Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Witajcie Wskakuje do was poczytać choc mała drze sie ale wiecie biore na rece zaraz fika radosna wkłądam tylko do łózeczka tak beczy ze mi sie śmiać chce wymusza az z siebie małe to a sprytne!! Dviki- ciesze sie ze juz po wszystkim to tak wykańcza takie szpitale latanie zamieszanie no i pzrede wszystkim zal dzieci. Niech zajada ciesz sie !!!!!!!! Anulka -powodzenia na szczepieniu my za tydzien wzw wreszcie pojedyńcza:-) Dominisia- co z tymi wymiotami:-( co to jest????? a gorączka rany nawet nie wiem nie mam pomysłu od czego tak mi przykro Aga0 włosy a= to koszmarna sprawa musza wypasc tyle ile urosło w ciązy ja tez podciełam i tyle przynajmniej mniej na sitku po kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Szymonek od jakiegoś czasu zrobił się wstydzioszek, a dzisiaj miałam go na rękach a on położył mi główkę przy szyji i się przytulił sam. Wycałowłam go że aż piszczał. No i dzisiaj pierwszy raz dostał zupkę, ale mu smakowała zjadł pół słoiczka ale oczywiście potem musiał poprawi cycusiem. Lekarka kazała mu dawac przez dwa tygodnie zupki jarzynowe a potem już z mięsem. Napiszcie jak wklejacie zdjęcia, to przedstawię wam moje skarby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diviki to super że jesteście już razem w domku, Wiktorkowi wrócił apetyt to znaczy że wraca do zdrowia. Ja się bardzo boję szpitali, nie mam niestety dobrych wspomnień, jeszcze do niedawna jak jechaliśmy z Kubusiem tylko na badania to na widok CZD robiło mi się niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, pisalam juz wczesniej,ale mi strona nie wchodzila. dviki-dobrze,ze rodzinka w komplecie,a Wiktorek musi nadrobic stracone w szpitalu kalorie. Dominisia-Bylas u lekarza z Bartusiem?Zdrowka zycze. Terka-widze,ze mala toba rzadzi;) Aga-moje wlosy tez strasznie wypadaja a na dodatek przetluszczaja sie jak cholera.Fajnie,ze zupka smakowala.Ja ma zalozone konto na fotosiku i wybieram zdjecie,pod spodem jest link do zdjecia ,kopiuje i wklejam tutaj.Potem mozna na ten link wejsc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle wymazało mi. Dviki super że już jesteście w domu. Reszte odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po szczecpieniu ;). Niunia poraz pierwszy płakała, a mi było tak przykro! Zwłaszcza, ze niunia na codzień w ogóle nie płacze... W każdym razie mój klocuszek waży 8400 i ponoć ma 76 cm. Według mnie te 76 cm to jest zawyżone. Ma według mnie 74 cm ;) Poza tym po 28 dniach dostałam kolejny okres, czyli wraca normalność hihihi Pzryszlo wczoraj moje śwaidectwo pracy z likwidowanej firmy :(, tak mi smutno, to była wymarzona i naprawdę dobrze płatna praca :(. Teraz tylko czekam aż babeczka u której wynajmujemy (popisaliśmy też umowe) zamelduje mnie czasowo i wtedy lecę do urzędu pracy po zasiłek, a co tam! Należy się i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, widze,ze zmiany na kafe,kolorowo sie robi. Dominisia-bylas u lekarza ?Co u was? Anulka-szkoda firmy,mam nadzieje,ze sie uda z zasilkiem.Ja tez mam @,ale pewnie przez ta spirale jeszcze nieunormowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Bartuś już zdrowy.U lekarza nie byliśmy,bo na drugi dzień było już lepiej.Bartuś cały dzień spedził na cycusiu.Nawet zrezygnował ze swojego ulubionego danonka waniliowego.Potem przyszła mega kupka.I teraz wszystko już uregulowane i w porządku. Bartuś też zrobił sie wstydziocha.Jak tylko ktoś czule do niego zagada to zaraz chowa głowe gdzie popadnie a do tego ten uroczy uśmieszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) my juz nie spimy od ponad godziny...tzn ja nie spie bo Agatka zbudziła sie wczesniej ale pobawiła sie sama:) u nas ciag dalszy nauki spania w łózeczku i jakos idzie ale wczoraj było lepiej bo 3 razy cysio a dzis 5 :( ech.. widze ze na kafe tapetka zmieniona:) ale jest ładniej...tak kolorowo:) itaj dominisiu:) ciesze sie ze Bartus zdrowy:) Zmykam pobrykac z Agatka bo wkrótce drzemka nas czeka wiec przed musze ja troszke wymordowac%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka5552
Witam. Właśnie wróciliśmy od lekarza, Szymonek tak go nazywa lekarz waży 8940 i mierzy 74 cm. Za miesiąc chcemy go zaszczepic pierwszą dawką przeciw pneumokokom, czy wam lekarz też proponował taką szczepionkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aga, faktycznie pudzianek z Twojego maluszka:) Ale moja też ma słuszne rozmiary, na ostatnim szczepieniu ważyła 8,5kg i prawie 80 cm:) Mi lekarz tez zalecał szczepienie na pneumokoki, ale watpie żeby tak tylko z czystej troski tak robił, więc my się na razie wstrzymamy. Zdecydujemy się chyba bliżej przedszkola jeżeli już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Baderka kobitka jak się patrzy. Widzę że macie taki sam leżaczek ja my. Szymonek się duży urodził bo ważył 4640 i mierzył 58 cm, a urodził się 27 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tych leżaczków to wszędzie pełno, na co trzecim zdjęciu można zobaczyć:) No ale my jestśmy zadowoleni, choć ostatnio młoda woli siedzieć w krzesełku do karmienia:) Siedzi wyżej, więc pewnie inna perspektywa:) Moja miała przy urodzeniu 3800 i 57 cm. No to powiem Ci, że miałaś co rodzić, naprawdę duży chłopak. a starszy też był taki pokaźny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy synek urodził się w 36 tygodniu ciąży 50cm, waga 3400. obydwaj urodzili się przez cesarskie cięcie Szymonek był za duży a moja miednica za mała nie wchodził główką w miednicę małą. Chciałabym miec jeszcze jedno dziecko, jakby się udało to dziewczynkę, podobno płec można zaplanowac, to lekarka mi powiedziała że rodzę duże dzieci i też rozwiązanie przez cesarskie cięcie. Szymonek na usg przed porodem miał miec wagę 3600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bratowa urodziła siłami natury dwie córy-jedna 4 kg druga 4,5kg-ja sobie nie wyobrażam jak ona to zrobiła:) Teraz jest w ciąży z trzecim i mój brat modli się, żeby to był chłopak...Czyli odwrotnie niz u was:) A moja Dominika miała być Szymonkiem, celowalismy w chłopaka, ale się nie udało:) Może następnym razem będziemy mieć więcej szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaaaaaaa
hey dziewczyny od lipca szczescliwe mamusie! jestem nowa, ale chetnie wskocze na wasz topik, mieszkam w niemczech i naprawde nie mam sie z kim podzielic watpliwosciuami itp. Pozdrawiam goraco! ps. oto moj szkrab: www.bobasy.pl/bennybarath

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusiaaaa, ty się ostatnio niewiele dzieje, ja jestem jak mam czas, więc jak masz jakieś wąty to pisz, może będę mogła pomóc:) A twój mały słodki jest, ale o tym już wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, rzeczywiście niewiele się tu dzieje. Witaj mamusia dołącz do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaa
Dzien dobry dziewczyny, ale tlok :) szkoda ze nas tak malo, co sie stalo z reszta? U nas poranek jak zwykle, maly broi, ale nawet grzeczny jest, bawi sie, ale ja niestety musi byc ciagle obok niego wiec zabieram mate wszedzie :) Mam pytanie: co gotujecie(o ile gotujecie) swoim bobaskom? ja chce mu dzis bobaskowe bolognese zrobic ale sama nie wiem czy moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, większość dziewczyn przeniosła się na prywatne forum, nie każdy ma tam wstep:) Ja mam z małą podobnie tzn. jak jestem w zasięgu jej wzroku to jest ok, wtedy potrafi zająć się sama sobą nawet przez godzinkę. Także wędruję po całym mieszkaniu z fotelikiem, najbardziej lubi siedzieć ze mna w kuchni:) A co do karmienia to chyba za bardzo ci nie pomogę, bo ja żadnych specjałów to jej nie przygotowuję na razie-albo słoiczki albo własnoręcznie przygotowane warzywka z mięskiem. Mojej ostatnio bardzo smakują brokuły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaa
moj tez szaleje za brokulami, ale potem strasznie .....popiarduje :)ja tez gotuje bardzo proste rzeczy, ale zastanawialam sie czy moge juz pare specjalow wprowadzic....moze lepiej zaczekam... szczerze mowiac to nie moge sie doczekac lata, benny bedzie juz chodzil (hihihi), pare slow wypowiadal, siedzial, mysle ze bedzie latwiej, baderka a co ty wogole robisz na co dzien, tzn pracujesz, bawisz sie z mala? Ja niestety nie pracuje, musze dbac o mieszkanie no i zabay z malym, ktore mnie troche nudza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie teraz jestem w pracy:)hihi I jak patrzę na to z perspektywy czasu to ten powrót do pracy dobrze mi zrobił:) Oczywiście tęsknię za małą i bardzo mi jej brakuje, ale z drugiej strony dobrze jest oderwać się od pieluch i wyjść trochę do ludzi...Małą zajmuje się moja mama:) Też nie mogę się doczekać pierwszych słów i kroków małej...potem będzie już łatwiej. Wczoraj bawiłam się z małą w ten sposób, że mówiłam do niej takie proste sylaby jak da-da, na-na i skubana coś tam próbowała powtarzać tzn. oczywiście nie zbyt jej to jeszcze wychodziło, ale widziałam jak kombinuje, żeby dobrze ułożyć języczek... A od paru dni to pom prostu szał z wędrowaniem po mieszkaniu-mała za wszelką cenę chce być prowadzana i jak ja trzymam pod paszkami to próbuje stawiać kroki. Wiem, że to trochę wcześnie więc za dużo to też nie spacerujemy. tym bardziej, że ona jeszcze nie siedzi sama, a to powinno być chyba najpierw... A ty tam nie masz żadnej rodzinki, żeby czasem posiedzieli z małym, a Ty byś sie choć na chwilę wyrwała? A co do jedzonka to może na stronie bobovity znajdziesz jakieś pomysły http://www.bobovita.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jeśli chodzi o jedzonko dla dzieci to mój Szymonek też jest na słoiczkach, a że mu smakują to nie będę mu sama na razie gotowac.Twraz dostaje tylko jarzynowe zupki, ale jak skończy 6 miesięcy to będzie dostawał zupki z mięsem ze słoiczków. Mieliśmy stresujący piątek i sobotę, męża bratowa z powodu zatrucia ciążowego w piątek o 21.30 przez cc urodziła 29 tygodniową córeczkę. Mała waży 1200 gram, ale po wczorajszych badaniach wiemy ze w główce wszystko w porządku i jej stan jak na wcześniaka też jest ok. Przy urodzeniu dostała 5 punktów na 5 możliwych. Tak więc jesteśmy dobrej myśli że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaa
Pozazdroscic powrotu do pracy...Moja mame mam niestety daleko, a z tesciowa zostawiam niechetnie, tak to wyglada, niestety, wiec najczesciej jestem w domu z malym, wczesniej bylam akywna zawodowo wiec dla mnie ogromne przejscie :( Moj maly tez uwielbia chodzic, z raczkowaniem mu wcale nie wychodzi, wogole sie nie przesuwa, ale nie martwie sie tym... Baderka, mam jeszcze jedno pytanko - sterylizujesz jeszcze butle i smoczki? slyszalam ze do 6 miesiaca...Niestety zmywarka nam sie popsula wiec nie wiem czy sterylizowac dalej czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze sterylizacją to ja juz dosyć dawno skończyłam, teraz najczęściej myję w gorącej wodzie, no i czasem tylko od święta wrzucam do gotującej wody:) A z teściową rozumiem, znam ten ból... Aga, kurczę taka kruszynka, mam nadzieję, że wszystko będzie ok:) a Twoja bratowa miała jakieś problemy wcześniej czy to tak nagle? A u nas zupki z mięsem to już od dłuższego czasu:) Mojej najbardziej podchodzi bobovita...Trochę mnie to dziwi, bo dla mnie te wszystkie słoiczki to takie same w zasadzie:) U mnie w rodzince małe święto, choć nie wiem czy to nie za wcześnie...Moja bratowa jest w 20 tyg. ciąży i lekarz na 90 % określił płeć-ma być chłopiec. Mój brat chodzi dumny jak paw, bo w domu ma już dwie córy, więc jeśli wszystko będzie ok to w końcu będzie miał upragnionego synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×