Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Gość balladynka32
a mnie dzis wzieło na chlipanie. płacze od rana, przypominam sobie rozne niemile sytuacje z mezem, jego slowa i zachowanie, ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balladynko glowa do gory, hormonki daja o sobie znac a i pogoda wredna... ja nawet w trudnych chwilach szukam tych pozytywnych stron zycia bo wiem ze dla kruszynki kazda lezka i stresik jest szkodliwy. po kazdej burzy przychodzi spokoj, pamietaj.... wrzucam jeszcze link na jeden z najlepszych artykulow jaki udalo mi sie ostatnio przeczytac... ojjjj jakiz on prawdziwy!!! strasznie duzo jest takich strasznych mam ktore mysla ze sa najlepsze, wystarczy poczytac niektore fora na kafe czy gazeta.pl no ale na szczescie wiekszosc potrafi zahcowac zdrowy rozsadek... ale ku przestrodze radze poczytac :) I ty możesz być Straszną Mamą: http://www.babyboom.pl/ciaza_i_porod/czas_wolny/nasze_historie/i_ty_mozesz_byc_straszna_mama.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przyszle mamusie...jak mi strasznie duszno wogole nie wychodzilam z domu, teraz troszke deszczyk pada ale marnie!!!strasznie mi spuchly stopy jakas tragedia mam jak male poduszki:) dziwne uczucie...a w czoraj bylam u internisty i wiecie co stwierdzyl i zil? ze mi dysk wyskoczyl kazal sie smarowac naproxenem pozlam do apteki a farmaceutka mowi ze absolutnie za silne to jest dla mnie!!!! wiec nic nie kupulam wzielam jeden apap i nasmarowalam sie znowu amolem nawet troche przeszlo ale chyba bardziej z wrazenia ten lekarz mial takie brudne rece jakby w ziemii ubrudzone i wogole byl obrzydliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Dzisiaj z rana dostałam prezencik od mojej niuni - serie kopniaków ;). U nas od rana niebo całe zachmurzone było (teraz świeci słoneczko) i jest potwornie duszno!!! Mimo wszystko w domu chłodniej niż na dworze :) Byliśmy na zakupach owocowo-warzywnych i nietylko :) Kupiłam sobie troszke kosmetyków w ramach prezenciku na jutrzejsze moje święto ;) Wieczorkiem idziemy do kuzyna - blok obok, więc będzie wesoło. Wczoraj dzwoniła teściowa, ze chce kupic dla niuni matę edukacyjną!!!! Ale to nic pewnego, bo zawsze obiecuje i nici z tego ;). Za bardzo sie nie wykosztuje (to jej pierwsze wnuczątko i z pieniażkami nie ma kłopotów) bo wynalazła matę w \"BIEDRONCE\" za 50 pln ;). Nie chcę mówić, że chęci sie liczą bo zawsze na tych checiach sie konczy hihihihihi. Podobno w \"BIEDRONCE\" od 1 czerwca będą różne różności dla małych dzieci, więc moze warto tam zajrzeć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) WSZYSTKIEGO DOBREGO MAMUSIE:) Aneczko trzymaj sie dzielnie! myslalam wlasnie przez ten tydzien co i jak u ciebie... a mysle ze wszystko bedzie dobrze. No w koncu wekend i mam dostep do neta u rodziców i moge was poczytac:) Ciesze sie ze pojawil sie watek kosmetykow, jutro byc moze bede na zakupach wiec juz nie bede sie tyle zastanawiac które sa dobre. Ten tydzien mialam bardzo pracochlonny mam dwie ekipy w domu, jedna robi ogrodzenie i taras a druga robi lazienke, a ja przygotowuje im sniadania i obiady dwudaniowe, a musze sie przyznac ze ja ,male doswiadczenie mam w gotowaniu, zwykle to robi mezulek :) pierwsze dni to byla masakra, wieczorem lezalam z nogami do gory, ale teraz juz sie jakos przyzwyczailam:) mam pytanie czy orientujecie sie co oferuje teraz h&m dla mam? poszukuje sukienki, moj brat ma za dwa tygodnie wesele, a do h&m mam 40km i nie wiem czy jechac czy rzucic sie na neta, zastanawiam sie nad dwiema, doradzcie: http://www.9fashion.pl/sklep/product_details.php?id=1263 albo http://www.9fashion.pl/sklep/product_details.php?id=1271 a dzis zamowilismy wozek w sklepie, ale wlasnie znalazlam oferte na necie tansza :( no ale zawsze to z gwarancja lepiej jak sie ma sklep na miejscu, musze sobe to jakos tłumaczyc... http://www.bobowozki.pl/product_info.php?products_id=999 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa pomylka juz wiem dlaczego tanszy ten wózek :) zly linka otworzylam to jest prawidłowy :)) http://www.bobowozki.pl/product_info.php?cPath=1_153&products_id=992 tylko ze nie kupujemy gondoli, a wybralismy ten wózek dlatego ze fotelik pełni funkcje mini gondoli, a przy naszym trybie zycia jest to dlanas niesamowicie wygodnie, bo my bedziemy ten wozek w samochodzie przewozic kilka razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Blada jeśli chodzi o sukienki obie są śliczne. mi osobiście lepiej się podoba taw pierwsza. Tylko nie wiem czy ubrała bym sie na czarno na wesele. No ale najważniejsze żebyś się dobrze czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - mi tez sie bardziej podoba ta pierwsza ale obawiam sie tego ze jest lniana wiec sie nie naciagnie na moim brzuchu tak jak powinna:) jesli chodzi o kolor ja bardzo lubie czarny kolor, dla mnie jak najbardziej twarzowy, a i mam nadzieje ze optycznie wyszczupli;) a do tego wszystkiego mam załobe po tesciu wiec nikt nie powinien na mnie krzywo patrzec na weselu. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blada kiecki bardzo fajne ale ja bym wybrala bawelniana bo raz ze ladniej sie ulozy dopasowujac do brzuszka a dwa bedzie mniej gniotaca :) jeeeej piekna pogoda byla i wieczorem sie cudnie ochlopdzilo a ja uziemiona w domu jestem :( tak kicham i prycham ze ledwo sama ze soba moge wyrobic. najgorsze jest jednak swedzenie gardla - smialam sie nawet do meza ze szkoda ze nie mamy jeszcze szczotki do mycia butelek bo takim \'wyciorkiem\' bym sie najchetniej podrapala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) oczywiscie obudził mnie rano upał :( nigdy nie sądziłąm ze słoneczko bedzie kiedykolwiek dla mnie takie problematyczne. no ale we wtorek zapowiadają ochłodzenie wiec moze roszke odetchniemy :) wczoraj czułąm sie tak słaba, ze jak zmierzyłam cisnienie to miała 102/38. jak powtózyłam to miałam to samo. napiłąm sie słąbej kawy, to miałam 90/55. sopiero jak zjadłam u rodziców pyszny obiad, kilo truskwawek i kawałek ciasta to z wrażenia ciśnienie skoczyło mi do 111/70 :) dziwia mnie te skoki, tym bardziej ze jak ide do lekarza to mam jakies 146/85. zawsze miałam bardzo niskie ciśnienie, nei wiem, dlaczego u lekarza mi tak skacze, pewnie to efekt \"białego fartucha\" ;) no ale to 102/38 troche mnie wczoraj zaniepokoiło :( blada czrny kolor troche smutny, ale jak piszesz, ze masz załobe to ok :) lnem sie nie przejmuj, ja mam pare sukienek ciażowych lnianych i slicznie sie ukłądaja :) ta pierwsza jest naprawde ładniutka :) a z tego co wiem, to H&M MAMA ma takie sbie ciuszki jesli chodzi o elegancje ciążową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milej niedzieli babeczki. ja juz od 2 godzin na nogach, dusznosci i katar mnie obudzily.. nie wiem jak u was ale u nas juz 27stopni no i niestety od dluzszego czasu zero deszczu. mialam ciezko nocke bo co godzinka sie budzilam i kazda zmiana pozycji byla strasznie bolesna, dol brzucha tak mi dawal czadu ze nawet nospa nie pomogla, nie wiem czy pisalam ale gin mi odstawil spasmophen zeby szyjka zlapala odrobine rozwarcia bo inaczej to beda musieli przy cesarce ja jakos tam recznie rozszerzac zeby wszystko moglo odplynac, zabrzmialo to strasznie wiec nie biore grzecznie lekow chociaz przyznam ze ledwo laze. a wczoraj wieczorem to w ogole mialam takie dziwne uczucie jesli idzie o skurcze ze to takie jakby przepowiadajace, byly w miare regularne a pozniej odeszly. Mam tylko nadzieje ze Krzys sie jeszcze do nas nie spieszy i nie odstawi nam jakiegos numeru bo bez korka do szpitala jedzie sie 2godziny!!!! Anulka78 dzisiejsze swieto czyli co jakies urodzinki sie szykuja czy inna okazja?? no w kazdym badz razie co by to nie bylo to ja zycze wszystkeigo NAJ :) a co do maty to uprzedz tylko tesciowa zeby srpawdzila czy ta mata ma polski atest. kiedys na necie czytalam o jakis dzieciecych zabawkach z lidla ktore byly bez atestu i ze szkodliwych elementow. jesli mata nie ma atestu to i 50zl szkoda bo widzialam na allegro sliczne maty canpol po 80-90zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam sobie umyc winogron i ....zamiast z winogronami wrocilam z kawalkiem maminej szarlotki :) niby dalej jem jak przykazal lekarz czyli co 2godz a dzisiaj na wadze bylo kilogram mniej niz w czwartek, zeby byla rownowaga to na 1 sniadanko wtrynie szarlotki kawaleczek a pozniej dopiero cos normalnego ;) Basiu te drugie cisnienie to az podejrzanie niskie. moj gin twierdzi ze jak jest juz ponizej 45 to niedobrze i trzeba skonsultowac. ja z reguly miewam 90/45 lub 95/55 i on mi zalecil ze jakby co to pol lampki wytrawnego czerwonego winka, pomaga nie powiem chociaz ostatnio stres mi podnosi cisnionko i mam ciut wyzsze. po 1 ciazy na porodowke sciagnegli z 5 aparatow bo mialam 60/30 i zmaiast 2godz po porodzie to ponad 3 mnie trzymali i pozniej polozne ciagle przylatywaly mi cisnionko mierzyc :D blada z tym HM to sie z Basia zgodze, nic super eleganckiego nie widzialam ale za to promoc i babyfield maja bardzo duzo ladnych rzeczy tylko ze cenowo juz mniej ladnych ale zalezy tez na co kogo stac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Blada, no to faktycznie kolor jak najbardziej uzasadniony. Ja kupiłam sobie na licencjat tez czarną sukienkę w H&M. Niestety kupiłam ją w kwietniu bo myślałam że zdawkę mam w maju a tu się okazało ze 22 czerwca więc chyba sioę nie wcisnę. Ale żadna rewelacja, trochę teraz żałuję Aneczko, czy ty wszystkie ciuszki prałaś w pralce? proszek czy płatki mydlane? i jaka temperaturze? Ja wszystkie ciuszki mam nowe i nie wiem czy prać jes w pralce czy ręcznie. Mam jeszcze jedno pytanko kupiłam ręczniczek z kapturkiem w ciucholandzie i po wypraniu jest taki szorstki i nie wiem czy się nada Czy zmiękczacz wchodzi w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1706 ja wsyzstkie i nowe i uzywane pralam w pralce, biale na 60stpni (pod warunkiem ze czysta dobra gatunkowo bawelenka) a kolorowe na 40stopni. biale pralam w persil sensitive a kolorowe w lovela kolor. co do zmiekczaczy to wiem ze jest i silan i coccolino sensitive dla dzieciaczkow co mozna stosowac tyle ze ja np na to coccolino mam alergie chociaz silna jest ok. zadnych plynow do plukania nie stosowalam a co do tego reczniczka to upierz go moze jeszcze raz i jak nie bedzie wyschniety na wior tylko taki jeszcze wilgotnawy to go wyprasuj, zelazko zmiekcza bawelne. w ogole to ja najbardziej lubie rzeczy suszone w suszarce, sa wtedy takie delikatniutkie i przytulne no ale niestety suszarki nie posiadam wiec zostaje niedosuszanie i prasowanie :) wlasnie przejrzalam szafe i koszmar nie mam w co sie na jutro do ginka ubrac. rybaczki jeanoswe to mi chyba dupsko sparza nim dotelepiemy sie w tej wawie z jednego spzitala do drugiego a spodniczki ktore mam w gumeczke mam wrazenie ze lada moment zgubie... aaaaa ja chce na jutro torche chlodu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) I ja wstałam :). U nas słoneczko niewinnie wychodzi, mam cicha nadzieję że wyjdzie bo zamierzam jechać do parku co by troszke poopalać buźkę ;) Aneczko- dzisiaj jest ostatni dzień jak jestem dwudziestoparolatką :(, w przyszłym roku trzydziecha bedzie kończona! Ale ten czas leci. Mimo wszystko wyglądam bardzo młodo i tak też sie czuje (nieraz pytają sie o dowód jak kupuję piwko ). Masz racje z tą mata i atestem! Dzisiaj teściówka na bank zadzwoni to powiem mężulkowi, żeby delikatnie zwrócił jej na to uwagę. Te skurcze to były troszke bolesne????? Jeścli chodzi o rozwarcie to wiem, że lekarze jak juz nic nie pomaga to serwują masaż szyjki, niezbyt przyjemny ponoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja niestety nie moglam zajrzec nauki duzo i zjazd ,dopiero przyjechalam zjadlam obiad i umieram z tej okropnej goraczki!!!!!!! ludzie dajcie zyc;D..a niestety nastepny zjazd za tydzien juz:( i jak tu odpoczac...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Mnie upał tez dobija. A najgorsze ze jak tylko troche postoje badz pochodze to nogi mi puchna :( no i musze czesciej wypoczywac a przede mna jeszcze cala wyprawka do kupienia. Zostawilam sobie wszystko na czerwiec no i nie wiem czy to taki dobry pomysl. Anulka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) Spelnienia wszystkich marzen! Milego dnia leseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ,u nas również upał bardzo nieznośny,powietrza brak.Siedzimy w domku ,bo na dworze to chyba bym nie wyrobiła i sie wiatrakujemy. Dziś miałam przygode w sklepie z pewną wstrętną babą.W markecie gdzie zawsze kupujemy robiłam sobie zakupy jak zawsze,na koniec zostawiam sobie stoisko z wedlinkami bo tak sie najdłużej czeka.No i wepchała mi sie taka ruda 50tka w kolejke pwierdzac ze ona juz tu stała.No to odsunełam sie i wpuściłam babisko.Kupowała dużo w małych iliściach i to z wielkim niezdecydowaniem.Widziała ze ja ciezarna i pewnie lada moment urodze ale nie zrobiło to na niej najmniejszego wrażenia.Jeszcze sie podśmiechiwała pod nosem.Co miałam robic stałam i wzdychałam z upałów i ze zmeczenia.Za mną stał uroczy młody mężczyzna,który zauważył ze ja ciężarna a ta baba mocno nie zdecydowana co do swoich zakupowych decyzji,i wtraził swoje trzy słowa -może jak pani jeszcze nie wie co chce kupic to ustapi pani miejsca tej cieżarnej pani kobieta oburzyła sie i powiedziała -przecież ja też jestem kobietą i też mam pierwszeństwo Pózniej spotkałyśmy sie jeszcze przy kasie,tylko już nie miała tyle szczescia bo w tym sklepie pracują moje koleżanki i specjalnie dla mnie otworzyły jeszcze jedna kase ,zostałam szybciej obsłuzona niz to babisko :) Na koniec uśmiechnełam sie do niej i powiedziałam miłego dnia pani życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko widze że imię juz macie wybrane,to super u nas jst z tym mały probem bo jak prosze meza to mi odpowiada ze jeszcze mamy czas :( 🌻🌻🌻Anulko zdrówka,szczescia i radosci🌻🌻🌻 marylko ja też czesto myśle o porodzie ale to przez te upały,najlepiej to urodziłabym już teraz,dwa lata temu rodziłam w ponad 40stopniowym upale nie polecam to nic przyjemnego ale dzidzia nie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dzisiaj paczke od siostrzyczki-pełno ubranek od 0-3 meisięcy!!! Bardzo sie cieszę, bo jak wszystkie ubranka poprałam i poprasowałam to stwierdziłam, że jednak tych najmniejszych troszke mało mam ;). Tak więc jutro pranko i suszenie a we wtorek prasowanie ;) Dziekuję bardzo za życzenia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas parowa, nie padalo od dobrych 2 tygodni wiec tylko piach sie unosi w powietrzu i oczywiscie moje \"ukochane\" pylki. kicham prycham i co pewien czas leze z platkami na oczach i sobie serwuje plukanie gardla. mam nadzieje ze jutro w warszawce popada chcoiaz i nie bede przynajmniej tam cierpiala. zaczal mi sie stresik jutrzejszy udzielac i to bardzo, juz mialam ladne paznokietki i ze stresu obgryzlam tak ze az bola :( Anulka 🌻 urodzinkowy, ja to zawsze powtarzam nie na tyle alt co sie wyglada a tyle co sie ma w sercu :) co do ubranek 0-3miesiace to jesli sie dobrze orientuje to sa na wagge 4,5-8kg czyli bardziej 62-68cm. ja upolowalam na allegro pare takich 0-1 czyli nasz 56 plus od sis cala masa noworodkowych. teraz popakowalam rzeczy typowo dziewczece i w zaleznosci co jutro powie lekarz co do terminu ciecia pewnie je na allegro po jakies 2-3zl wystawie zeby miejsca nie zajmowayly bo wyszedl tego olbrzymi karton. jesli idzie o bolesnosc skurczybykow to a owszem byly wredne bolace, tak co jakis kwadrans przez ok 2godziny. brzuch twardnial i mnie skrecalo przy okazji :O przerabialam to przy 1 porodzie jako przepowiadajace wiec mam juz jako takie porownanie. a co do masazu szyjki - faktycznie przy oprodzie naturalnym polozna lub gin moga takowy zaserwowac, mi chodzilo o przygotowanie szyjki przy cesarce, wtedy ponoc tez musza jakies przygotowac rozwarcie specjalnie zeby odchody sie wydostaly na zewnatrz. bede miala zzo wiec niby nic bolec nie powinno ale sam fakt ze maja mi to robic juz mnie mocno zniechecil ;) Marylka u mnie tez sie pojawily rozstepy, najpierw po 2 z kazdej storny tydzine temu a dzisiaj dojrzalam 2 nowe tyle ze Mlody sie tak ulozyl ze brzuch mi w czubek wypina i strasznie boli wrecz skora bo caly czas jest bardzo naciagnieta. Jesli idzie o bol krocza to niestety mam go od ponad 2 miesiecy raz mniej raz bardziej ale teraz jest juz taki mocno dokuczliwy no i jeszcze bol przy wewnetrznej stronie ud, jakbym miesnie przy robieniu szpagatu naciagnela... Dominisia na cala te sytuacje powiem tylko jedno \'sa ludzie i taborety\' niestety... co do imion u nas bylo postanowione od momentu jak zaczelismy staranka w 2003 roku takze nie bylo co miec watpliwosci teraz :) z chlopczykowych zauwazylam ze wiekszosc znajomych planuje lub nadalo Kacper albo Szymon. Tak w sumie u nas wsrod znajomych i w rodzince dalszej to sami chlopcy. jakis ten rok bedzie urodzajny w plec meska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to spakowalam dzisiaj 3 torby do szpitala, maz niech biedny wie co zonie ma dowiezc i kiedy; no i tak pierwsza torba jest porodowa i na moj okres w szpitalu (bez dzieciatka) druga torba jest dzidziusiowa wszystko na wczesniaczka a trzecia to ubrania dla mnie na okres pobytu w centrum bo przeciez tam w pizamie latala nie bede. musze jeszcze wyparzyc laktator i wszystko bedzie gotowe. chociaz mowiac szczerze jeszcze z tydzien przydalby sie Krzysiowi w brzuszku to moze bysmy unikneli problemow z pluckami. jesli jeszcze jutro mnie nie poloza to chyba skocze i kupie sobie koszule na ramiaczka do spania bo w tych z krotkim rekawem to moze byc ciezkawo zwlaszcza ze zapowiadaja porzadne upaly. nie wiem jak w innych szpitalach ale u nas to zawsze jest mega goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąśnie wróciłam od rodziców i wcinam pyszny deserek letnie, tzn truskawki zalane galaretką :) mniam! oczywiscie jedna galaretka wychodzi na ponad kilo truskawek, wiec nie jest jej zawiele, no ale w takim wydaniu truskawki smakuja wyśmienicie :) kupiłam dzisiaj sliczny kocyk z kikrowłókna dla maluszka. kosztował niecałe 20 zł w promocji w Selgrosie, a jest mieciutki jak mało który! bardzo sie ciesze, bo nie sądziłam ze uda mi sie kupic cos tak przyjemnego ciałku :) moja matula wypatrzyła go w katalogu, wiec dziesiaj od razu po niego pojechałysmy :) kolejna rzecz do odhaczenia z wyprawki :)) marylko mnie też dopada pomału stresik porodowy, tym bardziej, ze do tego czasu czeka mnie tyle spraw do rozwiazania. jeszcze pracuje, a po pracy zamiast śmigac po sklepach dziecięcych, załątwiac kredyt na wyposażenie mieszkania i wybierac po mału to wyposażenie, bo z niemowlaczkiem na ramieniu bedzie trudno, to jedyne na co mam siły, to leżec do góry brzuchem. a co do brzuszka obniżającego sie to sie nie przejmuj. mi juz jakis miesiac temu bardzo sie obnizył, kazdy to zauważył, a okazało sie, ze to dzidzius tak nieszczesliwie sie przekrecił. lekarka powiedziała, ze wróci na swoje miejsce i tak sie faktycznie stało :) aneczko trzymam kciuki za jutrzejszą podróż i wizyte u lekarza. pewnie ze lepiej byc przygotowanym na każdą ewentualnosc, ale mam nadzieje, ze torba z ciuszkami dla maluszka nie bedzie przynajmniej przez najbliższy tydzien jeszcze potrzena :) odpoczywaj sobie teraz spokojnie i zbieraj siły na jutro 🌼 dominisia chyab wszystkie spotykamy sie z taką ignorancją i obawaim sie ze tak juz pozostanie, chociaz muszę przyznac, ze spotkało minie ostatnio pare zyczliwych sytuacji :) no ale trudno, tej durnej babie jeszcze to bokiem wyjdzie, jak ona bedzie potrzebowała pomocy i nie znajdzie sie nikt chetny w pobliżu :) a przy kasie i tak wyszłas na swoje i tak trzymac!!! anulka78 i ja dołączam sie do absolutnie najserdeczniejszych życzeń 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze jaki upal ja chyba sie wykoncze chociaz naprawde lubie slonko ale to juz przesada, mialo niby po poludniu padac i co??? Basienko ja tez mialam wczoraj takie niskie cisnienie az sie zleklam 91/38 wieczorkiem jak sie kladlam spac tak mnie bolala glowa no i prosze! Aneczka to Ty az 3 torby pakujesz to dopiero nie lada zadanie ja jednej jeszcze nie spakowalam.... jutro na 12 30 do mojego gina jade czy mi pomoze przy zalatwianiu szpitala czy calkowicie juz mnie olal mowie wam jak ja zaluje ze chodze do niego ale to tak jest jak ludzie doradzaja ciotki dobre rady- ja mialam swoja lekarke to sie polaszczylam na innego ech! A wogole to mam termin na 1 lipca a jak bylam 10 maja to mi powiedzial ze mam przyjsc za miesiac co moje kolezanki chodza co 2 tyg naparwde jakis dziwny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny ja jestem praktycznie gotowa. przygotowalam sie na wszelkie ewentualnosci tzn ze decyduja sie na cesarke od reki, ze zostawiaja mnie w szpitalu w oczekiwaniu na cesarke no i na ta optymistyczna ze jeszcze na jakis tydzien a moze nawet dwa wracam do domku. Mala dzisiaj jakby cos wyczuwala bo nie chce ode mnie odejsc, normalnie to coreczka tatusiowa a dzisiaj do mnie sie klei. chyba najbardziej mi jej szkoda bo dla niej to tez bedzie nie lada przezycie na tyle czasu zostac bez mamuski. Marylko ja tez ogolnie jestem gibka i rozciagnieta mimo swojej wgi, maz sie smieje bo ja co jakis czas sprawdzam czy zaloze jeszcze noge na kark no i w sumie ostatnio wczoraj probowalam i bzuszek juz stanal na przeszkodzie, ojjj jak ja nie lubie byc taka niepelnosprytna ;) Basiu my taki kocyk z mikrowlokna w kolorze pieknej zolci kupilismy tydzien temu w carrefour za 25zl wiec patrze ceny sa podobne. selgros zupelnie nie znam, czy to zwykly hipermarket czy cos w stylu biedronka czy moze bardziej makro? Sendi - powodzenia jutro z ginkiem. moja kolezanka chodzi panstwowo co 4-5tygodni, ja prywatnie chodze co 2 ale inna znajoma ktora ma ciaze mega bezproblemowo chodzi tez co miesiac. po 32tyg wizyty powinny byc czestsze ale z tego co sie orientuje wg lekarzy tylko te w ciazy z nieprawidlowosciami, jesli nie ma zadnych ALE to wizyta jest tak ok 32 nastepna 36 - 38 i pozniej w terminie porodu. jesli sa jakeis komplikacje to od 32tyg wizyty co tydzien. sa lekarze ktorzy od 36tc kaza przychodzic co tydzien (ale oczywiscie prywatni!!) ale jak nic sie nie dzieje to uwazam ze to zbedne wydawanie kasy. jutro o 4 rano wyjazd. chce sobie tak ok 3 wstac jakas \'debilacje\' nozek i bikini strzelic, zrobic wloski i cos zjesc bo pozniej nie bedzie jak do poludnia praktycznie. jak nie bede mogla spac no a stresik niezle mnie nosi to pewnie jeszcze tutaj zajrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko to ty w środku nocy wstaniesz? tylko uważaj, aby sie zaciąć, jak na zaspanych oczkach będziesz sobie robic mini salon kosmetyczny :) a Selgros to cos takiego jak Makro, tylko wg mnie ceny są przystępniejsze, no i wiecej rzeczy mozna kupic albo na sztuki (zazwyczaj duze opakowania), albo w małych zgrzewkach. Makro jak dla mnie ma za duze te zgrzewki. A jesli chodzi o wszystko poza artykułąmi spożywczymi, to juz mozna kupowac zawsze na sztuki :) zauważyłam ze maja taniutkie chusteczki wilgotne. kazdej firmy kosztują po pare złotych, wiec tam bede sie w nie zaopatrywac :) sendi faktgycznie dobry, zaufany lekarz w ciazy to skarb. ja tez chciałam eksperymentowac ze super specjalistami poleconymi przez znajomych, którzy mają praktyke w szpitalu, ale mężus wybił mi to z głowy, bo powiedział, ze mamy rewelacyjna kobietke i nigdzie takiego kompetentnego, życzliwego i oddanego pracy lekarza nie znajdziemy :) i cos mi sie wydaje, ze miał racje ;) i zgadzam sie z aneczką, abys nie sugerowała sie tym, ze powinnas chodzic czesciej. jak wszystko jest ok, to nie wiem, czy jest taka potrzeba. no a fakt, ze na zmiane lekarza troche późno, choc warto abys ufała swojemu lekarzowi. a mam pytanie, kompletnie zgłupiałam dzisiaj przy proszkach do prania i nie mogłam sobie przypomniec, o jakim piusałyscie :) w koncu kupiłam JELP z dodatkiem zmiękczajacym, aby ciuszki były mieciutkie, a nie trzeba było dodawac płynu. moze byc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu no ja w ogole nie wiem czy zasne takze w razie czego zamiast nad ranem salonik urzadze sobie jeszcze w nocy. na razie core maz poprowadzil do rodzicow i jakos sie tak lyso czuje; kazdy taki wyjazd i przytulenie jej przed odprowadzeniem na noc do rodzicow strasznie przezywam :( Co do lekarza to jesli masz dobra lekarke to nawet nie wiem czmeu chcialas zmieniac, ja mojego ginka bym za zadne skarby na innego nie zamienila tak samo mojej neonatolog i jesli by tyulko nasz szpital mial chirurgie dziecieca to nikt by mnie na centrum nie przekonal bo to sa moi zaufani lekarze ktorym smialo powierzam siebie i moje dzieciatko tez bym w ich rece oddala. jesli idzie o proszki to niestety slyszalam ze na jelp sporo dzieciaczkow ma uczulenie ale to wszystko zalezy od maluszka bo mam kolezanke ktorej dziecko nie moglo platkow mydlanych a idealnie znosilo vizir!!! ja mam persil sensitive do bialego i lovele do kolorow. jak sie sprawdza dowiemy sie wkrotce... cos kurcze patrze ze bede pierwsza testujaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko ,myslałam o zmianie lekarza, bo kazdy mi powtarzał, ze w ciąźży bardzo ważne jest to, aby miec lekarza, który w razie czego bedzie mnie mógł przyjać w szpitalu. faktycznie jak poroniłąm pierwszy raz i poszłam w ciemno do szpitala, to trauma pozostała mi do dzisiaj, głownie ze względu na brak znieczulenia przy zabiegu, za który chciałam zapłącic, a kazdy twierdził, ze wydziwiam. no coż ... choc opieka była całkiem całkiem :) ale ciąża to 9 miesiecy, poród, to pare miesiecy w szpitalu i jednak zdecydowałam sie pozostac przy mojej gin :) jest rewelacyjna i teraz za zadne skarby świata bym jej nie zamieniła na nikogo innego :) a co do proszku, to zobaczymy :) kupiłąm na wszelki wypadek ten który był drozszy, no ale okazuje sie, ze to o niczym nie świadczy :):):) mam nadzieje, ze mój maluszek bedzie odporny, a jakby co, to proszek nie majątek, przepierze sie jeszcze raz w czyms innym :) no i wierze, ze przezywasz rozstanie z córeczka, ale choc teraz chilowo jest was dwoje (plus milczący, ale dajacy o sobie znac Krzyś ;)), to już niedługo bedziecie cieszyc sie soba całą czwórką :) i wierze gorąco ze tak bedzie, ze twój obecny trud zostanie wam wszystkim wynagrodzony z nawiazką 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko zycze pwoowdzenia ale podobno w ciazy niewskazany jestwosk lekarz mi odradzal.... a co do lekarza moj mnie strasznie wkurzyl bo prywatnie przyjmuje i wogole to jak sie go zapytalam co ze szpitalem to pwoiedzial ze on sie juz nie orientuje...a jak zaczelam jezdzic i zalatwiac to sie okazalo ze jak nie mam lekarza prowadzacego ktory nie jest powiazany ze szpiatlem to nie mam pierwszenstwa z przyjeciem moga mnie odeslac i nawet nie ma znaczenia czy sobie polozna oplace czy nie.... jak juz zalatwilam sobie polozna iw szystko ok /na solcu/ to sie okazalo ze nie w kazdy dzien robia znieczulenie a skad ja moge wiedziec kiedy zaczne rodzic???? nawet jeszcze nie ma grafika na lipiec i jade do niego niech powie co ja mam zrobic bo dla mnie to niepowazne zachowanie wiecie w jakim stresie zyje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×