Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Meggie my tez zaczelismy chodzic z mala na basen, tzn byla juz 2 razy;) Chce sie z nia wybrac na podobne zajecia, ale poki co sprawdzalismy jak bedzie reagowac i wszystko ok. Semi rowniez wyszla taka wymeczona po basenie, ze wsunela cala butle i zaraz zasnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ogląda bajkę a ja mam troszkę czasu dla siebie hihihihihihi Usnęła mi dzisiaj na krzesełku (pozycja półleżąca) i nawet jak ją przenosiłam do łóżka to się nie obudziła ;). Oczywiście spanko trwalo standardowe 30 minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,Aga witaj, nie bylo mnie tu prawie dwa dni a tyle juz naklikalyscie.Jestem troche zmeczona po urodzinach corki. Kokopelasa-masz racje,nasze dzieci sa duzo dojrzalsze niz my bylysmy w ich wieku.Twoja corka wyglada na spokojna i dojrzala dziewczynke.A ja poszlabym jednak do lekarza,zeby osluchal malego,na pewno nie zaszkodzi,a ty bedziesz spokojniejsza. Piesek sliczny a Oli na zdjeciu bardzo rozspiewany.A co do spacerow,to jak Raoul mial teraz katar,to lekarka powiedziala,ze mamy wychodzic na spacery,bo zimne powietrze nawilza blone sluzowa nosa i dziecku lepiej sie wtedy oddycha.Jak posluchalismy tej rady,to za 2 dni bylo po katarku. Meggi-jalna sprawa z tym basenem,jak skonczymy kurs ,na ktory teraz chodzimy,to pojdziemy na basen a potem na zajecia muzyczne dla malych dzieci. Terka -jak tam kostium biedronki?To mamy sie do ciebie teraz zwracac \"pani wozna?\" Anulka-gratuluje coreczki,super,ze wam sie udaje z zasypianiem.A z siostra,to rzeczywiscie horror,mam nadzieje,ze zapomni o tych przezyciach. Olcia,Dominisia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woźna sie melduje:-) ;-) No łanie forum ma pustoszeć a tyle dzis naskrobałyscie hahaha chyba wam tu dobrze, ja zaraz spróbuje sie tam zameldować i będe czekać na przepustkę. U nas dzis dzien w miarę miałam oba bąki bo ferie. Robiliśmy laurki dla babć , potem partyjka gry Superfarmer Polecam dla tych co mają starsze dzieciaki tak wciaga i świetnie uczy liczyć przeliczać( firma Granna) Dzis u nas tylko werandowanie na tarasie . Kokopelasa- zdjecie obłędne hahaha nie mogę słuchaj a spacerki ja nei wiem wiesz ja tam na czuja jak źle naprawde katar sie leje i kaszle co chwile to nie ide, ale jak ciepło na dworze mrozu nie ma wiec wciągac nie ebdzie zimnego powietrza wiec może i można,ja buźke zakrywam tetrową pielucha jedna wartwą jak chłodniej zeby lekko sie ocieplało powietrze i tak odpukac w mrozy tez chodziłam i ok Anulka- historia potworna:-( wpółczucia zaraz mi sie przypomniała historia ale az boje sie pisać mój mąż był świadkiem wędkując w zaroślach czegoś potwornego widział oprawców ale dowiedział sie ze to mafia była i jak zezna to rodziny nie bedzie miał tak go poinformował policjant znajomy wisienka- to na maila przyjdzie akceptacja??? Gosdan-superpomysł kalendarz robisz sama czy superfoto??? bo tam to drogie troche chyba ze teraz promo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woźna sie melduje:-) ;-) No łanie forum ma pustoszeć a tyle dzis naskrobałyscie hahaha chyba wam tu dobrze, ja zaraz spróbuje sie tam zameldować i będe czekać na przepustkę. U nas dzis dzien w miarę miałam oba bąki bo ferie. Robiliśmy laurki dla babć , potem partyjka gry Superfarmer Polecam dla tych co mają starsze dzieciaki tak wciaga i świetnie uczy liczyć przeliczać( firma Granna) Dzis u nas tylko werandowanie na tarasie . Kokopelasa- zdjecie obłędne hahaha nie mogę słuchaj a spacerki ja nei wiem wiesz ja tam na czuja jak źle naprawde katar sie leje i kaszle co chwile to nie ide, ale jak ciepło na dworze mrozu nie ma wiec wciągac nie ebdzie zimnego powietrza wiec może i można,ja buźke zakrywam tetrową pielucha jedna wartwą jak chłodniej zeby lekko sie ocieplało powietrze i tak odpukac w mrozy tez chodziłam i ok Anulka- historia potworna:-( wpółczucia zaraz mi sie przypomniała historia ale az boje sie pisać mój mąż był świadkiem wędkując w zaroślach czegoś potwornego widział oprawców ale dowiedział sie ze to mafia była i jak zezna to rodziny nie bedzie miał tak go poinformował policjant znajomy wisienka- to na maila przyjdzie akceptacja??? Gosdan-superpomysł kalendarz robisz sama czy superfoto??? bo tam to drogie troche chyba ze teraz promo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woźna sie melduje:-) ;-) No łanie forum ma pustoszeć a tyle dzis naskrobałyscie hahaha chyba wam tu dobrze, ja zaraz spróbuje sie tam zameldować i będe czekać na przepustkę. U nas dzis dzien w miarę miałam oba bąki bo ferie. Robiliśmy laurki dla babć , potem partyjka gry Superfarmer Polecam dla tych co mają starsze dzieciaki tak wciaga i świetnie uczy liczyć przeliczać( firma Granna) Dzis u nas tylko werandowanie na tarasie . Kokopelasa- zdjecie obłędne hahaha nie mogę słuchaj a spacerki ja nei wiem wiesz ja tam na czuja jak źle naprawde katar sie leje i kaszle co chwile to nie ide, ale jak ciepło na dworze mrozu nie ma wiec wciągac nie ebdzie zimnego powietrza wiec może i można,ja buźke zakrywam tetrową pielucha jedna wartwą jak chłodniej zeby lekko sie ocieplało powietrze i tak odpukac w mrozy tez chodziłam i ok Anulka- historia potworna:-( wpółczucia zaraz mi sie przypomniała historia ale az boje sie pisać mój mąż był świadkiem wędkując w zaroślach czegoś potwornego widział oprawców ale dowiedział sie ze to mafia była i jak zezna to rodziny nie bedzie miał tak go poinformował policjant znajomy wisienka- to na maila przyjdzie akceptacja??? Gosdan-superpomysł kalendarz robisz sama czy superfoto??? bo tam to drogie troche chyba ze teraz promo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka-w domu,ale tylo na 6 osob,bo corka w sobote ze swoimi znajomymi na dyskotece byla.Wczoraj byl chrzstny z zona i jeszcze jeden znajomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wkleiło kurcze ciekawe czemu Baderce tez sie tak dzieje to chyba jak sie za długo pisze mija minuta a nie wiem Dałam Faustce kaszki i czekam w ukryciu pod łózeczkiem z lampka z lapem na kolanach jak zaśnie.Wogóle te kaszki bobovity sa tak słodkie feeeee ja do tej pory miałam Nestle a teraz próbke wziełam z paczki trzeba nieźle potem jamę ustną czyścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva - biedronka juz z kropkami tylko mocowanie jeszcze skrzydeł i bedzie gotowe:-) Wisienko- pragnę Cie pocieszyc ze @ to tak wraca jakby chciała a nie mogła u mnie raz była a teraz nie ma Ani tez tak wróciła więć moze tylko raz bedziesz miałą i znowu spokój:-) co prawda głupoty potem sie myśli a może lipcówka 2009:-( hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie przegladam foteliki juz 9-18 bo też widze że częśc będzie wymieniać inne juz wymieniły. Ja dla Maksia miałam bebe confort Iseos sprawdził sie super Olcia pisała właśnie ze chce takze polecam faktycznie jest fajny bo można go rozszerzać albo zwężac , regulacja poziomowa i materiały przyjemne. Teraz tak rozglądam sie na allegro za Coneco oglądałam w sklepie super przyjemny materiał milutki ładnie profilowany przypomina lekko Iseosa tylko nie ma tego zwężania własnie no ale bebe sa drogie jak czort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Widzę, że mam sporo lektury na dzisiejszy wieczór, fajnie :) Amelia śpi. Miła odmiana po ostatnich kilku dniach. Dziś była wyjątkowo grzeczna. Dojrzałam tylko że jakieś historie grozy są zaserwowane. PRzeczytałam to co pisałą Terka, o mężu i aż mnie ciarki przeszły. Ja na szczęście nie miała nigdy takich strasznych przeżyć. Jedyne co smutne i strasze się zdażyło to to, że zamordowali mojego znajomego (to było chyba z 5 lat temu) też jakaś mafia. Miał rany zadane prawdopodobnie kilofem. Straszne. Życzę miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie. Właśnie zalogowałam sie na lipcówkach i czekam. Widze temat basen otóż ja na basen mam jak rzut beretem czyli tylko przejśc przez ulice własciwie to ja mam wszedzie blisko ,też przymieżam sie isć z Oliwierem ale póki co musi wyzdrowieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terko mialaś racje,bylam u lekarza i pani doktor osłuchała malego i wsio ok,i też mi mówila że to może być od nadmiaru śliny, napoczątku sie dziwila że on kaszle bo nic nie słychać i tak sie zrobiło jak ja bym sama szukala choroby u malego,ale jak go już ubieralam to jak zaczął kaszlec że o mało co by nie zwymiotował,przypisala mi eurespal,zyrtec i kazala obserwowac, Oli mial dziś problemy z zasypianiem na noc tak plakal ze noszenie nie pomagało,ale wkońcu udalo sie i śpi,ja natomiast jestem padnieta,ide zaraz lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za rady ,na spacerki chodzic moge nawet wskazane są w tak piekną pogodę,nie ma co sie kisić w domu jak wiosna za oknem Oj dziewczyny ja wam zazdroszcze @ macie potem wam znika,a ja już co miecha i to jeszcze leje sie ze hej,nigdy mi sie tak lało a terz nie nadążam z wymianą ,,pampersow''chyba bedę musiala sie przejsć do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam dzisiaj dzień ciężki. Cały czas mi się chciało spać. W pracy zapierdziel, a tu jeszcze dwa fora. Zapoznaje się właśnie z nowym. Jest świetne, ale troche mi głupio bo za często mnie nie będzie. No chyba będę musiała się zmobilizować. Fajnie jest to podzielone, ale zarazem wszystko chciałabym przeczytać i troche to czasu zajmuje. Dzisiaj mąz został z Jasiem sam. Troche się obawiałam, chociaż często był razem ze mną, ale nie wiedziałam jak sobie poradzi. Dzwoni mąz około dziesiątej że poszedł mu zrobić mleko a Jaśka zostawił na podłodze (na kocu). Wraca a mały śpi. No ni przykrył go, pospał pół godzinki, zadowolony. Siedziałam wczoraj i przeglądałam zdjęcia. Wybrałam w fotojokerze za 26 zł. Napiszę jak przyjdzie i powiem czy warto. No jak woźna się melduje to od razu trzy razy posta musi wysyłać :-) Niezłe z tą woźną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, ja tylko na chwilę, chciałam się z Wami pożegnać. Miło było Was poznać, Wasze radości i smutki, dzielić się swoimi:) Dzięki za wszystkie rady i miłe słowa:) Życzę Wam wszystkim powodzenia, a Waszym kochanym maluszkom przede wszystkim zdrówka i samych słonecznych dni:) Jeśli kogoś w jakikolwiek sposób uraziłam to sorki, ale nie to było moim zamiarem. Trzymajcie się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie woźna dzis o dziwo z kawką z rana póki ptaszyny śpią bo mąż komputer zostawił więc może coś kliknę. Gosdan masz rację jest super na nowym ale ja tez na razie nie ogarnełam wszystkiego. żeby wszystko obejrzec obczaić jak to sie mówi trzeba czasu mi komp chodzi jak czołg tak długo strony sie ładują że tyle czasu upływa i zła jestem. Tak nie wyrobie z pisaniem bo sie mija z celem. Musze męża poprosic zeby poczyścił kompa chyba zanim zacznę coś tam robić.Ale i tak bede wchodzic sobie co jakis czas tutaj bo szybciutko tu mi idzie a czasem same wiecie chwila między obiadem drzemką a mopem:-) Kokopelasa-fajnie ze nic nie ma no i ze lekarka wiesz od razu nie ładuje czegos niepotrzebnego, przy zębach właśnie tak jest u nas już drugi lada moment bo az dziąsło białe śliny mnóstwo tez krztuszenie i bardziej katarek dziwny który pojawia sie i znika jeszcze mała jak je obiadki no to nosem zaci,agnie zupiny bo zupa wszędzie na buzi:-) i potem koziury giganty Ja dalej obczajam te foteliki bo nic nie wybrałam. ten coneco mi sie podoba Anezka pisała ze nie starcza do konca ale to wiadomo mało który wystarcza nawet te za ful kasy mały nasz tez miał zwykły podpupnik;-) ten z ostatniego przedziału wagowego no chyba ze zmienic potem znowu na takie od 18-36kg i tak mysle bo co to byłby za fotelik co byłby i od9kg az do 4-5lat jest jeden na allegro swienie wyglada pod wzgledem bezpieczenstwa zaraz znajde wkleje link ale cena wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski z rana wlasnie sie wyczolgalismy z wyrka z Jula .... dziewczyny daj ci mi znac czy dzia wam forum ???? mi nie dziala nasze ... i od czerwcowek tez nie ???? moze znow cos w kompie zepsulam ;)...albo serwery przenosza ...tak jak ostatnio u czerwcowek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Baderka??????????? Dlaczego odchodzisz??? czy cos sie stało??? w zwiazku z nowym forum? ja bede tu przychodzić ja woźna jestem będę pilnować zeby forum nie usuneli proszę nie odchodź :-( przecież ty tez nasza jestem nie ważne ze późno doszłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalikcałusy z rana jest ok działa o szkoda moze to chwilowe tylko wrr a ja mam dzis kompa imyślałam dalej rozgryzać te wklejania na nowym a tu nici:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra juz weszlam ;)...pewno serwery na wieksze przenosili;0.... Wiataski Baderko ...i milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Terka, właściwie ma to związek z nowym forum, bo skoro nie zostałam tam przyjęta większością głosów to tutaj też nie jestem chyba mile widziana przez większość. To są przede wszystkim Wasze wspomnienia i swojego rodzaju pamiętniki, ja nie chcę się wcinać:) Miłego dnia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terak ja mam wlasnie podobny ...tyle ze nie ten sam ..i nie widzialam ich w zwyklych sklepach moj kupilam w wolksagenie ...kosztowal cos podobnie ...ale naprawde dziecko jest w nim zapakowane jak w balonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderko :-( szkoda zrobisz jak uważasz nic na siłę ale myśle my tu bedziemy klikac chociaz streszczać co i jak żeby jakieś życie tu byłoTak całkiem nie wyginiemy:-) Lalik- ja faktycznie w sklepach nigdzie ich nie widziałam wydają sie bezpieczne pzrez to włąsnie ze tak dziecko zapakowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie:) Baderko nie odchodz:( ja tez bede zagladac tu i zawsze mozemy pogadac:) a poza tym tak jak Ania napisała tu zawsze dochodzi ktos nowy wiec napewno kafe nie zginie;) Buziaki dla ciebie i niuni👄 Dziewczyny tak piszecie o tych fotelikach :) my jeszcze w sumie sie nie zastanawiamy bo Agatka w kombinezonie miesci sie w nim miesci a tak bez to nawet podusie jej wkładam coby nie latała...niewiem czy ona taka mała czy fotelik duży;) Terka niezła z Ciebie woźna:) ale dobrze pilnuj porzadku:p u nas nocka nawet udana bo niunia zbudziła sie ok 22 potem niewiem która była i 3 raz nad ranem wiec suuuuper:) ale dzis mam postanowienie ze ta nocke spi w łóżeczku zobacze jak bedzie i moze powolutku sie uda:) dobra zmykam obczajac nowe forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderko - przykro mi naprawde. Nie wiem czemu ale byłam święcie przekonana że jesteś już użytkownikiem tamtego forum... Coś mi sie musiało pokiełbasić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, chyba nie dam rady tu nie zagladać:) to już taki mój mały codzienny rytuał:) Fajnie, że stąd nie uciekacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia mi zasneła i spi...hmm a chciałam ja wziasc na spacerek :) Zawsze spi po 40 min a teraz juz druga godzine:) baderko chyba wiecej z nas ma taki codzienny rytuał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×