Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość CELICA
rudi26,kochana ja założyłam bloga i w ten sposób wysłałam,ale tak naprawde to nie wiem doładnie jak bo to moj maz założył a ja tyko zdjecia powlepiałam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi Musisz je wyeksportować na jakiś serwer, inaczej nikt się do nich nie dostanie (z tego linku wynika, że masz je u siebie na dysku C). Chyba byś nie chciała, żeby każda z nas mogła się włamać do Twojego kompa, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawna Justy mam cykle 24 dniowe. Takie miałam przed zabiegiem i teraz od dwóch @ takie były wiec mysle ze tak zostanie. Fakt ze krótkie ale za to moge szybciej działac, hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec zdjeć nie bedzie jak Krzysiu wroci to zrobi i beda jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi Możesz skorzystać z programu picasa - podaję adres: www.picasaweb.google.pl Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
DawnaJusty,dzieki!!Ale co to znaczy matka-babka????? Jesli chciałas powiedziec,ze nie czujesz sie młodo to powiem ci pewien sekret...Ciąża odmładza.Moja Małgosia miała koleżanke w szkole ,która pochodziła z wielodzietnej rodziny(8 rodzeństwa),heh chciałabym wygladac tak jak mama tych dzieci!!!Laska a miała juz po 40tce.Jej najstarsza corka wygladała powazniej od niej.A tak serio to jest to dowiedzione naukowo,bo hormony tak działaja odmładzajaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer Wakacje to dobry termin na zaciążenie, bo po pierwsze relaks i luzik, a po drugie szczyt lustrzycy przypada na miesiące zimowe :D Może trzeba wtedy zakładać na siebie dużo grubych ciuchów, ale za to upał nie doskwiera :D Poza tym baran to fajny znak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica Ostatnio sobie wyliczyłam, że jak nasze dziecko będzie miało tyle, co moja najstarsza chrześniaczka (16 lat), to ja będę miała 54 lata. Moja mama była już w tym wieku babcią od 6 lat i druga wnuczka była w drodze :) Nieskromnie powiem, że nie wyglądam na swój wiek (i absolutnie się staro nie czuję), więc się bardzo nie przejmuję :) Poza tym młody mąż odmładza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
A ja bym wolała na wiosne...bo w lecie zaciazyłam i sie nie udało:(Małgosie zmajstrowałam w marcu,a Magde w listopadzie:)Alw w sumie kiedy bedzie to bedzie,aby tylko sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica Ja zaciążyłam w listopadzie i w maju. I się nie udało. Liczę na to, że październikowa ciąża wreszcie dobrze się skończy :) Mój mąż się śmieje, że to taki prezencik na jego 30. urodziny był (aktualna ciąża datuje się właśnie od jego urodziny). Ten prezent to co prawda nieco spóźniony, ale niech mu będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
o kurcze -20 w Suwałkach w nocy!!! Dawna Justy,ja z kolei tak sobie mysle,ze moge byc babką wczesniej niz znowu mamą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja raz zaciazyłam w maju i urodziłam w styczniu - pod koniec. Takie zimowe dzieciatko spod wodnika. A drugi raz zaciązyłam w sierpniu i byłby dzidzius majowy - co na wakacje jest fajna sprawa bo mozna wychodzic na spacerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica Miałam w szkole podstawowej koleżankę, która wyszła za mąż rok po maturze. Mniej więcej w tym samym czasie rodziła ona, jej młodsza siostra i ich mama :) Odstęp był niespełna miesięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie naprzeciwko mieszka sasiadka która urodziła syna , a pół roku pózniej wydawała 21 letnia córę za mąż bo córa w ciązy była. I teraz ta dziewczyna ma brata w wieku mojego syna i córe półtoraroku młodsza od jej brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! eh tyle sie napisalam i wszystko mi wcielo :( Kurde pisalam o tym, ze chcialabym zagladac do Was w ciagu dnia, ale praca mi na to nie pozwala :( Fajnie jest tu z Wami :) Przykro mi, ze lola u tak postapila!Myslalm, ze sie opamieta, no, ale jej sprawa! Ja tam nie zamierzam Was opuszczac!Nigdzie sie nie wybieram i napewno mnie stad nie wygonicie :) Wiecie, ze ja poki co nie zagladam na topik pazdziernikowy?(wtedy mam termin)!Boje sie!W tamtej ciazy odrazu po pozytywnym tescie pisalam na forum wrzesniowek jaka to jestem szczesliwa, a teraz sie boje :( Mam jakis lek!Chyba poki nie bede po pierwszym usg to nie odwaze sie tam wejsc! Glupolek ze mnie :P wiem, wiem, no, ale coz taka jestem :) A co do znakow zodiaku to ja jestem baran :P, ale chyba nie taki typowy :PNie jestem uparta,nie musi zawsze moje byc na wierzchu :)lubie dyskutowac i jezeli ktos ma racje to potrafie ustapic :) lubie tez kompromisy :) Dobrej nocki kobitki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej, hej:):) dziś jestem w takim melancholijnym nastroju. Przypominaja mi się czasy stanu błogosławionego.... tak jak wcześniej pisałam, muszę przestać zadręczać się.... gawit - ja też jestem baranem:D:D (26 marca) aaa, no i słucham ennio... http://www.wrzuta.pl/audio/ckO2LMbzN0/track_04_-_ennio_morricone_-_chi_mai pozdrawiam i życzę cudownych i kolorowych snów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dlaczego ja nie mogę noralnie żyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DLACZEGO????? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mija trzy miesiące od śmierci naszej Matysi, a ja mam nastrój wręcz wspaniały. Człowiek jest nieodgadniony. Caroline_23 bedzie lepiej, może już jutro. A to pytanie bardzo trudne jest, też je sobie zadaję, ale odpowiedzi brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to dlatego, że staranka w toku i stąd ten dobry humor. Ach jakie to wszystko przykre jest. Sama nie wiem, co o sobie mysleć. Najlepiej iść spać. Papa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej Wiecie co?? Ja też dochodze do wniosku, ze ten topic, to nie to samo co niedługi okres temu. Kiedyś to az przyjemnie się czytało, uwielbiałam po całym dniu czytać Wasze wpisy, a teraz?? jakieś kłótnie, obrażanie się itd. Trzymajcie się dziewczynki, głowa do góry dla starających, zaciażonych. Moim zdaniem należy pamiętac aby sie wyluzowac w tym wszystkim, po co te negatywne emocje i stersy?? Kochajcie sie dla przyjemności @ traktujcie jako @, a nie koniec świata, a jakoś to wszytsko się ułoży. Dlaczego łatwiej jest zajść w ciąże jak sie jej nie planuje?? pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastablasta
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joaska pelaska - odezwij sie do mne bo wiem dosyc duzo na temat tocznia... jesli oczywiscie masz ochote... ;) pozdrawiam! moj numer gg: 6319780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, Padam z przemęczenia. Boję się. Nie wyrabiam na ilość pracy, na wiele rzeczy, które się w niej dzieje, nie mogę znieść fałszu i niesprawiedzliwości. Boję się, że coś zawalę, że źle zrobię, że nie podołam, chce mi się ciągle płakać - taki mam obecnie nastrój, więc nie chcę nim \"zarażać\". Poza tym nie śpię, ale wtedy mogę przynajmniej nadrabiać braki i czytać co się dzieje u Was - jedyny pożytek z braku snu, no i te czytane przez długie, nocne godziny książki. Ale nie o tym... Chciałam Wam tylko powiedzieć, że to forum powstało, gdy ja przeżywałam świeżo swoją tragedię, cierpienie, ból, rozpacz, bezsilność we mnie pulsowały, fizycznie bolały, więc nie mogłam pisać, ale od początku byłam z Wami, zwłaszcza że wiele umknęło tutaj (ze zrozumiałych powodów) z forum o ciąży obumarłej. Przez to co piszę chcę Wam tylko powiedzieć, że jesteście mi bardzo bliskie! Nie poradziłabym sobie z tym co się stało gdyby nie Wy! Taka jest prawda. Dałyście mi wsparcie, jakiego nie dał mi nikt inny. Dziękuję Wam za to! I tyle. Coś się dzieje z netem, więc zmykam. Do jutra. Dobrej Nocki! Ściskam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze dodam dalsze moje rozmyślania: dobrze, że się różnimy, dobrze, że mamy odmienne zdania na różne tematy... gdybyśmy były takie same, to byłby koszmar :) to jak rozmowa z lustrem... dobrze, że sobie mówimy z czym się zgadzamy, z czym nie... trzeba rozmawiać, wyjaśniać, tłumaczeć niedopowiedzenia, złe rozumienie... to właśnie dzięki temu się docieramy i pogłębia się nasza przyjaźć...trzeba szanować różnice... czasem to boli, czasem zapiera dech, czasem wcale nie musimy się zgadzać z drugą stroną dialogu, ale nie obrażajmy się, nie przestajmy jej szanować... nie zgadzasz się, trwaj przy swoim zdaniu... a jeśli ktoś Cię przekona do swoich racji, może zmieni perspektywę, wyrwie ze stereotypu, stałego schematu działania, kręcącego się koła, to tylko same plusy... wiem jak czasem to złości, ile rodzi buntu, że ktoś śmie powiedzieć, że jest inaczej, ale wiem też że czasami dopiero z perspektywy czasu można docenić wartość tego... A my tu sobie udowodniłyśmy, że w najtrudniejszych chwilach, gdy świat się wali, gdy zanika sens życia, możemy na siebie liczyć, dajemy sobie wsparcie... I to jest najważniejsze, najcenniejsze, wspaniałe... I te drobne różnice nie mogą nas podzielić, bo łączy nas o wiele więcej... DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać Śpiochy :D szkoda dnia! Odespałam wczorajszy maraton! Wróciłam na chwilę, żeby coś dopracować, ale marny ze mnie twórca projektów:( Czytając wczorajsze wieczorne wpisy doszłam do wniosków: 1. Skoro dni płodne- po pracy rozpoczynam staranko- mochanko. 2. Skoro ciąża odmładza- to będę starac się podwójnie, 3. Skoro seks odchudza - to będę starać się potrójnie, 4. Skoro chcę mieć też 55 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak Celica- Celinka- to powyższe razy cztery!!!! 5. A ponieważ do tego potrzebna niezła forma i tlen to wychodzę zaraz do pracy z pewnym- celowym :) opóźnieniem i na przystanek pobieeeegnę ! 6. A ponieważ ja się martwię, że latka biegną ,,pędzą!!!\" to od dziś poraz kolejny wracam do walki ze stresem tu się przyda wiele przysłów---------- ale postaram się cieszyć każdą chwilą i powtarzać mantry będzie dobrze, itp. Miłego dnia!!!!!!!!!!!!! Pędzę na spotkanie z zimą !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie w końcu jesteś:-D mm..Celica jakbym była facetem poleciałabym na Ciebie:-D-to oczywiście komplement:-P widziałam moją kruszynkę:-Dma 12 mm..piekna jest:-D..tyko kurcze nie możemy się z mężem mochać do 12 tyg:-(a ja go ostatnio i tak dość wypościłam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Celica Twoja córkę Magdę jakbym znała:-P te jej oczka i usmiech..nie wystepowała kiedys może w tv:-P?albo jest do kogoś bardzo podobna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE CIĄŻĘ W PRZYSZŁOŚCI NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń 07 niusieniek.....26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut 07 Mania78.......28......Lublin.........20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty07 EvaWer........34.....Częstochowa....15.02....7tc_26.10 ........? Celica..........36......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Agapa........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006....? Alekto........27......Galway........................31 tc_05.03.06......? -Marta77....30.......Lublin........03.02.......9t c22.09...maj-czer 07 rudi26......26....Częstochowa....17.02.07......11tc_27.1 1.0 6...kwi 07 betty82....24.. Radlin(ok.Rybnika)........11tc_19.11.06...luty/mar 07 monikapie...28....Skierniewice.............16tc_31.10.06 .. .sty/luty07 alekto.......27......Galway..................31tc..05.03 . 06.......kwi07 Lidka79.....27.....Białystok.......25.02.....13tc_02.10. 06...marzec07 Caroline_23..23.....ok.Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06. .....kwie07 Nicolla...... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 .... maj07 niuuusia.....21.....Częstochowa...24.02......9tc_12.08.. ........ ??? asiab........26.....Doncaster......??.........21tc 10.02.07..maj/czer07 aga75.......32.....Wrocław........???....12tc.12.02 .07 ......czer07 Daga_p_11..30...Częstochowa...???....7tydz..17.12.06.... .17 mar 07 -------------------------------------------------------- ------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3...32.....Świnoujście....13.02...20tc..26.06 .06.....marzec lola u..........22.....Rzeszów........21.01...12tc...18.04.06...w rzesień -marta77...30....Lublin............03.02.....9tc..22.09 ...maj-czerwiec Madzia79......28......Kraków.......02.03.....10tc_23.10. ...stycz joka...........30.......Ełk..........05.03......5 tc_13.09.2006.....luty07 -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, p/ciała p/plemnikowe, spermiogram niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Daga_p_11...NWC Lola u........cysta.......NWC -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 gawit_27.........27......Luton(Łódź)....4.01.2007......1 1.10.2007 ma-lenka20....21......ok Jastrzębia...3.01.2007....10.10.2007r. dopisuję się z nadzieją, że na dłużej tym razem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×