Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Już wiem jaką matę edukacyjną chce kupic teściowa ;) hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, teraz mozesz sobie zobaczyc czy prezencik od tesciowej Ci odpowiada czy nie :-) a jak nie to masz jeszcze czas zeby przez męża (lub osobiscie) jej przekazac :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja DADA tez uzywalam pozniej juz dal malej. tyle ze cenowo to troszke oni przesadzaja bo bez promocji ostatnio widzialam za 19.99 za 46 (tak cos kojarze) sztuk podczas gdy HAPPY z belli wg mnie lepsze od dady sa na promocjach po 21-23zl za tylez samo lub nawet wiecej sztuk. trzeba posprawdzac w okolicznych sklepach jakby co. A mata przeslodka, jesli ma atesty to niech tesciowa ja bierze ;) co do chusteczek to nie pamietam po ile sa BABYDREAM w rossmanie ale kupilam je dla corki jakis czas temu i jestem bardzo zadowolona. ja sama z nich korzystam przy szybkim demakijazu czasami no i skoro mnie nie uczulaja to planuje je z pampersem zamiennie stosowac. kupilismy pampersa na razie zapas w 4paku bo wychodzilo po 5.50 za opakowanie wiec tanio jak barszcz a moim zdaniem wlasnie pampers ten tradycyjny jest najlepszy. justka - cena loveli rewelacja. u nas na promocji w rosmanie po 16.99 jest najtaniej a normalnie ok 22zl. takze mysle ze spokojnie mozesz nabyc :) a widzialyscie nianie elektroniczne??? 60zl to super cena, mysle ze nawet gwarancje maja! my bralismy akumulatorki do aparatu kiedys i normalnie roczna gwarancja byla wiec moze te z was ktore taki nianiowy zakup planuja powinny to sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mata nawet fajna, tylko czy nie zamiękka dla tak małego szkraba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mężulkowi powiedziałam żeby przemycił mamusi informację o ateście. Zreszta sama sprawdze czy ma atest hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka patrze ze chyba wszystkie Anie sa takie dociekliwe :) tez o tej miekkosci myslalam. troche mocno \"bufiasta\" jest chociaz w sumie te bufki to tak bardziej na okolo.... ja mysle ze powinnas pojsc i sama zerknac czy nie jest za mala i jaki to material... mi sie spodobaly te chlopczykowe rampersiki i bodziaki. moze meza naciagne na zakupy i jakies wezme bo sa takie slodkie. chociaz nie wiem czy mlody do rozmiaru 56 przez wakacje nam dojdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jestem dociekliwa!!!!!!!!!!!! Słyszałam że w niektórych sklepach promocja obowiązuje od 1 czerwca a nie od 4 czerwca :). My mamy Biedronkę rzut kamieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wyglada na to ze trzeba sie bedzie 1 czerwca przejsc i pozniej jakby co najwyzej 4go tez. z tymi promocjami to jest tak ze u mnie w miescie sa 3 biedronki oddalone od siebie o przyslowiowy rzut beretem no i w jednej zawsze wszystko jest wczesniej. swoja droga ja lubie biedronke bo niektore art spozywcze sa identyczne a nawet ok 1PLN tansze niz w naszym osiedlowym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
dziewczyny, juz 10 dzieciakow u czerwcowek, normalnie wpadam w panike :) ja jeszcze w pracy conajmniej do 20 czerwca a to i lipiec obronami zahacze. a tu maluszek przeciez tuz tuz, a czlowiek nieprzygotowany i w biegu. tez sie napalam na biedronkowe zakupy i chyba pojde na otwarcie, zeby miec spokojny wybor, bo nie wiem czemu, mam wrazenie, ze sporo mam moz sie wybrac - jednak oferta fajna. ubranka ladne i tanie i zawsze sie przydadza, na mate tez juz zerkam okiem i widze oczyma wyobrazni swojego malucha na nie :) a czy ta niania potrzebna ? poki co bedziemy z malym w jedym pokoju, we wrzesnie pewnie przeprowadzka do nowego mieszkania, tam moze by sie i przydala. pozdrawiam lipcowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, siadam zanim upał mnie rozłozy na łopatki. Miało być od dzisjaj chłodniej, a u mnie chłodu ni widac ni słychać... Aneczka strasznie sie cieszę, że wróciłaś jeszcze tak pozytywnie nastawiona. Dla Krzysia to tez ważne jakie masz nastawienie, więc uśmiechaj sie jak najwiecej :-) Patrzę sobie na tą biedronkową strone fajne rzeczy i okazało się, że promocja w rossmanie na lovelę, była średnia promocją. U nas jeszcze w albercie za 5 kg jest 30 zł, wiec cena też chyba całkiem całkiem. Mam nadzieję, że te ubraneczka będą gatunkowo dobre i w nieco wiekszym rozmiarze niz 56, to można sie skusic za taką cenę. Ok uciekam na razie, bo teściu z truskawkami nadchodzi.....będzie koktajlik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balladynko widze ze nastroj znacznie sie poprawil :) i tak trzymaj! co do dzieciaczkow u czerwcowek to jesli mialy termin na poczatek miesiaca to akurat od zeszlego tygodnia moga rodzic, statystycznie ciaza jest calkowicie donoszona 2tyg przed terminem. ryzyko bledu przy wyznaczaniu terminu to 2 tygodnie przed i po dacie wiec od 38 do 42tyg ciazy. ja sie wczoraj dowiedzialam ze w przypadku dzieciaczkow z wadami 36tc jest tez juz donoszeniem, w pozostalych przypadkach dopiero w 37tc mowia o ciazy donoszonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istraa w tej ofercie napisali ze rozmiar od 56 do 86 wiec mysle ze spokojnie cos wynajdziesz. milego koktajlowania :) wlasnie ulozylam sobie jadlospis na dzisiaj, dodam ze zaczelam jesc o 8 rano (wstalam o 6tej) no i tak co 2 godziny 1 sniadanie ok 30dag truskawek (okolo bo mama kupila kilogram a ja wrabalam 1/3) 2 sniadanie jajko na twardo i chlebek z maselkiem 3 sniadanie jablko lunch twarog ze smietana obiad zupa kalafiorowa z mlodej wloszczyzny i miska salaty :) podiweczorek lody smietankowe i truskawki :) kolacja kanpaka z wedlinka i pomidorkiem ta chirurg wcozraj zalecila mi jedzenie 5jajek tygodniowo, przynajmniej 2 kostek twarogu no i duuuzo ryb. postanwoilam sobie tak codziennie pisac co bede jadla to moze bede bardziej tego jadlospisu przestrzegala. przyznam wam ze mega ciezko jest tak na sile w regularnych odstepach wcinac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to 1 i 4 czerwca idziemy na biedronkowe zakupy :-) Anulka idzie wymacac i posprawdzac mate, Aneczka po ciuszki dla Krzysia a ja po lovele :-) ja tez sobie ostatnio weszlam na topik czerwcowek i widzaialm ze dziewczyny juz rodza ;-) jedna z nich pisala, ze lekarka na wizycie mówila, ze w tych upalach dzieci szybciej pchają sie na świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) u mnie tez słoneczko od rana świeci :) cos wczoraj wszystkiem iąłysmy chyba gorszy dzien :( ja ledwo oddychałam i nie mogłam dojśc do domu, takie mnie skurcze łapały, nigdy tak nie miałam. jeszce w szkole rodzenia pokazywali nam filmy zrpodów, że niby takie piekne mistyczne przezycie, ale jak zobaczyłam jakie cierpienie malowało sie na twarzach tych kobiet, to stwierdziłam, ze wypisuję sie z tej imprezy ;) no nic, chyab mały poczuł , ze jestem lekko zdenerwowana, bo walił okrutnie. do tego jeszcze zapalenie dziąseł... oj widze, ze dołączę sie d oBiedronkowyc hzakupów :):) pewie jak zwykle z matulą sie wybiore, we dwie zawsze raźniej, a mojego małżonka bardziej interesuje, jak mały kopie, niż w czym bedize chodził po porodzie :) generalnie godzi sie na każdy mój pomysł zakupowy :) aneczko baaardzo sie ciesze, ze wróciłas z dobrymi wiadomościami!!! za mocno trzymałysmy za was kciuki, aby mogło byc inaczej :) teraz tylko pozostaje spokojnie czekac na termin :) poza tym, jak juz wiesz na czym stoisz, t opewnie tez jestes ciut spokojniejsza i maluszek to wyczuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka Twoj jadłospis rewelka :-) wszystko to co lubie :-) mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
tak, ja tez sobie wzielam do serca jadlospis Aneczki, 5 jajek na pewno nie zmoge, ale twarog dzis kupuje :) ze smietanka, mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczyny..ale wy to jesteście ranne ptaszki... dziś zdecydowanie lepiej się czuję..w nocy nie krwawiwałam,zobaczę jak będzie w ciągu dnia.. troszkę wczoraj mnie brzuch pobolewał,ale przez chwilke a później mi przeszlo...o kurcze właśnie poczulam straszny ból kręgoslupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc :) Aneczko dobrze że już jesteś i przywiozłaś dobre wieści. maluch dorodny i silny to i wszystko dobrze zniesie a jak jeszcze tacy specjaliści się nim zajmą to wszystko musi być oki :) także cieszę się z pozytywnych wiadomości :) stronka biedrony fajna no i niektóre rzeczy w fajnych cenach i nawet mnie zainteresowały więc chyba się wybiorę :) ja dziś znowu nie dotarłam do przychodni z powodu duchoty, ale jutro jadę z moim facetem. zawiezie mnie i odwiezie. wizytę mam we czwartek po południu także zdążę jeszcze zrobić analizy, i mam nadzieję ze będzi8e chłodniej tak jak zapowiadają. myślę że te moje zasłabnięcia mogą mieć związek z ciśnieniem. ja zawsze miałam niskie ciśnienie i do tego jestem meteopatką bardzo wrażliwą na zmiany ciśnienia atmosferycznego. a dzisiaj i wczoraj raczej ciśnienie było dość niskie na szczęście od jutra zacznie rosnąć mam nadzieję że się lepiej poczuję :) jeszcze się zaktualizuję: Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27.....śląskie.....34.... ..04.07.07......+13 Wojtuś Aneczka1979...Ania...28....podlaskie...35.....05.07.07 ???.....+13 Synek Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......33... .01.07.07... +6 C Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......35.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....33.....08 .07.07..+14synuś Anulka78......Ania....29.....Szczecin...35.. ..09.07.07...+15...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.......Wrocław....33.. ..10.07.07...+12..C termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....32 ...15.07.07...+13...S sosim........Marzena...30........WROCŁAW....29.... .17.07.07+13 córka Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .30....18.07.07...+9..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...32.... 18.07.07....+14 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....27...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka...29..Włocławek..31..22.07.07.¸+14 chlopczyk marylka2007...Monika...24......sląsk.....33. .22.07.07....+14..Coreczka Meggie1977....Magda......30.......śląskie...... ..32....22.07.07..+ 16 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.....22...Wadowice.....32...23.0 7.07...+16.. Córeczka Terka76....Teresa......31......Lubelskie.....30.. ...23.07.07..+7 córka Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia......30....usa/Bialystok.....2 9.....24.07.07 corka(?) listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....26.....25.07 . 07...+12 s pewna.........Justyna.......23....Szczecin....26.....25. 07.07...+9 c? paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna.......34......śląskie......31. ....27.07.07 + 10 synek przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....32.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.....25.......Wrocław......30.. ...29.07.07. +5...synek madzik80....Magda....26......Wrocław....32...30.07.07. +10 córeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
już mi przeszlo..czy was też tak czasami boli kręgoslup??? dziewczyny o co chodzi z tą biedronką..bo się chyba nie doczytalam???jak narazie nie krwawię ,dzidzia się rusza..czeka mnie zaraz wyprawa do urzędu miasta,a później wracam i leżę..pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinistko w biedronce są dzidiusiowe promocje od 1 czewrca, w sumei to większosc od 4 :) i wygląda na to, ze wszystkie sie wybieramy na zakupowe szaleństwo :) podaje ci jeszcze raz stronke od aneczki http://www.biedronka.pl/img/ofespec/baby_2007/602.php a mam pytanko :) co kupujecie sobei na rozstepy? najpierw uzywałam oliwki dla babeczek w ciązy, ale bardzo mi tłusci ubranie, potem przerzuciłam sie na serie M z Phrarmacersi i wszystko misie pokonczyło. zastanawaim sie co teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już pokoktajlowo pochłonełam pół kg truskaw i jadłabym dalej, ale narazie odpuszczę.... zachciało mi sie jajek....hihihiii chyba pod wpływem Aneczki, ale na razie zajadam sie pomidorkami z mozarellą i bazylią....mniam. Ale juz czekam na obiad....teściowa umysliła sobie, że dzis gotuje u mnie i wymysliła pstrąga, bo gdzies przejeżdżała koło pstragarni i nabyła troche okazów. Przyznam, że pstrag wychodzi jej pierwsza klasa. malwinistka w biedronce bedzie od 1 lub 4 lub 8 (w zależności od sklepu) oferta dla dzieciaczków http://www.biedronka.pl/img/ofespec/baby_2007/602.php fajne rzeczy (chyba) za fajna cenę, wiec szykujemy ciężarówkowy skok na biedronki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia ja używam kremu Gerbera dla mamus w ciązy i po ciąży, jak dla mnie rewelacja. Jak na razie nic mnie nie zaatakowało..... podobno ziajka tez OK, ale mnie akurat uczuliła, podobnie jak olowka penetetnu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak wlasnie skonczylam sie uczyc i zaczelam nudzic jednoczesnie ..coraz rzadziej tu zagaldam bo nie wiem o czym pisac czuje sie w miare dobrze ,mala kopie ze az boli momentami ,a ja zajmuje sie dekorawaniem naszego mieszkanka i jakos tak leci a dzis sa moje imieninki MAGDALENY a moj facet pewnie znowou zapomial:( wczoraj sie poklocilismy ale dzis juz jest dobrze ..ponoc jestem strasznie nerwowa ostatnimi czasy ...heh to chyba przez te wibrujace hormony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
dzięki dziewczynki za stronkę... ja mam biedronkę blisko i praktycznie często robimy tam zakupy i na pewno skorzystam..mam pytanko..co myślicie o tym proszku lovela i o kosmetykach DADA?? ja sama używam oliwki miluś i mi bardzo pasuje...zainteresowała mnie ta mata edukacyjna i niania elektryczna..za tą cenę mogłabym się skusić pod warunkiem że to żaden bubel...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przegladam oferty biedronki i widze duzo ciekawych rzeczy ale nie ma jak sie poradzic was kochane przyszle mamusie co waszym zdaniem jest warto kupic ztych produktow bo mnie zastanawia ten fotleik do od 9 do 36 kg jest niedrogi niecale 50zl i mata eduskacyjna za 50 zl niedroga prawda?prosze wypowiedzcie sie bo nie wiem czy kupic czy nie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinisktka jesli chodzi o firme Dada jesli chodzi o pampresy slyszalam same pozytywne opinie ze dorownuja oryginalnemu pampersowi ,a sama nad mata edukacyjna sie zastanwiam:P:)hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia jak mi się ostatnio wszystko pokończyło i do tego cierpiałam na brak kaski to sobie kupiłam taki balsam z Rossmana (jest cała seria dla kobiet w ciąży). ma delikatną konsystencję i dość przyjemnie pachnie, a jak się posmarujesz wchłania się 5-10 min. skóra jest delikatnie natłuszczona ale się nie klei. ma dużą pojemność bo aż 300 ml a kosztuje około 12 zł, jak piszą na nim zawiera olejek ze słonecznika i migdałów, rumianek, wit.E i wosk pszczeli. ja narazie jestem zadowolona. kiedyś też używałam farmacerisa ale trochę mało wydajny, choć pod innymi względami byłam zadowolona. natomiast nie polecam kremu Fissan. jest stosunkowo niedrogi ale konsystencję ma gęstą podobną do maści, bardzo nieprzyjemnie pachnie a skóra zostaje po nim tłusta niemal cały dzień. u mnie pojawiły się rozstępy stosunkowo niedawno na boczku jednym i zastanawiam się czy nie powinnam stosować czegoś bardziej nastawionego na usuwanie rozstępów a nie tylko zapobieganie, bo narazie są zaczerwienione to jeszcze można coś z nimi zrobić. co o tym myślicie i czy możecie coś polecić na usuwanie tych rozstępów które się już pojawiły (u mnie jakieś 2-3 tygodnie temu) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
dziewczyny ale sie wkurzylam..czy wy też macie takie teściowe że się we wszystko wtrącają....jak jej mówię że już musze wszystko pokupować to ona na to że po co że jeszcze wcześnie,ale na co ja mam czekać(napewno nie na jej pomoc finansową), jak jej mówię o kosmetykach to po co ,a bo to nie takie,bo ona slyszała o innych..ale mnie wkurza!!!!!a ęziemy mieszkać z nimi jeszcze przynajmnie 3 miesiące,chyba zwariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwiniskta goraco wspolczuje wiem co przezywasz olac ja i tyle i robic wszystko po swojemu tak jak ty uwazasz a jak jej cos nie pasuje to niech sie wypcha wrr!tesciowe sa okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinistka Ty sie nie wkurzaj tylko sie nie daj! ja nie cierpie jak mi sie ktos wtrąca!!! i dlatego tez nikt tego nie robi :-) tesciowa tez o tym chyba wie wiec nawet nie probuje. Jak kiedys, jeszcze przed ciąża probowala mi cos \"doradzic\" to zawsze olewałam jej gadanie (chociaz ja lubie), udawalam ze nie slysze, ignorowalam to co mowi albo zaczynalam mowic do do kogos na zupelnie inny temat :-) zero zainteresowania tym co do mnie mowi, tak jakby jej nie bylo :-) powietrze :-) i nie dalam nigdy po sobie poznac ze mnie wkurzaja jej dobre rady :-) i mam spokoj :-) wiem ze moze nie byl to grzeczny sposob ale lepsze to niz awantury :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×