Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Aneczka - super!!!!!!!!!!! Bardzo sie ciesze :). Nie można teraz tracić wiary!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombina33
Olcia, to nie zapomnij podzielic sie wrazeniami :) kazdej kobiece w ciazy nalezy sie taki relaks, a juz pozniej jak bedzie wiekszy brzuszek - to obowiazkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczyny troche już ochłonęłam po wzczorajszym usg i mogę już wam wszystko opisać...dzidziuś od razu pokazał że jest facet,badanie trwało 30 min we wrocku na joanitów..polecam,wrażanie niesamowite...mamy kilka zdjęć no i oczywiście płytkę...napiszę wam co stwierdził lekarz: anatomia plodu i zarys twarzoczaszki prawidłowe, długość kości nosowej 6 mm. FAłd karkowy 2.6 mm(norma 5mm). Łożysko na ścianie przedniej nie zachodzi nad ujście wewnętrzne. AFI norma. ASP plus. Czterojamowy,symetryczny obraz serca, z prawidłowym odejściem dużych pni tętniczych. Układ naczyń w śródpiersiu prawidłowy. Indeks sercowy poniżej 0,3. Indeks mózgowo-łożyskowy powyżej 1 (w granicach normy). średnie PI z obydwu tętnic macicznych poniżej 1,2. trzy naczynia pępowinowe...dzidziuś waży 318g... Aneczka miło czytać że jakoś pomału się układa...musiemy wierzyć że bedzie wszystko dobrze....pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki Aneczka super ze masz dobrego lekarza szkoda ze malo jest takich w kraju reszta wyjezdza chyba... Malwinistka a wiec bedziesz miala syna...gratulacje a co chcialas? a ja w poniedzialek mam wizyte i mam wrazenie ze mi powie ze bedzie synek, wczoraj babcia tak na mnie dziwnie spojrzala i pwoiedziala: ty to masz brzuch na chlopaka...czarownica... dzisiaj wogole nie mam sily co wczoraj mialam jej za dwoje...spac mi sie chce duszno mi bylo w nocy okno otwieralam i kaloryfer przykrecony wogole..oczywiscie moj facet: przeziebisz sie zobaczysz a jak mi jest goraca i spac nie moge to co mam zrobic a wogole strasznie duzo pije!!! macie tez tak i szczegolnie w nocy...a pwoiedzcie mi czy macie parcie na pecherz bo ja mam starszne ciagle chodze do kibelka i robie ale bardzo malo...jak wiecej pochodze to sie tak strasznie mecze / chociaz brzuch mam bardzo maly naprawde/ i brzuch mnie ciagnie macie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinistka ciesze sie ze wszystko ok.Mam pytanie w którym jesteś tygodniu.jakie dostałas zdjecia i ile ,oraz ile trwa twój film,i czy robiłaś 4d kolorowe. Spadam bo o 11 mam pociąg jade na zajecia do szkoły,do wrocka.Jak mi sie nie chce,lełe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
dzisiaj zaczynam 21 tydzień ciąży,zdjęcia dostalam czarno białe,najfajniejsze jest zdjęcie siusiaka..film trwa 20 min..zapłaciłam za wszystko 120 zł, szczerze mówiąc dla mnie to było bez róznicy co będzie czy chłopak czy dziewczynka,tatuś bardzo się cieszy ,że chłopak,sama mu mówiłam że jak na niego patrzę jak robi te swoje miny to widzialam małego chlopaczka...no i mialam zachcianki na ogórki i kwaśne i moja babcia tez mówiła że to będzie facet...tylko trochę moja mama i teściowa są zawiedzione bo chcialy dziewczynkę.... ja tez czasami szybko się męczę,i czasami bardzo chce mi się pic i jest mi duszno...dzisiaj nie jest zbyt fajna pogoda i to odczuwam....dzidzia mnie dzis obudziła o 7 bo tak mnie ssało że musialam wstac i iść zjeśc...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U nas pogoda prześliczana! Zero chmur i piękne sloneczko, a termometr wskazuje 12 stopni ;) Mam nadzieje, ze będzie się taka utrzymywać bo dzisiaj popołudniu wyjeżdżam do rodziców na wieś :) :) :). podróż zajmie nam godzinke i 20 minut więc nie jest źle, a za to odpocznę na lonie natury ;) ;) Teraz ide cos zjeśc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki witam Aneczka1979 trzymam kciuki zeby z twoim maluszkiem bylo jak najlepiej i operacja sie udala :* ja wlasnie wstalam z lozeczka ,pomalowalam sobie paznokietki ,wczoraj dostalam na dzien kobiet duża boboniere i kwiaty od mojego ukochanego i dzis sie nimi bozeram..na slodkie mam straszny apetyt wkoncu bede miala dziewczynke:) ..mysle nad imieniem moze Oliwia:) albo Nikola...zobaczymy jeszcze,mala kopie zwlaszcza wieczorami i po sniadanku:) ogolnie czuje sie dobrze ,bole w krzyzu ustapily ,zgage mam troche-ale ponoc jesli kobieta w ciazy ma zgage oznacza to ze dziecko urodzi sie owlosione a nie lyse:) hehehe,przez dwa ostatnie dni ..mam skurcze w lydkach ale to da sie wytrzymac:). Dzis jade z rodzicami na miasto poogladac lozeczka..:)moze sie cos nawet wybierze:)..pocichutku na to licze:)...a tak ogolnie samopoczucie dopisuje uspokoilam sie tym badanie ze moj dzidzius ma zdrowe serduszko -bo same usg mialam robione przez ordynatora szpitala wiec watpie zeby ktos taki mial miejsza wiedze od ginekologa. pozdrawiam was i zycze milego dnia:) kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu i mi i mezowi udalo sie przespac calutka noc od feralnego wtorku po raz pierwszy, ciurkiem od 23 do 7 rano… czuje sie jak nowo narodzona i wierze ze to sie nie zmieni, dla dobra malca!!! a tu bardzo ciekawa stronka to poczytania http://www.poradnik.rodzinny.pl/opdn/opdn5.html malwinistka, nowa - ciesze sie ze wasze dzieciaczki sa zdrowiutkie, juz nawet nie wazna jest plec i wszystko inne. uwierzcie mi - zdrowko najwazniejsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa346 bedziesz miala dziewczynke i masz ochote na slodkie a ja wlasnie nie mam ochoty jem kwasne i ostre a tez bede miala dziewczynke coraz bardziej sie utwierdzam w tym, ze to wszytsko to BUJDA z tymi zachciankami, podobno masz ochote na to, co organizm potrzebuje w danej chwili...wypilam kawe nadal mi zle i slabo...i senna jestem... a imiona jakie wybralas obydwa sa bardzo ladne...i zauwazylam ze bardzo popularne ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecyowanie bardziej oplaca się wziąć caly weekend...u mnie niestety odpada, bo pojawiły się te skurcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczynki ja wyjeżdżam na weekend! Pogoda zapowiada sie superaśna ;) Życzę Wszystkim mamuśkom udanego i spokojnego weekendu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko coś Wam napisze! Spotkałam wczoraj sąsiadke a ona do mnie: Ale pani strasznie przytyła, stalo się coś??? Ja osłupiałam, bo nie wiedziałam czy do żart w związku z tym że brzuszek już dosyć widoczny czy nie. Tak czy siak w taki sposób, takich rzeczy się przeciez nie mówi!! Teraz się śmieję z tego bo wiem, że pomimo iż przytyłam 9 kg to tragicznie nie wyglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Colombina na pewno zaraz po powrocie podziele sie wrazeniami ;) Madzik Baby Spa to taki pobyt wypoczynkowy w hotelu polaczony z gimnastyka, masazami, cwieczeniami relaksacyjnymi z elementami szkoly rodzenia, zabiegami kosmetycznymi itd. Wszystko oczywiscie pod opieka lekarska. Istraa podala linka do tego hotelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) trochę mnie nie było ale uczyłam się pilnie, poza tym po powrocie do pracy ze zwolnienia zawaliła mnie masa papierów i roboty :) ja stopniowo przyzwyczajam się do tego że mam małego chłopaczka w brzuszku i ciągle zastanawiamy się z moim facetem nad imieniem. cieżko jest bo mojemu żadne się nie podoba z tych które wymyślam, ale pracuję nad nim :P jutro mam egzamin na studiach więc sie ciężko do niego przygotowuję, jeszcze dziś mnie czeka nocna nauka....trzymajcie kciuki żebym go dobrze zadała bo już mam mętlik w głowie od tego wszystkiego... aneczka trzymaj się i głowa do góry będzie wszystko dobrze, życzę ci dużo siły, wiary i wszystkiego dobrego dla ciebie i maleństwa. wam dziewczyny i waszym dzidziom też dużo zdrówka :)i żeby było cieplutko :) :) :) piękna wiosna.... lecę sie uczyć, pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek78 musisz mi podrzucić kilka imion dla chłopca, niestety mamy ten sam problem. Oto moje propozycje: Kacper, Kamil, Dawid, ale mąż nie jest do żadnego z nich przekonany. Jutro jedziemy do rodziców więc pojawię się po weekendzie, a w poniedziałek pierwszy dzien po zwolnieniu do pracy. Chociaż będę miała chłopca to ja nadal uwielbiam słodkie, dzisaj nawet posłodziłam sobie herbatę, bo była dla mnie za gorzka, a przed ciążą nie pamiętam kiedy ostatni raz słodziłam. Przed ciążą nie przepadałam za słodkim, a uwielbiałam śledziki, ogóreczki kiszone, grzybki marynowane itp. A teraz na odwrót, na śledzie nie mogę patrzeć, a po kwaśnym jest mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze piszecie o smakach... ja jakbym miala na nie patrzec to codziennie lub nawet kilka razy dziennie inna plec by wyszla... ubostwiam kwaskowaty nektar z antonowek, ogorasy kiszona kapuche aaaaale zaraz pozniej potrafie to zagryzc czekolada (koniecznie wedel nadziewana truskawkami hehe) lub cukierki... nigdy nie lubilam gum rozpuszczalnych a teraz systematycznie corci podciagam mambe albo te cukiereczki nimm2. maz sie ze mnie smieje ze wiadomo co bedzie bobas lubil. Wiem ze maluszek nie przepada za czosnkiem i kapucha, ma pozniej czkawke chociaz biorac pod uwage to ze ruchy malca sa ze wzgledu na wade bardzo delikatne to te czkawkowe sprawiaja mi olbrzymia przyjemnosc (bez porownania wieksza niz za czasow 1 ciazy!!) Gosdan u nas jak bedzie chlopczyk bedzie Krzyś. Z imion ktore nam w rodzinie juz podkradli byl min Kacper Mateusz i Tomek. Dla dziewczynki bedzie Zuzia chociaz w gre wchodzila tez na poczatku Monika. Nie chce zeby dziecko mialo jakies takie mega popularne imie bo sama z moim mialam przechlapane - w klasie w podstawowce 5 sztuk nas bylo a na studiach w jednej grupie az 7 (na 15osob!!). Teraz u malej w przedszkolu jest w grupie kilka Julii i Wiktorii a w zlobkowej roi sie od Oliwek i Karoli jesli idzie o brzuszek - z moich 75cm w talii zrobilo sie.... 102 a w biuscie ze 101 az 108 takze mimo ze waga ani drgnie to po prostu organizm wyciaga zapasy tluszczykowe bo i malec rosnie w normie i mi sie tu i owdzie powieksza wszystsko nie wiem czy wam pisalam o Św Dominiku. Moze nie jestem jakas super mega wierzaca ale znajoma podeslala mi gazetke o jego cudach a ja napisalam do siostr z krakowa i te przyslaly mi pasek ktory nosze na brzuszku, jesli ktoras bedzie miala ochote poczytac to zachecam do lektury http://www.cudaboze.pl/2005/numer.php?numer=11 teraz juz nam zostaly tylko wiara nadzieja i modlitwa bo reszta jest w reku TEGO tam na gorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jakby miał być chłopiec to będzie JAŚ. Strasznie nam się podoba to imię i dobrze się nam kojarzy. A dziewczynka AMELIA. Zbajżc życie to nam powiedzą że nawymyślaliśmy z tym imieniem ale nam się już od dawna podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ,musze wam cos powiedziec czuje ruchy w obrebie podbrzusza a czasem a na c**pce czy wy tez tak czujecie nisko?tak na dole kopnie jakby chcialo wyjsc,macie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczyny,dziś u mnie zły dzień,wogóle nie mam humoru,może od tej pogoda,że jest tak zmienna,powinnam się cieszyć bo od jutra mam urlop ,aż 7 dni...hurra!!! NOWA ja tez czasami czuję dzidzię w dole.okolice jajników,ale szczerze mówiąc wystarczy że się inaczej położę,troche poturlam i mi przechodzi... nasz dzidzia na 90% będzie nazywał się Oskar albo Filip... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. nowa ja w pierwszej ciąży czułam ruchy do końca ciąży w dole w miednicy ponieważ moja córcia była ułożona pośladkowo z przodującą nóżką dlatego cały czas czułam tam kopniaki. Jeśli chodzi o smaki to mnie się wydaje że to nie ma najmniejszego znaczenia czy się je kwaśne czy słodkie na płeć ja będę miała dziewczynkę a cały czas mam ochotę na kwaśne i z pierwszą córką też tak było,a ponoć kwaśne na chłopaka. Imię już mamy z mężem będzie Klaudia choć mieliśmy jeszcze do wyboru Dominika albo Wanesa,a jeśli miał być chłopak to miał być Damian albo Dominik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluszek też lubi pokopać na samym dole brzucha, jakby chciał mi nogę wystawić. Dziś obudził sie ok 4.30 Wolałabym, zeby jednak przesypiał całe noce. Wiecie, przestraszyłam się dziś nie na żarty. Jestem przeziębiona i jak w nocy kichnęłam to poczułam skurcz w dole brzucha, który trwał kilka dobrych sekund, blisko 10. Minęło i jest ok. Czasem miewałam rano przy gwałtownym ruchu albo przewracaniu z boku na bok ale tak 2-3sekundy. W pierwszej ciąży w ogóle nie miałam takich skurczów. Wg USG jest w porządku. Trzymam kciuki za wasze dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobitki dawno mnie tutaj nie było ale to pewnie dlatego że nie miałam często dostępu do komputera bo mój sie zepsuł ale teraz już mam nowy ale zasami was czytałam u mnie nie moge powiedzieć że jest wszystko ok bo w dzień kobiet jak byłam na usg mój spokój został zachwiany lekarz dostrezgł że mam torbiel na łożysku strasznie sie tym przestraszyłam i zamartwiałam lekarz do którego chodze nie robi usg tylko wysyła nas do swojego kolegi po fachu i to ten kolega mi robił to usg w piątek poszłam do mojego lekarza prowadzącego mimo tego że wizyte dopiero miałam mieć za 3 tyg i dowiedziałam się coś na temat tej narośli na łożysku troszke sie uspokoiłam bo powiedział że u mnie nie ma zagrożenia że łożysko będzie źle pracowało gdyż torbiel jest mały ale trzeba go obserwować. zalecono mi również zrobienie usg genetyczne i umówiona jesem na nie na środe dowiedziałam sie że kosztuje to 220zł ale nie o pieniądze mi chodzi tylko martwie się że dowiem się że moje maleństwo jest chore czy któraś z was miała robione takie usg? pozdrawiam wszystkie kobitki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......21...... 29.06.07......+4 Joanna78....Aska...........28........Sopot......22...... .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......23 ....03.07.07 -1 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....22.... ..04.07.07......+8 Aneczka1979...Ania......28......podlaskie....24.....05.0 7.07 ???......0 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......23.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........28........Szczecin.....23.. ..09.07.07...+8,5 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....22... ..10.07.07.....+5 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....22.. ..10.07.07.....+6 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....21...11.07.07...+6 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......22.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........21... ...12.07.07...+4 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....21...... ... 13.07.07.... gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....21. ...15.07.07...+6 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+ Olcia81..........Ola.......25.......śląskie........ .20......18.07.07...+2,5 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...21.... 18.07.07....+5 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........17. ....22.07.07....+3 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......19 . .22.07.07....+4 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..18 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......20... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 paula21........Paulina........21........małopolska....20......26.07.07 +5 jumik.........Justyna........34.........śląskie.......1 9.....27.07.07 +2,5 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26........Wrocław.....20.... .30.07.07.+3,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie skopiowałam ostatniej tabelki ale wszystko już naprawiam Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......21...... 29.06.07......+4 Joanna78....Joanna...........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......24 ....03.07.07... -1 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....22.... ..04.07.07......+8 Aneczka1979...Ania......28......podlaskie....24.....05.0 7.07 ???......0 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......23.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........28........Szczecin.....23.. ..09.07.07...+8,5 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....22... ..10.07.07.....+5 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....22.. ..10.07.07.....+6 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....21...11.07.07...+6 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......22.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........21... ...12.07.07...+4 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....21...... ... 13.07.07.... gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....21. ...15.07.07...+6 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+ Olcia81..........Ola.......25.......śląskie........ .22......18.07.07...+4,5 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...20.... 18.07.07....+5 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........17. ....22.07.07....+3 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......20 . .22.07.07....+4 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..18 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......20... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 paula21........Paulina........21........małopolska....20......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie.......1 9.....27.07.07 +2,5 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26........Wrocław.....20.... .30.07.07.+3,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×