życzę Wam miłej soboty.Potem zajrzę. Jakoś tak te nasze wczorajsze rozmowy pozytywnie mnie nastawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×