Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Gość hej lipcoweczki
a co sie stalo z Aneczka? z ta co jej synek mial problemy z jelitkami? kto mi wyjasni?? czemu nic a nic nie pisze juz dlugi czas? kiedys najwiecej sie udzielala na tym watku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lipcóweczki Wielkie Buziaki dla nie takich małych już SZKRABÓW :) Co stało się z częscią wpisów w topiku? Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Aga... witaj :) jakoś ostatnio nikt tu nie zagląda... :) co u Was? jak Piotruś? u nas trochę zmian, najważniejsza to taka, że za jakieś 7 miesięcy dominika będzie miała rodzeństwo... a sama Dominika rośnie jak na drożdżach... :) pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez witam:) u nas wesolo:) nie rozowo, ale sie nie nudze, roboty mam po pachy:) ksawery to juz wyrosniety facet, powoli przestaje byc slodkim dzidziusiem i nasladuje siostre:P np. ujezdza swoich mlodszych kolegow:D chlop jak dab, zdrowy i wesoly:) ale jedyne co mowi to mama, tate niestety pomija:) gabrysia to juz panienka, problemy nadal przysparza, ale przywyklam juz do tego. wazne ze jest madra dziewczynka i jak tylko moze to mi pomaga (a jak nie moze to przeszkadza:P) ja dalej sprzedaje kebaby, i ponoc najlepsze hot-dogi w miescie:) mieszkamy tam gdzie mieszkalismy, rozwodzimy sie jak zawsze, w ciazy na szczescie nie jestem, i mowiac szczerze, na dobre odwidzialo mi sie posiadanie wiekszej rodziny:P ale ostatnio sama sie powiekszyla, bo kupilam swinke w ciazy:D o czym dowiedzialam sie po fakcie, kiedy to 28 wrzesnia na swiat przyszla jej coreczka:) baderko, gratuluje i trzymam kciuki, zeby wszystko bylo dobrze:) ale ostatnio opiekuje sie synkiem znajomej i wspolczuje ci troche spacerow:) jeden facet jedzie w wozku, drugi w nosidelku na plecach i gabi obok:) wiecej nie pisze, bo i tak nikt tu nie zaglada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych dzieci, mężów, matek, ojców, cioć i kuzynów, dni szczęśliwych w Nowym Roku i spokojnych snów, sił do walki z codziennością, z nudą no i monotonią, wakacji w górach lub nad wody tonią, dużo uśmiechu, pięknej pogody, ciutkę swobody, no i figury i przyodziania jak z rewii mody, deszczu pieniędzy, lecz lepszy byłby kapuśniaczek, by wam się nie zepsuł przypadkiem dzieciaczek:) pozdrawiamy i buziaki przesylamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem zagladam, ale topik umarl smiercia tragiczna, zamordowany przez wlasne bohaterki:D ja jeszcze dycham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 x 83
sto lat baderko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej jakie to miłe, że ktoś pamiętał o moich urodzinach! mocno spóźnione, ale równie szczere dziekuję :) no i przy okazji wszystkiego dobrego w nowym roku dla wszystkich tu jeszcze zaglądających... a pewnie nie ma ich zbyt wielu p) Justyś zaglądasz jeszcze czasem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KisiaA3204
Korzystaliscie z leku co sie nazywa Homeodose 8? No bo szukalam informacji na temat tego produktu i chcialam Was zapytac. Moze moglibyscie cos opowiedziec mi o tym produkcie? Oplaca sie go uzywac, znacie jakies zamienniki? Tu zanalazlam troche opinii o Homeodose 8: http://www.listalekow.pl/homeodose-8/ - myslicie, ze to sprawdzone informacje? Nie w smak mi sie i wydac bezsensownie sianko, dlatego pytam Was o rade. Dziekuje z gory za ewentualna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×