Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Aneczko ja mysle ze to nawet wskazane zeby na chlodniejsze dni ...wrzucic malemu rajstopki .... pisalas ze dosc droga ...kolomnie takie same frote ...sa po 20 zl ...wiec i tak zaoszczedze...zreszta powiem ci ze akurat tych nigdzie taniej nie widzialam ... jak jestes z wawki to daj namiary na ten twoj sklep przejade sie tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik ja z podlaskiego a wiec do wawki ok 130km :) a co do sklepow to ponoc w Pruszkowie jest jakies super centrum handlowe z rzeczami wylacznie dla dzieci. a no i kolezanka mowila ze kryzysik tez tam pierwsza klasa :) z tych sklepow ktore ja zwiedzilam to polecam sklep w falenicy, maja super rzeczy w przystepnych cenach slcuhajcie moj Krzysio kolejny dzien spi caly dzien normalnie!!! wstaje o 7 idzie spac po 9 do 10 wstaje do 11.30 spi do 12.30 zabawa DO 13.30 i znowu spanie z 1.5godz... po poludniu nie spi juz wcale albo krotka pol godzinna drzemka... myslicie ze to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rajstopowych polecam WOLA i jeszcze Marylko co do krzeselek to mnie urzekly swoja funkcjonalnoscia i wszechstronnoscia krzeselka z EUROTECH http://www.allegro.pl/item251405452_krzeselko_eurotech_pelne_wyposazenie_4_kolory.html a tutaj jest przedstawione w ruchu: http://www.allegro.pl/item246557374_nowe_krzeselko_do_karmienia_max_wyposazenie3w1.html fakt ze ja wole takie 2 funkcyjne co sie zmeiniaja na krzeselko i stolik pozniej ale te sa super pod wzgledem kolorystyki i wykonania :D a u mnie na obiad ogorkowa i kurcze pieczone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WISIENKO jaka ladna z ciebie mama :) Justyna gratulacje!!! Nowa wszystkiego najlepszego:) Aniu dla ciebie tez gratulacje:) nie ma to jak byc studentem, sama sie czasem zastanawiam czy nie wzisc sie za jakis drugi kierunek zaocznie.... Aneczko ja zostaje na urlopie wychowawcczym, po pierwsze nie mam z kim zostawic zosi, musialabym sobie nianie zatrudnic, a po drugie chce byc z zosia, a po trzecie moj zawod i praca pozwala na prace w domu wiec moze jakos to bedzie:) Basiu ja czytalam ze szklanke piwa powinno sie wypic zaraz po karmiwniu, bo wtedy najwieksze stezenie % jest godz po wypiciu, a z karmi mam tak ze pilam je zwykle dla towarzystwa przy pizzy, ja mam duzo swojego pokarmu ale po karmi juz musialam odciagac z cyca kurcze wklejam juz to co napisalam, bo cos braciszkom komp sie wiesz i mi sie jeszcze skasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik super te rajstopki, ja na codzien tez zakladam zosi rajstopki z woli ale takie zwykle co placilam po 9z( a widzialam zwykle po 15zl)l, ale takich jeszcze grubasnych nie widzialam dobrze wiedziec ze jest cos takiego:) wiec chyba ta cena wydaje mi w normiw aneczko chyba wyrodna matka nie jestes bo ja tez po jednym kieliszeczku dziennie obalilam baileysa :) pyycha, a co do spania u mnie zosia sypia podobnie, tylko ze jak idziemy na spacer to przesypia w poludnie czasem 3 bite godzinki moja zosia poci sie troszeczke jak ja karmie, ostatnio zauwazylam ze raczki i stopki miala jakby cieple i spocone ale to tylko raz, ale tez slyszalam ze jak sie poci glowka to wlasnie wit D3 brakuje co do telewizora to ja sie ciesze ze go po prostu nie mam hehe, bo i naczej nie tylko mnie by wciagnal ale i zosie, dzieki temu mamy wiecej czasu dla siebie:) a tak ogolnie to jestem sama wrogiem tv, my z mezem lecimy na filach dvd z wypozyczalni i na radiu trojce hehe no a teraz o nas... bylysmu dzis do szczepienia....ale bylo placzu sporo:( ostatnio nie plakala tak bardzo, al teraz za to spi po tych wrazeniach:) zosia przytyla nastepny kg wiec wazy 5900 czyli jak przystalo na dziewcze wsam raz nie za duzo:) szczepionka byla ta zwykla, po ostatnich bylo oki, wiec podobno po tych tez powinoo byc dobrze a tak ogolnie to zosia jest przekochana, chichocze juz ladnie na glos, zwlaszcza jak maz nieogolony ja smyra po brzuszku hehe az dziw ze przy tym nie placze, poza tym lapkami juz niezle szarpie misie:) no przede wszystkim sie umie juz jakos zabawic wiec mam luzik wiekszy musze teraz na neci posprawdzac rozne rzeczy wiec uciekam aniu spotkalam ostatnio wlascicielke karelaksu i zapraszala na aerobik w pon, podobno zakupila takie duze pilki i sa to podobno w sam raz dla nas cwiczenia na poczatek, tu jest rozklad zajec http://www.karelaks.whad.pl/rozklad_zajec.php no pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggie mojej Zuzi nie pocą się rączki i nóżki. nie wiem od czego to zależy. ja mam przeważnie ręce i stopy zimne. może ona ma to po mnie.. Aneczko zdjęcie śliczne :) ja marze o takim aparacie. narazie mam Lumixa i daje radę ale zamierzam kupić sobie niedługo takie cudeńko jak ty. a jeśli chodzi o to spanie to moja też potrafi wstać a za niecałą godzinę ziewa i znowu śpi godzinkę, potem ok. 1-1,5 godz aktywności i znowu drzemka 1,2 godziny różnie. Lalik fajne rajstopki :) ja też muszę zacząc kupować małej ciuszki na zimę. słyszałyście jakie mają być mrozy????? zgroza, nawet z dzieckiem nie będzie można wyjść na spacer. a może to tylko plotki...oby... Basiu ja narazie nie sprzedaję rzeczy. część oddam kolezance, ale te najładniejsze zostawiam dla następnego maluszka. coprawda mój facet się zapiera rękami i nogami że nie chce więcej dzieci, ale ja chce i go przekonam. myśle ze następne dziecko będzie tak do pięciu lat od teraz. dostałam wreszcie kaskę:) jedziemy dziś zrobić większe zakupy. napewno małej trafi się jakiś ciuszek czy zabawka, bo choć ma tego pełno tzn. ciuszków, mama zawsze skusi się na coś ładnego dla swojej dzidzi. malutka śpi ładnie :) nocne budzenia ma o 4 a potem ok. 7.30-8. rano leży spokojnie jak się obudzi ale jak się jej znudzi leżenie to się odzywa. potrafi tak leżeć z pół godzinki. muszę się pochwalić że od wczoraj uczę małą zasypiania i idzie nam coraz lepiej :) rano zasnęła po 15 min. i spała 1 godzinkę, a teraz po 10 :) może się nauczy i będzie ładnie zasypiała ciągle. jak widzę że mała ziewa, trze oczka i wogóle jest wkurzona zanoszę ją do pokoiku, zasłaniam zasłonki i śpiewam jej kołysanki głaszcząc po główce, czasem daję smoka jak chce czasem jak nie chce to nie daję. ciekawe czy malutka się nauczy :) już śpi 20 min :) Blada cieszę się ze malutka ładnie rośnie i jest pogodna. chyba nie ma większego szczęścia dla rodziców niż takie radosne dziecko :) ja na moją Zuzę też nie mogę narzekać w tej kwestii :) a jak się uśmiecha to jest dla mnie najpiękniejsza chwila :) piję sobie herbateczkę jabłkowo-cynamonową :) mam normalnie świra na punkcie herbat i mogłabym zawsze z zakupów przynosić po kilka rodzajów. i dziwne bo prawie każda mi smakuje, nawet ziółka :) ładna nawet pogoda się zrobiła oby tak było jak najdłużej bo przyjemnie się wychodzi na spacery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam paczkę po wypełnieniu tej ankiety co Aneczka dała linka. Poradnik żywienia, deserek, próbki mleczka, kaszki i herbatki. Fajna paczuszka :) Dzięki Blada za linka muszę sie wkońcu zmotywaować i zrzucić ten wałek z brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis dostalam paczke z tymi probkami, jak tak sobie patrze na ta marchewke z ryzem to nie moge uwierzyc ze ja cos takiego moglabym dac zosi juz za msc ...SZOK, ale tak ogolnie planuje karmic zosie samym cycem 6msc, a potem dodawac inne pokarmy. Aniu jeszcze jedno, na zajecia z pilkami i steperem trzeba sie umawaic telefonicznie, bo jest ich okreslona ilosc, z tego co asia mi mowila to na pilki nawet tydzien wczesniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
Hej:) Dziś Agatka zasnęła sama:) przy karuzelce:) Pierwszy raz od narodzin :) Kurcze tak się ciesze :) Meggie 1977 mojej niuni też się pocą raczki i nóżki ale to chyba normalne:) Lalik śliczne te rajstopki ;) Dobrze że teraz mamy taki duzy wybór ciuszków :) bo jak ja byłam mała to szkoda gadac... :) Aneczko ja też uważam że nieważne czy to chłopczyk czy dziewczynka ale jak jest chłodno to rajstopki podstawa !!! Jak miałam praktyki w przedszkolu to w listopadzie wszyscy chłopcy mieli rajstopki więc to normalka:) reszte później bo Agatka wstała:) Miłego i słonecznego dzioneczka dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki z rana .... Marylko obie sukieneczki przeslodkie:) ja dzis zakrecona jestem .... dzis wkoncu przyjezdzaja mi zlew wymienic ...wkoncu moge wode lac:)) Aneczko wiec stad taka roznica w wawce wsio jest drozsze...a tak na marginesie ..jakos mi sie uwalilo ze ty z wawki jestes ...a co do pruszkowa to powiem ci tyle ze jak mam przejechac cala wawe bo mieszkam po drugiej stronie ..i godzine stac w korku ...to przynajmniej narazie sobie daruje:)) co do rajstopek ..to z zwoli mam sporo ale tych ciekich te frotte kupuje pierwszy raz...bo zauwazylam ze mala w tych ciekich czasem ma zimne nogi ... pisalyscie o urlopie ja coprawda go nie mam bo nie pracoewwalam ale zamierzam sie za czyms rozejzec dopiero jak mala skonczy rok ... Blada moja julcia tez sie poci jak je ...lekarz powiedzial mi ze to normalne ze maluch musi sie trochu nameczyc zeby sie najesc... Ja czekam na ta czapeczke wsumie w poniedzialek poscilam przelew wiec chyba juz dzis powinna byc ....przynajmniej mam taka nadzieje:)) pozatym wszystko w porzadku ...julka oczywiscie spi a ja pije poranna kawe.... aaaa i zwazylam wczoraj mala ...w szoku jestem dobila 6kg....wiec wlasciwie do 9 listopada (bedzie miala trzy miesiace ) jak dobrze pojdzie moze potroic wage urodzeniowa....chyba niezle co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) jestem w szoku!!! Kubus wczoraj zjadł z piersi o 20:00 od razu poszedłspac, zasnął sam grzecznie w łóżeczku i byłam pewna ze po moich pustych piersiach obudzi sie za dwie godziny głodny, a on spał bez przerwy do 5:30!!! a najlepsze , ze zanim zdążyłąm przyjsc z kuchni z flaszką to mały zdążył znowu zasnąć. zjadł i spał jeszcze do 8:20 :) obudziła go wielka kupka w pieluszce ;) suoper, bo mały złapał swój rytm nocnego spania i po karmieniu ok 20:00 same oczka mu sie kleją. jak wkłądam go do łóżeczka to nawet usypiac nie musze. jedna kołysanka i mały kima :) nawet mozna go obudzonego pozostawic w łóżeczku i drzwi zamknąć i sam zasypia po paru minutach :) aneczko jesli chodzi o rajstopki to u nas sprawa jest przedyskutowana i zakonczona, bo absolutnym koszmarem mojego meża z lat dziecinnych było to, ze mama kazała mu nosic rajstopki, wiec mążnalegał, abysmy po jego traumatycznych przezyciach z tym zwiazanych naszych synów nigdy nie uraczyli takim odzieniem :):):) marylko nasz Kubus tez tylko w nocu spi w łóżeczku, za to bardzo grzecznie i wie, ze ma tam pozostac całą noc ;) blada ale szczupła laseczke masz w domu :) nie to co mó smok, któy niedlugo dobije do 7 kg ;) to chyba wszystkie wyrodne matki jestesmy, bo ja uwielbiam czasem łyknąć sobie lamke winka albo zimne piwko ;) tylko ja w nocy nie karmie i zazwyczaj przerwe mam po tym ok9-10 godzin :) w koncu nam tez sie cos nalezy od zycia nie\'? ;) asiulek udanych zakupów :):);) a co do zasypiania, to Zuzia na pewno sie nauczy. na poczatku po butli mielismy probklem z Kubą, bo nie miałam go czym uspic, jak piersi nie dawałam, ale teraz dzieki temu spi na zawołanie :) w dzien jest gorzej, bo ucina sobie krótkie drzemki, zasypia, ale szybko sie budzi, za to wieczór jest cały dla nas, bo mały spi praktycznie od 8:00 do rana i to sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna przespana nocka i powiem szczerze az mi sie nie chcialo wstawac ale co poradzic jak dziecie o 7 jest zwarte i gotowe do zabaw :D Marylko fajne te kiecki no i mam nadzieje ze ci sie uda wygrac Lalik ja rodzilam w wawie i mialam tam kontorle przez pol ciazy moze dlatego... a co do tych 6 kg to kochana gratuluje!!! no u nas takiej szansy nie ma ale lada moment mlodemu pewnie 7 strzeli. za tydzien z hakiem konczy juz 4 miesiace :) Basiu no moj proponowal kalesony w ostatecznosci bo rajstopki sa .... niemeskie :) na ta zime pewnie beda rajstopki ale pozniej najwyzej bede cieplejsze dresy kupowala :) no i gratuluje synia spiocha :D lece bo Krzynio cos sie sam nie moze ululkac i pokwekuje w lzoeczku i zaraz bdzie wyjec do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :-) my tez wyspani :-) Szymon juz trzeci tydzien idzie spac o 20.stej i budzi sie na jedzonko dopiero nad ranem, na poczatku byla to 4.00 a ostatnio juz ok. 6.00 :-) zjemy i potem jescze godzinke, dwie idziemy pokimac :-) Z zasypianiem tez nam fajnie idzie, bo mały czy to dzien czy wieczór zasypia sam. W ciagu dnia jak widze ze oczka sie kleją i mały zaczyna stekac to go zanosze do łózeczka, zamykam drzwi i mały zasypia :-) Ogólnie to on jest chyba śpiochem bo sporą cześć dnia mi przespia :-) wdał sie w tatusia hihihi a jak juz wychodzimy na spacer i rusze wózkiem to mały rozanielony, poleży ale i tak nie wygra ze snem :-) My tez mamy kilka par rajstopek :-) dostałam od kuzynki. Raz założyłam Szymkowi, takie granatowe w autka i tak fajnie wyglądał, troche śmiesznie hihihi ale teraz jak sie zrobi zimno to jak najbardziej! :-) ale jak czytam o Basi mężu to jestem w stanie uwierzyc ze była to dla niego zmora :-) Marylko sukienki śliczne, daj znac czy wygrałas :-) ale Wy te Wasze dziewczyny super stroicie :-) takie sliczne laleczki :-) Tez czekam na ta paczuszke, ankiete wypelniłam :-) Kurcze Aneczka te Wasz aparacik to niezłe cudeńko :-) Justyna gartuluje ukończenia studiów! Ty to jestes dzielna dziewucha :-) Wisienko masz fajną gromadke dzieciakow :-) i niezła z Ciebie laska mamuniu :-) Basiu spoźnione ale szczere najlepsze zyczenia dla Ciebie i męża z okazji rocznicy :-) żebyście dalej byli tacy szczesliwi jak teraz :-) fajnie ze tak milo spedziliscie wieczór. Nowa 100 Lat!!! Wszystkiego dobrego :-) troche po czasie ale z serca 🌼 Lalik Julcia sie fajnie buja w huśtawce co? :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dwa zdjecia na allegro zrobilam w paint wrzucasz jedno foto odpowiednio zmniejszone a obok niego drugie i ustawiasz w miare rowno ;) a zeby nie placic za zdjecia to ja dodaje do imageshack i pozniej kopiuje ten link 3 od dolu i jak juz wklejam na aukcje to na poczatku stawiam ! (wkrzyknik) i na koncu tez ! a moze ktoras mama dla swojej gwiazdy sie skusi na taka kiecke ;) http://www.allegro.pl/item251773128_zjawiskowa_sukieneczka_baby_dior_6m_jedyna_taka.html po mojej Gabrysi lezalo w kartoniku spakowane czekajac ze moze bedzie kobitka a tu u znajomcyh i w ordzinie same faceciki sie rodza wiec z ogromniastym zalem sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek:) no my po szczepieniu czujemy sie dobrze , zosia budzila sie co 15 min, jak ja utulilam ale to dlatego ze sie wiercila i urazila przy tym reke, ale po zczajeniu problemu, ulozylam ja tak ze nie bylo juz z tym problemu :) dlugo te wasze dzieciaczki juz spia w noy, moja mala budzi sie co3-4godz w nocy, kiedys sie zdazylo ze spala 7 godz ale to jest b. sporadycznie, no moze moje mleko w cycu nie jest az tak bardzo sycace, mama mi mowi ze jak dawala butle na noc to spalismy do rana... wygodnisia hehe a tak wogole to wczoraj ogladalam na allegro kombinezony dla zosi, a tu niespodzianka, chrzestna nam przeslala z angli kombinezonik, wiec problem z glowy:) co prawda wyglada mi on na barzdiej jesienny ale zawsze juz cos. ja nie widze problemu bym niemowlaczkowi nie zakladala rajstopek nawet chlopczykowi, przecez dizeciaczki tak slodko w nich wygladaja, nozki kraglutkie i te wzorki :) a na dodatek cieplutkie. zgadzam sie z tym ze jak dziecko starsze to sie moze zloscic, ale niemowlakowi jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka sukienka fajowa :-) no ale Szymonka w nia nie ubiore :-) gdybym miala córeczke to bym sie na pewno skusila. Jak patrze na te sukieneczki to oszalec mozna :-) jak mi sie trafi nastepnym razem córeczka to bedzie szał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u mnie noc też przespana, ale już nie tak idealnie jak u niektórych z was. Amelcia dziś dużo śpi więc zdąrzyłam już wyczyścić wczoraj nazbierane grzyby, pranko, obiad, zmywanie. Chciałam iść na spacer ale mąż zastrajkował że za zimno. Jeszcze sie boją szaleć ze spacerami po tym katarzysku wstrętnym. Więc teraz czas na prasowanie. Blada pozycja na spanie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko na pewno Tatiance sie karuzelka spodoba. Ja zamowilam na allegro, używaną z tiny love i szymon jest nią zachwycony, śmieje sie do tych zwierzątek, chyba sie polubili :-) ten allegrowy szał mnie tez dopadł, ciągle siedze i czegos szukam..... zamawiam..... i dla kogo? dla szymonka :-) wlasnie kupilam dres i bluze z early days, nowe z metkami i po fajnej cenie :-) a najlepsze jest to ze ja nie mam swojego konta na allegro i jade na konto mojego faceta a on tylko kiwa głowa i sie śmieje jak wraca do domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odprowadzilam gabrysie do rodzicow blok obok bo stwierdzilam ze jak na spacer zaraz nie wyjde to sie udusze... wypelzlam z malym na praiwe 2 godz i az mi lepiej i psychicznie i fizycznie Justka allegro maniaczko ten sprzedawca jest sprawdzony i ma fajne rzeczy http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5456539 Blada u nas Krzys tez ta pozycje uwielbia. poza tym jest super przy kolkach i bolach brzuszka :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e3e6ff598d2c996.html a to Krzysio dzisaij na spacerze cos schrzanilam w recznym ustawianiu i ciut ciemnawo wyszlo ale ta mina tak mi sie podoba ze muuuusialam sie podzielic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko i justka super to wdzianko !! az zaluje ze dostalysmy juz kombinezon :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mały włączyłdzisiaj syrene na spacerze :) dopiero jak powiedziałam, ze wracamy, bo to bez sensu i mażokreciłwózek dwa razy, to Kubie chyba błędnik zwariował bo od razu zasnął :) generalnie Kubus woli na rączkach, wtedy wszystko jest super, wózek juz nie jest taki super :):):) a kwestie rajstopek moze sama przmysle :) no ale jak mąż nalega, to moze znajde jakies zamienniki ;) blada Zosia tak super wyglada w tej pozycji n rączkach ze az sama z Kubusiem spróbuje :) marylko to Tatianka ma malutkągłowinke, jest z niej niezła laseczka , bo my szczepilismy Kube dwa tygodnie temu i miałobwód głowy 41 cm :) niezły wielkolud ;) a jesli chodzi o to co lubi, to musi miec po prostu super mame, skoro nic innego janie interesuje :):):) terko co to są te próby Sułkowicz? jak je sie robi? boj a sama nie wiem, ale wydaje mi sie, ze Kubusiowi główka nie powinna sie tak pocic, tym bardizej ze jest bardzo duzy jak na trzymeisieczne dziecko, chociaz co drugi dzien dostaje D3 trzy kropelki, tak to po dwie. a do jakiej dawki miałas zwiekszoną tą witamine? aneczko KRzys wyszedł kapitalnie w tym ubranku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie przeraziłyście z tą witaminą d3. Jezu a ja zapominałam często dawać małej :( Jaka ze mnie matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku mnie tez przerazilyscie z ta witamina D3, zosia ma teraz takie 2 guzy na glowce a kazdy mi mowi ze to sie rozejdzie....teraz to na bank pojde do prywatnego lekarza, juz na sczescie dostalam cynk o jednym fajnym marylko juz podaje zdjecie nr 27 , trezcie od konca, chyba sobie lezy mala w foteliku:) no mala gwiazdeczka :) co do tej pozycji samolocika to naprade polecam odkad ja odkrylismy to jest spokoj, mala ja uwielbia, najgorsze jest tylko to ze wtedy mala lubi sie przyssawac do reki, a to troche niehigieniczne, i same malinki powstaja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Wisienko co potrafi urok dziecka :) :) Moja Amelia np załatwiła Tatusiowi podwyżkę. Jak poszedł z nią do szefa to od razu mu podniósł płacę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×