Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

ojjj dziewcyzny ale to byl ranek wkurzylam sie troche na mojego M (twierdzi ze nie ma czasu isc pogadac z szefem o skroceniu okresu wypowiedzenia zeby szybciej do nowej firmy przejsc) no i jeszcze wnerwila mnie bratowka i znajoma wiec postanowilam udac sie na male zakupy w ramach pocieszania... Gabrysie podrzucilam blok obok do rodzicow a sama udalam sie do miasta... ponad 3godz lazikowalam i wrocilam obladowana siatami - ciacho na poprawe humoru, owocow 2 siaty no i .... bluza bluzeczka i odlotowa czapeczka dziergana dla Gabrysi i dla siebie bluzeczka polo z rekawem 3/4 plus buty :) ja to nazywam lekkim oczyszczeniem konta :D pani w sklepie co bralam bluzke zachwycala sie Krzysiem i jak ja sobie mierzylam rzeczy to ona go nosila i sobie gadke ucieli mala ;) w przyszly piatek ma byc nowa dostawa z blzuieczkami w moich kolorach czyli odcienie zieleni i pomaranczu wiec znowu podryptam :) a teraz biore sie za czytanie tego co u was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ramach lektury i doksztaltu dzieckowego nabylam nowy numer RODZICE jest tam super dodatek jak kurowac maluchy. cena 6.50 ale uwierzcie mi ze warto i nie tylko dla tego co w dodatku ale i w gazecie sa ciekawe artykuly lalik - swietna stronka o tych cwiczeniach. juz sobie wrzucilam do ulubionych zeby na spokojnie pozniej przejrzec jeszcze wisienko no to jak masz w razie czego rynek zbytu to faktycznie spokojnie mozesz kupowac :) pieluszkowe zapalenie skory objawai sie mooocno czerwona dupina i duza iloscia malych krotesteczk ktore pozniej robia sie przerazliwie czerwone. u nas po 2 pieluchach byla juz masakra a jesli idzie o konto internetowe to ja place wysztsko z domu, jedynie za mieszkanie chodze placic bo na osiedlu mamy spoldzielnie mieszkaniwoa wiec idac po pieczywo wdepnac zawsze moge :) nie wiem jak u ciebie ale u mnie przelew 0.99 kosztuje Marylko alez super jest ta czapeczka... no i jaka twarzowa :) czy ten ktos robi i dla starszych dzieciakow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu z tego co wiem to ta babka robi tez na wymiar nawet dla doroslych ....musialabys zadzwonic i spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj kolejny dzien spedziłąm w urzędzie!!! wyrejestrowałam samochód i rejestrowałam kolejny. musiałam zwazyc samochód na stacji kontroli, bo w satarym dowodzie nie było. zapłaciismy 60 zł za to ze facet zajrzał do katalogu i spisał z tabeli wage. powiedział, ze gdyby facet w urzedzie był normny sam by to srpawdził, bo maja identyczne katalogii. zawiozłam wiec dzisiaj tą waghe, to facet z jakas babą pół godziny debatowali, ze tym razem nie zgadza sie moc silnikA!!! okazało sie, ze inteligentni nie zobaczyli, ze w starym dowodzie i na tym swistku ze stacji kontroli moc podana jest w innych jednostkach. dopiero przyszła kierowniczka i deklikatnie im to zasugerowała :):) aneczko ale super dzien spedziłąs. oj mi tez marzą sie zakupy tylko dla mnie, ale nigdy nie moge powstrzymac sie przed kupowaniem dla małego. na mnie szkoda juz mi kasy, a to błąd :) a nie dziwie sie ze Krzys zbajerował pania w sklepie ;) lalik ja juz głupieję z tym obwodem. sprawdziłąm w ksiażeczce, to kuba jak sie urodził miał obwód głowy 34 , a klatki 32. na szczepieniu jak miał niecałe 2,5 miesiaca miał po 41. ale bylismy u neurologa, to go zbadała i nic nie mówiła,. chociaz fakt ze to było przed szczepieniem. oj chyba czeka nas kontrolna wizyta :) wisienko ja tez poznałąm późno urloki robienia przelewów przez internet, a teraz nawet mamie konto w telefonie zawilam w yten sposób :) co mi przypomina, ze zapomniałam o zapłąceniu raty za laptopa ;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik a mozesz podac namiary na allegro na te babeczke??? Basiu ja tez nie pamietam kiedy kupowalam rzeczy tylko z mysla o sobie, ciagle dzieci dzieci dzieci... dzisiaj postanowilam zluzowac ale nie moglam sie oprzec rzeczom dla Gabrysi bo byly w cudownym niebieskim kolozre i bluza z bluzka na dlugi rekaw kosztowaly jedynie 38zl!!! i to w normalnym sklepie, dobrej jakosci bawelna.. polska produkcja... miodzio :) chyba mam kolejny sklep oprocz pepco do nawiedzania :D a propos PEPCO dziewczyny na innym forum pisaly ze od dzisiaj wszedl nowy towar i ponoc jakies rarytaski sa :) zimowe dresiki z polaru kurteczki kombinezoniki-dla takich maluszków najmniejszych nawet. wiec jesil ktoras z was nie ma to w droge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az sprawdzilam w ksiazeczkach te obwody o ktorych piszecie... i tak u nas bylo u Krzysia (masa urodzeniowa 2950 dl 49, 36tc): urodzil sie: 32 glowka , 31 klatka 1 miesiac 36 - 34 6tyg 35.5 - 37 (widzicie ze glowka mu zmalala??? coz widac jak mierza) 3 miesiac 41 - 43,5 ciemiaczko na wizycie po ukonczeniu miesiaca mial 2x1.5cm a po uplywie 2 miesiecy skrocilo sie do 1 x 1.5cm dla porownania Gabrysia (masa ur 3500, dl 54, 39tc) urodzila sie:glowka 32, klatka 33 1 miesiac 37,5 - 36,5 2 miesiac 39 - 39,5 3 miesiaca 40.5 - 41 4 miesiac 41 - 42 6 miesiac 42 -45 7 miesiac 44-45 1 rok 45-46 Krzys (tak jak Gabrysia) jest pod stala opieka neonatolog i powiedziala ze jest ok. tyle ze ogolnie to mowia ze nasze dziecaki maja mala glowke w meza i chyba w tym troche prawdy jest bo Gabrysia nosi kapelusiki ze stanow na 3/4 latka a dla Krzysia czapeczki 0-3miesiace neiktore sa jeszcze za wielkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczornie! Przebrnęłam przez wszystkie stronice i nadrobiłam zaległości z prawie tygodnia. Ewka śpi już od ósmej, a ja odpoczywam , mężu się relaksuje z kolegami. Co do zasypiania, to już od tygodnia (odpukac w niemalowane), Ewa zasypia sama w łóżeczku, co ciekawe tak spi lepiej niż była usypiana  jak ją usypialiśmy na rękach, to był cyrk z zasypianiem, a nie wspomnę o próbach odłożenia do łóżeczka, a teraz problem wyparował. I chyba jej się troche rytm ustalił dzienny. Ma jedna pore do wstawania, zabawy, spania. Fajnie tak bo przynajmniej wiadomo kiedy co można zrobić i na ile snu liczyć. No i strasznie ostatnio się rozgadała, a jak już zaczyna piszczeć z zachwytu to w ogóle odlot. Co do rajstopek ja pakuje Ewce pod spodnie, bo tak wygodnie i jestem pewna, że jej ciepło. U nas w dzieckowym są takie superaśne i ładne i mięciutkie z Gatty w cenie 9 zeta, czy li chyba nie najgorsza. Allegro tez uwielbiam, ostatnio udało mi się wylicytować nowiutki polarkowy dres za całe 14 zeta i 5 za przesyłkę. Teraz poluje na zabawki te o których pisała Aneczka. Zmykam idę na dłuuugą relaksującą kapiel 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jeszcze Ewka porannie z kogutem na głowie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/357e3160dc5882ed.html i w ramach ujawniania oblicza http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7121d958ba5d7386.html zapomniałam dodać, że Ewa śpi na wznak z tym, że duzo częściej z główka przekręconą w jedną lub druga stronę, sama sobie przekręca. Chociaż czasami śpi tak zupełnie na wznak, a w wózko to zawsze. Dośc długo kładłam ja na boczku, bo sie bałam, ale sama zaczęła się przekręcać na wznak, wiec uznałam, że nie ma sensu dalej kłaśc ją na boczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik dzieki za linka Justyna czemu taki zly dzien??? Istraa no kochana synowa pierwsza klasa ale jaka moj synio bedzie mial fajna tesciowke ;) mi zostalo jeszcze z pol godziny do karmienia... na alelgro nie buszuje juz dzisiaj bo przez ostatnie 2 dni allegro i wypad relaksacyjny i 300zl poszlo a jeszcze jutro mam ochote sie pobyczyc i zamiast obiadu normalnego jakas pizze sobie rodzinnie zamowic wiec musze zbastowac... chociaz przyznam ze ciezko bo widzialam kilka przecudnych rzeczy dla dziewczynek ktore z pewnoscia by sie spodobaly Gabrysi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ja też sobie Istrae wyobrażałam jako czarnulkę, bo Ewcia ma takie ciemne włoski (i taką pościel jak Amelia) A tu blondynka. Dziewczyny nie macie problemu z czapkami? moja w każdej ma uszy na wierzchu. Już mnie trafia. Zapraszam do obejrzenia nowych zdjęć na bobasach :) Jak macie jakichś fajnych sprzedawców na alegro to dajcie linka. Przeleciałam tego co Aneczka ostatnio dała linka. Ma super ciuszki ale raczej na ciut większe dzieci. Duży wybór odzieży np H&M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jak zywkle nocka przespana i ogolnie wszytsko gra i buczy mam dzisiaj lenia i na obiad bedzie pizza otworzyli nowa pizzerie i 2 ogromniaste pizze kosztuja 20zl a dowoz jest gratis na terenie miasta :) wszysscy sie nimi zachwycaja wiec trzeba sprobowac po poludniu chce wyciagnac meza do pepco nowa oferta strasznie kusi tutaj co proponuja dla maluchow : http://www.pepco.pl/images_p/papera.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sliczne te brzdace!!! no lipcowe dzieciaczki rulez :D Aniu a co do sprzedawcy TOPKIDS to moze akurat nie mial wystawionych rzeczy ale normalnie ma od rozmiaru 56 wiec takze na takie szkraby najmniejsze, kolezanki kupowalay i bardzo zadowolone ja teraz zabawki dla malego bralam u tego sprzedawcy http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2094480 a teraz bede polowala na podgrzewacz aventu jakis uzywany... no ale nie zamierzam kupic drozej niz za 50zl z przesylka... jedzonko bede podgrzewala pewnie nie wczesniej niz od polowy lutego (na poczatku planuje sama gotowac dopoki beda warzywa z dzialki) wiec poszukam prawdziwej okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki!!!! ja dzis spozniona ... od rana sprzatalam teraz mam wolna chwilke wiec kukam co u was ... Moja Julka chyba kolejny skok ma ... bo od wczoraj cos malo pokarmu mam .. a jeszcze dzis chcioalam jej smiczka zapakowac zeby mi palca nie ssala ..i poprostu sie zwymiotowala ... pierwszty raz od jakiegos dawna dalam jej mleko z butli..wypila 60 wiec chyba nie za duzo ... wypila wsumie pierwszy raz bo zawsze dawalam jej moje z ale juz sie mrozonki skonczyly;)...to mleczko o ktorym pisalysmy Enfamil...wypila chetnie..ale ciekawe jak sie bedzie po tym czula .... od kilku dni walcze znow z kolkami ...wczoraj mi taki wycisk dala popoludniu ze szok ...nie dosc ze kolki to jeszcze pokarmu mniej tak sie wszytko nalozylo... a mialam juz nadzieje ze prawie trzy miesiace ma wiec o kolkach moge zapomniec... widac sie przeliczylam ... dzieciaczki jak zwykle sliczne .... aniu tak spytam bo po co szukac ...widzialam ze masz na sprzedaz sukieniusie ...sukienek mam multum wiec sobie odpuszcze ale chcialabym malej kupic taki ala dresik jakis fajowy ... moze takie masz co??? chodzi tylko o to zeby mial fajna bluze i spodenki w formie legninsow????... pozatym dzis szykuje sie na gosci ... jak ja lubie te spotkania... nie wiem jak u was ale moja Julcia nie lubi jak jest duzo ludzi wokol niej ...jest wtedy strasznie rozdrazniona... aaa aniu nie mialam czasu ci wczoraj napisac ale z czego wiem bo gadalam z ta babka robi nawet rzeczy dla doroslych i kapelusze i takie tam ... wsumie jestem zla bo czapki jeszcze nie dostalam ... gadalam z nia ..bo ona kase dawno ma ... a czpki niet u mnie ... i nie bardzo wiem co zrobic z tego co mi powiedziala to ze ona moze dopiero po dwoch tygoniach reklamowac ....ale sie zloszcze dlaczego mam tyle czekac skoro jzu dawno zaplacilam ... napiszcie mi co sie robi w takim wypadku ...bo pierwszy raz mi sie takie cos zdazylo????...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik dresikow nie mam a wlasciwie juz nie mam bo czesc rzeczy \"rozgrabili\" znajomi :) jak masz ochote przejrzec moje aukcje to zapraszam tutaj: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1236454 a jesli idzie o czekanie na przesylke to nic innego ci nie pozostaje. to nie wina sprzedawcy ze towar nie dotarl tylko poczty polskiej. musisz przeczekac te 14dni zeby sprzedawca mogl zlozyc reklamacje i dopiero jak poczta polska ja uwzgledni to sprzedawca wysyla ci drugi towar lub zwraca pieniadze. ja mialam tak 2 razy z tym ze raz paczka po interwencji sie znalazla na poczcie (listonosz nie zostwil awizo) a za drugim razem czekalismy miesiac (po 2tyg zlozona reklamacja i poczta ma 2 tyg na jej rozpatrzenie) i dopiero wtedy facio wyslal nam zamowienie ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jakbys tej duzej paki nie uplynnila wzielabym od ciebie z tego te spodenki z tuniczka rozowe ....te dresiki co sa obok tego .....ten komplet rozwy the chirdels i rampersika welurowego(czerwony z opaska) daj znac jakby co ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko super masz ten różowy kombinezonik. Tylko obawiam się żę na tę zimę był by za duży na Amelkę. No i ekstra ta czapka z wójcika. Super Gabi w tym wyglądała. Jak bym nie wiedziała ze to Twoja córka to pomyślała bym że fotka z katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najblizsza srode (10 pazdziernika)przy ulicy Dewajtis 3 w WARSZAWIE rozpocznie sie miedzynarodowa konferencja o poszanowaniu dla macierzynstwa i ludzkiego zycia w praktyce Polozniczo-ginekologicznej. Tematyka: -diagnostyka prenatalna, -trudnosci w karmieniu piersia, -zapobieganie powiklaniom polozniczym, -nieplodnosc, -planowanie rodziny, -syndrom postaborcyjny. Kazdy moze sie zglosic-a zapisy przyjmuja pod numerem 693-876-067

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik ok bede pamietala :) Aniu moja corka urodzila sie w kwietniu i do grudnia go tylko nosila bo biorac pod uwage ze zalozysz pajacyk jakis to wcale takie wielkie to to nie jest... ja Krzysia juz ubieram w rzeczy na pol roku a na zime mam dla niego kombinezony ze stanow takie 9-12miesiecy Dviki kurcze to jakos malo te 100gram,. moze wtedy lub teraz go zle zwazyli?? u nas w sytuacji malego przybierania na wadze kontorle sa co tydzien. jesli idzie o zacisniete piastki to jesli ma tak zbyt czesto to moze to siwadczyc o wzmozonym napieciu miesniowym. ciekawy artykul na kafe laski podawaly: http://baby.olivia.pl/wydania/artykul.asp?Artykul=256 lecimy zaraz do pepco, kupie rajstopy Krzysiowi i zobaczymy czy mu sie spodoba... jak do tej pory to na spacery skarpetki cienkie portki i kombinezonik albo polarowy albo ten misiowy na to ale juz bez kocyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Divki tylko sobie jazd nie wkrecaj ...z tego co wyczytalam wczoraj sporo dzieci uklada sie asymetrycznie ...wazne jest zeby faldki na nogach byly rowno ...a co do pistek to zeczywiscie jak dzidzi w wieku 3 miesiecy caly czas trzyma scisniete moze to swiadczyc o napieciu ... zreszta moja julka miala to juz po urpdzeniu stwierdzone ..a piaski trzyma roznie ....wazne jest to zeby grubasny palec dziecka nie byl zaciskany w srodku ...na to zwroc szczegolna uwage ...pozdrawiam .. piastki otwieraja sie do 6 mc ...wczoraj to gdzies znlazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Divki moja julka tez jak lezy na prostym tak minimalnie nikt procz mnie tego nawet nie zauwazyl...ale spoko bedzie dobzre:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dizewcyznki :) po raz pierwszy od niepamietnych czasów miałam twardą piers od mleka, az Kuba jak sie najadł sam ja wypluł!!! biore drugi dzien te granulki homeopatyczne, to chyba od nich (dzieki lalik :*) :) dzisiaj juz zaliczyam zakupy, kupiłam mamie sliczna torbe na imieniny, przepyszne winko do kolacji i impra w domu :):):) jakos ostatnio mamy z meżem powrót do miesiaca poslubnego :) Kubus wiele spraw poustawiał w naszym zyciu i musze przyznac, ze ostatecznie wynik koncowy czyni mnie bardzo szczesliwą mamą i przde wszystkim żona :):):) bardzo sie ciesze, bo za dwa tygopdnie przyjeżdza do nas w odwiedziny zona mojego kuzyna,a ze bede miałą urodziny, to planujemy wypad do knajpy :) rok juz mija, jak gdzies wychodziłam potanczyc wieczorem, wiec bardoz sie ciesze :):) aneckzo oj kusisz tym Pepcko :) dzisiaj spojrzałam na szafe z ubraniami Kubu i w wiekszosci rzeczach nawet nie bedzie chodził, wiec chyba nic nie potrzebuje, ale potrzeba kupowania jest chyba silniejsza ;) biedni nasi panowie, nie dosc ze my mamy swoje potrzeby, to teraz zakupy będą podwójne, bo jeszcze dla maluchów :):) a co do obwodu główki to widze, ze Krzys tez miał wiecej niż1,5 cm na miesiac. moze faktycznie wczesniaczki tak mają, ze nadrabiają podwójnie :) zreszta Gabrysia tez łądnie rosła :) a co do pizzy my mielismy wczorja :) mniam, zycze smacznego obiadku :):) aniu Kubus tez ma uszy w kazdej czapce na wierzchu i generalnie nie znosi czapek. zawsze robi straszna awabture, a jak czapka laduje z głowinki to jest super :) oj syrena sie włączyła :) lece na karmionko i spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Divik ale masz słodkiego grubaska :) Basiu tez mi sie marzy gdzieś wyjść wieczorem, potańczyć czy coś w tym stylu, ale jakoś się nie możemy zmobilizować. Jesteśmy teraz z mężem takie lenie, że nasze hobby to leżenie, oglądanie tv i spanie. Amelia rano dała mi tak w kość że myślałam że padnę. Darła się chyba ze 2 godziny. Uchachana była tylko w tej pozycji na samolocik. a jak tylko położyłam to krzyk. Za to od jakichś 3 godzin nie ma dziecka. Pierwsze spała a tera ogląda z tatą skoki (nie wiem jak można oglądać skoki bez śniegu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilismy z zakupow... i znwou nie mialam czasu zeby cos sobie w pepco upolowac tylko tradycyjnie dzial dzieciecy.... droga kupna nabylismy dla Gabrysi spodnie dresowe w rozu i brazie (bawelniane po 14.99!!!) i bluze dresowa brazowo-rozowa (24.99) i rajstopy (po 6.99) dla mnie ceny rewelacyjne i przynajmniej nie zal jak je sciacha po sezonie ;) Rajstopki dla Krzysia tez wzielam - takie bezmarkowe po 3.99 a za rajstopy WOLA po 9zl placilam. byly tez dla dziewczynek... ogolnie uwazam ze zakupy w PEPCO to sama przyjemnosc :) macalam te kombinezony zimowe i musze przyznac ze super jakosciowo. gdybym jeszcze nie miala to z pewnoscia bym kupila!! a teraz lece was poczytac i moze cos jeszcze napisze jak zdarze przed przyjsciem znajomcyh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terka masz chyba sporo racji. musze przestac sie nakrecac ze cos jest nie tak, bo pewnie mauch rosnie mi silny i zdrowy o powinnam sie cieszyc :) dzisiaj dałam mu takiego specjalnego gryzaka w kształcie zyraf do piastki i juz trzyma i nie chce oddac i sam wkłada do buzki :) zamiast sie tym cieszyc, to zastanawiałam sie, dlaczego lewą rączka trzyma mocno, a prawą nie potrafi :) nasze mamy nie wiedziały o tylu rzeczach zagrazających rozwojowi, a jestesmy zdrowe i nic nam nie dolega :) trzeba sie po prostu cieszyc ze nasze dzieciaczki sie zdrowo rozwijają zamiast na wyrost wszystkim martwic :) to chyba taki przywilej mam, które majapierwsze dziecko ;) aniu mój znajomy ostatnio jak powiedziałam, ze Kubus zdązyłsie zorientowac ze najlepiej na rączkach w pozycji pionowej stwierdził, ze czeka mnie teraz 5 lat cwaniactwa i badania granic tego co wolno :) to ze amelka zauwazyła, ze samolocik jest super t opewnie preludium do tego, co zauwazy niedługo ;) aneczko to super ze zakupy sie udały :) ja mam do Pepco daleko, muszw przejechac całe miasto i moze to b=dobrze, bo mały ma tyle rzeczy w którrych nie chodzi, ze pewnie nie mogła bym sie powstrzymac i kupiła mnóstwo rzeczy dla niego bez wzgledu czy potrzebuje czy nie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie. Pare dni mnie nie było ale miałam totalnego lenia,jak już byłam w chacie yo sprzątanie,gotowanie itd.Nadrobiłam wkońcu co naklikałyście,nie mogłam skończyć bo mały wzywał. OIczywiscie wzystkie dzieciaczki super-mamusie tez.Jak patrze na Was to zazdroszcze wam laseczki,wszystkie takie zgrabniutkie,a ja z taką oponą:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd07ca654c7513d5.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7df6788badcde6fc.html to moje zdjęcie,ze spacerku. ciesze sie że wasze maluszki mają unormowane spanko,mój od urodzenia budził się raz w nocy na karmionko,teraz coraz cześciej dłużej śpi jak kiedys wstawał o 3 w nocy to teraz między 4 30 a 6 budzi się na cyca.Co do tago wyginania to ja też martwiłam się bo Oli był cały czas wykrzywiony,ale położna mówiła żeby pilnować tego i prostowac aż sieprzyzwyczai lezeć prosto,no i żadko mu sie zdaża wykrzywiać. Od paru dni mój oli uwielbia ssac swoje raczki wkłada je do bużki a slini sie że hej ,śliniak cały mokry,a pościel tak samo,bo jak wyślini żliniak to go odpycha na bok i łapie pieluchę lub pościel.Najlepsze jest to żepodczas tej zabawy ,nagle zaczyna płakać i nie wiedziałam dlaczego,ale jak zaczełam obserwować to mały poprostu dziąsłami zamocno ścisnął swoją raczke,no i go zabolało,najlepsze jest to ze patrzy tak na mnie jak ja bym go tak ugryzła,chyba musi sie przyzwyczaic że to jego raczki i jego bużka,zresztą ja 2 razy podczas karmienia poczułam jaki ma ścisk,oj zabolało-prawdziwy facet jak siedossa do cyca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie niedzielnie... wiecie czego mi przy dzieciach brakuje jedynie?? spania w niedziele do 10tej :) Dzisiaj pobudka byla juz o 6:45 czyli jak w normalny dzien a wiadomo przy sobocie wcale sie wczesnie spac nie chodzi… no ale co tam przezyje… juz nawet mala sesja zdjeciowa byla ;) a teraz sie zastanawiam co by tu na sniadanko zrobic.. babeczki nie doszukujcie sie u maluchow tych symptomow. wrzucilam artykul bo wychodze z zalozenia ze jak sie ma jakies podejrzenia to warto przeczytac i pozniej konkretnie rozmawiac z lekarzem a nie dac sie zbyc byle czym.... ale to dopiero jak sa ku temu wyrazne powody... ja np rozmaiwalm z neonatolog bo Krzys sie odchylal (przed wizyta miesiac temu) jakos tak dziwnie do tylu ale tylko jak go nosil maz. lekarka sprawdzila i okazalo sie ze jak malemu cos sie nie podoba to sie lekko odchyla ale to nie jest wskaznik zlego napiecia miesniowego i mnie uspokoila. kazala zwracac uwage na piastki a jak bedzie je zaciskal to mu otwierac. no ale na szczescie nie trzeba bylo kombinowac. Mi sie podoba ten link co podala bodajze Lalik do rehabilitacji. my podobne zachowania uskutecznialismy z Krzysiem tak na logike bez zadnych zalecen. po prostu Gabrys lubila byc tak ukladana i noszona wiec i teraz to na malym stosujemy ;) MARYLKO zycze Wam pieknej pogody na dzien chrztu sw, no i zeby wasza gwiazdka miala dzien pogodny i zeby maruder zostal wygoniony raz na zawsze ;) Tatiance zyczymy wielu lask Bozych i zeby zawsze byla takim wspanialym promyczkiem jaki jest teraz. oczywiscie czekamy z niecierpliwoscia na fotki ;) wszystkiego Najlepszego dla Faustki od Krzysia... troszke spoznione ale szczere. coby ja rodzice zawsze tak kochali i rozpieszczali jak teraz :D Kokopelasa a gdzie ta oponka??ja tam na fotce tylk obardzo elegancka i ladna babke widze :) ja o marynarkach moge zapomniec... wczoraj mierzylam sie w biuscie bez karmienia i jest doslownie cycolina vel Sabrina... mam w biuscie 117cm a po karmieniu jakies 114-115. stanik E jest na mnie ledwo ledwo. pod biustek mam 83 wiec ogolnie ciekawie to wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×