Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Anulka kciuki zacisniete. no to bedzie 07.07.07 :) 3maj sie dzielnie 🌻❤️ Lalik ja takie bole miewalam juz w 7 miesiacu, czasami tak mnie bolalo jakby mi sie kosci normalnie rozlazily albo jedna na druga zachodzila. lekarz powiedzial ze to normalne ze w ten sposob miednica przygotowuje sie do porodu i nie kazal sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Aneczko!!! wsumie mialam nadzieje ze to moze jakas tam blizsza oznaka zblizajacego sie porodu ale jak mialas to w siodmym miesiacu to chyba nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i dziewczyny przyszlo mi do glowy cos szalonego gdzies niedawno wyczytalam ze w USA i UK po dwoch cieciach pozwalaja rodzic normnalnie.... i tak sobie mysle ze jakby mnie wzielo moze tez bym tak urodzila???...wsumie wystarczy tylko dluzej z bolami poczekac ...bo wiem ze jak juz jest glowa w kanale rodnym nie moga juz wykonac ciecia???? moze to glupie ale chcialabym urodzic normalnie:(..tyle ze sie boje bo chyba po dwoch cc przynajmniej u nas niby jest jakies tam ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _fernanda_
Wiatm, wczoraj postanowiliśmy pojechac do nas do szpitala na ize sprawdzic czy juz cos sie dzieje i chciałam zrobic ktg. Powiedzialam ze od rana slabiej czuje ruchy, połozna mierzyla mi cisnienie a mi brzuch skakal :) potem ktg i przyszla lekarz wziela wydruk i do drugiego pokoju na badanie (bolalo strasznie) i mowi no nie wiem co z pania zrobic, ja bym pania juz zostawila, a ja a co sie stalo? a ona no rozwarcie na 1,5-2 palce ma pani torbe? a ja ze nie ale moge jechac no dobrze to prosze sie do 22 wyrobic.a bylo przed 20. w domu dopakowalam pare rzeczy i pojechalismy i przyszedll inny lekarz i mowi ze w sumie bez zmin, to lepiej jak w domu poczekam sobie na dalsze oznaki, skurcze mam do 40 a on mowi ze te porodowe to tak 80. no chyba ze chce zostac na porodowce to moge, a ja ze wole w domu, wiec tak teraz wstalam poszlam do ubikacji i to chyba czop sluzowy. a objawy caly czas te same bol jak na miesiaczke i bol krocza, ktory sie nasilil od tego badania przez trzy osoby. Wiec teraz juz tylko czekam, lekarz powiedzial ze moge rano urodzic, a moge za tydzien, ale on daje mi 3 dni :) Anulka Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka to trzymamy kciuki!!!! lalik nie wiem jak to jest po dwóch cesarkach, ale po jednej rodzic mozna na pewno. siostra mojej kolezanki miała cesarke, jak główka juz dawno była w kanale rodnym, no ale wynikało to raczej z niekompetencji lekarza, czy sie to praktykuje to nie wiem :) ale skoro masz słąbąmacice to moze nie ryzykuj. najlepiej pogadaj z lekarzem, rozwieje twoje wątpliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula 78 trzymamy mocno kciuki za Ciebie!!!!:) wracaj do nas szybko ze swoja coreczka!!:):) ja wczoraj bylam na badaniu KTG i jak lezalam na wznak wynik wyszedl zły sam lekarz powiedzial jak sie polozylam na lewy bok powiedzial ze dobry i dzis mam znowu isc na KTG dziewczyny wam tez kaza tak czesto chodzic? boje sie zeby mnie nie zostawili w szpitalu:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z wiadomościami. Jola nie wiadomo kiedy wyjdzie ze szpitala bo niunia ma żółtaczke.Narazie leży pod lampami.Macie pozdrowienia od Joli i Oliweczki. Anulka to trzymam kciuki. Moje dzieci śpią teraz po rannym mleczku.Wogóle w nocy budza sie teraz na zmniane a ja spie po 7 godzin na dobe.Podobno to i tak dobrze jak na mame bliźniąt.Mój maż na zmiane z moją mamą bardzo mi pomagają,zawsze jestem z kimś i jakoś nie mam problemu ze nie radze sobie i dzieciaczki płacza na raz. Teraz jestem sama bo mąż w sklepie. No to juz popisałam sobie -Oskarek płacze. Dziewczyny trzymam kciuki ze te co maja wszystko przed sobą-szczęśliwego rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu w tym sek ze u nas jest tak ze nawet nie wiedzac jaka masz macice .... nie pozwalaja raczej na trzecie ciecie .... mam blizne na macicy 6 mm .... pytalam go czy to duzo czy malo powiedzial w normie ostatnio.... ale jednoczesnie dodal ze dwa porzadne skurcze moga spowodowac pekniecie macicy .... wiec wsumie nic nie wiem ...czytalam ostatnio forum dziewczyn polek z usa i tam wyraznie bylo napisane ze probuja naturalnie a wszytko okzauje sie wtrakcie ...w tym sek ze u nas nawet nie probuja i zawzwyczaj tna macice na zimno(bez skurczy) a wtedy blizna jest wieksza i gorzej sie goi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopie teraz i szukam czegos u takiej sytuacji u nas ...ale wsumie tylko na forach sa jakies wypowiedzi... a szukam jakis konkretow np.odpowiedzi lekarzy ...ale chyba sie poddam bo nic nie moge znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowei mi ktos w sprawie tego KTG? czy mam umrzec z niepokoju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fernanda to ja trzymam kciuki zeby to bylo dzisiaj a najdalej jutro :) Nowa na KTG w sumie nie powinno lezec sie na wznak, na boku najlepiej nie wazne czy lewym czy prawym. od terminu porodu na ktg w naszym szpitalu chodzi sie codziennie, to nie jest przeciez zupelnie szkodliwe. Maja 7 godzin na dobe to bardzo dobry wynik, ja sypiam ok 6 a mam tylko 1 dziecko :) Lalik jesli by sie mialo cos z macica stac to ja bym nie ryzykowala, masz w domu 2 dziecziakow i teraz zaraz bedzie trzecie i pamietaj one potrzebuja zdrowej i silnej mamuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka wiem ja nie chce ryzykowac...chcialabym tylko znac poglad na te sprawy u nas jest jednoznaczny ale dlaczego w UK jest np inaczej ....pozatym z tego co sie doczytalam duzą role w tym wszytkim odgrywa okres poprzedzajacy ostatnia cesarke a u mnie to az 12lat .... powiem wam tez szczerez ze zwyczajnie zaczynam sie bac tego ciecia ...zastanawia mnie tez jedno termin mam na 24.07.2007 a oni mi cesarke zaplanowali na 18-19 lipiec a z tego co wiem takie ciecia planuje sie na conajmniej 10 dni przed terminem ... sama juz nie wiem moze tez cczekaja co sie stanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra juz nie szukam bo calkiem zgupieje;).... bedzie co ma byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik no tak ciecie z eguly planowane 10-14dni przed terminem jest wiec u ciebie to dosc pozno zwlaszcza ze to 3ciaza i moze sie ciut termin przyspieszyc... no ale moze oni sami sie boja podjac decyzji zebys rodzila naturalnie i chca zobaczyc co sie wydarzy... moze masz jakeigos zaufanego ginka zeby pogadac? ja niestety nie znam sie na cc i nigdy nie slyszalam co i jak tylko tyle ze jak sie ma 3 cesarki to juz nie powinno sie nigdy wiecej zajsc w ciaze bo to sie robi niebezpieczne dla zycia matki. wiesz jesli idzie o UK i USA to tam wade jaka ma nasz Krzys operuje sie prenatalnie, robia operacje jak maluszek jest u mamy w brzuszku tak w 6-7miesiacu ciazy a pozniej jak dziecko sie rodzi to ani blizny nie ma ani nie musi przechodzic calej tej procedury zywienia pozajelitowego.. na razie u nas tego nie probuja nawet tak samo jak wielu innych operacji, coz polska jest 100lat za murzynami w dalszym ciagu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka 3mam za Ciebie 🌼 mam nadzieję że sie nie ucierpisz za bardzo i że za niedługo już bedziesz trzymać maleństwo w ramionach Mój mąż stwierdził że niezłe agentki tu piszą. Chodziło mu o to że Anulce wody odchodzą a ona jeszcze na kafeteri zdążyła się zameldować Ja znów spałam jak dzidziuś. Budziłam się tylko na sikanie. I spałam od 22.30 do 9.20. Ja jeszcze nie miałąm KTG a do lekarza idę 11.07. Ciekawa jestem czy mnie skieruje na coś takiego Nie wiecie dziewczyny czy udało by mi się jakoś załatwić szpital gdyby mi nie zdążyli przysłać na czas tej legitymacji ubezpieczeniowej? Nie wiem czy można by by było ewentualnie donieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie o to chodzi Aneczko .... gdyby tu bylo inaczej nie musialabys tego przechodzic z krzysiem co przeszlas... ja tak ogolnie sprawdzalam co i jak i przez przypadek sie natknelam na to ze tam po 2 cc pozawlaja normalnie rodzic .... nie chce sobie podwiazywac jajnikow a tu mi ciągle to tluka .... nie jestem dzieckiem ... a co do tego Ginka to ci powiem szczerez gdzie ja mam na koniec ciazy szukac takiego ...juz nie mam sily do nich ... moja pani Gin ...ani razu mnie nie zbadala wewnetrznie takze nie wiem czy moze mam juz jakies rozwarcie czy nie ....juz nawet nie chce do nij chodzic bo za kazdym razem musze jej przypominac co i jak nacielam sie na nia strasznie i pewnie jakby sie cos dzialo nawet by tego nie zauwazyla ... na usg chodze prywatnie i wsumie bylam zadowolona ale jak spytalam lekarza dlaczego nikt nie badal mnie wewnetzrnie to powiedzial mi ze teraz tak jest ...a wsumie place mu za usg 150 zl wiec jak mam watpliwosci moglby mnie zbadac no nie????.... pozatym powie ci ze ostatnio juz poszlam do niego na usg do przychodni zwyczajnie szkoda mi bylo pieniedzy i wielkie rozczarowanie usg trwalo 3 minuty ...nie wiem jak on je zrobil ale zrobil .... a przechlastal sobie u mnie po calosci jak go poprosilam o cos na ta alergie ... powiedzial mi ze to usg a nie wizyta i on nie moze recepty wypisac:(.... takze jestem zdruzgotana lekarzami ...i czekam juz tylko na sam porod ... we wtorek lece na ktg do szpitala a jak sie nic nie ruszy to w kolejna srode na zabieg CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wiem ze mozna doniesc pozatym rmua moze wziasc to zastepuje ksiazeczke a tak naprawde nic nie musisz miec jestes choroniona do 6 tyg po porodzie i nawet jakbys nie miala ubezpieczenia nie moga cie obciazyc placi za ciebie budzet panstwa ...kobieta w czasie ciazy i pologu jest uprawniona do bezplatnej opieki zdrowotnej ...takie jest prawo jak chcesz wysle ci artykul ...jestem w podobnej sytuacji jak ty ....i dzwonilam do nfztu ... spoytac co by sie stalo jakbym tego nie zdazyla zalatwic ... wiec mila pani poinformowala mnie ze nic poniewaz tak czy siak przysluguje mi bezpalatna opieka zdrowotna ....wiec nie stresuj sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
Hej dziewczyny! Anulka powodzenia i trzymamy kciuki za Ciebie i malutką :) Lalik rozumiem Cię doskonale bo też miałam taka sytuację że byłam na usg (chodze na prywatne wizyty) i też skonczyły mi się leki a pani doktor powiedziała że nie może mi wypisac recepty bo to usg a nie wizyta :( Ze musze niestety umówic się na wizyte aby dostac recepte :( Aneczko niestety w ciemno nie moge pojechac do W-wy bo to jednak od nas spory kawałek więc zostaje nam czekac do piątku :( ale mam nadzieje że nasza córcia bedzie cierpliwa i poczeka do terminu u mamusi w brzuszku...a do jakiegokolwiek specjalisty na usg w naszym mieście ciężko się dostac (wolne terminy dopiero po 15-20lipca) więc dobry i ten termin na 13.07 w W-wie. Trzymajcie kciuki żeby wszytsko było O.K PROSZE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza222
Figielku dr Dangel to na prawde świetna specjalistka, bardzo dobrze że jesteś z nią umówiona na badanie, jeżeli wszystko jest ok z twoją kruszyną to ona was uspokoi, a jeśli nie, czego wam nie życze to ona skieruje cie na poród do któregoś z miast łodzi albo krakowa. Jest też możliwość że to całkiem niegroźna wada i bedziesz mogła rodzić gdzie chcesz. Bede za Waz trzymać mocno kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a jeszcze jedno dokladnie to tez sprawdzilam w szptalu...zapytalam wsprost polozna ktora robila mi ktg dlaczego wolaja o ksiazeczke skoro i tak ciezarna jest ubezpieczona wiec ona calkiem szczerze mi odpowiedziala....ze dlatego poniewaz szpital dluzej czeka na pieniadze z budzetu panstwa niz z NFZETU i wsumie to nie na reke im imformowac o tym pacjentki ... i nawet jak ktos nie ma ubezpieczenia to naciskaja zeby je zrobic... pozatym jesli sie nie wie ze takie jest prawo ...roznie postepuja a jak tylko im powiesz ze wiesz ze masz do tego prawo ze dzwonilas do nztu i tak cie poinformowali nie ma juz dyskusji ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figielek najwazniejsze jest teraz zebys sie nie stresowala bo to nie dobre ani dla ciebie ani dla dzidzi...ja wiem ze rozne mysli moga kolatac ci sie po glowie ...ale pomysl tyle razy mialas robione usg i ani razu nic nie wyszlo ... ja poprostu ...zaczynam myslec ze to albo blad sprzetu albo lekarza ...gdzies przeczytalam ze inerpretacja usg zajmuja sie ludzie a kazdy czlowiek moze sie pomylic ... pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisneka23 i Aneczka1979 dziekuje troche mnie uspokoiliscie trzymajcie kciuki za mnie i moja dzidz:) o 14 bede lezala juz pdolaczona:D no maszynerii KTG mam nadzieje ze wszystko bedzie wporzadku i wroce do domku:( buziolki odezwe sie dzis na pewno odrazu jak wroce chyba ze nie wroce..to juz wiecie gdzie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik, Wisienko dziękuję za odpowiedź 🌼 czyli jakby mnie brało to nei muszę ściskać nóg tylko mogę rodzić ;) A ja się tym niepotrzebnie stresowałam, bo byłam pewna że jak tego nie zdąrzę załatwić to muszę płacić za swój pobyt w szpitalu Figielku nie stresuj się za wczasu, 3mamy za ciebie kciuki i za maleństwo. Zobaczysz będzie ok ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka trzymam za was bardzo mocno kciuki - wracajcie szybciutko 🌼 🌼 🌼 Ania1706 ja w zeszlym roku mialam zabieg robiony w Kolobrzegu, a nie mam ksiazeczki, bo u nas na slasku sa karty czipowe, a na wybrzezu nie honoruj ich tylko ksiazeczki i bez problemu mnie przyjeli na oddzial tylko pani prosila, zeby przefaksowac jej dokumenty z zakladu pracy, ze mam ubezpiecznie. Na tym sie skonczylo. Wyluzuj sie troche, bo z tego stresu jeszcze szybciej nam urodzisz ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, melduję się tylko na chwilę - noc nieprzespana, ale skurczy nie było, w sumie nie wiem, dlaczego nie umiałam spać. Mały od rana kopie, sporadycznie pojawia się jakiś skurcz i tyle. Wygląda na to, że jednak jeszcze poczekam na \'rozpakowanie\" :) Miłego dnia, postaram się przed poniedzziałkiem jeszcze odezwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tylko na chwilkę. Dzisiaj trochę pospałam, oczywiscie wizyty w toalecie były. Też noc szczególnego sie nie dzieje. Anulka powodzenia. Czekamy na wieści od ciebie. Nowa trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyluzowałam się po tych waszych wypowiedziach dot. legitki ubezpieczeniowej, dzięki 🌼 mogłam od razu zapytać a nie martwić się My już wszystko mamy przygotowane: łóżeczko, wanienka, wózek, ciuszki poprane, poprasowane. Nie jestem przesądna także nie czekam z niczy na ostatnią chwilę. Brakuje już tylko maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos dzis malo nas tu;) czyzby sie zaczelo zbiorowe rozpakowywywanie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×