Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

witam, wczoraj pytalam poloznej o te badanie i powiedziala mi,ze te badanie jest tylko zalecane,bo jakbym miala paciorkowca,to w czasie porodu mogloby sie dziecko zarazic i dostac np. sepse czy inne chorobsko. Blada gratulacje,czy moze pamietacie na ktorej stronce byl ten artykul o tym jak uniknac ciecia krocza?Bylabym wdzieczna za informacje. Ktora to chciala urodzic 13-go?Jestescie juz gotowe?;) Milego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva ja robiłam sporo badan w ciaży i generalnie mogłąbym zrobic jeszcze wiecej (dostałam zalecenie od lekarza, kiedy raz nie było mojej gin) i jak zapytałam mojej lekarki o to to pwoiedziała, ze pewnie ze mozna tylko po co. kobiweta w ciaży ma sie cieszyc swoim stanem, a nie ,martwic, co tez jeszcze moze jej w ciaźży zagrozic. poza tym, jak jestesmy milionerami, to mozemy to robic, a kogo stac na to wszystko :) ona powiedziała, ze w pierwszej ciaży prawie nic nie robiła, w drugiej, jak była starsza zrobiłą tego troche wiecej :) chociaz akurat paciorkowca nie było na mojej pokaźnej liście, z której w sumie tylko na chlamydie zrobiłam, wymaz mikrobiologiczny i tyle :) przed ciażą oczywiscie na toksoplazmoze, różyczke i ostatnio na Hbs zrobiłam, no ale to faktycznie warto zrobic, a Hbs wymagali do porodu w wodzie, co wstepnie planowałam :) zaleca sie kobietom robic tez na cytomegalie badanie, ale moja gin mówi, ze i tak, aby cos z tym zrobic w ciaży, to rzeba za granice pojechac, bo w Polsce sie tego nie leczy. jest to uzyteczne tylko w przypadku, jak maluszek zaczyna chorowac po porodzie, ale wtedy i tak rutynowo robiąw szpitalu mamie badanie, czy przypadkiem nie jest na to chora, wiec w sumie tez nei warto pakowac w to pieniedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dziś kończę 23 lata, ale stara rura już ze mnie (dopiero miałam osiemnastkę) miałam nadzieję że mi moja mała zrobi prezent na urodziny, ale się nie zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Czesc Dzeiwczynki :) Ja tu sobie kiedys do Was juz pisalam, ale Wy to piszecei tak duzo, ze ja za Wami czytac nie nadazam :P a co dopiero sie dopisywac :) Ale nasz termin juz tez sie zbliza i jakos tak razniej mi jak zagladam do Was i czytam, ze kolejne dwupaki sie rozsypuja :) Oby tylko zdrowo i w miare szybko to nastapilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Ania 1706 --> Wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 100 LAT!!! 🌼 wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka i milosci no i super prezentu urodzinowego w postaci Amelki ;-) moze mala jeszcze zechce dzis wyskoczyc z brzuszka :-) czego Ci z całego serca zycze. CALUSKI dla Ciebie ❤️ a stara rura to bedziesz za jakis czas hihihi ja to jestem stara rura (mam 28 lat) :-) ile bym dala zeby miec tyle co Ty :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zatroskana :-) na kiedy masz termin? teraz to juz żadna nie zna dnia ani godziny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka chyba nie da rady po ciązy z tymi kebabami..... za duzo w nich przypraw itp...... no nic Ci nie zostaje jak jeszcze dzis sobie zamówic :-) wiecie co wydaje mi sie ze juz jakies dzieciaczki przyszły na swiat a my o tym nie wiemy hihihi nie ma Olci.... gosdan chyba faktycznie dzis urodzi, fernanda pewnie tez :-) fajnie, oby tak dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny Od dłuższego czasu czytam Wasze wypowiedzi, jestem już chyba od nich uzależniona! Ja mam termin na 25.07, dziś wróciłam od lekarza, wszystko szczelnie zamknięte,więc chyba jeszcze się pomęczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Telimena :-) teraz to juz na czytaniu sie nie skonczy, musisz do nas aktywnie dołączyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuski gdzie Wy jesteście co? pobiegłyście wszystkie na porodówke i nie zabrałyście mnie z sobą :-) :-) jestem okropna! zjadłam cały słoik nutelli! wczoraj kebab dzis ta nutella..... jezu ciąża sie konczy a ja dopiero nabieram smaków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko wszystkiego najlepszego 🌼🌼🌼🌼 szybkiego porodu i duuuuzo pociechy z twojego małego szcześcia :):):) wisienko kebaby i wszelkiego tego rodzaju dobra chyba faktycznie na poczatku karmienia odpadaja :) ale pewnie nie na długo ;) no ale mysle, ze warto troszke przecierpiec w imie wyzszego dobra ;):):) telimena popieram justke w 100% aktywność forumowa absolutnie wskazana :):):) justka stare rury to my bedziemy jak bedziemy czekac na rozpakowanie ale naszych wnuków ;) na razie jestesmy młode, piekne, no a macierzyństwo na pewno doda nam jeszcze skrzydeł :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka niezłą jestes z tą nutellą :):) ale ja dzisiaj zapowiedziałam sie ok 16:00 u mamy i zarzyczyłam sobie placek drożdzowy ze sliwkami albo jagodami i to tak, zeby był prosto z pieca wyjezty jak przyjade :) tez blacha pewnie tylko strzeli ;);) moze nasze organizmy czuja, ze jeuz niedługo przyjdzie kres wyzerki i teraz domagają sie wszystkich niezdrowych pierdół ;) ja tam sobie dogadzam jak moge :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Justka termin na 26 lipca mam :) Troche Wam zazdroszcze z tymi fantazjami kulinarnymi, bo ja jak tylko zjem cos dobrego to spotkanie z szuwarkiem murowane :) Wczoraj zjadlam kilka chipsow... ech... szkoda gadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę wam powiedzieć, że całą ciążę miałam wstręt do słodyczy a od dwóch tygodni mam straszne zapotrzebowanie, najchętniej snickers już dwa wrzuciłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiękuję dziewczyny za wspaniałe życzenia, to bardzo miłe 🌼. Ja właśnie oddelegowałam ślubnego do pracy i teraz bede sie nudzić Hej Tlimena, podoba mi się Twój pseudonim, moja przyjaciółka ma na imię Teresa i mówie do niej czasem Telimena ;) Justka nie przejmuj sie pomyśl sobie że to ostatnie chwile kiedy możesz sobie poszaleć z jedzeniem. Ja sie cały czas czymś objadam bo później dietka i te sprawy Zatroskana to może te bliskie spotkania z muszlą to przed porodem? ;) Ja na szczęście ani raz w czasie ciąży nie wymiotowałam. A to jest dla mnie horror. Ja chyba jestem uczulona na wódkę bo jak zdarzyło mi się ( za czasów szkoły średniej) napić to zawsze wymiotowałam. A jak wymiotuję to zawsze przy tym strasznie beczę i w przerwach krzyczę zawsze to samo zdanie : ja chce umrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż kiedyś wymyślił mi taki wspaniały Pseudonim Czy miałyście coś takiego? Wstawając dziś rano odkryłam dwie plamy żółtawe na prześcieradle, lecz po wizycie u ginka jest niby wszystko szczelne, co to może być? Cholera chyba nie siusiam w nocy do wyrka????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam żółte plamy na prześcieradle ale to jak mi się z cyca ulało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Pare dnimnie nie było a tu juz tyle napisane :) Po poniedziałkowej wizycie u gina trafiłam do szpitala na 3dniowa obserwacje niby na spuchniete nogi rece i twarz czyli na gestoze.Pisze niby bo wcale nie byłam spuchnieta kostki wypiete,paluszki zgrabne chodziło głównie o zapełnienie łóżka u nas w szpitalu bo były brakia jakmaja braki to maja tez straty.Dowiedziałam sie ze jak ktos przelezy 3dni to oni kaske za to dostają.Nudziłam sie potwornie i tak martwiłam o synka i mezajaksobie radzą beze mnie ze az mi ciśnienie zaczęło skakac. Na szczescie jestem juz w domku,torbe do szpitala musze spakowac jeszcze raz bo wszystko trzeba było poprac. Aniu 🌻🌻🌻wszystkiego najlepszego w dniu urodzin,przede wszystkim ekspresowego porodu ;) To ja bardzo chciałam dzisiaj urodzic bo mój synekkończy dziś2latka i obiecalismy mu ze dostanie małą dzidzie-braciszka na urodzinki,teraz chodzi i sie pyta gdzie ta jego dzidzia jest ???? Dziś czuje sie koszmarnie jakieś skórczyki sie pojawiły malenkie i sennosc,może to jakiśobjaw porodu,nie wiem. Wszystkim mamusiom co sie rozpakowały serdecznie gratuluje❤️❤️❤️ i bardzo zazdroszcze ze juz macie malenstwa przy sobie i je przytulacie. Oki teraz musze odpoczac i cos przekasic,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u lallaaa ale naklikałyscie!!! u nas pogoda się klaruje, więc z małą spacerujemy. Męzu ma jeszcze 2 tyg urlpou więc jest super. aniu wszystkiego naj naj naj.... Aneczko jesli chodzi o ten dermatol to tak: jak już wyczyścłam pępek spirytusem we wszystkich zakamarkach dookoła, robiłam to zwykłymi pałeczkami do uszu ( nie tymi dziecinnymi, bo za grube), to wtedy też na patyczek brałam dermatol i podsypywałam dookoła. Tak, by ten proszek wypełnił cała przestrzeń dookoła kikucika. Raz wychodziło lepiej raz gorzej, wiadomo zalezy z jaka intensywnościa mała machała nóżkami :-) ale pępka już nie ma teraz mamy jeszcze przemywać spirytusikiem i troszkę sypac tego dermatolu. a w poniedzialek idziemy na pierwszą wizytę do lekarza :-) po witaminki a Krzysiu dostał juz witaminki???? bo to podobno po ukończeniu 3 tyg dają?? i mam nadzieję, że dziś u was na kontroli wszystko OK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że jest nas tu tak wiele :-) i coraz więcej :-) nowe przyszłe mamusie wpiszcie się do tabelki znajdziecie ją na poprzednich stronach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANeczko - w Cubusie są ciuszki i dla chłopców o dla dzaiewczynek. Sądzę, że powinnas spokojnie cos dla siebie wybrac :) A włąsćiwie dla Krzysia :D BAsiu - tez wlasnie robilam to badanie w Vicie. Moze kurcze oni jacys lewi sa i zawsze bakterie wynajduja??? Wogole z reszta mi sie tam nie podobalo - pielegniarki zajmowaly sie soba, plotkujac strasznie, kazaly mi samej sobie zamknac drzwi jesli nie chce zeby mi ktos wszedl, ani sie podmyc ani nic. Brrr...wiecej tam nie pojde. Zobaczymy jeszcze jak dzisiejsze wyniki wyjda. Ania1706 - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!! Jestes raczek, jak i ja :D Ja wlasnie wrocilam z kolejnego badania - powtarzałam ten stopien czystosci pochwy do porodu w wodzie. Wyniki beda dopiero w poniedzielk/wtorek, takze mam nadzieje ze dzidzia poczeka :) Przy okazji zrobilam kilka zakupow :D Ale cos formy nie mam - wrocilam skonana, choc w sumei cala wyprawa (gin + zakupy) zajely 2 godz. Ale treraz sie legnalam na kanapie. Jeszcze wcisne ciacho (czekoladowe ostatnio zrobilam) na polepszenie energii i sił :D :P Za gpodzinke ma wpasc kumpela na ploty, takze pieluszki na wieczór zostawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylko jak juz pisałam na cycuchy niezawodny jest miód naturalny!!! po jedzonku odkaź spirytusem -zaraz wywietrzeje, a potem posmaruj brodawki i sutek miodem. Przed karmieniem zetrzyj. Działa. Mnie pomogło, po dobie cycuchy jak nieużywane i teraz nie mam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak coś to maść bepanten u mnie dziewczyna w szpitalu stosowała, tyle, że ona droga. a gdybyś jej używała, to pamiętaj by przed karmieniem zmyć, pomimo tego , że w ulotce jest napisane, że nie trzeba. U nas siostra bardzo tego pilnowała u tych co ją stosowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosdan - tych wód płodowych saczacych nuie da sie nie zauwazyc :) po odejsciu czopa mialy lekko brazowawy kolor, pozniej juz bezbarwny, mi sie saczyly w takich ilosciach ze musialam miec podpaske, wkladka by nie dala rady. a samo saczenie to takie odczucie ze cos wycieka z ciebie...zapewniam ze tego nie przegapisz:) marylko ja na brodawki stosuje non stop mas Maltan, wczesniej mialam bepanten, ale uwazam ze jest gorszy...moje sutki byly tez w oplakanym stanie, mam powiedzmy ze za malo wyciagniete i dziecko je troche masakruje:( po tej masci jest super. polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko, moge cie prosic o wklejenie na forum co mozna jesc a co nie mozna przy karmieniu.... widze ze zrobili mi porzadek na pulpicie bez mojej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, w wielkim skrócie - od 7.07 na patologii ciąży, 9 lipca 11.40 cesarka - Mateusz 3390, 57 cm, 10 pkt. Na razie tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blada - Zosia jesł śliczna! Alez sie usmiałam na fotke nr 3 :) :) Zosia ziewała czy płakała? :D Gratuluję maluszka! jumik - gratulacje Mateuszka. Koniecznie podeslij fotki w chwili wolnej!!! A co sie stało ze na patologie trafiłaś? To po fenoterolu moze? Bo termin mialas koniec lipca - tuz przede mna.... Alez ruch w interesie! Lece jednak praqsowac pieluchy :P Ale Emilce tłuamczylam juz ze z rozpakowywaniem wolalabym zeby po czekala do wtorku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×