Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Lalik teraz weszłam na Twoj albumik, fajna czapa z tymi różkami :-) i te z allegro tez sliczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik, Wisienka dziękujemy ;-) Wisienko Wam tez zyczymy jutro miłego świetowania i wszystkiego najlepszego dla bratanka :-) no i udanego wieczoru w pubie. Tylko sie nie upij tym soczkiem hihihi bo wiesz matce karmiącej nie wypada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaje u mamy do poniedzialku:) juz zostalam odciazona przy zosi sobota luzacka hehe terka sliczna mnalenka, zreszta synek tez, skad ty takie fajowe welniaczki bierzesz?? ja takich nigdzie nie widzialam, no i kocyk widze ze mamy ten sam hehe co do sklerozy, to ja mam podobnie, zwlaszcza w nocy budze sie czasem w nocy przerazona, co z zosia czy ja ja nakarmilam czy zasnelam, czy ja odbilam itd...zwykle patrze na siebie czy cyc odsloniety, jesli schowany to wiem ze nakarmilam hehe jakies schizy, z ktorych rano zwykle sie smieje, a to na \"na bank urodzilam\"to haslo tygodnia bedzie:))) z tym zapachem kupki to troche dziwne, zosi praktycznie nie smierdza, musze ja obwachac by cos poczuc, a zwykle wiem ze zrobila kupe jak ja po prostu uslysze, bo robi to dosc glosno:)dodam ze zosia robi kuki teraz raz dziennie, wczesnie rano i wtedy pobodka, wczoraj obudzila nas kupka o godz 4:15 rano:( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczki cos dzis nie ma....mam nadzieje ze wsio u niej ok ... Wisienko niom rosnie jak na drozdzach ...ponad tydzien temu wazyla 5600 teraz nie wiem ile ...a tata kruszynka to byla:( 2150 wyc mi sie normalnie chcialo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i widzialam ze piszecie o spiworkach... ja do tej pory nie myslalam o tym, rozumiem ze te spiworki to sa do wozka, a czy do n iego zaklada sie jeszcze kombinezon?? prosze o jakies fachowe doradztwo , wlasnie rzucilam haslo na allegro i szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blada powiem ci ze jak masz cieply kombinezon to wystarczy ... ja jak synus mial cieply kombinezon nie uzywalam spiwora tylko lezal a jak uzywalam spiwor to nie ubieralam mu kombiezonu...z corka bylo tak samo ...i julki tez nie chce przegrzewac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znow sie na koncu rozpisuje a wisienka pewnie nowa strone zacznie;):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalik wlasnie tak sobie mysle ze cos za duzo tego dobrego by bylo:) ja w takim razie bede musiala kombinezon kupic, bo zosie juz woze w spacerowce na lezaco, a mam nakladke zapinana na nozki az do pasa, wiec bylaby przesada z ze spiworkiem. a ana dodatek dostalysmy kurteczke do pasa z reserved ( taka wypasiona ze hej) , co prawda dopiero od 6msc wiec moze by same spodnie na szelkach styknely, ja jakos juz nie wierze tym rozmiarowka, dostalam spodnie angielksie ogrodniczki na 3-6msc , a wyglada na to ze za msc juz sie wtym nie zmiescimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blada tak to jest z ta numeracja ...zalezy w jakim sklepie kupujesz ciezko wyczuc ... ja to jakos bardziej na oko patzre ...a kombinezon na 74 kupilam ... jak sie pod koniec zimy okarze za maly to kupie drugi... wychodze z zalozenia ze lepiej niech sie dzieciak hartuje ... wiec nie ma co przesadzac...ja uzywalam spiwora moze kilka razy a kiedys nie bylo takich fajowych wozkow jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala spi od 3 godzinek wiec napisze co nieco ,w dzien to to dziecko w ogole nie spi ostatnio zauwazylam ze bierze pistke do buzi nawet po jedzeniu i sie strasznie slini czyzby to byly pierwsze objawy zabkowania??ale chyba 2 i pol miesiace to za szybko ,jesli chodzi o kolki nadal sie meczymy albo juz ise pogubilismy czy to kolka czy to jej marudzenie aczkolwiek doszlo do tego ze spi znami a ja sie nie wysypiam ,obiecalam ze wkleje swoja fotke wiec wkeljam troszke podpracowana:] http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fbb7e281a6bc1b15.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
witam :) Wisienko my też już nie śpimy:) od 6 !!! Moja Agatka to ranny ptaszek i jak wszystkich pobudzi to wtedy ok 8-9 zasypia i wszyscy chodzą na paluszkach:) Dziś wyruszamy do teściów mam nadzieje że pogoda będzie ładna to pobedziemy troszke na świeżym powietrzu...nie to co u nas między blokami:) Nowa moja tez ma tak samo z tą piąstką i też wydaje mi się że mogą to byc ząbki tym bardziej że ja jak skonczyłam 3 miesiące to miałam już pierwszego ząbka... Justka wszystkiego naj dla Szymusia z okazji chrzcin:) Dobra zmykam na śniadanko i kawusie zbożową oczywiście ( kto by pomyślał że będę ją pic przed ciąża to sam zapach jej mnie odtrącał o smaku nie wspomne:) ) Miłej niedzielki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
:) no Wisienko znowu pierwsza:) W życiu też tak masz? A co do tej płytki to ile ona kosztuje? i kupuje sie ja z gazeta czy osobno? Ciekawe z tym smokiem :) napewno spróbuje choc wydaje mi sie ze Agatka to odrazu wypluwa wiec z zabraniem jej go nie bedzie problemu:P Widze ze ogólnie wszyscy dzis sobie odsypiaja:) Moja niunia tez juz zasneła...zbudzi sie i zmykamy:) Trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa -malowana lala z Ciebie :) wszystkim życzymy udanj niedzielki i pieknej pogody,u nas na razie słońce w pełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki .,... u nas wielki dzien ...jedziemy po hustawke...gorzej ze sie okarze ze ja sie bardzoiej ciesze niz julcia :))... Ania cos sie nie odzywa ....mam nadzieje ze juz z gabrysia lepiej i wkoncu do nas kliknie .... wisienka jakbys mogla napisza co i jak z tym smokiem na tej plycie nie wiem czy jeszcze ja dostane ..a moja julia ma istna awersje do smoczkow ,,, wiem ze jakby przynajmniej to zlapala byloby mi choc choc ciut latwiej ,,,, i znow twoj poczatek wisienko :)) pozatym wsio ok u nas choc noc nie byla za ciekawa .... pomyslalam ze jak malej wcisne piers okolo 23 na spiaco to dluze pospi ....a okazlo sie ze po tym karmieniu zrobila sobie tylko 2 godzinna przerwe i tak do rana ...chociaz mleczka duzo ...poprostu skasowalam jej ta dluzsza przerwe.... o 12 jade na ursunow wieczorkiem wam klikne co i jak z hustawka ... pozdrawiam i milej niedzieli .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu dobrze ze nie kupilas 30 to jakis osiol za przeproszeniem w tej aptece 30 sa na zachamowanie laktacji .... u nas tez nie bylo ale wiesz zamowilam sabie i panie juz zamawiaja cotydzien ..... spytaj moze i tam ci zamowia ..... naprawde sa dobre .... a tu julcia w hustawce powiem wam ze ro rewelecja jest zasypia jak suselek http://www.bobasy.pl/lalik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono....widze ze spiochy spia;)...witaski z rana ...u nas wsio ok ..mam nadzieje ze u was tez... widze ze wczoraj wielkie pustki byly... chyba wszyscy imprezowali...:)).... noc minela super ....spalysmy tak ze znow nie pamitam karmienia w nocy:)... Julcia jeszcze spi... a ja zaraz strzele sobie kawunie.... kurna dziewczyny nie wiecie co z Ania...???? zawsze sie odzywa a od piatku milczy mam nadzieje ze wsio ok u niej...moze gabrysia jej nie daje poklikac ...albo gdzies pojechala ale nie pamitam zeby cos pisala... Dobra spiochy wstawac nie bede sama tu siedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w nowym tygodniu wlasnie doczytalam co pisalyscie (z lekka pobieznie wiec wybaczcie); sorki ze sie nie odzywalam ale zrobilam sobie przerwe od neta... po prostu taki czas dla siebie. zreszta mialam mase roboty bo postanowilam sprzedac rzeczy po Gabrysi i robilam fotki pomiary prasowanie i takie tam... przygotowalam zestawy po malej i po Krzysiu i wysztsko idzie na allegro. mam nadzieje ze ktos zechce to kupic i w ten sposob przyzarobie do domowego budzetu :) Lalik kochana jestes ze sie martwilas. w sumie juz wszystko ok. z Gabrysia tez juz lepiej tyle ze jeszcze kaszle. Na szczescie Krzys nic nie zalapal i o ile mala marudzi o tyle on jest grzeczny. Basiu mojej kolezance w aptece probowali sprzedac 15 i tez do mnie dzwonila ktore to maja byc... kurcze kto dostaje te dyplomy farmaceutyczne jesli takie bledy popelnia??? ciesze sie ze masz juz tate w domu no i z pewnoscia bedzie ci latwiej jak ma kto Kubusia rozpieszczac :) Wisienko to super ze wychodne sie udalo. Mi zawsze pomaga taka godzinka wieczorowa pora! przynajmniej raz w tygodniu wyskakuje na godzine na plotki. czlowiek moze sie i relaxnac i nie czuje sie taki wyalienowany. a propos pubu tez bym poszla tyle ze po wszystkich plataja sie moi uczniowie... troche glupio isc poszalec ze znajomymi jak obok sie kreca byli uczniowie. nawet na glupia pizze nie udalo nam sie jeszcze isc zeby nie trafic na ucznia obecnego czy bylego ktory zaglada w talerz ;) baaa nawet w szpitalu lezac trafialam na sale z mamami uczniow albo na jakas mame pielegniarke... troszke to klopotliwe jednak jest :O Justka spoznione ucalowania chrzcinowe dla Szymka. mam nadzieje ze impreza sie udala. czekamy na foty :) Marylko jedna mala rada odnosnie meza... my przerabialismy tez taki moment jak sie urodzila Gabrysia... ja po prostu bylam przez chwile o mala zazdrosna!! przestalam byc najwazniejsza kobieta w jego zyciu ;) i sobie filmy krecic zaczelam. na szczescie szybko sie zdecydowalismy na dluga i powazna rozmowe. pamietaj warto mowic co nas boli co nam nie pasuje i za czym tesknimy. do tej pory u mnie dziala jak powiem mezowi ze tesknie za moim Robercikiem z jakiegos tam okresu... nastepnego dnia widze ze sie stara mimo stresu czy trosk zeby bylo jak kiedys i w ten sposob czesto pokonuje swoje problemy a ja mam mezyka jakiego pokochalam :) dobra lece zrobic sniadanko dopoki Krzys spi.. postaram sie jeszcze pozniej zajrzec chociaz srednio mam wene forumowa ostatnio... az sie nie poznaje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucam jeszcze kilka weekendowych fotek http://img232.imageshack.us/img232/2456/pokapieligj2.jpg a tutaj dla porownania ubralismy mlodego w czapeczke ktora w sziptalu byla dla niego za wielka. na fotce po lewej Krzys 2 tygodniowy z 27 czerwca na tej po prawej Krzys 3,5 miesiaca z dzisiaj tj 29 wrzesnia czyli praktycznie 3 meisiace pozniej :) http://img259.imageshack.us/img259/7779/czapeczkazf3.jpg a tutaj Krzys ubrany w pajac na 9 miesiecy!!! juz rzeczy na 3-6 mu nie zakladam. te na 6 sa akurat ale glownie nosi 6-9 http://images25.fotosik.pl/91/1313a63b7a3ca548.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Aniu ciesze sie ze wsio ok.... kurna nie widac tych pierwszych dwoch fot....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
hej dziewczyny:) My wczoraj odpoczywaliśmy u teściów i musze przyznac że wracac sie nie chciało...było super :) prawie cały dzien na swieżym powietrzu :) Mała grzeczniutka albo spała albo w wózeczku gaworzyła :) Tylko raz się rozpłakała tak żałośnie jak ja teściowa na ręce wzieła :( - nie te rączki:p Widze że nie tylko ja odpoczywałam bo takie pustki na forum ze hej :) ale kożystajmy ze słonka póki jest :) Dziewczyny mam prosbe: możecie podac linka gdzie się zamawia maty edukacyjne (najlepiej takiego wyprobowanego) bo ja chciałabym małej zamówic ale się troszke boje co i jak bo pierwszy raz bede cos zamawiała przez internet :) z góry dziękuje :) A o jakich granulkach tu piszecie na laktacje??? Ja tez jestem zainteresowana bo chciałąbym troszke zapasów porobic to moze udałoby się studiowac bez dokarmiania sztucznego:) Aneczko nie moge otworzyc tych pierwszych fotek tylko ostatnie się otwiera :) Krzysio miodzio :) Miłego dzionka dziewczyny u nas słoneczko sympatycznie już grzeje mam nadzieje że u Was podobnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielku zalezy jaka chcesz mate to raz a dwa... ja wieksze zakupy zawsze robie na allegro. wychodzi znacznie taniej. jeszcze raz fota w czapeczce http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bc95b005d1362923.html i fotka kapielowa http://www.fotosik.pl/usun_zdjecie.php?dCode=0ae25f1a2f29a006890faa2c3c9fc8 i jeszcze jedna zrobiona dzisiaj z rana... znalazlam w czasie porzadkow wczoraj czapke z daszkiem o ktorej istnieniu zapomnialam i przynajmniej na foto uwiecznic ja musialam bueheheh http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24fca65bf70ad34c.html a tak w ogole to jak was mamuski ogladam to normalnie w kompleksy wpadam takie tutaj laski superasne sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa zdolna to ja jestem... nie ten link do foty kapielowej dodalam bueheheh a wrzucam bo to jedna z moich ulubionych na chwile obecna http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/36b4d7e9777add86.html a no i sie pochwale - kupujemy z mezem porzadny sprzecior foto. juz zadne tam automaty tylko porzadna cyfrowe ktora ponoc jest ostatnim kropkiem przed lustrzanka... mam nadzieje ze szybko dojdzie no i ze nie bede miala problemow z obcykaniem jak to to sie uzywa ;) w kazdym badz razie to bedzie juz wspolny prezent na rocznice slubu (bo 6 nadciaga wielkimi krokami) i juz na gwiazdke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ...aneczko krzys wyglada zabojczo...:)) i jaka roznica ....czlowiek sie nie obejrzy a beda mieli po 10 lat;).... figielku to ricunus comunis 5ch ..to jest lek homeopatyczny na pobudzenie laktacji ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terka mam nadzieje ze z tata skonczy sie na strachu!!3mam kciuki... jesli idize o wyniki to jesli lekarz zleci na cito to wyniki beda w 2 godziny a jesli trafi sie konowal to przyjdzie czekac nawet tydzien.. no ale skoro to nagla sytuacja to niedlugo bedziecie wiedzieli co i jak, tylko musza dac specom do przejrzenia i tyle Lalik no ponoc najlepszy sprzet w swojej klasie ;) to sie okaze... mezowi na dzien chlopaka zamowilam przewodnik po fotografii cyfrowej, niech sie uczy chlopak moze jakiejs sesji sie doczekam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki lalik za doradctwo:) moja zosia tez juz jakis czas pcha te piastki nawet po jedzeniu, slini sie ale sliniaczek jeszcze nie potrzebny aneczko fota kapielowa mnie zastrzelila:) terka-moj maz mial robiony rezonans i mial wyniki od razu, bo to na izbie przyjec, to wszystko zalezy czy jest lekarz ktory spojrzy co i jak aneczko dobry wybor:) warto zainwestowac w dobry sprzet foto, ja do nie dawna jeszcze bzika na punkcie fotografii ale operowalam zenitem, teraz mamy lustrzanke cyfrowa i ja osobiscie sie w tym gubie, ale pomalu pomalu dojde do celu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam wszystkie lipcoweczki :) Ja standardowo wpadam srednio raz na tydzien. Jula daje mi popalic i pokochala raczki :( tak wiec nie mam czasu juz zupelnie na nic. Generalnie rosnie z niej maly nerwusek. Coraz glosniej krzyczy i placze. Hmmm ciekawe po kim bo my z mezem to raczej spokojni jestesmy. Tak sobie mysle ze moze poprostu zle odczytuje co Jula chce i stad ten placz - chyba usmiechne sie do ksiazki - jezyk niemowlat. Lalik, Nowa - ale z Was sa laski a ja nadal 10 kg na plusie :( kurcze chyba zaczne jednak cwiczyc bo ograniczenie jedzenia nic mi nie daje - a tak mi sie nie chce :( Basiu - dobre ze Twoj tata jest juz w domku Terko - trzymam kciuki za dobre wyniki Twojego taty [ kwiatek ] Aneczko - gratuluje wyboru. My tez zakupilismy lepszy sprzet jak Jula sie urodzila no i niestety na poczatku zdjecia wychodzily nam kaszane ale po przeczytaniu instrukcji od deski do deski zdjecia sa juz miodzio - no prawie ;) My za chwile idziemy do lekarza - taka tam kontrolna wizyta - sama jestem ciekawa ile juz wazy. Milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×