Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

anulka78 przepraszam Cie bardzo🌻 ale tak sie zdenerwowalam ze pomyslalm przez chwile ze moze to ty, a teraz przegladam nasze posty i widze ze juz dawno do nas dolączylas i jestes pod tym samym nickiem ciagle.....Sorki, myslalam ze cos do mnie masz, wiec chcialam to od razu wyjasnic 🌻 🌻 🌻 Nie gniewaj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupi ludzie wchodzą i piszą glupoty a czlowiek sie niepotrzebnie denerwuje :( :( :( serce mi wali jak mlotem, chyba mi zaraz wyskoczy z koszulki :P a najlepsze ze nijak na to nie mozna odpowiedziec, bo taka osoba nie musi juz tu wiecej wejsc :( nawet zednej obrony czlowiek nie ma. Przykro się po prostu robi jak się czyta takie zarzuty pod swoim adresem, zwlaszcza leżąc plackiem od 2 miesiecy, i to nie na prosbe lekarza tylko swoja, bo okazuje sie ze lekarz zapomnial dodac. No ale na forumach wszyscy mysla ze pozjadali rozumy i sa wlasciecielami dobrych rad, ktore moga narzucac innym. I co z tego ze napisala \"ostro\" tylko mi przykrosc zrobila a korzysci zadnej, bo nic zgodne z prawda tam nie jest :( Mam nadzieje ze ci lepiej jak sie na mnie wyzylas, przynajmenije ci cos przyjdzie z mojego zlego samopoczucia. p.s. \"latam po imprezach\" hahahhaahahahhaha no nalatalam sie faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally_23 a czemu sie nie odzywasz u mnie na forumie? czekam tam na odpowiedz i czekam az pomyslalam ze pewnie nie wchodzisz i trzeba cie lapac tutaj :P Nie przejmuj się głupotami!!!! Już ci dawno mówiałm chodz do nas :) Bzdurami się nie przejmuj, obiecałaś! Pomarańczowe nicki zawsze słyneły i beda slynely z głupot i oszczerstw, bo im odwagi brakuje żeby się podpisać prawdziwym nickiem :D :D :D to są zwykłe tchórze :D killer dla nich Chodz do nas i głowa do góry :) Dziubaski dla MEZA ;) społecznie jaki? haha :D oj Ally naprawdę olej toooooooo, jeden wariat się trafił aty pewnie się przejelas, a ja tu widze ze masz pelno normalnych dziewczyn i jeszcze jakas posadzilas, nieładnie. Alusia - wyluzuj się! :D :* czekam na odpowiedz na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam Kimmusia u was :) ale dziewczyny sie podobieraly juz w grupki, wiec sie nie wpycham, wiesz :) zostałam już u nas, zreszta grono nam się powiekszylo już dawno :P odpisalam ci na meila :* no masz rację wiesz :) jak zwykle. Idę na łożeczko, bo moj maż załapał żę chyba coś nie tak ze mna :( i mi kaze zlazic z neta ;) P.S> doczytaj sobie ;) zajrze do was jutro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anullkaa
z lektury dowiedziałam się, że bierzesz leki na podtrzymanie ciąży, bierzesz zastrzyki, co chyba nie jest standardem w ciąży, co? I nie wiem czy kłamiesz w poprzednich postach czy teraz, ale z tego co pisałaś wcześniej raczej nie wynika, zebyś "leżała plackiem 2 miesiące". Wręcz przeciwnie, pisałaś o tym, ze chodzisz na zajęcia, ze jeździsz na zakupy, że zdarza ci się biegać do tramwaju czy autobusu, że jechałaś po wegiel, gdzieś tam z koleżanką byłaś i strasznie cię brzuch rozbolał, potem na imprezę itp, więc nie wiem od kiedy jesteś w ciąży skoro 2 miesiące lażałaś plackiem? Na męża sama się tu niejednokrotnie wkurzałaś, ze np wazniejsze były dla niego części do kompa niż twoje i dziecka zdrowie, albo.. "dziś się wybieram razem z mężem na urodzinki do jego kolegi, niezbyt dobry pomysł biorąc pod uwagę fakt, że powinnam odpoczywać i leżeć, a za kolegą nie przepadam ( a raczej za jego dziewczyną ) ale mam już tak baaardzo dosyć siedzenia w domu sama; a on sobie bez żadnego mrugnięcia poszedłby bezemnie" I się dziewczyno nie obruszaj, tylko zadbaj o siebie i o malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj baby co to za rozruby tutaj? prosze spokojnie ciazowki nie moga sie denerwowac!!! tak to jest jak sie pojawiaja trolle co przeczytaja kilka zdan co pare stron i oceniaja, niestety forum nie jest wolne od takich typow ale trzeba nauczyc sie takie osobniczki ignorowac, szkoda nerwow... Ally jesli idize o badania genetyczne to owszem jest sens je robic jesli pojawila sie choroba genetyczna w rodzinie twojej czy meza. moj gin twierdzi ze tylko w takim przypadku lub gdy kobieta ma ukonczone 35lat jest sens zlecania badan prenatalnych, nie ma sensu natomiast ich robic dla wlasnego widzimisie czy uspokojenia sumienia, poza tym ja zadaalam sobie sama pytanie - co by zmienilo takie badanie??? przeciez to moje dziecko i z niego nigdy bym nie zrezygnowala nawet gdyby bylo chore (tfu tfu tfu). Wierze ze kazda z nas urodzi sliczna zdrowa kruszynke. ja mam juz corke i do tej pory myslalam ze nie widze swiata poza nia ale teraz wiem ze mam tych perelek juz dwoje i przyznam ze mam rownego szmergla na punkcie obydwojga ;) madzik 80 - witaj u nas, mam nadizeje ze zostaniesz na stale :) jesli iidze o mdlosci u mnie zaczely sie w 6tyg (liczac od @) a pod koniec 7tyg nasilily sie no i pozostaje w regularnych objeciach z kibelkiem. Mam jednak kolezanki ktore pzrez cala ciaze zemdlilo moze raz albo i dwa ale i takie co ani razu nie doswiadczyly tego uczucia, takze moze jestes wsrod wybrancow :) Anulka78 - no moja droga pieeeeeknie, ciesze sie ze juz lepiej, a swoja droga idziemy leb w leb jesli idize o tygodnie, ja sie w czwartek dowiem ile ma moj maluszek to sobie porownamy (tyle ze ja w czwartek juz 11 tydzien zaczne) pozdrawiam i uciekam dalej sie lenic :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka1979 - wiesz ja mam takie samo zdanie jak ty na ten temat, to badanie nic nie zmieni, bo tak czy siak donoszę tą ciążę, choćby nie wiem co. Na tą amniopunkcję to się nie zdecyduję raczej, własnie z tego powodu. Jedynie co ta przezierność karkowa....Ja też własnie nie wiedziałam ze takie badanie jest, śledziłam wcześniej forum wrześniówek i one własnie mówiły o tym badaniu, stąd je znam. Mam nadzieję, ze mimo, że był taki przypadek w rodzinie to wszystko będzie dobrze, bo następne 6 dzieci, która się potem urodziło w tej rodzinie była zdrowe :) to tylko profilaktyka. Masz rację co do ignorowania, my wiemy o co chodzi, prawda ;) i tłumaczyć nic nie trzeba. 3 - majcie kciuki jutro kolejny zastrzyk, brzuch juz minął, jeszcze tylko plecki, ale myślę, że po kolejnych dawakch przejdzie 🌻 na wszelki wypadek za śladem divika kupiłam Amolek i dziś mi mężulo nasmaruje kręgosłup i moje korzonki, ciekawe czy pomoże. Jak myslicie, czy to za wcześnie żebyśmy zrobiły sobie tabelkę, w której byśmy sobie wpisywały kiedy mamy termin, skad jestesmy, przewidywaną wage czy poród i takie rzeczy? Nie pamiętam co tam się jeszcze wpisywało..... Myślicie już o jakichś imionach dla dzieciaczków? Ostatnio mąż szperał na allegro i znalazł piękne łóżeczko, no super po prostu i cena była kusząca, aż musieliśmy wyjść stamtąd, bo byśmy je chyba kupili, a uważamy że to jeszcze za wczas ;) Kimmusia - a ja jak już zamknęłam neta to pomyślałam, ze może to ty do nas dołączysz? :) zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo cisza.......pewnie wszystkie już śpiochacie ja oczywisćie jestem nocnym markiem, obejrzałam sobie bez śladu i weszłam skukać co tu jeszcze nastukałyście :P Ally - Aneczka1979 ma zupełną rację, IGNOROWAĆ!!! i nie dać sie podpuścić, bo to cię gorzej kochana wyprowadzi z równowagi i zdrowia ci napsuje niż wycieczka po węgiel wiem podła jestem ale musiałam to wyśmiać :P aha co do tego badania, to dobrze ze sobie przesunelas w koncu, bo wlasnie to u nas dziewczyna zrobiła za wczas, i nic nie wyszło i musiala przyjsc za 2 tyg., wiadomo, to jest znowu kasa, no bo jednak 2 wizyty w tym momencie i szkoda az tak duzo tego usg robic, niby nie ma przeciwskazań do czestych usg, ale lepiej chuchać na zimne. A po co tak cudować jak można raz a porządnie, nie ;) Aneczka - co racja to racja, te badania niby takie dobre, ale jak już jesteśmy zdecydowane i tak donosić nasze ciążę, to ten wynik i tak nic nie zmieni, pozostaje tylko kwestia czy chcesz wiedzieć czy nie...ja chyba nie....za dużo czasu na myslenie o tym bym miała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally idziemy łeb w łeb :) ciekawe czy w końcu urodzimy w tym samym dniu co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally - czytam co tu u was nabazgrałam i czuję się w obowiązku donieść, że absolutnie nie mialam zamiaru wysmiac ciebie, tylko sytuację, ze smiałaś po niego pojechać... o rany wiesz o co chodzi :P musze sprostować zanim jakiś wredny pomarańczowy nick sie przyczepi i jakaś grubsza afera z tego wyjdzie ;) ;) ;) kolorowych snów mamusie, ja też już uciekam w kimonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, dzięki za radę, już zastrzegłam sobie mojego nicka, mam nadzieję, że będzie działać. Aneczka - dziękuje za przywitanie i informacje. Umnie w takim razie dopiero mdłości moga się zacząc, bo jestem w 6 tygodniu - późna lipcówka ;) ALe mam andzieje, że nie będzie mnie męczyło za bardzo, bo pracuję i nie wiem co bym zrobiła, gdyby mi sie niedobrze w pracy robiło :/ No ale zobaczymy, póki co jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam sposob na zaparcia!!! pisze to dopiero dzisiaj bo musialam na sobie przetestowac - od soboty codziennie jem po 2 kiwi no i sukces, codziennie tez zaliczam kibelek :) troche zielonkawo ale co tam, wazne ze troche mi wzdecia odpadaja :P kazdy spoosb jest dobry jesli pomaga hehehe Ally - no to mam nadzieje ze po dzisiejszym zastrzyku bedzie juz wszystko z gorki i tylko dobrze... a jesli idzie o wszelkie badania prenatalne - ja bym nie robila bo bym nie chciala wiedziec, wierze z calego serducha ze dzidziusie nasze sa zdrowe a po co sobie dodatkowy stres przysparzac i tak duzo ich w zyciu madzia ja tez pracowalam do zeszlego tygodnia ale ze ja jestem nauczycielka i ciagle wybiegalam z zajec to nie bylo wcale fajne i sie obecnie na zwolnieniu relaxuje. no i jeszcze te pierunskie zapalenie gardla sie przypaletalo wiec teraz to juz sie w ogole musze wykurowac. co do tabelki to ja z wami chudzinkami az sie boje wpisywac nawet pozniej. normalnie mozna sie kompleksow tutaj nabawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) Jak zwykle się wyspałam, bo spię po 10 godzin :) Widzę, że coraz więcej nas jest! Aneczka - z tym moim USG to jakoś dziwnie jest bo wczoraj zaczęłam 10 tydzień i usg też wykazało 10! Natomiast 16 dni temu jak byłam pod koniec 7 tygodnia to USG wykazało 6 t i 2 dni :) Ale o ile wiem to tak nieraz jest. Najważniejsze że dzidzia rośnie jak na drożdżach. Widziałam na zdjęciu wyraźnie główkę, tułów i 2 rączki. Jest to niesamowite uczucie bo była to miniaturka człowieka :) Wcześniej kruszynka była tak mała, że nie można było nic tam dojrzec specjalnie! Teraz ma 3 cm. Jakoś inaczej teraz to wszystko odbieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka te kiwi w ogóle na mnie nie działa. Nie mam naszczęście zaparc gigantów ale mimo wszystko są :( Jem po 3 kiwi dziennie i nic mi nie pomaga, jem równiez jabłka. Może znajdę inny spposób na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, jestem w 6 tygodniu ciazy:))))) porod mam wyliczony na 30 lipca przez pania doktor, ale z innych zrodel w np. internecie wychodzi czasami 1 sierpien:) wiec zobaczymy... jak sie czujecie? ja wlasciwie bardzo dobrze, piersi mnie bola, czasami cos zaboli w brzuszku no i strasznie zmeczona jestem, np teraz nic do mnie nie dociera a dzien dopiero sie zaczal... czy choc odzywam sie tak pozno przyjmiecie mnie do swego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka co za pytanie? Gratulacje z całego serca! Fajnie, że jest nas więcej :) Piszesz że masz termin na 30 lipca:) o ile dobrze kojarze to Madzik80 też ma taki termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasie sama zdziwilam,ze to a byc lipiec:) ale tymbardziej sie ciesze, bo to wczesniej:) ide posluchac serduszka dziecka dopiero 20 grudnia i mam nadzieje,ze wszystko bedze ok, bylam tydzien temu na pierwszej wizycie i mamy juz pierwsze zdjecie naszej Kruszynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka witaj u nas :) patrze ze my tu tak od samych poczateczkow lipca po same koniuszki ciekawe swoja droga ile z nas pospieszy sie na czerwiec a ile przeczeka do sierpnia :) ja sie ciesze ze to ma byc poczatek wakacji bo pozniej to roznie z upalami moze byc a z brzuchem to srednio fajnie tak smigac ;) wiem wiem len jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Wisienka! Super! To w takim razie masz termin dokładnie taki jak mój! Ja tez na 30 lipca! Fajnie! Witaj i gratyulacje! Swoja drogą to mam nadzieję, że dzidzia może się pośpieszy, tak ze 2 tyg, niż opoźni, bo w upały w brzuszkiem to cięzko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dzieczynki ja już też na nogach, bo wyjdę sobie razem z mężem, ja na zastrzyk, on do pracki, potem to bym się zbierała z póóóóóół dnia :P a tak to za mna bedzie. Nasmarowałam się tym Amolem i ból pleców troche zmalał, przynajmniej u góry pleców, nadal te korzonki troche, ale myślę że dzisiejszego ataku amolkiem juz nie przezyja i sobie wezma wolne i przestana bolec :) Aneczka1979 chyba juz wiem dlatego moje ciocia tak powiedziała 🌻 🌻 🌻 Wisienka - bez takich pytań!!! witamy w gronie przyszłych mamuś :) ja się już nie mogę doczekać tego usg, niech to leci szybciej :P Kimmsuiu - przecież ja zrozumiałam zart :) i się wcale nie gniewam :) dobrze, że i tobie się to wydało śmieszne :) Ale mamy tutaj rozstrzał terminowy :) dviki, ali-cja gdzie się podziewacie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zapoczątkuję tą tabelkę 🌻 🌻 🌻 NICK.......IMIĘ......WIEK....MIEJSCOWOŚĆ......TC......TERMIN....KG.. Ally_23....Natalia...23.......Śląsk...................10......30.06.07...0... dopisujcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......IMIĘ......WIEK....MIEJSCOWOŚĆ......TC......TERMIN....KG.. Ally_23....Natalia...23.......Śląsk...................10......30.06.07...0... AniaM.... Ania.......27.......gdzies w podlaskiem...10....06.07.07... -3kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! nowe przyszłe mamusie też:) Ally, nie przejmuj się:) swoją drogą to ciekawe. ktoś musi nas czytać od początku i dopiero teraz się ujawnił w całej swojej złośliwości. ja też mam zalecenie leżeć plackiem i wcale się nie stosuję do tego tak bardzo. wiesz, jak czuję się lepiej, to normalnie chodzę po domu czy na jakieś małe zakupy , w niedzielę pojechaliśmy do kina. w końcu można dostać fioła w domu. jak zobaczę znów plamkę, czy brzuszek pobolewa, to wiadomo - kładę się. i to jest prawda, co napisałaś, nikt nas tu nie zna tak naprawdę i nie ma prawa nas sądzić. za to po to tu jesteśmy,żeby się wspierać i nawet ponarzekać sobie na męża;) Nie odzywałam się wczoraj, bo wczoraj mój mąż rozłożył się(grypa)... i to tak,że nie mógł wstać, córka też jest chora (zapalenie oskrzeli) , tak,że teraz ja się nimi musiałam opiekować:) kurcze, miałam porządnego stracha, czy się zarażę od nich, czy nie!!!! Jak narazie stosuję sposób Aneczki : kiwi z miodem i dodaję do tego jeszcze pomarańczę.może nie ma tylu witamin, ale bardzo lubię. I kupiłam sobie czosnek w tabletkach _ aliofil. na razie dzielnie się trzymam. oby tak dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......IMIĘ......WIEK....MIEJSCOWOŚĆ......TC......TERMIN....KG.. Ally_23....Natalia...23.......Śląsk...................10......30.06.07...0... AniaM.... Ania.......27.......gdzies w podlaskiem...10....06.07.07... -3kg Ali-cja...Alicja.......36......Kraków..................10.....07.07.07...+3kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to znalazlam w necie http://usg4d.pl/index.htm badania USG ul. Targowa 80/82 lok 29 Warszawa, : Test PPAP-A + badanie genetyczne USG 2D/3D/4D. Zalecane terminy wykonywania badania: 11-13 tydzień ciąży UWAGA! Teraz na DVD komentarz Lekarza w trakcie badania [obraz + dźwięk] 550 zł Test Potrójny + badanie genetyczne USG 2D/3D/4D. Zalecane terminy wykonywania badania: 17-20 tydzień ciąży UWAGA! Teraz na DVD komentarz Lekarza w trakcie badania [obraz + dźwięk] 550 zł Badanie USG ciąży 2D/3D + kolorowy Doppler + 2 markery genetyczne + opis, zdjęcia, przebieg badania na dysku DVD Zalecane terminy wykonywania badania: 12-14 tydzień oraz 18-22 tydzień ciąży. UWAGA! Teraz na DVD komentarz Lekarza w trakcie badania [obraz + dźwięk] 200 z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×