Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Wisienko nie ma za co! z orzechami to ponoc jest tak ze alergizuja ale mysle ze mozesz sporobowac. jak zjesz z 10-15szt i nic sie nie bedzie w ciagu 2 dni dzialo to mozesz smialo wcinac :) znalazlam na innym forum link do ciekawego artykulu dot. kolki jelitowej oto on: http://www.unipharm.pl/artykuly/wiek_rozwojowy/EL_kolka_jelitowa.pdf jesli by sie ktorejs pdf nie otwieral to podajcie maila a podesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka, wydaje mi się że nie przestaniemy... no w każdym razie mam taką nadzieję ! Po prostu teraz przy dzieciach mamy sporo zajęć a wieczorem jak już śpią to nie zawsze są siły i chęci. A jak byłyśmy w ciąży to obowiązkowy wypoczynek i leżakowanie wpływał na frekwencję. Justyna, czego ty się wstydzisz to ja nie wiem, ładna z ciebie dziewczyna i dzieci też masz prześliczne. Gabi jest taka urocza ! Miałam w klasie w liceum dziewczynę Twojej urody tylko włosy jej się lekko kręciły. Głowa do góry. Co do wkładek to w schleckerze mają po 3.99za 30szt całkiem dobrej jakości. używam od początku i jestem zadowolona. Terka, głowa do góry, dobrze że poza autem nie ma strat. Dziś omal nie dostałam w dupę. Zjeżdżałąm z głównej w lewo, facet za mną zwolnił a ten za nim albo się zagapił albo tak szalał że tylko widziałam w lusterku dym spod opon. Wyrwałam do przodu, facet za mną też jeszcze przygazował i obeszło się na strachu ale takim przepotwornym z drżeniem całego ciała. Ufff Basiu, jak tam cerazette? Ja swoje odstawiam, dziś nie wzięłam i odstawiam to w cholerę. Łapię doły gorsze niż po porodzie. Mały dziś jęczał i płakał z różnym nasileniem przez 2.5godziny. Mała ewakuowała się do babci. Byłam ją odprowadzić no i babcia próbowała go utulić a ja wyciągnąć małą na spacer ale nici z obu. Najpierw zaczął mnie tak potwornie irytować ten jego płacz, taki trochę bezsensowny bo poza tym że powinien po prostu zasnąć nic mu nie dolegało i nie brakowało. Później nie wytrzymałam i zaczęłąm ryczeć razem z nim. Teraz mały śpi a ja ledwie patrzę na zapuchnięte oczy. Nie mogę sobie pozwolić na takie stany, choćby przez wzgląd na starszą córkę bo jaki pożytek ze zdołowanej i zapłakanej mamy... Szkoda gadać. Poza tym libido spadło mi do poziomu poniżej zera więc tym bardziej są one mi zbędne, no chyba że o to chodzi to wtedy będą 100% skuteczne bo nie będzie okazji zajść w ciążę . I tym to optymistycznym akcentem.... Aneczko, jak masz możliwość wklejaj linki w html jeśli takowe są oczywiście. Dzięki ! Spokojnej nocy i długiego, krzepiącego snu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Weekend udany, trochę odpoczęłam bo mężulek był z nami w domku :). Posprzątałam, pranie zrobiłam i gości przyjęłam ;). Niunia urosła ;) według naszych wyliczeń ma 61 cm. Myśle ze w miare dokladnie mężulek ja mierzył bo po porodzie też ją mierzyl i wyszło mu tyle samo co w szpitalu :). Pomalu wyrasta z rzeczy o rozmiarze 62. Wiadomo że rozmiar rozmiarowi nie równy ale widze że rzeczy które były dosyć za duze to treraz są opięte :). Odniśnie \"awysypki alergicznej\" to jestem pewna na 99 % że to poprostu potówki :) Dzidzia pięknieje z dnia na dzień ;). Dzisiaj bylismy u kuzyna (blok obok) i mała zrobiła sie glodna wiec dałam jej cyca i to bez kapturka. Poradziła sobie dzielnie! Niestety gorzej jest z prawym cycuchem bo z nim sobie nie radzi :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha niunia ma rzadkie kupki (kolorek ok). Zaczęly sie podczas brania antybiotyku. Antybiotyk ostatni raz wzięła w nocy z poniedziałku na wtorek. Wiem że przez jakiś czas mogą być inne kupki mimo że antybiotyku już nie bierze. Ciekawa jestem jak dlugo??????? Doświadczone mamy jak mozecie to napiszcie cosik na ten temat. W sumie tych kupek jest max 5 dziennie i nie są to baaaaaaaaardzo duże kupalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kupiłam ta herbatkę Hipp i tak jak u figielek mały wymiotował. Nie wiedziałam że to takie świństwo. Aneczko Jasiu też konwersacje przeprowadza z rodzicami rano. Mały przewaźnie wstaje o 7, i po jedzonku lubi sobie pogadać. Co do antykoncepcji to narazie gumki, tabletki sobie odpuszczam. A tak w ogóle to niezła ta kobieta w centrum. Krzysiu super. Basiu mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i szpital nie będzie potrzebny. Wisieńko a ja myślałam że jesteś brunetką. Całkiem inaczej sobie ciebie wyobrażałam. Synus słodki. Terka dobrze że mężowi nic sie nie stało. Dzieci przecudne. Justyna chyba przesadziłaś ze swoim wyglądem. Świetna kobieta, dzieci też super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie podlaczylam net pod stacjonarny i teraz juz calodobowy, nieograniczony dostep do netu bede miala:) dzieki komplemenciary;) ja tam wiem, ze jestem normalna, ani ladna, ani brzydka, bardziej interesuje mnie na ile wygladam:) czy na serio ludzie maja podstawy, zeby krzywo patrzec??? bo ja to sie sobie wydaje na zdjeciach straszna malolata:) a kompleksy mam i miec bede, tyle ze teraz sie w to zbytnio nie wczuwam;) basiu, z kubusiem musi byc wszystko dobrze:) u mojego slubnego przez nascie lat nic nie zauwazyli, a ma wade, wiec jak widza u malego, to pewnie samo zejdzie:) dobra, zasiedzialam sie przy instalacji systemu, teraz lece pisac:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka, ksawcio tez mikrokupki robi co chwile i tez strasznie rzadkie. gosdan, to co do wygladu wisienki mozemy sobie piatke przybic:) ja to ja widze jako taka sportowa, smukla dziewczyne, ciemne wloski spiete w kitke, jeansy, koszulka i adidasy:) cos jak ja;) a tu nam sexy blondyneczka sie ukazuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Justyna, faktycznie bardzo młodziuko wyglądasz, super :-) młody wygląd to marzenie kazdej kobitki. Nie dałabym Ci 24 lat, tylko max 21:-) i na jakim punkcie Ty masz dziewczyno kompleksy co???? a prace tez juz widze konczysz, za to pisanie to Cie podziwiam! Aneczka ciekawy ten artykul na temat kolki. u nas na szczescie odpuscilo po jednym razie (tfu tfu zeby nie zapeszyc) ale bierzemy lefax i chyba dziala Wisienko nasza sexi blondyneczko :-) pewnie ze bedziemy tu nadal zagladac i pisac ;-) na ile dzieci pozwolą :-) mali terroryści :-) Anulka 78 teraz upały sie koncza wiec pozegnacie potówki i wtedy okaze sie ze tak jak piszesz nie jest to alergia tylko potówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera upisałam się tyle i mi wcieło :( :( :( w każdym razie tak z grubsza to jestem wyspana bo mała spała od 7 do 1 a potem do 5 i nie śpimy od 7.30 :) Justyna wygladasz żeczywiście bardzo bardzo młodo i tak niewinnie a tu takie czasami mocne wypowiediz, no i nie skłamie pisząc że ładna z ciebie dziewczyna Ja też wisienkę widziałam jako brunetkę a tu taka niespodzianka. No i Areczek kolejny przystojniak No i juz nie pamiętam co jeszcze pisałam My wczoraj bardzo miło spędziliśmy dzień. Byliźmy u Teściów na obiedzie, na spacerku w parku a potem w kościele. Tylko przejechaliśmy wóxkiem przez próg a tu mała zaczęła stenkać i szczeliła głośną kupę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie porannie :) Krzys dzisiaj zlitowal sie nad mamuska i spal ladnie do 2 a pozniej do 5.30. o 7 sie obudzil ale go jeszcze utulilam i przed 8 odplynelismy do teraz :) na szczescie Gabrysia rozumiala powage sytuacji i grzecznie sobie bajeczke ogladala :D tak tak wiem wyrodna ze mnie matka spac kiedy starsze dziecko nie spi ale ja po prostu nie mialam sily sie obudzic!!! Stonko niestety teraz strasznie duzo publikacji hest w pdf a ja nie umiem zmienic tego pliku na tekstowy zeby tu wam powklejac. artykul bardzo ciekawy i dosc dlugi (12stron w pdf) wiec jesli chcesz to moge ci podeslac na maila o ile ci sie wtedy pdf otworzy.... a co do cerazette to ja sie wlasnie tego obawialam - bolu glowy spadku libido no i tycia bo aj w ten spsob na hormony niesety reaguje Anulka u nas Krzys od dawna nie robi musztardowek tylko takie rzadkie. lekarz mowi ze przy karmieniu piersia to jest ok wazne zeby nie byly wodniste! Gosdan ja ogolnie hippowi mowie nie. nawet deserkow nie bede kupowala z racji ze sa slodzone. podobnie jak soki. chcoiaz nie wiem czy to nie hipp wypuscil rewelacje na biegunke marchewka i cos tam dostepne w aptece. chyba to jednak oni i o tym slyszalam same pozytywe wiec gdyby cos to tylko po ten specyfik jedzeniowo siegne Justyna wg mnie wygladasz normalnie wcale nie jakos tam szczawiowato ale co fakt to fakt jakies 22 lata na maxa ;) Justka ciesze sie ze artykul sie podobal. no i mam nadzieje ze koleczki was nie odwiedza. a powiedz mi lefax sprowadzalas z niemiec czy gdzies u nas kupilas? kolezanki syn ma od soboty kolki i ja jej mowilam o tych specyfikach no i ma bobotic ten polski wyprobowac Aniu1706 dlatego najbardziej oplaca pisac sie w wordzie a nawet w otlooku ze niby mail. wtedy nie zjada wiadomosci :) ja jak mam wiecej do napisanai to profilaktycznie zawsze tak robie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny korzystam z chwilki czasu bo maz usypia mala... jestem wypompowana po chrzcinach, w sumie jestem u rodzicow juz trzeci dzien, a nie mam czasu by was poczytac, moze kolo poludnia uda mi sie wskoczyc na kafe.. chrzest poszedl gladko nawet, cos tam zosia pokwekala:) ale co sie dziwic jak ona chce zasnac a jej tylko w tym przeszkadzaja hehe w sobote byla strasznie marudna, non stop musialam przy niej siedziec:( takze wszytsko na mame spadlo i meza. za to wczoraj po powrocie ze chrztu czyli godz 12, spala do godz 20 z przerwami na jedzenie i 15 min patrzanie na oczka :) to jej rekord, potem bawila sie do 21:30 i kimono do rana do godz 8:00, ostro co nie?? :) zobaczymy co dzis bedzie robic hehe a tak ogolnie to dzis sie wybieram do gina, juz jest 8 tydzien a ja mi wyskoczyly jakies uplawy jakies takie zoltawe :( , boje sie ze cos zlapalam chociaz nie wiem jak. no lece postaram sie pozniej wskoczyc pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko mi lefax przywiozl tata, akurat byl w Niemczech i jak wracal to kupil wnusiowi :-) u nas to chyba tylko przez interenet mozna zamowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra mały sie buja w hustawce to ja sie zabieram a prasowanko i ogarne troche chate :-) miłego i spokojneo dzionka ;-) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
hej dziewczyny :) Kożystam z okazji póki mała śpi :) Terka współczuje przeżyc ale najważniejsze ze skonczyło się tak a nie inaczej ... mój brat w zeszłą niedziele miał wypadek na ROWERZE (poprostu koło sie zblokowało i przeleciał przez kierownice) i póki co czeka na operacje bo ma szczeke strzaskaną :( Więc u Was naszczescie tylko samochod skasowany a mężus cały (bo u nas rower cały :/ ) a z bratem gorzej .. Kurcze ja chyba depreche łapie albo niewiem co :( Tak mnie wszystko wkurza a głównie mój misiek :( Przedwczoraj zostawił portfel przy kasie w Leclerku (oczywiscie ktos zapierdzielił odrazu bo jak się po niego wrócił to już go nie było a upłyneło ze 2-3 min) i z tekstem że to moja wina bo do niego zadzwoniłam jak akurat był przy kasie :( Nieważne że dzwoniłam bo miał skoczyc tylko po husteczki a go niema i niema a ja z małą w samochodzie,upał jak cholera..mała płacze :/ a tu się okazało że teściowa zadzwoniła i zakupy jej robił :/ alee cóż to nadal moja wina :( Justyna jetseś bardzo ładną kobietką i nierozumiem skąd te kompleksy :) ale z drugiej strony kto ich nie ma :) nawet jak są nieuzasadnione :) Wogóle fajną masz rodzinke (na zdjęciach) a dzieciaczki super!!! Zmykam narazie ale mam nadzieje że dziś tu jeszcze zajrze :) Zawsze to mozna troszke od własnych problemów się oderwac lub chociaz się wygadac :) Tak sie ciesze że trafiłam tu do Was :) Trzymajcie sie cieplutko :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzisiaj tez po nawet przespanej nocce, ale Kubus meczył sie okrutnie z kupka wiec budzłsie czesciej. Ae jak obudziłsie po godzinie od karmienia i nie mogłam mu podac mleczka, to zrobiłąm mu słabiusienka herbatke z odrobiną glukozy, jak radizłą położna i przespał na niej ładnie prawie 2 godzinki jeszcze :) tatus małegho wrócił z zawodów dopiero wczoraj po 23:00 i byłledwo żywy, ale na kazde karmienie i przewijanie wstawał pomagac, chociaz ledwo na oczy widział :) a miałąm wczorja przygode, bo jak chciałam sciagnąc mleczko, to cos mi w laktatorze przeskoczyło i przestał działac. PRzeraziłąm sie okrutnie, zadzwonił do poradni laktacyjnej i po szpitalach, ale wszystkie laktatory były wypozyczone! Wpadł mnie odwiedzic tata chestny Kubusoia, wiec zapakował mnie w samochód i pojechalismy do centrum handlowego kupic szybko nowy. Wziełąm taki z pompka chicco za 50 zł, na wypadek, jakbym z Aventu naprawiła. Przyjechalismy, a tam sąsiad, przyjaciel rodziców, naprawił mi mój :) Okazało sie, ze cos tam przeskoczyło i było nie tak włożone :) dobrze, ze nie otworzyłam druiego, bo moge go oddac, ale przygode mielismy przednia :) Potem zrobilismy pizze i gadalismy do północy, aż mąż wrócił z wyprawy :) Dziewczyny nasze maluchy bardzo wszybko wyrastająz pajaców, wiec polecam przeciać na dole stópki :) ja tak robie Kubusiowi i nie dosc, ze ma luzik w stopkach, to ze skarpetkami jeszcze długo pajace mu służą :) figielek [ kwiatek] 🌼🌼 na poprawe nastroju :) a swojadrogą zabieranie sie za cudze jest dla mnie nie do pomyslenia. Raz zostałąm okradziona w autobusie i do konca nie wierzyłąm, ze ktos moze tak po prostu wsadzic komus reke do torby i cos sobie zabrac! wisienko ja tez polecam wkłądki Penaten :) są bardzo mieciutkie i swietnie sie trzymają. Niestety nie wiem czy nie przeciekają, bo mi pokarm raczej nie leci z piersi i nie ma co przeciekac :) stonka faktycznie nieciekawie z tymi tabletkami :[ ja odpukac czuje sie dobrze, ze wziełąm na razie 4 sztuki. Ile tywziełąs tabletek, zanim sie źle poczułas? mam andizeje, ze po ich odstawieniu szybko poczujesz sie lepiej :) blada super ze imprezka sie udała :) a nic dziwnego, ze malutka była dzien wczesniej niesopkojna, no bo jak miała byc gwiazdeczką nastepnego dnia to jak tu spac ;) aneczko to naprawde masz wyrozumiałą córcie :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko ta echnika brzuszek do brzuszka, to rozumiem ty lezysz na pleckach, a Kubus na twoim i swoim brzuszku buźkado dołu, tak? Bo cos mi umkneło, jak o ty,m pisaliscie, a skoro warte jest to wypróbowania to tez spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka dzieki za info. kolezanka wlasnie mi napisala ze kupili w nocy ten bobotic i szybko zadzialal i juz jest ok. figielku mam nadzieje ze z bratem bedzie ok i ze szybko dojdzie do siebie. moj kuzyn mial tez popekana szczeke i az mu zab wyrywali zeby dziurke dla rurki zrobic bo mial buzie na specjalne klamry i zona mu papki zupkowe przez ta dziure po zebie podawala lub strzykawka wstrzykiwala z dobre 2miesiace jak nie lepiej. Wisienko ja wedzonych nigdy nie jadlam mowiac szczerze ale suszone i swieze ale bez skorki juz probowalam i maly sie czesciej fktycznie zalatwial. jesli idzie o uczulenie czy odparzenie to u nas przy Gabrysi sudocrem byl ok a teraz na pieluszkowe zapalenie skory po pampersach rozm 3 nie pomoglo ani sudocrem ani bepanten chociaz w syt. awaryjnych wlasnie laski o bepantenie pisaly duzo dobrego. jak masz kogos w usa to popros o przeslanie TRIPLE PASTE koszt ok 20dolarow. wyslane paczka lotnicza bylaby za 4gora 5dni. dla mnie rewelacja po dniu stosowania byla dupinka juz duzo bledsza a kolejnego dnia juz prawie sladu nie bylo. Basiu pozycja jest dokaldnie taka - lezysz na wznak ewentualnie delikatnie polsiedzaco na poduchach i maly lezy na tobie tak zeby brzuszkiem dotykal twojego brzuszka. glowke kolo piersi i myk najada sie super. Nam przy Gabrysi taka pozycje zalecila neonatolog wlasnie zeby uniknac kolek no i ani Gabrycha ani odpukac Krzys nie maja takowych przypadlosci. dodam jeszcze ze po takim karmieniu malemu nigdy sie nie ulewa ani nie ma syt. ze sie zachlysnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez musze koniecznie wypróbować tej pozycji brzuszek do brzuszka. Z tego co zauważyłam to herbatki hippa nie mają u was dobrej opini. Ja natomiast jestem z niej zadowolona. Daję małej tak z 20 mil jak się pręży i za jakiś czas jej przechodzi. Popurka sobie po tym i jest zadowolona. figielek też bym się wkurzyła. Szkoda że mąż zwalił na ciebie. Niektórzy tak mają. Ale swoją drogą ludzie to są bezczelni!!! Ja kiedyś zostawiłam zakupy przy stoisku z alkoholami, i poszłam na sporzywkę. Zapomniałam po tych zakupach i na następnyd zień jak po nie przyszłam to ich nie było bo któtraś ekspedientka za przeproszeniem zapierdoliła. Ale byłam zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko mocne zaczerwienienie i krosteczki to raczej nie uczulenie lecz pieluszkowe zapalenie skory. jakich pieluch ostatnio uzywalas? jak najwiecej wietrz malego. staraj sie klasc go na brzuchu z dupka do gory zeby sie wietrzyla. ewentualnie sprobuj tym bepantem albo jest w aptece jakasc masc robiona ale nazwy w tej chwili nie kojarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
dziewczyny co do mojego brata to dzieki za pocieszenie :) prawda niestety jest taka ze my od 2 lat się nie odzywamy i musze ukrywac przed wszystkimi (poza mamą ) że martwie się o niego :( Chodziła mi taka myśl po głowie że w niedziele chrzcimy Agatke i myślałam czy nie wysałac mu i jego żonie zaproszenia (wkoncu moze bysmy się pogodzili ) ale po pierwsze mój męzuś nie do konca jest przekonany co do mojego pomysłu a po dugie w tej sytuacji niewiem czy wypada :( A chciałabym się juz z nim pogodzic bo w koncu to jest mój brat i do tego jedyny. Kurcze niewiem co teraz zrobic...:/ Ja też popróbuje tej pozycji brzuszek do brzuszka ;) choc odpukac (co by nie zapeszyc) ale kolki narazie nas opuściły (Espumisan chyba działa) :) A co do portfela to ja też niewiem jak można sięgac po cudze :/ ale modle się narazie żeby chociaz dokumenty się znalazły kij z kaską choc akurat jechalismy po ubranko do chrztu wiec troszke mielismy przy sobie:( ale trudno kasa raz jest a raz niema:( zmykam bo Agatka woła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dawno mnie nie bylo bo bylismy odwiedzic dziadkow Julki. Najpierw bylismy u tesciow - tydzien a pozniej u moich rodzicow. ( nie mialam tam netu wiec pozniej nadrobie co tam naskrobalyscie ) Bylo milutko bo mialam pomoc przy naszej niunce :) moglam w ciagu dnia odpoczac. Mam nadzieje ze przez ten czas mala nie przyzwyczaila sie za bardzo do raczek bo tak normalnie cale dnie spedzamy tylko we dwie. Julka juz jest coraz fajniejsza - wodzi za mna oczkami odwraca glowke tylko jeszcze nie gaworzy. Tak sie ostatnio zastanawialam ze moze to przez smoczek bo Julka lubi go ssac a jak jej wypadnie tpo jest placz ( nawet jak jest na rekach ) Nie wiem jak wasze dzieci ale moja cora w ciagu dnia praktycznie nie spi ucina sobie jedynie krociutkie drzemki za to noce ladnie przesypia tyle ze w ciagu dnia malo moge zrobic. Odezwe sie jeszcze pozniej. Milego dzionka laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no udalo mi sie wskoczyc i wklejam linka ze zdjeciami z imprezy i zdjecia mojej bratanicy (b.mi sie podoba) http://bladaa.fotosik.pl/ mam nadzieje ze sie otworzy, widze ze justyna tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu mam do ciebie pytanie o dobrego pediatre w wadowicach, w sumie powinnam jakiegos sobie znalesc w polblizu zamieszkania w razie czego. ja nie znam zadnego, bede pytac jeszcze sasiadki ona ma 3 dzieci wiec moze mi kogos poleci z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blada niestety ale w tej chwili nie znam żadnego fajnego pediatry, ale zapytam kolegi do kogo on chodzi. My chodzimy narazie z małą do rodzinnego w mojej rodzinnej gminie (Mucharz, może kojarzysz taką wioskę, a ja pochodzę ze Ś. Poręby a mąż z Pod Skarpy). Odpukać ale narazie taka opieka lekarska nam starcza. Ale popytam. Jakiego rozmiaru huggiesów używacie??????bo u nas 2 już od jakichś 2 tygodni są jakby za małe ale jeszcze ich używam bo mi trochę ich zostało. Jutro już zaczynamy happy tych od 5 kg (one są ogromniaste tak na moje oko) Acha i nie polecam chusteczek z huggisa. Beznadziejnie się nimi wyciera pupe bo są słabo nawilżane. Używałam też z tesco. Trochę sie bałam, ale było ok. One są super nawilżone. Teraz będę próbować tych z bambino. Ciekawa jestem jakie są. Osobiscie lubię kosmetyki bambino. hej Meggie moja mała też praktycznie nie śpi w ciągu dnia. Przysypia się jej najczęściej na spacerku figielek może żeczywiście warto spróbować się pogodzić. Nie masz nic do stracenia a mozesz zyskać. Istnieje możliwość że sie zawiedziesz, ale jak nie spróbujesz mozesz później żałować Wisienko może to głupio zabrzmi ale ja często obwąchuję Amelię. Jesli boisz się że Aruś będzie długo w kupce leżeć to możesz np co godzinkę czy nawet częściej sprawdzać o kupce mowa i moja chyba właśnie szczeliła, albo to był bączek no ale sprawdzić muszę :) o właśnie dokończyła i już wiem że to kupka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
ale moja niunia dziś śpi :) chyba odsypia upały bo u nas dziś fajna pogoda :) pochmurno ale ogólnie fajnie;) jak zasnęła o 8 to jeszcze śpi :) oczywiście z przerwami na cysia i zmiane pieluszki :) blada śliczna Zosieńka :) a w tym białym ubranku jak aniołeczek :) Aniu masz racje jak nie spróbuje to się nie przekonam...uważam że jeśli będą chcieli się pogodzic to jeśli nawet na chrzciny nie beda mogli przyjsc to później może nas odwiedzą lub chociaż zrobią jakiś gest pojednania w nasza strone :) zobaczymy jak bedzie teraz ważne żeby operacja się udała i żeby brejdak całkiem się nie załamał :( ja też obwąchuje Agatke :) i jak tylko coś poczuje to zaglądam w pieluszkę:) a teraz od kilku dni podczas jej aktywnosci zakładam tetre (fakt że co siusiu to zmiana więc pieluch do prania po takim dniu multum) ale pupka super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po spacerkach, dzisiaj tylko 2.5godz bo strasznie wieje a ja w krotkim rekawku w cieniutkiej bluzeczce poszlam, pewnei bym jeszcze z godz polazila ale jakos tak szarawo sie robi a mowiac szczerze nie mam ochtoy na kolejna burze na spacerze :P blada sliczna ta twoja bratanica ale corcia sliczniejsza :) no i po mamusi nic a nic nie znac ze niedawno rodzila!!! matko zaraz popadne w mega kompleksy przez ta moja szafe trzydrzwiowa!!! Ania1706 my uzywamy HAPPY 1 (5-9kg) i sa akurat. przynajmniej nic sie nie wylewa i nie przecieka. pampersy mielismy 3 ale niestety uczulaja wiec z nich kompletni ezrezygnowalam. huggies mam ze stanow 3 ale sa ciut przy duze jeszcze. Ja chusteczek ani banbino ani dzidzius nie lubie bo sa zbyt zapachowe. smierdza mi niemilosiernie i sa marnie nawilzone. Osobiscie preferuje pampers klasyczne, z czasem pewnie przerzucimy sie na babydream z rossmana bo tez sa ok, dobrze nawilzone i nie uczulaja Wisienko ja podobnie jak Ania niucham Krzysia, juz nawet Gabrysia potrafi poznac czy zawartosc pieluszki jest grubsza ;) po prostu dzialamy na wech hihihi na spacerach jeszcze go nei przewijalam ale w sumie ani razu jak do tej pory sie nie skupkowal nawet jak 4h bylismy, on woli widac na wlasnych smieciach te sprawy zalatiwac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blada a propos - co to te zielone w beciku? widzialam juz u kilku dziewczyn ze dzieci do chrztu mialy galazki jakeis wpinane ale jakas zacofana chyba jestem bo nie wiem co to i po co. dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka super ta hustawka, też j ą oglądałam. Szkoda że taka droga. Przydała by mi się też bo Amelka lubi takie rzeczy. Na nakręconą karuzele potrafi patrzeć godzinę i słuchać i lubi jak się ją huśta w foteliku samochodowym (małe pole do popisu). Wisienko ja się tez nie orientuje w cenach pieluch. Wogóle nie mam głowy do takich rzeczy, dobrze że Michał się orientuje i zawsze się go pytam czy się opłaca :) Ale tak na mój gust to się chyba opłaca Aneczko pieluszki z pampersa są najlepsze, ale trochę drogie :( jak będzie gdzies jakaś promocja to napewno kupię, bo miałam 12 sztuk w tych pudełkach z próbkami które dają w szpitalu po porodzie (przynajmniej u nas dają) i były rewelka. Delikatne i super nailżone. A jeśli chodzi o chusteczki dzidziuś to jeśli one ci śmierdzą to nie kupuj chusteczek z tesco, bo one dopiero dają, ale za to są super nawilżone. No i też teraz mam w domu mega pakę tych happy 1 i jestem ciekawa jak się u nas przyjmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×