Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

No i dwa byki strzeliłam i to w notce do pani z I-III:O Porażka:) Tak się zastanawiam czy to okienko do pisania nie jest za małe, bo jak patrze na to co jest napisane na forum to od razu lepiej sie wszystko widzi a ja wzrokowcem jestem. Tłumaczę się, oj źle ze mną. Zwolnią mnie z pracy:D Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam! Ale ja się źle czuję i mnie plecy strasznie bolą:( Mam dziś taaakiego doła, że hej. Byłam po chomika i dopiero mają go dostarczyć o 14 a ja byłam już tak podekscytowana.... Takaja - został Gustaw, ale Fiodor będzie na drugie :D pzdr i czekam na zwierzaczka, a jak będzie to obiecane foty prześlę Peppetti całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkocja - no wlasnie. wynajecie lokalu to najwiekszy koszt :-( na razie jeszcze szukam czegos nowego a jak nie to chyba wroce do centrum kultury. ja na razie mam niewiele grup, bo, jak pisalam, mialam taka niby \"filie\" w takiej wiekszej wiosce i tam bylo sporo dzieciakow. ale moja lektorka wyszla z zalozenia, ze skoro jestem w ciazy to szkole zamnkne i przjela najmlodsze dzieci. a starszych nie ma kto uczyc, bo lektorzy musieliby dojezdzac a jej oczywiscie juz nie poprosze. no i wiem jak to jest z tymi popludniami. niestety, mecze sie tak juz od paru lat (wczesniej pracowalam w czyjejs szkole jezykowej). na szczescie sa wakacje. a z ta wyzsza szkola to narobilas mi smaka :-) ale mam jeszcze duuuzo czasu. takaja - dzieki za komplementy. ja sie czuje jak szara myszka. a niedlugo ise na wesele. jak pomysle, ze mam isc do fryzjera i siedziec tam 3 godziny to mi sie odechciewa. i chyba pojde z odrostami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytanie tego forum, to jak pasjonująca książka. Dla mnie, jak przygody Marka Piegusa. Moja ulubiona książka z dzieciństwa. Czytałam ją kilkadziesiąt razy, tak mi się podobała. Ciekawa jestem czy nadal by tak było, gdybym do niej wróciła?? :) :) Uwielbiam Was czytać!!!! Rudi - cieszę się, że u Was wszystko ok, ja też miewam jeszcze problemy żołądkowe. :) Dziś rano też męczyłam się w kibelku. :( tiki - kocham te zdjęcia. Gdy mam chandrę, włączam sobie te fotki i mogłabym oglądać je godzinami. Mam jeszcze mnóstwo takich zdjęć, systematycznie będę je dołączać do galerii. badania na glukozę robiłam w 24 tc. Wynik - tuż poniżej normy. Wygląda na to, że będziecie mieli super mieszkanko. gawit - super wiadomości. Rozumiem, że po leczeniu męża szybciutko zabieracie się do roboty??? joka - a dasz mi namiary na tego sprzedawcę. Kupię u sprawdzonego. Tylko muszę zdecydować jaki chcę kolor. A buciki, które pokazałaś, baaardzo mi się podobają. Choć chętnie wyrzuciłabym to kółeczko z kamieniami. Marzę, by wskoczyć w szpileczki... jak dawno nie miałam fajowych butów na nogach. :) :) A i cena rewelacyjna. Celavie - nie mam pojęcia ile chrzestni dają na weselicho. Mam nadzieję, że jeszcze kilka lat poczekam z tą impreza. Na razie szykuję kasę na osiemnastkę mojego chrześniaka. Mój mąż wymyślił, że damy mu pieniądze na kurs prawa jazdy A+B. Bo on straszny motocyklista jest. Zresztą jak jego ojciec, a mój brat. Właśnie wczoraj kupił nowy motor i jestem przerażona tym. Co motor to szybszy. Obecnym podobno może jechać z prędkością 160 na godz. Szok. Tym bardziej, że Matik ma dopiero 16 lat. Ale skoro rodzice mu na to pozwalają.... Wracając do wesela to moja chrzestna zrobiła mi piękny prezent. Dostaliśmy tyle samo kasy co od wszystkich. Ale ja dodatkowo dostałam piękną, grubą bransoletkę z 18 karatowego złota. Wtedy wartą około 2500 zł! Zakładam ją tylko na wyjścia, bo boję się że ją zgubię, albo ktoś mi ją ukradnie. Lidka - dzięki za rady odnośnie wypędzenia kotów. Ale mam wątpliwości czy to coś pomoże. Chyba najbardziej niezawodne to obecność psa.... chociaż.... mówi się, ze jak jest kot to nie ma myszy. A jak mam tuzin kotów i myszy też przychodzą!!!!! Jak patrzę na Pimpusia to coraz bardziej chce mi się psa!!! grazabigos - czekamy na wieści i mocno trzymamy kciuki. Choć Ty już pewnie wiesz..... :) Mika - do dzieła!!!!!!!!!!!!! A po co i czym będziesz robić płukanki?? carolina - obijasz się, bo od kilku dni mówisz o fotkach. A u mnie na poczcie ich nie widać. Chyba, że gołębiem pocztowym je wysłałaś Madzia to samo - pstrykaj foty. EwaMarchewa - Popieram tiki odnośnie karmienia psiaka kośćmi drobiowymi. takaja79 - oj rozumiem Twoje kłopoty z płytkami. Ja też naszukałam się długo zanim znalazłam takie jak chciałam. I właśnie w dekorach są superowe kwiatuszki. :) :) Odnośnie byków, wejdź na stronkę www.google.pl w zakładce \"więcej\" są różności. Ściągnij sobie programik Toolbar. To jest taki dodatkowy pasek narzędzi. Jest tam opcja sprawdzania pisowni na stronkach internetowych. Jak już napiszesz, przed wysłaniem kliknąć sprawdź i wszystkie byki są podkreślone na czerwono.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat będzie miał córeczkę \"A jednak Natalka!!!\"😭 Usunęłam ich z gg. Krok do tyłu.:( Nie mogę na to patrzeć. Po prostu nie mogę. Od razu mi się lepiej zrobiło, przynajmniej tymczasem. I tak nie ucieknę za daleko. Jadę szukać tych płytek. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti -dziekuje za haslo :-) brzunio masz juz fajoski. duzy chlopak bedzie :-) ja tez z dnia na dzien rosne. i cieprie z powodu boli kosci lonowych. mam nadzieje, ze wkrotce bedzie nas coraz wiecej w galerii brzuszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Próbowałam wysłać zdjęcia i nie wiem, czy udało się. Chyba muszę poczekać na męża . Bo w wysłanych nie znalazły się załączniki, buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zachwilkę spadam zrobić rtg zęba, O dziwo nie śpię już od 12:( a w nocy pewnie będę ledwo ciepła, jeszcze na 18.30 znów do dentysty... Dziewczyny spokojnie, nie daje mu żadnych kości po za takimi specjalnymi (właściwie ja bym tego kośćmi nie nazwała;)) Takaja------->mój mail pod nickiem, u ciebie nie było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti-> rzeczywiście- brzusio imponujący;) co do torebki, to kupiłam dokładnie tą: http://www.allegro.pl/item220880242_wloska_torebka_vera_bags.html ale z tego co widzę, to sprzedajacy miał tylko jedną sztukę... a butów też jak narazie nie kupiłam... obeszłam dziś miasto i sama nie wiem... szukam też na necie, teraz zastanawiam się nad takimi: http://www.allegro.pl/item224515487_chix_black_aline_peep_toe_41_uk8_classic_sale_.html Mika-< też kiedyś używałam Tantum, ale na jakiś stan zapalny... Balbinka-> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się Wam, że chodzi mi po głowie taki pomysł... podobno można testem owulacyjnym wykryć ciążę, nawet wczesną:) mam jeszcze 2 czy 3 testy i tak się zastanawiam, czy by nie zrobić... podobno test owulacyjny będzie zawsze pozytywny, jezeli kobieta jest w ciąży:) ale pozytywny test owulacyjny nie zawsze oznacza ciążę... stąd chyba można wywnioskować, że jak test owulacyjny wyjdzie negatywny, to nie ma ciązy? oczywiście nie chcę robić tego testu dzis, bo to dopiero 19dc... ale może w przyszłym tygodniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Niestety nie mam czasu aby przeczytac co napisałyscie. napisze krótko ze nie mam juz neta, a na net w domu musze czekac 2 m-ce teraz. W kazdym razie ile razy sie da bede zagladac. Pozdrawiam. Jestem w przelocie w pracy męza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ufff, co za cholrerny dzień!!! no i poszłam 2 raz po chomika i pani powiedziała, że przyjechały zwierzątka ale nie chomiki!!!!! 😭 Muszę poczekać do niedzieli i we Wrocławiu kupimy na Dworcu Świebodzkim... Peppetti - wysłałam ci zdjęcia ze ślubu i wakacji z zeszłego roku. Później dostarczę świeżą porcję tegorocznych. Daj znać czy dotarły. A na chomika to trzeba poczekać:( napaliłam się jak głupia.... joka piękne buciki i torebeczka też. Taką samą ma Peppetti, prawda? do usłyszenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka --- wcale Ci się nie dziwie, że już myślisz o testowaniu, w Końcu tak udane były staranka :) a te buciki - piękne! naprawdę, te mi się bardzo podobają i czarne zawsze do wszystkiego możesz założyć. Balbinka --- ha ha ale ci położna powiedziała :D fajowo, że wszystko u Michałka wporządeczku :) A ja się już zbieram do wyjścia bo po drodze do lekarza jeszcze chce do kilku sklepów wejść, mimo że deszcz pada zrobię sobie spacer, już wole jak kapie z nieba niż to okropne palące słońca, aż mi niedobrze już i słabo od tego upału było. Ach oczywiście się lękam wizyty.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka-> ale pewnie sprawdzałaś po terminie @, a ja chciałabym wcześniej... choć sama nie wiem, czy takie wcześniejsze sprawdzanie ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do joki
Kochana,nie rob testu bo ci wyjdzie negatywny....ja tez nie mogłam sie doczekac....zrobiłam i....guzik....negatywny.Potem ryłam z rozczarowania....Czekałam kilka dni i znowu zrobiłam ten owu i znowu nic.Więc stwierdziłam,ze @ pewnie przyjdzie....haha a ona nie przyszła !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki-> na pewno lekarz powie, że wszystko ok.. zobaczysz:) napisz jak wrócisz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika te testy owulacyjne to jedna wielka zagadka. Tyle się o nich naczytałam, że już ich serio nie traktuję. A ciąże nimi stwierdzać to już naprawdę ryzyko. Nawet ciążowe testy czasami się mylą i to niestety w różną stronę zarówno na korzyść jak i niekorzyść starającej się. Więc ja zanim cokolwiek ogłoszę to na betę pójdę. Oczywiście Wam się zwierzę:) O ile do tego czasu jeszcze tu będziecie. Bo dzieci to przecież dużo pracy i mało czasu. Płytki kupione, solarium zaliczone i pączek zjedzony. Jestem nawet szczęśliwa:D Caroline a to ci chomik no, nie przyjechał! Balbinka ano widzisz? Chciałoby się rzec \"a nie mówiłam?\" nerwy na bok, brzuch do przodu i luzik❤️ A mi sie chyba @ zbliża. Ja razem z Celavie na bombie siedzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mika, a jakie te krechy? Czy wciąż sie nie zmieniają? Joka, torebka super i buty też. Ale ja takie szpile to wolę ogladać u innych, niż sama nosić. :) Sysunia, mój mąż miał 4 dni postu. Od poniedziałku rano. :) Ciężko mu jak diabli ;) Wykorzystałam trochę okazję, bo zaczęłam plamić a teraz mam @, więc post mu się wydłuży. Zresztą potem będą staranka, więc embargo byłoby jak najbardziej nie wskazane ;) Ale też tak się trochę zawzięłam. Koło 20 sierpnia skoczę do gina, więc wezmę już wyniki [ może juz wcześniej je sobie zinterpretuję ;) i wizyta będzie w moim odczuciu pełniejsza. I staranka będą pod kontrolą gina, albo odłożone na ewentualne podleczenie. Oby to pierwsze! :) Szkoda, że dziś nie umówiłam się na tę wizytę. Muszę to zrobić z poniedziałku, bo wyjeżdżam i wole już zaklepać zawczasu. Potem może sie okazać, że już ciężko się dostać, albo na urlopie itp. Więc swoje plany reazlizuje z pewną konsekwencją. Szkoda tylko, że w ząbku taka dziura. Całe to czekanie chyba na równi przykre, jak sama wizyta. Choć wiem, że strach siedzi w głowie! I można go stamtąd wykurzyć tylko czasem człowiek poddaje sie i woli się bać. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie-> no a ja lubię buty na wysokich obcasach:) był czas, kiedy wolałam niskie, ale teraz mam fazę na wysokie:) od maja chodzę w prawie takich samych drewniakach: http://www.allegro.pl/item222000159_sliczne_drewniaczki_na_szpilce_skora_0_66_r39.html i mimo, że kupiłam też sobie niższe sandałki, to uwielbiam drewniaczki:) ostatni mój strój to krótkie jeansowe spodenki, jakiś top albo bokserka i drewniaczki właśnie:) Trzymam kciuki za wyniki i za staranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika-> ja mam tylko 170cm;) a obcasy bardzo lubię:) mogę sobie na nie pozwolić, bo mój m ma 190cm;) i baardzo mnie lubi na obcasach:) ja te drewniaki kupiłam w normalnym sklepie, nie na allegro... są naprawdę bardzo wygodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, te dwie równe kreski chyba sygnalizowały nadejście owu, ale skąd wiesz, że jej nie było? Czy znalazłaś te drewniczki na niższym obcasie, czy takie jak u Joki? Ale odlotowe butki. Tylko, że ja bym jednak zabki nosiła w kieszonce ;) A! Jeszcze nic nie kupiłam na allegro... Może się wyrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tych lodzikach nieźle się upasłam :( A teraz mogę sobie tylko pluć w brodę. Marzy mi się odchudzanie, ale jednocześnie schrupałabym czekoladowego batonika :( O, mamuniu mąż robi kawkę! Lecę włożyć batoniki do zamarazalnika, bo lubie twardą i chrupiącą czekoladkę :) Wstrętna jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka - ciesze sie, ze wszystko ok. Eva - zagladaj do nas czesto Mika - ja nie mam pojecia jak to jest z tymi testami i ciaza. robilam owulacyjny w trakcie cyklu i sie sprawdzilo :-) joka - butki sliczne. uwielbiam patrzec na buty na obcasach, ale sama ciagle biegam na plaskim, ewentualnie jakims niskim, szpilki zadko. ale jeszcze sie przekonam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie-> ja to w ogóle ostatnio mam fazę na słodycze... (ciekawe czemu? ;) ) przed momentem zjadłam- sama- paczkę rodzynek w czekoladzie... a też mogłabym zrzucić kg albo dwa... niby mieszczę się w 38, ale kiedyś ważyłam mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę jak durna przed tym netem, już chyba ze 2 godziny :O planowałam coś posprzątać, zrobić serniczki- ale nie mogę się oderwać;) dziś mam samotne popołudnie- mężulek na męskim spotkaniu, zakrapianym;) być może pojadę pod niego, jak zadzwoni i ładnie poprosi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×