Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość CELICA
joka,ja tez postanowiłam,ze nikomu nie powiem jak bede w ciazy.Bo ja tez miałam podobna sytuacje...Jak moj maz powiedział tesciowej i narzeczona brata mojego meza sie dowiedziała tez i zaraz jakies głupie gratulacje mojemu mezowi zaczeła wysyłac na skype...A ja za kilka dni dowiedziałam sie,ze ciaza obumarła.A miałam ochote powiedziec im wszystkim dopiero po tej własnie nieszczesnej wizycie u gina.Gdybym powstrzymała mojego meza to nic by nie wiedzieli.Głupia ta narzeczona co wypisywała gratulacje,a potem morda w kubeł i juz nic nie wydusiła z siebie,ze jej przykro...bo jej nie było przykro!A tesciowa nawet mi zyczen na swieta nie złozyła.Tyle lat ja składam zyczenia bo to normalne,jestem mlodsza,ale w tej sytuacji korona z głowy by jej nie spadła jakby to ona pierwsza do mnie wystartowała .Dlatego nic nie powiem.!!!! A do tabelki starajace nie umiem sie wpisac...:( Peppetti jak mozesz to mnie tam wmaluj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
tiki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak ja ci zazdroszcze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CELICA - tak to już jest z ludźmi. Niektórzy nie umieją się odnaleźć w sytuacji, nie umiejązachować, a niektózy po prostu taki mają dziwny charakter. Pewnie, że korona by jej z głowy nie spadła. Ja cieszę się, że nikomu nie pozwoliłam przyjechać do szpitala, tylko mężuś był ze mną, bo po późniejszych reakcjach różnych też było mi tylko bardziej przykro! Ściskam Cię kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, no, prosze jak pięknie się dziś dzień zaczął na naszym forum! Tiki, moje najszczersze gratulacje!!!! 🌻 Celica, czyli niewiele zostalo do otwarcia szkoły, bo najważniejsze już masz. Żeby zalozyć taką szkołę trzeba mieć jakieś specjalne pozwolenie (w sensie papiery na instruktora prawa jazdy), przejść jakieś kursy? Bardzo lubię samochody i lubię jeździć, chcialam nawet swego czasu uczestniczyć w rajdach (takich amatorskich). Mój teść jest sędzią rajdowym i mnie wyśmiał, bo na rajdach: \"żadna baba nie jeździ\", nawet mi nie podpowiedział co powinnam zrobić, żeby chociaż spróbować. Ale moim marzeniem są właśnie rajdy. Wiecie, muszę rzucić palenie... Palę niewyobrażalne ilości papierosów... Ale nie mam siły rzucić. Ale jak sobie ponarzekam, to jest mi lżej :) Asiu b, ciesze się, że myślisz o staraniach. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki gratuluje!!! A to, ze sie boisz, to normalne!Niestety nam ten strach bedzie towarzyszyl cala ciaze, ale musisz mocno wierzyc, ze bedzie dobrze! Musi byc dobrze! celavie odezwij sie do nas! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tki*
:) dziękuje. dobrze gadał ten mój mąż, pamiętacie pisałam Wam, że on juz wie, ale ja go słuchałam z niedowierzaniem.... no i jeszcze gada, że dziewczyna będzie - ciekawe czy i w tym ma słuszność... jestem szczęsliwa, wierze, że będzie dobrze, ale strach mi towarzyszy mozarella - przestań palić !!! ja wykopcilam pare fajek juz będąc - tak mi sie chciało jarać wtedy, choć juz nie paliłam, gdzieś tak właśnie w okolicach zapłodnienia miałam niepohamowaną chęć na palenie i wyjarałm paczke przez dwa dni i na tym koniec no i teraz sobie wyrzucam ! chcesz sie potem zadreczać? mozarella - przywołuję Cię do pionu !!! Madzia - a ja dobrze wiem, żeś Ty tylko żona górala :) kobietki - a co z naszym spędem letnim w górach?>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myslałam własnie o tym naszym zjeździe jak byłam na Swięta w Górach... Ja cały czas jestem za:) W II dzień Świat bylismy na mszy i byłu chrzty... i aż mi sie buźka śmiała jak te dzieci krzyczały na cały kościół - a była ich siódemka - i większość to prawdzi Górale albo Góralki - rodzice i cała świta po Góralsku - konie, muzyka - prawie jak wesele :P I tak sobie myślałam jak to będzie jak my będziemy kiedyś chrzcić dzidziusia... Myslę że to już niedługo - A niedługo to bardzo względne słowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Ja wlasnie oddalam Jakuba ojcu i jutro mam wolne hura!!!!!!Tiki ja sie pisze na ten sped w gorach akurat podroz poslubna bym miala bo arek 16 zaczyna 3 miesieczny kurs i wczesniej sie nie da nwyjechac gdziekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie zaszalałam i poszłam sobie na lekkie zakupki tz. pieczywo i herbata, ale....po drodze weszłam do ksiegarni i kupiłam \"Cien wiatru\" oraz druga ksiażkę tej Juli Navarro pt \" Gliniana Biblia\". Jej poprzednia powiesc \" Bractwo świetego całunu\" była super dlatego skusiłam sie na tę. I zaczne dzisiaj czytac. Ja tez zaapeluje do dziewcząt które już długo sie nie odzywały zeby sie odezwały i dały znak co u nich.!!! No kurcze pogoda taka sobie, raz kropi, wieje i w ogóle mam pytanie: gdzie jest ciepełko i wiosenna pogoda????? Która z was zna odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
W Świnoujściu wiosenne slo9nko ale trasznie wieje. Eva Marchewa zdjatka slubne sliczne piekna suknia wogole bosko wygladalas i masz strasznie duzo uroku osobistego. A w mojej sukience zostala tylko podszewka do wszycia i zamek pojutrze ma byc to zrobione wiec najpozniej w przyszlym tygodniu bede miec swoja sukienusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki a kiedy mieliscie ślub??? Bo tak patrzę na nasze suwaczki i niewielka różnica w ilości dni pomiędzy Waszym i Naszym ślubem :P My mielismy ślub 5 sierpnia a Wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem sierotka - nie zauważyłam.... No to suuper - na rocznicę ślubu fasolka w brzuszku po prostu świetnie:) Musisz mi poprzesyłać troszkę fluidków ciążowych:) My naszą pierwszą rocznicę ślubu będziemy spędzać na weselu - u mojej siostry!!! Równo rok po nas wychodzi za mąż i wesele jest w tym samym lokalu - ciekawe jak się będę tam czuła juz w innej roli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz się czuła fantastycznie i zbawa przednia będzie :) i przesyłam CAŁĄ MASE CIĄŻOWYCH FLUIDKÓW - fuuuuuuuuuuuuuu lecą no na 1 rocznice ślubu mogłam juz przytulać nasze maleństwo, no cóz ale ono postanowiło inaczej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozzarella - miałam tą samą myśl, jak pierwszy raz zdjęcia zobaczyłam i mam ją za każdym razem, kiedy zaglądam na bloga! Też jestem pod wrażeniem niebanalnej urody każdej z Was, dziewczynki. Zmotywowałyście mnie do działania, już sobie płytkę z treningiem aerobiku nabyłam ;) A ja pracuję, ale zaglądam od czasu do czasu, ale niedługo pędzę na próbę, więc do usłyszenia wieczorkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i co ? wy jesteście takie dorosłe i odpowiedzialne, rozsdne i idealne ? Przyszłam tu wczoraj poprosiłam o to byście nie sledziły mnie na każdym forum a wy specjalnie szukacie zaczepki ? Ja tu nikomu nie mówie że jest \"za stary na dziecko\" więc prosze żeby i mnie nikt nie obraał bo nie macie takiego prawa ...... I jeszcze jedno ......... widzie że dalej żadna z was poza Joka nie ma odwagi przyzna sie do własnej wypowiedzi i własnego niku ..... tylko pagratulowa- i wy mówicie że ja sie zachowuje jak dziecko ? popatrzcie na siebie !!!! Gawit wpisujac sie wczoraj nie napisałam że całe forum naleciało na mnie tylko że prawie całe i w tym miejscu mówiłam otobie, Madusi, Nuuusi, Balbince i kilku innych dziewczynach ...... Tiki szczerze grastuluje maleństwa ....trzymam kciuki za Was ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK...........WIEK.....MIASTO..........@. ......strata...............start niusieniek.....26.......Olsztyn...........?.........8tc _23.09.........sty/lut 07 Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....15.02...7tc_26.10 ..........? Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 monikapie.....28.......Skierniewice..............16tc_31 .10.06 .. .sty/luty07 alekto..........27.......Galway....................31tc. .05.03.06....kwi07 Lidka79........27.......Białystok.........04.04....13tc_ 02.1 0. 06..kwi07 Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 asiab...........26.......Doncaster.......??.........21tc _10.02.07...maj/czer07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Masusia3......32.......Świnoujście................20tc_1 8.03 .......czerwic/07 ---------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............WIEK...MIASTO....... @..........strata...............starania_od tiki_tak...........27......Wroc/Legn.. ?............11tc_ 06.09.. .....marzec 07 OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad Zaba22...........24......Kraków........28.12.... .13tc_ 29.05.06....sierpień 100krocia........25......Rybnik.........30.01......7tc_ 06.09.........styczeń -marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............03.04.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...20.03.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec CELICA..........18 :) ...... gdzieś w Polsce ...... ????? .... ????? ------------------------------------------------------------------------------------ TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ...................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega l ia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........warfarin,deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo ------------------------------------------------------------------------------------ TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia......macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyż szon a_PRL,cysta Peppetti.......mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa..........zespół antyfosfolipinowy. Alekto.........NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Mania. przeciwciała p/plemnikowe ------------------------------------------------------------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK.....MIASTO.........OSTATNIA@ ....TERMIN gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14 12 2006......20.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006....... Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...3.01.2007.......10.10.2007 kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 niuuusia.......21.......Częstochowa....16.02.2007....... 23.11.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ ..20.10.2007 wkleiłam Celicę do tabelki, zgodnie z Jej prośbą, ale.... nie znam wszystkich danych... jak ktoś wie więcej to niech uzupełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Od miesiąca was czytam bo chciałam do Was dołączyć i już coś o Was wiedzieć tylko teraz nie wiem czy wogóle powinnam bo widze jaka u Was panuje atmosfera, kiedy sie nudzicie szukacie zajęcia a że lola u akurat jest pod ręką to wyżywacie sie na niej !!! Lola ma 18 lat ale duzo przeżyła i może mało ma lat ale to jej nie przekreśla ....... dlaczego wyzywacie ją od dzieci i małolat a nadodatek nie potraficie powiedzieć tego pod własnym nikiem ? Przecież z tego co widać tylko wy macie z nia konflikt i widać i tak że to któres z was złośliwie do niej piszą- osoby postronne (tak jak ja) moga to ocenić bez żadnych emocji i ja to właśnie robie a wy wpisując sie tam jesteście przepełnione złością i z góry widać że to Wy piszecie !!! Widze że są tu dorosłe osoby które mają nawet po 38 lat ale bardziej niz ona to wy sie zachowujecie jak dzieci, przecież jakbyście były dorosłae to pierwsze byście ustąpiły, ona próbowała a wy ? Jestem osobą \"postronną\" i dlatego czytając Wasz topik i wchodząc na topik na którym jest lola u- czytając to wszystko łatwo mi to ocenić !!!! Dajcie już temu spokuj i nie róbcie pobojowisk bo ewidentnie teraz to wy zaczynacie i przeginacie !!! Ja mam 33 lata i jestem mamą czwórki aniołków bo wszystkie ciaze poroniłam, obecnie jestem w 5 ciązy- 20tc Dzidzia jest zdrowa i chce żeby tak pozostało..... przemyślcie to co napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
Cholera jasna normalnie nerwa mnie szarpie długo nie chcialam nic na ten temat pisać, tylko śledziłam twoje wpisy na naszym forum. Lola u to do ciebie. Dlaczego mówisz w liczbie mnogiej, do jasnej cholery przecież my wszystkie chyba nie jesteśmy winne jakiegoś tam konfliktu miedzy toba a kimś tam. Zdenerwowałam sie noramlnie przedszkole. Po co sie wypowaidasz na naszym forum po co psujesz nam chumory jesli masz do kogos żal to wyrzuć mu to na swoim topiku. Wiesz nie każda z nas ma ochote słuchac i czytać twoje zarzucajace wpisy. Czuje, że masz jakoś konfliktową naturę nie wiem ale tak mi sie wydaje. Daj już spokuj wrzyć na luz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia daj spokój. Coś mi się wydaje, że vollare to fikcyjna nasza czytelniczka. Tylko jeden post w swojej historii..... a jeśli się mylę to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
Przepraszam dziewczynki ale juz nie wytrzymałam starałam sie trzymac język za zębami ale dziś normalnie eksplodowałam jak przeczytałam wpis loli u. Pewnie bede nastepna osoba do której bedzie miała żal, no ale cóż. Nie chciała, bo nie lubie mieć konfliktów ale na prawde nie wytrzymałam. Sciskam Was mocno kochane konfliktowe forumowiczki hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
A tak poza tym, to dziś mijjaja dwa miesiace jak mój aniołeczek sie urodził. Byłam na cmentarzu zapaliłam mu świeczuszke ale tak strasznie wieje ze chyba sie długo nie paliła. Może wieczorkiem pojedziemy jeszcze ra\z z mężusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
Chyba troche przesadziłam co? Ale to był impuls. Musiałam to z siebie wyrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti myśl o mnie co chcesz !!! Nie jestem fikcyjn czytelniczk tylko wcześniej poprostu nie wiedziałam że jest takie forum jak KAFFETERIA i pisałam na innych forach ......... Widze że chociaż ty tutaj jesteś rozsadna ......... Asiab oceniłaś lole bo sie wpisuje u Was i próbuje bronić a może robi to bo ktoś z tąd ja atakuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
Vollare być moze ktoś z naszego grona ma coś do loli u ale nie sadze zeby naskakiwał na nia tutaj. Więc lola też mogła by oszczedzić nan swoich wypowiedzi ja rozumie ze ona ma dopiero 18 lat i dużo już przeżyła, ale nie dośc nam juz swoich problemów i zmartwień. Po co sie zamartwiać jakimiś pierdołami żyjmy sobie swoim życiem, róbmy plany cieszmy sie z każdej wspaniałej nowiny. Nie zmuszjacie nas do psucia przyjacielskiej atmosfery panujace na tym włąśnie topiku. Ja tu znalazłam wsparcie i chce by tak pozostało. Pozdawiam v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no to juz przesada. Sory lola u ale po kiego diabła tu wchodzisz i ciagle nas się o cos czepiasz. Co zaczynamy rozmawiac sobie o czyms miłym i fajnym nagle sie pojawiasz i dajesz nam znać że masz ciagle pretensje do nas i że jestesmy okrutne względem ciebie. W ostnim poscie cie pozdrowiłam, napisałam że życze ci powodzenia a ty znowu tu wracasz i wypisujesz jakies bzdety. Nadodatek wciagasz w to swoje kolezanki z innych topiców. Vollare to chwalebne ze bronisz loli ale rób to gdzie indziej. Tutaj mozesz nam napisac cos o sobie, pogadac z nami. Bardzo sie ciesze że jestes w ciazy i wszystko jest dobrze tylko nie denerwuj sie i nie krzycz tu na nas - bardzo cię proszę. Asiu kochanie wcale sie nie dziwie ze sie uniosłas, bo mnie tez serce do gardła podskoczyło. Staram sie jednak zachowac spokój bo lola poprostu nas prowokuje. Najzwyczajniej w świecie dziewczynie brak rozrywek. Pozdrwaim cie jeszcze raz lola i prosze w imieniu swoim o bardziej kulturalne zachowanie na tym topicu bo bede zmuszona poprosic o pomoc moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×