Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Ja tylko na sekundę (ale ja naprawdę na sekundę nie tak jak Wisienka hihi) Mała zdrowa i waży już 5 kg czyli w 5 tygodni przybrałą na moim cycku 1,5 kg czyli chyba całkiem nieźle Olcia ta blondynka to ty? jeśli tak to widzę że nie masz co zrzucać po porodzie. Chyba nie musze ci pisać że Semi śliczna. Tę muszę kupić Amelce opaskę. Już jak widziałam na Tatiance Marylkowej to mi się spodobała, ale na tym zadupiu jest taki wybór dziecięcych ciuszków ze szok dobra lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka dziekujemy bardzo i przyznaje szczerze, ze gdyby nie Twoj post na poczatku tej strony to pewnie dalej nie odezwalabym sie, bo wydaje mi sie ze nie mam czasu a jednak troche go znalazlam. Ania faktycznie ja nie mam na szczescie nic do zrzucenia:) A co do opaski to wiesz w takie upaly jakie bywaja nie chce malej dusic w czapeczce, a z drugiej strony nie chce zeby jej uszka przewialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania i jeszcze jedno. Ta twoja mala to bardzo ladnie przybrala w ciagu tych 5-ciu tygodni. Ja czytalam, ze w pierwszym miesiacu dziecko przybiera 600g. Niezle mama dbasz o corcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nocka przespana :). Pobudka standardowo o 1.30 a potem o 5.00 ;). Nastawiłam mężulkowi budzik do pracy (zwsze go budzę) i o maly wlos spóźniłby sie do pracy!! Nietsety nie można już na mnie polegać, nie słyszę budzika! Mała zasnęła na macie hihihi. A miałam z nią isć na zakupy ;). No nic trzeba poczekac. Niunia jest taka nietykalska ze hej! Jak przemywam jej oczka to panience to się nie podoba... A zawsze tolerowała to. W ogóle to kochana maruda jest. Nawet jak jest głodna to nie chce cyca do buzi, muszę ją podstępem brać. Wkładam smoka i wyciszam a potem ciach zabieram smoka i wkładam cyca. A potem to już ssie, ssie i ssie. Nie wiem czemu zawsze robi awanture jak ma wziąść cyca do buzi... Troszkę ogarnęłam domek i wtsawiłam pranie. Tfu tfu takjakby troszkę więcej mogę zrobić niz na początku :) Słyszą odgłosy :) lece do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad sie gotuje, w gabrysi szafie porzadek zrobiony i zbyt male ubranmka przesegregowane (pojda na allegro hehehe) prasowanie dalej czeka ale mi sie srednio chce :O Krzys za to zuch bo najpierw landie godizne pospal a teraz kolejna sesje 1.5godz sobie robi. no tak w nocy sie nie spalo to w dzien trzeba odrobic ;) Olcia fajnie ze do nas zajrzalas :) niezle sobie Semire wyszkolilas z tym jedzonkiem!!! U nas w nocy Krzynio pociagnie 5minut lapczywie i odplywa. w sumie to najbardziej lubie go karmic przez sen bo wtedy sie nie bawi tylko cyk myk najada. no ale nie zawsze udaje mi sie uobudzic przed nim ;) a mala sliczniutka no ale co sie dziwic jak ma taka mame!!! Nowa polozna ma dziecko i mamuske w opiece dopoki nie mina 2mieisace po porodzie daltego przychodzi. ciesz sie bo w razie watpliwosci masz z kim wsyzstko obgadac :) moja polozna byla 2 razy ale systematycznie co tydzien dzwonila zapytac co slychac i jak sie czujemy takze wolalam taka opcje ;) Wisienko jesli ufasz swojemu pediatrze to ok. w sumie dopoki jest lato i maluch duzo jest na dworze to ponoc mozna wit d3 nie podawac wiec nic sie nie martw, za 2tyg bedziecie na szczepieniu i z pewnoscia dostaniesz recepte na vigantol :) mam nadzieje ze wyprawa do dziadkow sie udala! my dostalismy ten zasilek porodowy bo teraz przy 2 dzieci mamy sporo mniej niz 504zl ale np nie dostalismy juz zasilku na mieszkanie bo nasz dochod na osobe przekracza kwote jaka placimy za mieszkanie, chore jest to ze oni biora dochod brutto ktory wiadomo jest znacznie wyzszy i sila rzeczy bedzie stanowil wiecej niz koszty czysnzu i wody... a co do wysylki to jak kase wplacilas w piatek rano to w piatek doszla ale jesli po 12tej to mogla zostac zaksiegowana na koncie tej babki dopiero w poniedzialek. priorytet bedzie nastepnego dnia pod warunkiem ze dzien wczesniej bedzie przed godzina 11 nadany jesli pozniej to automatycznie dociera po 2dniach. mi ostatnio 10dni priorytet szedl a 1 nawet zaginal takze moja droga - cieprliwosci!!! Marylko a nie jest taka akcja wojenna ciezka do czytania? ja jak jestem zaganiana to czytam z reguly lekkie latwe i przyjemne. od mlodosci uwielbiam chmielewska i nawet jej 2 czy 3 nowe ksiazki sa ale szkoda mi kasy zeby kupic a w bibliotece jeszcze nie maja... musze na allegro poszukac w uzywanych moze znajde jakos taniej :) co do prezentow dla Krzysia to u nas problem tkwi w tym ze ubranek nie mam juz gdzie trzymac bo mi siostra ze stanow po swoim malym wszystko odsyla podobnie z zabawkami. mamy juz i lusterko do lozeczka i palak do wozeczka i bujaczek i mate i karuzelke i rozne mniejsze zabaweczki tudzien ksiazeczki edukacyjne materialowe i dzwiekow... mi sie bardzo podoba to http://www.allegro.pl/item228067893_tiny_love_swiat_odkryc_gratisy_wysylka_0zl.html no ale cena juz mniej fajna. jak chrzestna sie bedzie pytala to moze jej podsune pomysl z zaznaczeniem ze moge jej kaski dolozyc :) Ania1706 ladnie wam Amelka przybiera. kurcze zaraz zaczne sie zakomplekszac ze Krzys ma 10tygodni a wazy niewiele wiecej niz wasze dzieciaki... no chyba ze mu zaczne liczyc od terminu z OM to wtedy wychodzi ze tych tygodni ma 6,5 :) no ale i tak na to co przeszedl wazy superancko i tym sie pocieszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Olcia, Semi jest śliczna! No a ty kolejną mamusią z super figurą! Gosdan, Jasiu jest śliczny, w ogóle wszystkie dzieciaczi są super. Zerkam na zegarek a to nie pora na pisanie! Zmykamy na ćwiczenia. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka nie żartuj nawet z jakimiś kompleksami na punkcie wagi Krzysia. Jak na to że jest wcześniaczkiem po przejsciach to pulpecik z niego niezły. Szwagra syn któy urodził się po terminie z wagą chyba 2500 jak sie nie mylę gorzej przybierał niż Krzysiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola lasencja z ciebie niasmaowita i sliczna masz corusie a u mnie ise jednak okazalo ze mala ma skaze bialkowa:( czyli czeka mnie glodowka dziewczyny polecicie moze co moge jesc bo ja zawsze uwielbialam sery ,jogurty za miesem nie przepadam a widze ze bede musiala sie zmusic:/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa no to teraz bedziesz musiala bardzo uwazac na to co jesz. jak w razie czego nie dasz rady byc na takiej restrykcyjnej diecie to zostanie ci butla a wtedy polecam nutramigen, smierdzi niesamowicie ale moje kolezanki wlasnie tego uzywaly i w centrum zdrowia dziecka maluszkom z problemami tez to podaja. co do soi ktora jest na liscie ze strony Anulki to ja bym uwazala, kolezance lekarka zabronila prod. sojowych jak u malej skaze rozpoznali poszukaj jeszcze tutaj, zawsze ciekawe rzeczy mozna znalezc na wiele tematow http://www.forumpediatryczne.pl/index.php Aniu zartowalam z tymi kompleksami tylko. dla mnie Krzys i tak jest kawal paczka i lekarze sa wrecz zdumieni ze mimo wszystko on jest taki duzy :) takze sie ciese a w ogole jutro bedziecie mialy zajecie!!! mamy wizyte w centrum zdrowia dziecka o godz 9 badanie wzroku pod katem retinopatii wczesniaczej a na 10 wizyta u chirurgow... o ile wizyta w poradni chirurgicznej jakos sie nie stresuje (kupki sa na wadze przybiera koek nie ma to co sie mam denerwowac) o tyle tym badaniem wzroku a owszem m.in. dlatego ze sam jego przebieg jest bardzo drastyczny. no ale z waszymi kciukami jakos pojdzie do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko ja to samo z robienie zdjec, tylko od pasa w gore bo dol tragedia. no i ten brzuch... kurcze niech on w koncu sie wklesnie ;) co do wychowawczego to ja juz dzwonilam do szkoly i powiedzialam ze wracam od wrzesnia 2008, powiedzieli ze rozumieja i ze zapraszaja z malym w odwiedziny. a propos urlopow - to mozesz po macierzynskim wykorzystac jeszcze swoj wypoczynkowy to zawsze ciut ciut sie wydluzy mialam isc na spacer ale nie chce misie wozka tachac :) poza tym jest goraco a ja upralam moje rybaczki najprzewiewniejsze a w innych ktore mi na dupsko pasuja sie usmazylabym w tych 30stopniach... no nic poczekam az slubny wroci i po 18tej pojdziemy polazic troche.... Krzys jest dzisiaj mega grzeczny chlopczyk. budzi sie na cyca posmieje sie i znowu zasypia... szkoda ze tak to tylko od wielkiego dzownu u nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
Witam Lipcóweczki w ten upalny dzionek:) Aneczko pewnie że bedziemy trzymac kciukale za Was :) Napewno wszystko bedzie O.K Nowa współczuje tej skazy tym bardziej Cię rozumiem bo ja też duzo wcinałam nabiału ale odkąd Agatka ma kolki to ograniczyłam nabiał do kubka bawarki i serka żółtego czasem... Justyna ja to Cię podziwiam :) Kurcze ja to nie mogę zabrac się za pisanie pracki :) a we wrzesniu mam termin oddania 1 części hmm..musze sie wziąśc za siebie :) Stonka ja studiuje pedagogike przedszkolną i mieliśmy co kolwiek o rozwoju dzieci od noworodka i takie tam i nam też babka mówiła żeby nie wsadzac dzieciaków do chodzików bo to źle wpływa na kręgosłup ;( ... a szkoda Olcia a gdzie kupiłaś taką opaskę dla niuni bo ja też poluje bo moja Agatka strasznie nie lubi czapeczek (ale nie dziwie jej się w takie upały to kto lubi:) ) a u nas w sklepach to tylko duże są:( Śliczne te Lipcowe dzieciaczki :) Wszystkie :) Zmykam bo moja mała terrorystka zaczyna się wybudzac a jeszcze zupke chciałam skonczyc:) Pozdrowionka dla Wszystkich i miłego dzionka:) A i jeszcze jedno;) Ile u Was płaci się za chrzest w Kościele??? papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny, jak z powrotem do pracy? U mnie wyszło tak, że nie będę miała dokąd wracać. ...powtórka z rozrywki...6lat temu też nie miałam gdzie wracać bo mi szef podziękował ze względu na dziecko i pozbył się mnie już w ciąży (reorganizacja nazwana likwidacją zakładu pracy). Wtedy poszłam do pracy jak mała miała 9 m-cy, zresztą na osławioną już pocztę i poznałam tę instytucję od środka. Tym razem po macierzyńskim zdecydowałam zostać na jakiś czas w domu. Gdybym mała możliwość poszłabym na wychowawczy a tak to po prostu pobędę kurą domową. Taka dyplomowana Cura Domaticus:D Nastawiam się na to jak na coś dobrego chociaż wiem że brak pracy zawodowej źle na mnie działa. Aneczko, trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko my za 2006rok dochodami mielismy cos ok 460zl na osobe takze lapie sie na ten platny wychowawczy. w razie czego za 2007 tez sie jeszcze zlapiemy bo mojej podwyzki bylo raptem z 40zl miesiecznie albo i to nie. niestety stawka wychowawczego jest wrecz glodowa i tylko 400zl miesiecznie ale jak zalapiesz sie na wychowawczy to jeszcze mozesz zlozyc o rodzinne (to od razu w poniedzialek mozesz) tyle ze kwota tez niewielka bo 48zl ale na paczke pieluch chociaz bedzie :) ja troche sie boje tego wychowawczego bo z kasa z MOPSU i poborami meza wyjdzie tyle co u nas rachunki wynosza. mam pare groszy odlozone na zycie ale tez nie weile no i licze ze moze jakies tlumaczenia mi sie trafia bo inaczej to zeby na polke :( Stonko ale macierzynski i kaska ci sie rozumiem ze naleza tylko wychowawczego nie mozesz miec? jesli idzie o wychowawczy to w panstwowych instytucjach jest o niego znacznie latwiej, szczegolnie w szkolnictwie i urzedach nie robia problemu bo 80% zatrudnioncyh to kobeity i inaczej to by nmiezly bojkot byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie;) Mala przy cycusiu i jak widac mozna nie tylko czytac was, ale i cos napisac :D Wisienka, Ania, Anulka, Aneczka, Stonka, Nowa, Marylka dziekujemy za komplementy, jestescie bardzo mile. A na marginesie to wszystkie dzieciaczki, a zwlaszcza te lipcowe sa najpiekniejsze ;) F.i.g.i.e.l.e.k opaski kupowlam w takim zwyklym sklepie za 6 zl szt i to byly pierwsze rzeczy wyprawki dla Semi.Balam sie cokolwiek innego kupowac bo mnie wszyscy wokol straszyli, zeby nie zapeszac, wiec kompletowalam ... opaski :) Aneczko trzymam kciuki bardzo mocno za jutrzejsza wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko, macierzyński jak najbardziej. Tylko z wychowawczego nici. Marylko, zaczynałam na okienku, później przyuczali mnie na ekspedycję. Później trafiłam na jakiś czas na większy urząd i tylko okienko. Jak wróciłam na swój to okienko + prowadzenie magazynu znaczków a z czasem zaczęłam chodzić na zastępstwa na kontrolę i na zastępstwo za kierownika zmiany jak był na długim L4. Robiłam gazety,towary, końce miesiąca(oczywiście koniec m-ca nie sama!) Listonosze to inna sprawa, u nas byli fajni ale jak zaczęli za umowy-zlecenia to trafiali się różni i byli przeważnie krótko ale dwie dziewczyny zostały do dziś. Paczkowi byli baaardzo rozrywkowi:) Pracę wspominam świetnie, pozostały mi fajne znajomości i pewnie gdybym miała pełny etat pracowałabym do dziś. Byłam na6godzin więc płaca średnia a po odliczeniu dojazdów i jakimś braku od czasu do czasu nie było najlep;iej. Ale pomyłki, braki i nadmiary to wiesz sama że dłuuuga historia:) W każdym razie PP nie zwalnia matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlip chlip pekly mi moje ukochane jeansy :( malo tego ze ukochane to jedyne w ktore wchodzilam bez trudu i nie uciskaly moich zwalow tluszczowych ;( dzisiaj to nawet mineralka jest przeciwko mnie... pije 3 butelke dzisiaj i znowu mam jakis piasek na dnie. nawet maz stwierdzil ze jakies g... na dnie plywa... pije cisowianke ponad rok, uznana jest za niby najlepsza wode na rynku a tu jakies farfocle na dnie... jakas seria kuzwa felerna czy jak??? moja mama twierdzi ze to moze mineraly sie tak wytracaja ale zeby az tak ze w zebach mi chrzasci??? nie wiem czy maila do producenta pisac czy od razu dzwonic, ciekawe czy cos wytracac sie moze, moze ktorejs z was tez cos takiego sie przytrafilo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na sekundke, wiec jutro was podczytam :) postanowiłąm dzisija podliczyc, ile razy przystawiałam małeog do cyca w nocy, i po 7 razie straciłąm rachube :( mam pytanko, czy jak wasze dzieciaczi śpią w nocy, to w dzien tez zadko piją? bo zastanawiam sie, czy jak bym go nie przystawiała w dizen tak czesto, to moze i noce by przesypiał. ale jak chce jesc, to przeciez mu nie odmówie :) sama nie wiem :) olcia picała o jakies ksiażce, która kae wieczorem czesto karmic, co to takiego? bo nie słyszałam? uciekam, bo mały znowu jesc woła :) przede mnapewnie zbnowu nocka nieprzespana :( co noc obiecuje sobie, ze to ostatnia doba karmienia piersią, od ana daje flaszki ;) no i Kubus wyssał mi kawałek skóry koło brodawki, wiec w ogóle sympatycznie :) ach ta moja małe bestyjka kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Aneczka ale masz pecha! Aż zajrzałam do mojej wody z ciekawości i nic tam nie pływa :) Kiedyś w radiu mówili że jakiś sędzia (z USA ) otworzył sobie puszeczkę piwa i sączył. Wypiwszy piwskookazało sie ze na dnie jest mys!!!!! Blee Byłam dzisiaj w Biedronce i kupiłam sobie czerwoną kamizelkę na polarze. Muszę przyznać że jest fajowa a i gatunkowo ok :). A cena rewelacyjna 29.99 :) Dzisiaj jak zawsze miałam problem z niunią żeby bez awantury chwyciła cyca ;), ale brałam ją sposobem :). Około 17.00 ladnie sobie jadła aż w pewnym momencie domofonem zadzwonil meżulek który zapomniał kluczy. Musiałam wstać z niunią która miała cyca w buni. Udalo mi sie tak dojść do drzwi niestety z porotem jak szlam cyc wyleciał z buńki i amba po karmieniu :(. Ja to się mam :) Ja sobie wyobrażałam Olcię i Basię jako krótkowlose dziewczyny ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu moja niunia w nocy je 2 razy (flaszki mojego mleka) w dzien z kolei je cyca co 2-3 godzinki. W sumie to ona w dzień rzadko woła jeść sma na wyczucie ją przystawiam. Do niedawna jadła co 3 godzinki a od kilku dni postanowiłam ją przystawiać częściej mimo ze nie woła jeść (z ciekawosci czy będzie jadla) i jak najbardziej szamie :). Może spróbuj w nocy dawac mu nie jedną flachę tylko 2 lub 3??? Moze w koncu wyśpisz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ten dzionek jest jakis felerny najpierw sie okazalo ze we wtorkowej nawalnicy na mazurach zginal kleryk od nas z seminarium a dziewdczyna ze szkoly gdzie uczy ciocia i przyjaciolka (18latka) lezy w stanie krytycznym w szpitalu, ma peknieta czaszke i jest w spiaczce :( na domiar zlego wieczorem sie okazalo ze znalezli kolejne cialo chlopaka od nas z miasta :( tego dnia na jez. niegocin plywali nasi znajomi dobrze ze zdazyli dobic do brzegu!!! pozniej wieczorem rewelacji ciag dalszy. mama wpadla do piwnicy na dzialce, rozsunely sie jej deski, jest mocno poturbowana, ma spuchniety bok i noge a do pogotowia sie zawiezc nie dala :| no a pol godziny temu dzwonila do mnie kolezanka i okazalo sie ze jej miesieczny maluszek ma prawdopodobnie problemy ze sluchem. w badaniu przesiewowym po porodzie wyszla jakas nieprawidlowosc i stwierdzili ze to pewnie maz plodowa zalega i zeby po miesiacu bad. powtorzyc. zrobili je dzisiaj no i niestety na to samo uszko wychodzi znowu nieprawidlowy wynik... teraz maja czekac do 17wrzesnia na badanie w glebokim snie, ehhh wspolczuje im bo wiem co to czekanie i strach :( niech ten dzien juz sie skonczy!!!! oby jturzejszy przyniosl same dobre wiesci bo ilez mozna tych zlych na raz slyszec!!! o 5 rano wyjezdzamy, jak wroce to zdam relacje. milego piatku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko, szczesliwej drogi. jutro na pewno wszystko wyjdzie dobrze:) wisienko, ta zazdrosc to normalka, przynajmniej ja tez tak mialam, za przeproszeniem, kurwica mnie brala jak ktos dotykal gabi. na szczescie malego nkt nie rusza, bo swiekra na mnie obrazona:P polozna przyszla dzis o 11, a ja wycwanilam sie, ubralam wszystkich, umylam sie i czekalam na nia na dworze prze domem:P mine miala nietega jak wchodzila, ale nie byla zla;) powiedzialam, zreszta zgodnie z prawda, ze maz wylewal wczoraj posadzke w przedpokoju, ze jest remont i nie ma warunkow na przyjmowanie gosci:) jakos przeszlo. a balam sie, bo co chwile w tv pokazuja durne sprawy, jak dzieci rodzicom odbieraja. bo mieszkaja w altance, bo maja piece w domu... i to w normalnych, tyle ze ubogich rodzinach:O my aktualnie mamy chyba oficjalnie 600zl dochodu:O moj dochod za zeszly rok to jakies 6000zl z wynajmu mieszkania, wiec i 2000zl becikowego i pewnie rodzinne dostaniemy, choc ogolnie to jestem przeciwna korzystaniu z takich przywilejow kiedy nie jest to wyzsza koniecznosc, dlatego po pierwszym roku brania, zrezygnowalam:P moze i glupia jestem, ale mi dziwnie brac pieniadze, kiedy ludzie nie maja dachu nad glowa ani co do garnka wlozyc:O no ale ze mezowi interes kuleje, wladowali sie w kredyty i teraz nie bardzo maja jak splacac, dzierzawa kosztuje, a maja obok dzialke kupiona, ale jakos nie specjalnie im sie spieszy, zeby cos z nia zrobic i rosna sobie krzaczki:O ja juz meza na zlosc wysylam do strozowania:P dzis byl sprawdzic, bo go na sile wysylalam, co ze strozem. na szczescie tylko pije od kilku dni:) mnie juz sumienie zadreczalo i mu wiercilam dziure w brzuchu zeby sprawdzil co z facetem:O jak tylko polozna poszla, wzielam szkraby do tatuncia i do 16.30 siedzielismy sobie na dworze. ja tez uwazam, ze w taka pogode trzeba korzystac:) pozniej zima przyjdzie, to trzeba bedzie sie kisic w domu przy grzejniku:) przyznaje, ze troche chyba ksawka przegrzewalam, ale jak wychodzilismy bylo chlodniej, pozniej zdjelam mu spiochy i zostal w bodziaku z rekawem i skarpetkach, ale i tak zarzucilam kocyk na nozki, co by go muchy nie zjadly:) i kolejna kobita myslala, ze on ma juz 2 miechy:O ja zwariuje z ta jego wielkoscia:) no ale jak wasze 6 tygodniowe maluszki doganiaja dopiero jego dlugosc urodzeniowa, to co sie dziwic:) marylko, mnie w kazdej ciazy obsypywalo stado pryszczy i nie szlo z nimi sie uporac:O jedynie w tej drugiej jakos nie zdazyly mi calej twarzy zajac, za to dzieciatka nie mialam:( aneczko, ja po gabi to miesiaczke pierwsza dostalam po ponad roku:) po 1,5 bez miesiaczki, ale za to z mdlosciami trafilam do ginka, test negatywny w 3 tygodniu, w 7 mdlosci i pieknie rozwinieta ciaza, szkoda tylko, ze po tygodniu rozwijac sie przestala i przez miesiac bylam jeszcze zwodzona przez moj organizm:( w kazdym razie po pologu dwie miesiaczki i znowu ciaza:) wiec przez ostatnie 3,5 roku mialam raptem 3 miesiaczki:) co do mojego wygladu, u mnie w rodzinie to dziedziczne, ze kobiety bardzo mlodo wygladaja. moja babcia, zanim choroba ja zezarla, w wieku tak 68 lat wygladala na 50-55, nawet ja jeden 50-paro letni dekarz podrywal i za darmo zalatal dziure w dachu. myslal, ze wylapie atrakcyjna wdowke:P ale mojej babuni, po ponad 40 latach malzenstwa, nie w glowie byly amory;) ale to ona zawsze mi powtarzala, ze to dlatego, ze sie nie malowala w mlodosci:) no i ogolnie, byla bardzo zadbana, dobrze ubrana, atrakcyjna kobieta:) wszyscy mysleli, ze to moja matka, a jak sie urodzilam, miala 49 lat:) zreszta, fakt, matka urodzila mnie w wieku 18 lat, ale tez mowiono o niej, ze to moja starsza siostra. takie geny:) z wagi to tak o zgrozo z 15-20 kilo musze zrzucic:O waze wiecej niz na koniec 1 ciazy:O ale co tam, zazne, ze dzieci zdrowe rodze:) i musze sie jeszcze do czegos przyznac:) mazy mi sie wiecej dzieci:D ja nie wiem co mi sie stalo, ale jestem zachwycona podwojnym macierzynstwem:) teraz dopiero czuje sie w pelni matka:) moze to dlatego, ze teraz to bylo swiadome, zamierzone i w pelni zaakceptowane. figielku, ja poprostu musze napisac ta prace. wczoraj poszlo do 3 1,5 strony. juz jestem na 22:) za kilka dni powinnam skonczyc:D olcia, swietnie wygladasz, tylko pozazdroscic. ja nie wiem, czemu mnie te kg sie tak trzymaja:( ja jem na prawde minimalnie, na sniadanie miska platkow, jakas drozdzowka, w ramach przekaski jakies owoce, obiadow praktycznie nie jem, kolacji w sumie tez... no ale pochlaniam do 2 litrow mleka, wiec moze to to:O moze jak teraz ruszam sie z domku to jakos to zejdzie:O a ksawcio opycha sie bez opamietania tymi dydkami:) dobra, sumienna studentka bierze sie do roboty:) fakty sa takie, ze teraz jest kolosalna roznica w stosunku do tego co bylo w ciazy. jest wiekszy zapal, cierpliwosc, niby powinno byc odwrotnie, ale juz nie jestem taka ociezala na ciele i umysle:) aaa, mam do was prosbe:) napiszcie mi jak sobie mnie wyobrazacie, a ja za jakis czas wkleje swoja fotke:) bo smiesznie tak sie czyta, jak opisujecie swoje wyobrazenia:) ja np. dominisie widzialambym raczej jako szatynke:) a to ze wzgledu, ze dziewczyna szwagra, dominika, ma brazowe wloski:) i doznalam niezlego zonka jak ja pierwszy raz zobaczylam:) ja strasznie jestem ciekawa wisienki:D jakos sobie nie umiem jej wyobrazic:) no i nowej;) a zreszta, wszystkie bym podejrzala:) tylko wkleje jakies tare zdjecie, bez pryszczy:) (najlepiej z przedszkola:P ) no nic, milego dnia kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj nawet wyspana! osiagnelismy małuy sukces z Kubusiem, bo budził sie tylko o 22:30, potem o 1:40, potem 4:00 (tu karmienie było podwójne i trwało dobrą godzinke), a potem o 7:00 :) no i na koncu dla przyzwoitosci o 8:00, aby juz nie było za dobrze ;) mozewszystko sie unormuje i mały będzie przesypiał troszke wiecej czasu :) zaraz nadrobie wczorajszy dzien, bo słysze ze jakies fotki były wrzucane, a nie zdąrzyłąm was poczytac :) aneczko faktycznie same kiepskie wiesci :( mam nadzieje, ze z mamą bedzie w porządku i kolejny dizen przyniesie dla opdmiany więscej dobrych wiesci :) szkoda tego maluszka, zreszta ssama wiesz najlepiej, jak to jest, jak człowiek martwi sie o swoje dziecko, jak nie ma pewnosci czy wszystko ok. anulka moze faktycznie dam mu ze dwie flaszki :) ja nie moge sciagac tak mleka, tylko w drodze wyjatku, bo potem piers bardzo długo nachodzi mi mlekiem i mały sie denerwuje ze nic nie leci :( no zobaczymy :) justynko jestes sliczną blondyneczką:):):) dziewczyny a wiecie moze jakie są normy przybierania na wadze? Kubus konczy dzisiaj 6 tygodni a ma juz 2 kg na plusie :) robie sie okrąglutki jak paczus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja znów w dobrym chumorku bo Amelka znów pięknie spała. Jak zjadła o 20.30 to spała do 1.40 potem do ok 4.40 i wstałyśmy o 7.30 :) Ja się zastanawiam kiedy śpi Justyna i jak ona funkcjonuje?! Justyna pięknie załatwiłaś sprawe z położną. A jeśli chodzi o branie jakiś zasiłków czy innych świadczeń od państwa to ja nie mam żadnych skrupułów. Państwo nas rżnie za przeproszeniem na prawo i lewo. Pięknie sobie odpoczełaś od miesiączki :) Chociaż to dziadostwo mogło by dotyczyć facetów. Basiu ja nie chce zapeszać ale mi mała zaczęła super spać chyba 3 dni temu tak z dnia na dzień i też liczę na to że jej się już unormowało. A Kubuś pięknie przybiera na wadze. Moja Amelia od wyjścia ze szpitala przytyła 1660 ( jutro bedzie 5 tyg od kiedy mamy ją w domu) no to dość wyrównany wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, mój Rafał też tak przybiera. ma 7tyg.i zdrowo ponad 2 na plusie. Jest co dźwigać. Aneczko,trzymam kciuki i wierzę że dziś będą lepsze wieści. Anulka, te historie z niespodziankami w jedzeniu. Znam przypadek kiedy w chlebie była mysz bo wpadła do ciasta. Ale to czasy PRL no i temat nie na porę śniadaniową. Justyna, jestem tego samego zdania co Ania. Po pierwsze państwo zdziera z nas strasznie a po drugie ,to że ty nie weźmiesz naleznych ci pieniędzy nie znaczy że dostanie je ktoś, komu bardziej potrzeba. Pewnie niewykorzystane pójdą na nagrody dla VIP-ów. Bierz co się da ! Idę przewinąć małego bo zasypia przy cycu a chcę go położyć spać jak się naje. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz aniu, ja nie wiem jak funkcjonuje:O wczoraj napisalam stronke i padlam kolo 1.30 po calym dniu. chcialam byc dobra mama i zmienilam pieluche bubowi malemu, to mi sie pieknie odwdzieczyl i do 3 nie spal, dzis o 6 mezus zrobil wszystkim pobudke, ksawcio sie w miedzyczasie rozbudzil, ja juz nic nie kumam:( padam na pysk. wbijam dzisiaj, nie ide na spacerek. wysle duzego buba pozniej na spacer. a co sie bedzie obijac:P co do podgladow, to mozna tez w tym okienku na dole zmieniac strony i podpatrywac, ale pewnie w drugim okienku wygodniej. koniec zabawy, ksawcio sie rozbudza. a ja i tak mam zamiar z lobuzami dzis popisac choc kilka zdan. bleh:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu stonka to sie ciesze ze nasze maluchy przybierają podobnie, bo mi sie wydaje, ze mój Kubus to taki pucus sie robi, ze niedługo w brzuszku wszystkie ciuszki bedą mu za małe ;) ale widac, nasze dzieciaczki zdrowo sie chowają :) justynko zgadzam sie z dziewczynami :0 bierz co dają bo i tak zanim sie spostrzezemy, to państwo zedrze z nas wiecej, niz kiedykolwiek od niego dostałysmy :) i odpocznij troche bo trupem padniesz!!! podziwiam cie za wytrwałość i zorganizowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
hej dziewczyny:) Agatka śpi więc mam troszke czasu :) Wczoraj byliśmy w Kościółku i ustalilismy date chrztu:) na 2 wrzesnia wiec juz wkrótce :) Ponawiam pytanko: ile wy płaciłyscie w swojej parafi za chrzest bo niemam pojecia ile dac bo u nas "co łaska" :/ Niepamiętam która z Was pisała o pieczonej pandze:) ale mam straszną ochote na rybke wiec moze napisałybyscie jak ją przyrzadzacie :) bede wdzieczna:) Ciekawe jak tam badania małego Krzysia??? dziewczyny słyszałam że w Skrzacie są niezłe wyprzedarze wiec jak któraś ma blisko to moze akurat coś trafi:) Basiu moja Agatka zasypia tak ok 19-20 i budzi sie na cysia ok 24 ; 3; i ok 6 z tym że ok 6 to juz wstajemy :) Anulka a były te skarpetki dla dzieci w biedronce?? jak tak to jak gatunkowo?? a i jeszcze jedna sprawa :) czy Wasze dzieciaczki mają fałdki po równo ??? Np na nóżce 2 i na drugiej tez 2?? Niewiem czy wiecie o co mi chodzi :) Zmykam bo Agatka się budzi:) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×