Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

No cóż Aneczko, moja koleżanka też tak twierdzi... Zobaczymy, mąż w domu 37 tydzień się kończy, więc niech się dzieje co chce :) Starszy urodził sie na początku 37 tygodnia, więc młodszy nie może być gorszy :) Nigdzie w sklepach nie widziałam Skarbu Matki, a w aptekach rzeczywiście 3-3,5 zł drożej (zwłaszcza olejuszka na ciemieniuchę i oliwka w żelu). ja zrobiłam większe zakupy (opłacały się śliniaczki z ceratką, takie jak w promocji Biedronkowej 4 zł/ sztuka w Bobomarket mają w trójpakach za 7 zł/opakowanie), więc po rozłożeniu kosztów przesyłki (9,50) i tak byłam sporo \"do przodu\". No, mały się uaktywnił, ale kopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wisienko, ja miałam wczoraj identyczne bóle, potem doszły skurcze, a dziś nic. Aneczka twierdzi, że to cisz przed burzą :) Mnie wczoraj strasznie bolało, jak w pierwszym dniu miesiączki (a wtedy brałam kilka tabletek, bo zwijałam się z bólu). Wczoraj byłam już na tym etapie, że jadę do szpitala, ale jak zasnęłam, to mi bóle przeszły. Trzymaj się dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Bylam dzisiaj na wizycie u mojego gina w szpitalu, nie w gabinecie i dalej nic sie nie dzieje. Co prawda do terminu jeszcze troche zostalo, ale on twierdzi, ze woli mnie teraz mniec pod stala opieka i kontrola. Wracajac do kwestii w szpitalu, a nie w gabinecie - jakos zaczelam sie bac jak widzialam te sale, lozka, izbe przyjec itd., brrr. Ale coz nie ja pierwsza i nie ostatnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dziewczyny cosik odczuwają, jakieś skurczybyki, bóle, ciśnienie na pęcherz a ja nic. Fajnie się czuję, mała jest dość aktywna jak na 9 miesiąc. No kurcze nie ma wyjścia muszę zgwałcić męża. No przydało by się chyba rozdziewiczyć nową kanapę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka wielkie dzieki za linka, a przede wszystkim pamiec! Rozmawialam dzisiaj ze sprzedawca zaprzyjaznionego nam sklepu i on twierdzi podobnie jak ty, ze ten monitor oddechu to raczej dla wczesniakow, lub dzieci chorych, ktorym grozi bezdech natomiast u nas gdy wszystko jest ok to on nie widzi koniecznosci. Doradzil jeszcze, zeby ewnetualnie jak mala sie urodzi pogadac z pediatra co powie na ten temat juz dokladnie na podstawie naszej dzidzi. A co do ceny to u nas wychodzi drozej, bo jakies 560 zl. Co do nian to jego zdaniem najlepsze sa z philips oraz z baby ono. Mowi jeszcze, ze te z philipsa najtansze (okolo 200zl) maja najlepszy zasieg i nie ma na nie reklamacji, a im drozsze tym wiecej psuja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1706 ja oprocz tych mdlosci, ktore byly jakis czas temu, ale juz ustaly tez nic nie czuje. Brzuszek wysoko, mala plumka sobie jak szalona, a ja zniecierpliwiona czekam. Mojego biednego meza molestuje ile sie da ;) - czasami nawet rano i wieczorem, ale jeszcze nie skarzy sie:D Haha. I dalej nic. Lekarz mowi, ze to moze byc bomba ze spoznionym zapalnikiem. No zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia nie ma sprawy :) pzregladalam promocje i jak to zobaczylam to od razu o tobie pomyslalam. jesli idzie o te monitory to zobacz u nas Krzys jest wczesniakiem a lekarze tego nie zalecili (a pytalam czy warto kupic nawet), wiem ze np w warszawie jest wypozyczalnia takich rzeczy i po kilka zlotych za dobe mozna wypozyczyc na pewien okres, podobnie jak wage dla niemowlaka. moze u was tez cos takiego funkcjonuje jak masz obawy?? a co do elektronicznych nian to ja jestem za i to jak najbardziej szczegolnie przy duzych domach czy planach wyjazdowych. nasi znajomi maja philipsa ale wsrod kilku par przewijaja sie te 2 modele http://www.allegro.pl/item209146961_philips_elektroniczna_niania_scd463_nowa_wys_0zl.html i http://www.allegro.pl/item210059620_philips_elektroniczna_niania_361_nowa_gwar_.html i obydwie sobie chwala wiec trudno mi tu juz cos konkretnego doradzac, ja mam evenflo i tez jestem bardzo zadowolona Ania chrzest jak najbardziej wskazany tyle ze moj gin uwaza ze domowymi sposobami to porod mozna wywolywac ale tak nie wczesniej niztydzien przed terminem ;) Wiesz kazdy tydzien a pozniej i dzien jest dla maluszka wazny wiec nie ma co pospieszac. Moj ginek mowi ze 5dni przed terminem wywolac porod to jeszcze ok ale 10 i wiecej to juz nie bardzo. Dlatego czekaj cierpliwie a wkrotce ci Amelka to czekanie wynagrodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ktoras wie co sie dzieje z Anulka26 i jej chlopcami. Pamietam, ze ona byla kiedys bardzo aktywna na naszym topik, a obecnie dawno jej nie widzialam??? Przeoczylam cos ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anczeko o niani nie ma co mowic, bo ja musimy akurat kupic - duzy dom, ogord - przyda sie. Tylko, ze ja nie wiedzialam na jaka firme zdecydowac sie, a w opisach to one wszystkie sa super. Teraz juz wiem ;) Co do monitoru to chyba zrobie tak jak mowisz - wypozycze sobie i zobaczy czy warto wywalac kase. Tylko musze popytac o takowa wypozyczalnie na slasku. Dzieki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wisienko, ja mam termin dopiero na 27! Ale 2 tygodnie byłam na podtrzymaniu, a szyjka podobno w marnym stanie, więc mogę się spodziewać w każdej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia, mi wczorajsze mdłości przeszły i dziś brak apetytu nadrabiam w dwójnasób! Ciągle coś zajadam (najczęściej słodkiego ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielek mam nadizeje, ze z tą wadą to pomysłka! w koncu to dziwne, ze nikt sie nie poznał na tym przy 3 poprzednich USG, a lekarze czesto sie mylą. Musisz byc dobrej mysli i wierzyc, ze to tylko nieporozumienie, a jezeli nie, to wada malutka. Zobaczysz, bedize dobrze 🌼 terka dobrze ze jestes juz z nami! faktycznie naoglądałas sie w szpitalu, nie zazdroszcze :( szkoda, ze tak spędziłas koncówke ciaży, mam nadzieje, ze juz nie bedziesz musiała do porodu wracac na oddział. odpoczywaj sobie teraz spokojnie :) sendi nam położna mówiła, ze można dopajac, ale tylko troszke glukozą i nie butelką, aby maluszek sie nie przyzwyczaił, ale najlepiej łyzeczką lu kieliszkiem, tak robiąw szpitalach. podobno dzieci slicznie ustawiają dziubek do łyżeczki, a nie przyzwyczaja sie do smoka. a jezeli kładziej malutkąpod kątem, to njalepiej na boczku i cały materacyk podnies, nie tylko główke, to podobno bardzo ważne (tez zalecenie położnej) madzik nam położna mówiła, aby nosek czyscic tylko 2, 3 razy w tygodniu samąsolą fizjologiczna na patyczku. jak nie ma kataru, to gruche odpuscic, a jak pociaga noskiem, to czesto ma po prostu wysuszoną śluzówke i wtedy czesciej solą i własnie wodą morska przemywac, ale czystą, bez mikroelementów :) a co do pizzy, to wydaje mi sie, ze jednak jest troszke za cieżka :) katynko dziecko mozna przewozic tylko w foteliku. koleżanka mojej sądsiadki przewoziłą dziecko w gondoli i ktos ich stuknął w tyłsamochodu. maluch wyleciałz gondoli i jużod 3 miesiecy jest w szpitalu z urazem główki, wic raczej bym uważała. aneckzo nie masz żadnych balonów, tylko na pewno ponętny i kuszący biust! a co do smakołyków przy karmieniu, to ja juz wymyslam co bedze jest i strasznie naszła mnei ochota na tryż z jabłkami i cynamonem ze smietanką! mniam!!! mozę tez sie skusisz ;) aniu tlyko kup Białego Jelenia, podobno z szarych mydeł jest najlepsze :) a wiecie co? zazwyczaj jak dzieci piją z butelki, to odrzucającyca, a mopja chrzesniaczka za żadne skarby nie chce pic z butli :0 moja kuzynka kupiła chyab wszystkie rodzaje smoków do butelek, nawet takie specjalne imitujące prawie w 100% piers i nic. pluje, kreci sie i chce tylko cyca :) taka śmieszna odmiana :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Dzis pogoda u mnie ładniejsza i ja tez w lepszym humorku. Troche mnie zaczyna pobolewac brzuchol jak na okres ale tak minimalnie no ale moze to juz jakis wstep do wielkiego finału. Jesli chodzi o plyn do pielegnacji krocza to ja zakupilam taki z Sorayi z wyciagiem z kory debu ktory poleciły mi rodzace niedawno kolezanki. Kupilam tez kilka saszetek tantum rosa ale je bede uzywac jak juz to po powrocie do domu bo w szpitalu z tym za duzo zachodu, zreszta zadna z moich znajomych tego nie stosowala tylko ten plyn i nie mialy problemów. Olcia ja tez zasatanawialam sie nad monitorem oddechu ale troche poczytalam i stwierdzilismy ze zobaczymy w jakim stanie urodzi sie maly. Jesli bedzie zdrowy i silny to sobie darujemy bo nie ma co panikowac i myslec o najgorszym. Mam wiec nadzieje ze nie bedzie potrzebny. Nianie kupujemy zdecydowanie bo mysle ze to bardzo przydatny wynalazek ale to juz mezulek zalatwi jak bede w szpitalu. Wlasnie wyslalm meza do sklepu bo straszna mnie ochota na lody i popcorn naszla. Przez cala ciaze nie mialam zachcianek to teraz moze mi troche przyjemnosci zrobic i polatac do sklepiku. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu masz racje jesli idzie o nachylenie mtercyka - tylko czesc przy glowie, nachyleniepowinno byc ok 30stopni, mozna podlozy no recznik kapielowy ale mozna tez kupic specjalny klin pod materac - http://www.allegro.pl/item208894099__poduszka_dla_niemowlat_bezpieczny_sen_hit.html jesli idzie o smakolyki to wg dietetyka z centrum smietany ani cynamonu nie mozna wiec straaaaszna lipa. wlasnie wcinam suszone jabluszka bo mam straaaszny apetyt na slodkie a dzemu porzeczkowego maminego juz nie mam w zapasie. a odmiannosc chrzesniaczki wcale nie jest smieszna. moja corka tak miala i teraz Krzys, dopoki twardo nie zasnie nie mam szans zeby go odlozyc bo ma bardzo silny odruch ssania i by tylko cycal i cycal, na kazdy smoczek ma odruch wymiotny i nawet niektore proby niestety zwrotem sie koncza a mam z 6roznych firm zarowno kauczukowe jak i silikonowe wiec to raczej kwestia wybrednosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, dobrej nocki życzę, idę małemu poczytać bajki, więc pewnie padnę razem z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze trochę czasu mam do rozwiązania, ale jak wiadomo im bliżej końca tym człowiek bardziej się nie może doczekać. Ja na razie nie mogę rodzić, bo ostatnio zorientowałałam się że nie mam legitymacji ubezpieczeniowej i muszę czekać ponad tydzień, żeby mi ją wydali. Mm refleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ty to zawsze coś podrzucisz. Chyba zamówię tę poduszkę dla niemowlaka, na zdjęciu wygląda na wygodne i praktyczne urządzenie. Lece się kąpać i do łóżka, mam fajną książkę więc mnie ciągnie do jutra pa pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za porady, dzisija budzilam mala co 2 godziny przystawialam do piersi pozniej przewijam troche pogadam i ona spi znowu, teraz musze ja obudzic o 20 bo kapiel 20 30, jaki ona ma uraz po tym szpitalu kapali ja pod kranem darla sie jak diabli.... Aneczka1979 mam zalecenie zglosic sie do gina za 6 tyg od porodu...wiec tak zrobie...kupie sobie jutro w aptece ta herbatke na laktacje co napisalas a karmi tez pije:) i dzieki za artykul i link o poduszce pomysle nad nia zobacze co polozna powie... przespalam sie 1,5 godz i lepiej sie czuje nie ejstem taka zmeczona, mam nadzieje ze moje dziecko nie bedzie sie budzilo w nocy co 2 godz blagam, ja nie dam rady, zreszta ja zamierzam karmic piersia najdalej do 3 mca zycia i nikt mnie nie przekona zeby dluzej,...ja wiem ze to jedt dobre dla dziecka ale ja nie ejstem specjalnie za tym, oczywiscie teraz na mnie naskoczycie ale to moje zdanie i go nie zmienie... moj facet moze wstac do malej ale co zrobi nic...ja daje cyca a nie on jakbym karmila butelka to by pewnie on dawala jesc na zmiane bysmy wstawali, a powiem wam ze moja niunia ma taki odrych ssania ze pije z butelkki wode z glukoza, jak ma czkwake /wlasnie jak jest czkawka moja ma po kazdym posilku to przepajac piersia woda czy nie?/ ssie smoka i normlanie je piers....:) chcualam zmaowic lezaczek z allegro dla mojej malej ktory byscie mi polecily? wkeljcie link, chya najlepiej ficher price widzialam taki za 170 zl z wibracja od 0 d0 18 kg co sadzicie moge juz mala wkladac? ide szykowac kapiel, do jutra ewnetualnie...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a jezlei chodzi o monitor oddechu to ja mam i spie w nocy spokojnie tym bardziej ze mala sie zakrztusza a i jeszcze polecam karuzelke fisher price na pilota naprawde super sprawa mala tak sluchas i elegancko zsyspia a ja w lozku leze i tylko wlaczam ewentualnie...tylko baterie drogie lepeij kupic akumulatorki ... aneczka1979mnie sie wydaje ze mala sie najada bo ona wogole nie placze sprawdzam dajac jej palec czy chce ssac, placze do kapieli i jak w nocy nie reaguje jak sie obudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Byłam u lekarza. Szyjka o 50% skrócona i jest malutkie rozwarcie!! To jednak jest czop :). Tyle że ten czop wyłazi mi cały dzień, więc jak widać nie ma reguły. Lekarz na wszelki wypadek dał mi skierowanie do szpitala żeby zrobili KTG. Aha na tym etapie doszły nieregularne i troszke bolesne skurcze. Pojechaliśmy do szpitala i podłączyli mnie pod KTG. Trzeba było niunie budzić czekoladą bo usnęła ;). Jak tylko poczuła słodkie to szalała do końca! Podczas KTG miałam skurcze ;). No i rzeczywiście wykazało 8 skurczy. Tu ponownie mnie zbadano i potwierdzili co móił mój lekarz. Powiedzieli, że jeżeli cokolwiek mnie zaniepokoi to mam przyjeżdżac a jeśli będzie ok to mam przyjechać w poniedziałek (w dzien terminu) na 11.30 na KTG. Muszę przyznać, że mam znowu więcej skurczy no i zaczęłam mierzyć im czas. Z tego co widzę to są nieregularne ale kurcze bolesne (i zahaczają o krzyż :( ). No zobaczymy co to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierze ze wszystko będzie dobrze, bo przecież zawsze jak LIPCÓWKI trzymaly kciuki to wsio było ok :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczynki ja dziś byłam u gin i jest wszystko oki mały waży 3100 no i na 100% będzie chłopczyk nawet widziałąm jego jajeczka.... dziś przyszedł mi kojec z allegro troszkę sie denerwowałam bo tata nie mógł sobie poradzić z montarzem i myślałam żę jest zepsuty bo wszystko na to wskazywało ale jest już ok wszystkim się podobva tylko mama mówi że kolor mógłby być lepszy ale mi się podoba ja oczywiście spać nie moge a tej nocy wraca mój mąż więc tym bardziej zasnąć nie będe mogła i pewnie będe czekać na niego przed tv w końcu wziełam się za moje rozstępy kupiłam sobie taki balsam na skrócenie długości i głębokości rozstępów ja mam cały tyłeczek popękany wyobraźcie sobie że na brzuchu ani jednego a pośladki i piersi to wole nie mówić a propo rozstępów pytam doświadczone mamusie które miały z nimi problem jaki kosmetyk jest najlepszy na ich zlikwidowanie? czy jest jakiś zabieg kosmetyczny likwidujący te okropne kreski? i czy one zawsze będą miały taki czerwony kolor czy może w przyszłości zbledną? dobra spadam do łóżka pozdrawiam was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny ja nie śpię! Skurcze regularne i teraz co 7 minut. Zaraz chyba zadzwonie na Izbę przyjęć bo pojawiła się teraz krew! Ojej boje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle nie spałam :(. Leżeć nie mogę bo to masakra!! O 4.00 dzwoniłam na Izbę w sprawie tej krwi, kazali przyjechać. Stwierdzili, że to nadal czop! Jest tego bardzo dużo i bardziej obfite. Krwią mam się nie denerwować. Położna zapytała sie mnie czy zostaję na oddziale czy chcę ktg i lekarza. Wybrałam to drugie zwłaszcza że rozwarcie urosło z 0,5 do 1,5!! W 10 godzin - 1 cm. Podłączyli mnie pod ktg i oczywiści skurcze ucichły. Zanotowano tylko 3. Mam bardzo silne bóle krzyżowe i już nie wyrabiam. Skurcze raz są regularne a raz nie :(. Jak narazie bóle dokuczają mi przez 12 godzin, ciekawe jak dlugo jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! ale miałam okropną noc. znowu nie mogłąm w nocy zasnać, a potem śniły mi sie jakies straszne rzeczy dotyczące mojego syneczka. okropność!!!! wole o tym nie myslec :( dzisiaj czeka mnie grill, pizza, a wieczorem pogaduchy z kolezankami, wiec dzien zapowiada sie całkiem nieźle :) wczorja dostalismy od znajomych fotelik samochodowy i chuste do noszenia, wiec kolejny wydatek z głowy :) no i przywiezli aparat, wiec nie musze juz sie stresować, ze maluszkowi nie zdąże naklikac zdjęć, jak sie urodzi :):) anulka no z jednej strony dobrze ze to juz, bo tak czekałas na ten dzien (pewnie jak kazda z nas), ale ze tez musisz sie tak męczyc :( mam nadzieje, ze poród w koncu przyspieszy i obedzie sie bez niespodzianek 🌼 aneczko a nam właśnie mówiła gin w skzole rodzenia, ze cynamon jest naturalną przyprawą, wiec mozemykonsumowac, śmietane tez, jako najlepsze ze wszystkich nabiałowych produktów źródło tłuszczu. jednak co lekarz to opinia, ale ja chyab sobie nie odmówię takiego smakołyku ;) sendi wszyscy lekarze mówią, ze 6 m-cy, to minimalny okres do karmienia, aby dziecko otrzymło od matki wszystko co najlepsze :) moze spróbowałabys troszke dłużej karmic o te 3 miesiące, tym bardziej ze maluszek pewnie bedzie budziłsie coraz żadziej (musząto potwierdzic doswiadczone mamusie) zreszta sama najlepiej zobaczysz jak to bedzie za jakis miesiac czy dwa :) a co do kąpania to nam położna mówiła, ze faktycznie dzieci czasami mająuraz od kranu i wtedy warto maluszka wkładac do wody owinietego w pieluszkę, aby nie czuł sie taki goły i bezbronny. jak juz będziesz go wkłądac od nóżek, to po prostu potem delikatnie rozchyla sie poły pieluszki, która zostaje na spodzie wanienki, aby maluch sie nie ślizgał :) spróbuj, moze to akurat uspokoi twoją dziecinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! aniulka trzymam kciuki ..... to juz prawie to i mam nadzieje ze nidlugo napiszesz nam co i jak ....!!!! u mnie noc spokojna tylko trzy razy siusiu.... a ostatnio dochodzilo do szesciu;)...a co najwazniejsze zadnych swedziawek...!!!! jeszcze trochu puchna mi stopy i rece ale wsumie dopiero drugi zyrtek wzielam dzis trzeci wiec zobaczymy....!!! a i pytalam ostatnio o te bole spojenia lonowego czy ktras z was je ma???? i moze pytala o to lekarza... bo jakos juz nie mam ochoty tam lazic a nawet z wyrka czasem wstac nie moge tak lupie??? milego dnia dziewczyny i powodzonka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wody mi odeszły!!!!! Jade na porodówkę trzymajcie mocno kciuki dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam ciezka nocke dzisiaj, deszcze bebnil o parapet i co rusz sie budzilam. malego nakarmilam ok 22 a pozniej o 2 rano i myslalam ze bedzie spokoj ale wieczorne karmi zaowocowalo i o 4 rano obudzilam sie cala zalana mlekiem wiec mlodego dawaj znowu budzic i karmic no i pozniej ponad godizne nie moglam zasnac. o 7 Maly postanwoil mnie obudzic no i praktycznie do tej pory na cycku wisial... auuuuaaaa moj kregoslup!!! Anulka78 jak tam u ciebie?? sprobuj sobie ulzyc pod prysznicem, niech maz pomasuje ci krzyz no i polewaj sobie plecki ciepla woda. jak skurcze beda regularne to jedz do szpitala, wczesniej nie ma sensu bo szpital jest i przygnebiajacy i stresujacy. jakbys czula rzadziej ruchy malenstwa to tez koniecznie na oddzial. 3mam za ciebie kciuki. Jest szansa ze bedzie siodemkowe malenstwo!!! Paula rozstepy po pewnym czasie zbledna, jesli idzie o ich zlikwidowanie to mam zle wiesci. mozna je tylko splycic i rozjasnic ale calkowicie zlikwidowac sie nie da. sa zabiegi w gabinetach kosmetycznych dfzieki ktorym rozstepy staja sie prawie niewidoczne ale niestety ich ceny sa kosmiczne. moje kolezanki stosowaly mustele na rozstepy i bardzo sobie chwala. dziewczyny tez polecaja maslo kakaowe. nie wiem nie sprawdzalam, moje po 1 ciazy same ladnie wyblaklu no i nie byly glebokie. po tej ciazy mam na brzuszku po 4z kazdej strony i tez sa plytkie. na razie nic nie bede z nimi robic bo na specyfiki drogie po prostu nie mam kasy. Basiu moze przy normalnym karmieniu to i mozna ale u nas jest przeciez wada maluszka wiec moze stad takie zalecenia. mi tluszcz kazali zdobywac z sera zoltego i masla... tak dietetyk w centrum przykazal wiec do tego sie stosuje Sendi no to jesli nie placze to sie najada :) z karmieniem to bywa roznie, jak juz troszke odsapniesz to moze sie przyzwyczaisz i polubisz, np u mnie alergolog mowila ze im dluzej tym lepiej wlasnie ze wazgledu na moje i mezowskie alergie, ze dzieki temu dziecko dostanie przeciwciala etc. mala karmilam 18miesiecy i odpukac zadnych alergii takze jak tylko bede miala pokarm to planuje karmic Krzysia do momentu powrotu do pracy - czyli wrzesien przyszlego roku. a co do lezaczka jesli jest prawie zupelnie plaski to mowia ze mozna po skonczeniu 2miesiaca. a to ze w zgledu na brak stabilnosci glowki malucha. ja ogolnie jestem za takimi rzeczami z fisher price i tiny love bo sa swietnej jakosci i starcza dla 2 czy nawet 3 dzieciakow a jak sie tylko 1 planuje to pozniej mozna w dobrej cenie sprzedac :) Ania1706 a jaka masz ksiazke tez bym cos fajnego poczytala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i Sendi nikt cie nie bedzie potepial..wsumie kazdy z nas wie co robi... bo jest dorosly ja tylko moge stewierdzic ze jesli to beda trzy miesiace to moze byc trochu malo... syna karmilam ok 3 mc... strasznie mi chorowal co chwile pediatra ...wyciecie migdalka...zapalenie stawow biodrowych... i tysiace innych paskudztw lacznie z zapalaniami pluc... a corke dwa lata ...( wiem ze za dlugo) i zeczywiscie nie mialam z nia zadnych problemow ..jezdzilam tylko na wizyty kontrolne i ewentualne szczepienia .... a powiem ze w rozwoju psychomotorycznym byla szybsza ...do dzis to mala cwana bestia nikomu sie nie da sprzedac ....wiec cos w tym jest !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×