Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

lola u - zaraz po zrobieniu testu ciazowego zaczelam plamic. Takie plamienie trwalo przez dwa tygodnie zmykam, bo kamil mnie wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka Betę najlepiej oznaczać w odstępie dwudniowym, tzn. oznaczenie, dzień przerwy, oznaczenie. W tym czasie jej stężenie powinno się zwiększyć dwukrotnie (gdzieś czytałam, że minimum o 2/3). Ale pewnie różnie to bywa w różnych ciążach. Lola W ciąży w terminie @ mogą się pojawić plamienia (w 4. i 8. tygodniu), ale pewnie nie zostaje Ci nic innego, niż czekać. Jak powiedział Ci lekarz, za wcześnie na potwierdzenie ewentualnej ciąży na podstawie badania ginekologicznego, na USG też nie będzie jeszcze nic widać. Skoro testy wyszły Ci ujemnie, to może po prostu @ Ci się opóźniła. W każdym razie trzymam kciuki, żeby Twoje marzenia się spełniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti i Dawna Justy ❤️ dziękuje !! Jak narazie plamienia ustąpiły i mam nadzieje że tak już zostanie ! Zjadłam i znowu cholernie mi nie dobrze ale jeśli to dzidzia daje znać że jednak jest to ciesze sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....pierwsze 14 dni, czyli od owulacji do terminu miesiączki to są objawy bardzo sugestywne najwcześniej pojawiają się 6 dni po owulacji - plamienie implantacyjne (około 7 dni po owulacji ale nie musi występować) to są objawy bardzo sugestywne najwcześniej pojawiają się 6 dni po owulacji - (około 7 dni po owulacji ale nie musi występować) UWAGA !!! kolor plamienia czerwony bądź jasnoróżowy, brązowy świadczy o braku progesteronu Jest to wynik zagnieżdżenia się zarodka w błonie śluzowej macicy. Nazywane jest ono plamieniem lub krwawieniem implantacyjnym, jednak należy zaznaczyć, iż nie u każdej kobiety ono występuje. Od tego momentu mogą pojawiać się delikatne pobolewania dołem brzucha przypominające te odczuwane tuż przed zbliżającą się miesiączką. Wiele kobiet odczuwa również wyraźne „kłucie” w okolicy jednego z jajników. Najprawdopodobniej jest to wynik nieznacznego powiększenia się w tym czasie ciałka żółtego, które nie zanika tak jak podczas cyklu, w którym do zapłodnienia nie doszło, lecz rozpoczyna intensywną produkcję hormonów (progesteronu i estrogenów) niezbędnych do utrzymania ciąży..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dlaczego Was tutaj dziś tak mało ???? nie wiem co się stało... mam strasznego doła..... cały czas płaczę, jest mi źle... jest mi smutno..... i jest mi bardzo przykro.... 1 lutego minęło pół roku od śmierci Łukasza.... a ja tego dnia nawet nie byłam na cmentarzu..... zapomniałam... później byłam kilka razy, ale to się nie liczy.. Zapomniałam o rocznicy..... boli mnie serducho. chciałam wyżalić się .... ale nie potrafię, nie umiem skupić myśli one kłębią się w głowie, szybko przychodzą i jeszcze szybciej uciekają... zanim zdążę je wyartykułować już ich nie ma .... tak bardzo się boję!! boję się o życie i zdrowie malutkiej fasolki boję się o pamięć Łukasza... boję się, że wszystkie wspomnienia są coraz słabsze, coraz bardziej ogólne.. nie chcę tak. Chce aby w został w mojej głowie taki jakbym widziała go wczoraj.... boję się o miłość do dzieciątka... boję się, że będę widziała w nim Łukasza, że będę Je kochać za Niego, boję się , że nie będę umiała Go kochać... przepraszam... wybaczcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti twoje odczucia są naturalne ale ja myśle że pokochasz to dzieciątko- zresztą napewno je pokochasz a o Łukaszku nie zapomnisz nigdy Ale prosze Cie - nie smuć sie bo niechcący zaszkodzisz fasolce PROSZE A prawo wyżalić sie masz zawsze bo po to tu jesteśmy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
peppetti twoj lek jest zrozumialy, ale nie musisz sie martwic ze nie bedziesz mogla pokochac swojej kruszynki bo tak nie bedzie bedziesz ja kochac ze wszystkich sil, a czy to byloby zle gdybys kochala ja podwojnie wcale nie. Nie martw sie o nic, musisz teraz byc naprawde spokojna i starac sie walczyc ze soba ze swoim lekiem. Twoja dzidzia jest teraz najwazniejsza. A jesli chodzi o rocznice o to ze nie poszlas na grobek nie oznacze ze o nim zapomnialas nigdy nie zapomnisz kochaszgo i bedziesz kochac on jest w twoim sercu a tam nasisz go codziennie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zaczął sie \"upragniony\" okres :-( Ja już nie mam chcęi żyć !!! Nie zdziwcie sie jak już tu wiecej nie zaglądne bo nie mam na to ochoty- miało sie udać a sie nie udało Strasznie mi cięzko i nie będe się już raczej więcej starać bo to nie ma sensu- ja sie tylko męcze i dobijam psychicznie tą bezowocną nadzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyslam się co czujesz, ale chyba nie potrafię pomóc. Te mysli, które są związane z pamięcią o Łukaszku są bardzo trudne. Ale przecież Ty nigdy o Nim nie zapomnisz. Nie możesz sie zadręczać, że akurat tego dnia zapomniałaś, to jest zwykły dzień taki jak inne, kalendarz ustalono przecież umownie. Ty mozesz przeciez równie silnie wspominac Go innego dnia, kiedy akurat przyjdzie w myślach do ciebie. Ach tyle bym chciała Ci napisać żeby uspokoić twoje myśli, ale trudno to wszystko ująć w słowa. Twoje obawy w związku z Fasolką są przecież jak najbardziej naturalne. Boisz sie że zapomnisz, że ciąża przeslania Ci pamięć o Łukaszku. Może w tej chwili tak, ale nawet jakbys chciała to nie zapomnisz, do końca życia bedziesz pamietac że On był, kopał w brzuszku i był slicznym i silnym chlopcem. Bedziesz myslała ile by miał lat, czy miałby dziewczynę, żone, dzieci. Od tego sie nie da uciec. Nie zapomnisz, a codziennie nie musisz przecież wspominać. To nie oznacza że słabiej Go kochasz. Tak po prostu działa nasza pamięć. Na szczęście, gdyz w przeciwnym razie byśmy zwariowali. Tez się obawiam, że kolejne dzieci (ktore mam nadzieję się pojawia) będą jakby w zastępstwie za Matysię, ale to nieprawda. Myślę, że pokochasz małego Groszka z taka siłą, że sama się zdziwisz, że miłość może sprawiac tyle bólu, ale jakże pięknego bólu. Ja nie mam jeszcze dzieci, więc trudno mi sie wypowiadać. Mysle, że bede nadopiekuńcza, przewrazliwiona no okropna matka po prostu. Ale co tam, mam nadzieję ze ze mna wytrzymają. Nie martw sie na zapas, ja wierzę, że wszystko sie ułoży, a takie dni jak ten pewnie jeszcze nie raz wrócą, ale po nich przyjda lepsze, weselsze, pelne nadziei i wiary. Trzymaj za bosą stópkę, on nie pozwoli Ci sie smucić Ja nie jestem osobka silnie wierzącą, ale w moje Aniołki wierzę. No nie wiem, czy cos pomoglam, ale staralam sie co sił w palcach. Przepraszam za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w ogole taki debilny dzień jest, wszyscy zaspani chodzą, poddenerwowani, zmęczeni, może trzeba to przespac po prostu, a jutro zaświeci w naszych seruszkach sloneczko a z nim nowa nadzieja. Lola - jeszcze bedzie pięknie... jeszcze bedzie normalnie. Na pewno nie w tej chwili, kiedy ta wredna @ przyszła, ale bedzie, życie jest takie dłuuuuugie. Ale nie poddawaj sie na długo, zrób sobie urlopik od staranek i myslenia o Dzidziusiu, a wszystko sie na pewno ułoży. Niedługo Twoim głównym zmartwieniam będą kupki i odparzenia. Tylko musi starczyć Ci cierpliwości i wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Peppetti,kochana,wiem co to znaczy dół...bo czesto mnie dopada...dlatego nie bede próbowac mowic do ciebie zebys sie uspokoiła itp...Przejdzie samo az wypłaczesz sie,az sama nie zrozumiesz,ze moze to,ze zapomniałas o rocznicy smierci syneczka było własnie jakims znakiem....????Ty o nim nigdy nie zapomnisz,ale nadszedł czas,aby zaczac myslec o ,,niuni,, :) ON był i odzsedł razem z innymi ANIOŁKAMI,tak jak moj,jak dzidzius EvyWer,ma-lenkij,Celavie,Lidki....itd.Ale jest juz nowe zycie,które własnie rosnie i potrzebuje ciebie silnej i pełnej radosci :) Dzidzia,którą masz - JEST!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
A tak wogóle co słychac u ma-lenkiej?????? Celavie???Jestes???? Ja w czwartek ide do gina na ogladanie moich jajników.... Moj M miał jechac na badanie plemnikow,ale niestety jest tak chory,ze pewnie nie pojedzie...,ma goraczke i bierze leki...troche sie podłamał bo juz sie nastawił,ze chce to zrobic...:) trudno,odłozymy jego badania do nastepnego tygodnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny 3 godziny temu dowiedziałam się że u mojej kruszynki nie bije serduszko jestem sory byłam w 11 tygodniu. pojutrze zabieg. Moje maleństwo zabił straszny wirus który mnie dopadł w zeszłym tygodniu. Miałam straszną gorączkę i wogóle typowa silna grypa. Niestety dziecko tego nie przeżyło. Dziewczyny jak długo po zabiegu dochodzi sie do pełni sił tak żeby można było znowu sie starać o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Czesc dziewczynki nie pisalam kika dni bo net i komp sie zbuntowaly wczoraj kumpel naprawial przy okazji sledzik u nas w domu byl swietnie sie bawilismy.Stesknilam sie za Wami sporo zaleglosci mialam ale nadrobilam>Milego dnia zycze buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka Wystarczy zrobić dwa oznaczenia. Nie trzeba robić regularnie co dwa dni. Chodzi tylko o to, żeby ten wzrost był jakiś miarodajny - dlatego ten jeden dzień przerwy. Poza tym beta rośnie tylko mniej więcej do 11. tygodnia ciąży, potem spada. Oznacza się ją w początkowych tygodniach, żeby stwierdzić, czy ciąża się rozwija i czy nie ma tam czegoś niedobrego (np. w zaśniadzie groniastym beta rośnie w szalonym tempie). Potem robi się już USG. Lola Przykro mi, że i tym razem nie wyszło, ale tak jak Ci pisałam - czasami im bardziej się chce, tym mniej z tego chcenia wychodzi. Ja wiem, że nie jest łatwo dać na luz, ale najlepiej zdać się na naturę. Jesteś młodziutka, lekarz nie widzi nic, co by Ci nie pozwoliło w ciążę zajść, a stres i nerwy nie sprzyjają \"zaciążeniu\", bo rozregulowuje cykle. Poza tym - o czym już kiedyś pisałam - lepiej nie nakręcać się ewentualną ciążą jeszcze przed terminem @, bo potem większe rozczarowanie. Może część z Was pomyśli, że łatwo mi się tak wymądrzać, bo jestem w 20. tygodniu i nie muszę sobie zadawać co miesiąc pytania, czy @ przyjdzie, czy nie. To prawda - nie muszę. Ale wiem też, że jeśli tym razem się z jakiegoś powodu nie uda (a lęki dopadają mnie codziennie), to nie bardzo już mam czas na kolejne próby. Kiedy się na 22 lata, sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Lolu - jeśli w pierwszą ciążę zaszłaś bez problemu (a chyba tak było), w kolejną również uda Ci się zajść. Jeśli nie w następnym cyklu, to w kolejnym. Ale niech ten Twój biedny organizm nie ma poczucia, że musi nieustannie pracować na najwyższych obrotach, bo w końcu zastrajkuje. Tak jak Ci pisałam: owulacja to dopiero połowa sukcesu, druga połowa to przygotowanie fasolce \"mieszkanka\". Stres praktycznie to uniemożliwia. Tak więc główka do góry, relaks i seks nie tylko w celach prokreacyjnych :) Ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki:) U mnie nudy:) i boje sie że dopada mnie jakieś przeziebienie - boli mnie głowa i cały czas mi zimno - ręce mam lodowate - a może to wina niskiego cisnienie :P W ten weekend znowu na narty - więc muszę sie podkurować - poza tym to podobno ostatni weekend ze sniegiem w tym sezonie:) Ściskam zaciązone i czekajace na fasolkę:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Ja wpuściłam się wir pracy, przyszła 5@, a po@ ide do gina, po wyniki i zapytac sie kiedy mogę się starać. Wiecie co?? Ddochodzę do wniosku, ze potrzebowałam tych 5 miesięcy aby popatrzeć na wszystko z dystansem, aby zmniejszył się strach przed kolejna stratą, ogólnie aby dojść do siebie. Teraz spoworotem chce zacząć normalnie cieszyć sie życiem pracować i oddalić moje mysli od straty i o kolejnych staraniach. Chce sie mochać z moim M dla przyjemności i nie płakac przy każdej @. Myśle, ze nadchodząca wiosna i madmiar pracy pomoże mi w tym wszytskim. Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam za Was kciuki:) Jesteście kochane i bardzo fajnie było dzielić się z Wami smutkami, radościami i różnymi obawami. Będe tutaj w dalszym ciągu zaglądać ale trochę rzadziej. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
A ja tym dziewczyna co sie staraja i nic cos napisze na pocieszenie.Obecna zona mojego bylego meza ze soim 1 mezem 7 lat sie starala o dziecko i nic od ponad roku mieszkaja z Leszkiem w grudniu sie pobrali starali sie ponad rok o dzidzi i wlasnie wczoraj sie dowiedzialam ze jest w 4 miesiacu wiec warto czekac i sie nie zniechecac.Ciesze sie ze w koncu im sie udalo i zycze im wszystkiego naj ale ze4by nie bylo ze jestem taka super dobra szlak mnie trafia ze ona bedzie miala 1 dzidze no jakies rysy na chcraktrku trzeba miec hihihi.Wzielam sie za sprzatanie mieszkania po wczorajszej imprezie bo przyjacilka na ploty idzie caluje Was goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE CIĄŻĘ W PRZYSZŁOŚCI NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń 07 niusieniek.....26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut 07 Mania78.......28......Lublin.........20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty07 EvaWer........34.....Częstochowa....15.02....7tc_26.10 ........? Celica..........36......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Agapa........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006....? Alekto........27......Galway........................31 tc_05.03.06......? -Marta77....30.......Lublin........03.02.......9t c22.09...maj-czer 07 rudi26......26....Częstochowa....17.02.07......11tc_27.11.0 6...kwi 07 betty82....24.. Radlin(ok.Rybnika)........11tc_19.11.06...luty/mar 07 monikapie...28....Skierniewice.............16tc_31.10.06 .. .sty/luty07 alekto.......27......Galway..................31tc..05.03 . 06.......kwi07 Lidka79.....27.....Białystok.......25.02.....13tc_02.10. 06...marzec07 Caroline_23..23.....ok.Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06. .....kwie07 Nicolla...... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 .... maj07 niuuusia.....21.....Częstochowa...24.02......9tc_12.08.. ........ ??? asiab........26.....Doncaster......??.........21tc 10.02.07..maj/czer07 aga75.......32.....Wrocław........???....12tc.12.02 .07 ......czer07 Daga_p_11..30...Częstochowa...???....7tydz..17.12.06.... .17 mar 07 -------------------------------------------------------- ------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..04.02..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3......32.....Świnoujście....08.01...19tc..20.06 .06.....luty lola u..........22.....Rzeszów........21.01...12tc...18.04.06...w rzesień -marta77...30....Lublin............03.02.....9tc..22.09 ...maj-czerwiec Madzia79......28......Kraków.......02.03.....10tc_23.10. ...stycz joka...........30.......Ełk..........05.03......5 tc_13.09.2006.....luty07 -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, p/ciała p/plemnikowe, spermiogram niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Daga_p_11...NWC Lola u........cysta.......NWC -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 gawit_27.........27......Luton(Łódź)....4.01.2007......1 1.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane:) Pamietacie mnie jeszcze??:) Nie pisałam do Was dawno i mam nadzieje ze mnie rozumiecie ze tak nagle odeszłam i zarazem przepraszam.Miałam duuuuuuuzo problemów w pracy i w domu.Teraz jestem na urlopie wiec odpoczywam sobie ile się da a w domku zeby nie zapeszać tez jest ok.Uaktualniłam swoja tabelke bo konczy mi się 3 @ i jak się skonczy to ide do ginka.Od stycznia biore folik i feminatal wiec mam nadzieje ze lekarz juz pozwoli :):):) Nie myślcie sobie ze jak do Was nie pisałam to nic nie wiem ,ja na bieżąco wszystko czytałam i nie mam zadnych zaległosci ;) Witam nowe dziewczyny i następna częstochowianke:) Pozdrawiam wszystkie brzuchatki i starajace sie:) Co się dzieje u cieżarówek ktore sie nie odzywja i dlaczego nie dopisujecie sie do ostatniej tabelki?? Ciesze sie ze do Was wróciłam,jesteście moimi przyjacółkami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia79 Twoje zdjęcia są piękne.Te widoki az dech w piersiach zapiera:) A jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje samopoczucie - ok.Dzieki że pytasz. Cały czas satramy sie o dzidzię. Za pierwszym podejściem się nie udało ale nie jest to powód do załamki:) Chociaż oczywiście było mi trochę smutno jak się pojawiła@. Teraz czekamy co się będzie działo w tym cyklu - staram sie nie nastawiać - ale wiesz jak to jest - bardzo byśmy z mężulkiem juiż chcieli:P Poza tym żyję chwilą - jeżdżę co weekend na narty i wypoczywam ile się da a najchetniej to jeszcze bym odpoczęła od pracy i siedzenia 8 godz dziennie przed kompyterem... Ale ogólnie jest ok Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć kochane To ja, nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętacie. DAwno się nie odzywałam, nie pisałam, bo mam takiego doła, .że nic mi się nie chce, poza tym nie mam o czym pisać:(:(:( Ale czytam was regularnie. Dbajcie o siebie najmocniej, jak potraficie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ostatnio stwierdziłam, że mam dość wyczekiwania, planowania, zamartwiania się. Co ma być to będzie. Jest mi cholernie ciężko, ale MUSZĘ, PO PROSTU MUSZĘ przestawić się na inny tok myślenia. Takie myślenie zjada mnie po kawałeczku, już nie mam siły 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
TABELA I - PLANUJĄCE CIĄŻĘ W PRZYSZŁOŚCI NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń 07 niusieniek.....26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut 07 Mania78.......28......Lublin.........20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty07 EvaWer........34.....Częstochowa....15.02....7tc_26.10 ........? Celica..........36......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Agapa........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006....? Alekto........27......Galway........................31 tc_05.03.06......? -Marta77....30.......Lublin........03.02.......9t c22.09...maj-czer 07 rudi26......26....Częstochowa....17.02.07......11tc_27.1 1.0 6...kwi 07 betty82....24.. Radlin(ok.Rybnika)........11tc_19.11.06...luty/mar 07 monikapie...28....Skierniewice.............16tc_31.10.06 .. .sty/luty07 alekto.......27......Galway..................31tc..05.03 . 06.......kwi07 Lidka79.....27.....Białystok.......25.02.....13tc_02.10. 06...marzec07 Caroline_23..23.....ok.Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06. .....kwie07 Nicolla...... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 .... maj07 niuuusia.....21.....Częstochowa...24.02......9tc_12.08.. ........ ??? asiab........26.....Doncaster......??.........21tc 10.02.07..maj/czer07 aga75.......32.....Wrocław........???....12tc.12.02 .07 ......czer07 Daga_p_11..30...Częstochowa...???....7tydz..17.12.06.... .17 mar 07 -------------------------------------------------------- ------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj'06 Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..04.02..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3....32.....Świnoujście....13.02...20tc..20.06 .06.....marzec lola u..........22.....Rzeszów........21.01...12tc...18.04.06...w rzesień -marta77...30....Lublin............03.02.....9tc..22.09 ...maj-czerwiec Madzia79......28......Kraków.......02.03.....10tc_23.10. ...stycz joka...........30.......Ełk..........05.03......5 tc_13.09.2006.....luty07 -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, p/ciała p/plemnikowe, spermiogram niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Daga_p_11...NWC Lola u........cysta.......NWC -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 gawit_27.........27......Luton(Łódź)....4.01.2007......1 1.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
TABELA I - PLANUJĄCE CIĄŻĘ W PRZYSZŁOŚCI NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń 07 niusieniek.....26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut 07 Mania78.......28......Lublin.........20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty07 EvaWer........34.....Częstochowa....15.02....7tc_26.10 ........? Celica..........36......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Agapa........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006....? Alekto........27......Galway........................31 tc_05.03.06......? -Marta77....30.......Lublin........03.02.......9t c22.09...maj-czer 07 rudi26......26....Częstochowa....17.02.07......11tc_27.1 1.0 6...kwi 07 betty82....24.. Radlin(ok.Rybnika)........11tc_19.11.06...luty/mar 07 monikapie...28....Skierniewice.............16tc_31.10.06 .. .sty/luty07 alekto.......27......Galway..................31tc..05.03 . 06.......kwi07 Lidka79.....27.....Białystok.......25.02.....13tc_02.10. 06...marzec07 Caroline_23..23.....ok.Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06. .....kwie07 Nicolla...... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 .... maj07 niuuusia.....21.....Częstochowa...24.02......9tc_12.08.. ........ ??? asiab........26.....Doncaster......??.........21tc 10.02.07..maj/czer07 aga75.......32.....Wrocław........???....12tc.12.02 .07 ......czer07 Daga_p_11..30...Częstochowa...???....7tydz..17.12.06.... .17 mar 07 -------------------------------------------------------- ------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj'06 Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..04.02..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3...32.....Świnoujście....13.02...20tc..26.06 .06.....marzec lola u..........22.....Rzeszów........21.01...12tc...18.04.06...w rzesień -marta77...30....Lublin............03.02.....9tc..22.09 ...maj-czerwiec Madzia79......28......Kraków.......02.03.....10tc_23.10. ...stycz joka...........30.......Ełk..........05.03......5 tc_13.09.2006.....luty07 -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, p/ciała p/plemnikowe, spermiogram niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Daga_p_11...NWC Lola u........cysta.......NWC -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 gawit_27.........27......Luton(Łódź)....4.01.2007......1 1.10.2007 poprawilam bo zla date straty podalam i to byl juz 20tc a nie 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza iza
Cześć dziewczyny.Pare dni mnie nie było i już nazierało sie tyle postów,oczka już bola reszte zostawie na pozniej. Staram sie czytac wasze wypowiedzi bardzo uwaznie,przyznam że czasem zrobiło mi sie przykro:( ale nie bede rozwijała tego tematu ktory mam nadzieje że jest skończony,dodam tylko tyle że pewnie i są osoby którym jestem potrzebna tak jak Wy mi.Potrzebuje wsparcia,chyba jeszcze bardziej niż przed ciążą,tyle wemnie lęku i strachu a wiem że żadne wrześniówki z innego topiku mnie nie zrozumieja tak jak Wy,dlatego dziękuje Wam za Waszą wyrozumiałość i troskę. Jutro czeka mnie wizyta,boje sie tak bardzo,czuje jak łzy napływaja mi do oczu.Nie potrafie się wpełni cieszyć, za rogiem ciągle czai się ...kończe bo zaczynam sie rozklejać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ja mam doła- cały czas płacze !! Kiedy ja juz sobie odpusciłam ciąze i dzicko to @ sie spóżnił 4 dni i kiedy ja juz w pełni szcześcia poszłam do ginka powiedział że to chyba ciąża i żeby przyjsc na usg za tydzien to @ przyszła ! Dziś miałam tempke (a z tego co wiem to powinna spaść w czasie przyjścia @ i wzrosnąć po owulacji) a @ mam słabszą niż zawsze ! Miałam dzidzie i ona umarła teraz nie potrafie zajść w ciąże a to oznacza tylko jedno ...........ja nie nadaje sie do bycia matką i nie bede miała dzieci ! Ranie swojego M, robie jemu i sobie nadzieje.....i po co to wszystko ?? Ja przestałam sie nakrecać i przestałam czekać Jak bede czekała na dzidzie to @ przyjdzie regularnie a jak przestane czekać na dziecko to @ sie spóżni by zronbić mi nadzieje ! Nie chce żyć ....nie chce jeść ...nie chce o tym myśleć ........nie potrafie przestać o tym myśleć ...........zresztą po co mam o tym przestać myśleć ?????? żeby za miesiąc przeżyć to samo ??? nie chce !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×