Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Aneczko - na jęczmien podobno pomaga pocieranie czymś złotym,np . obrączką. Tzn, najpierw trzeba potrzec o materiał, tak zeby metal sie troche rozgrzal i potem dotknac do miejsca z jeczmieniem. I tak kilka razy. Mi kiedys pomoglo.... No i zostaje oczywiscie porada w aptece :D wisienka - moj mężus reaguje tak samo na sexik jak i twoj - od pewnego czasu totalna posucha :( BOi sie ze zrobi cos maluchowi i jak sie znim drocze, ze moze jednak co nieco, to mówi że zboczona jestem :D :P I ze przy dziecku on nie moze. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
haha, u mnie to samo. a gdy probuje cosik pomajstrowac przy nim, to slysze: "nawet nie probuj" :) a jak bardziej przycisne sie brzuszkiem do niego, to "dziecku za ciasno, zgnieciesz" ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
hehehe dobrze ze ja nie mam takich problemow :D tyle ze my przez Malego mielismy zakaz przez dlugie miesiace... i efekt jest taki jaki jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik dobra jestes z tym pomyleniem terminow. ja na wszelki wypadek sprawdzilam czy aby jutro wizyta u audiologa z malym czy czegos nie pokrecilam :) obraczka pocieralam juz z samego rana, to jedyny sposob jaki znam. Jolka u nas maly sie rzadko denerwuje, z reguly jak chce cyca a mamy obok nie ma tyle ze wtedy szybko dostaje to co chce bo ze wzgledu na jelitka jemu nawet wyplakac nie mozna sie dac... Wisienko Madzik Balladynka jak czytam o ostroznosciach waszych facetow to doceniam ryzykanctwo mojego, chociaz sadzilam ze z niego asekurant jest hehehe. w ciazy z Gabrysia to jeszcze przyspieszalismy w dzien porodu nad ranem :D przy Krzysiu spokojnie bylo jak sie dowiedzielismy ze udalo mi sie zaciazyc ale to tez krotko no i pozniej pod koniec jak sie zaczely skurcze silniejsze (czyli tak ok 34tc hehehe) zeby do 36tc doczekac. dla mnie taka abstynencja to megasna psucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tempo...nie nadążam czytać na bieżąco. Ech ci nasi panowie:) Namawiałam mojego jeszcze przed porodem żeby przed tygodniami posuchy jeszcze trochę sie sobą nacieszyć ale bez skutku...no i teraz czekam. Madzik, nie martw się, mój mąż nie jest w ciąży a pojechał wczoraj do dentysty na 20.00 i okazało się na miejscu że ma na dziś ! Lepiej, kartkę z terminem i godzina nosił w spodniach ale kto by na nią zaglądał ! Idę po obiadek bo mięso się już podgrzało i korzystając ze snu mojego chłopca poczytam zaległe strony. Gratuluję kolejnym mamusiom ! No i trzymam kciuki za oczekujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmiące mamusie, u mnie na obiad kasza kuskus z warzywami uduszonymi z łyżeczką masła (marchew, pietruszka seler) i kawałek mięsa. Nie wiem czy lubicie ale dla mnie jest ok. Gdyby ktoś jeszcze był przy obiedzie to smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Smacznego Stonko :) Ja to dzis nie mam wcale ochoty jesc... leje sie ze mnie... nic mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonka smacznego!!! mi niestety kaszy nie wolno jesc, tylko makaron i ryz :O chociaz twoje danko brzmi przepysznie... moze z ryzem to powinnam sprawktykowac :D Zatroskana to moze chlodny prysznic? a zjesc cos lekkiego powinnas zeby nie zaslabnac. no i koniecznie duzo pij ale nie bardzo zimnego tgylko delikatnie scholodzonego zeby sie jakas angina nie przypaletala jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie szukam sposobu na dzieciaki z sasiedztwa.w wieku 5-7lat ale zasluguja one wrecz na miano bachorow. 2 razy kladlam sie jak Krzys spal zeby z nim podrzemac i ... 2 razy mnie obudzili dzwonieniem do drzwi!. przychodza z innych 2 blokow do dzieci od nas z klatki z 3pietra (my na 1) i zbiegajac dzwonia do wszysykich drzwi. probowalam juz na nich przypolowac ale nic. maz wczoraj pogonil ich z kladki bo trzaskali drzwiami, potrafia tez w klatce nasikac, trawy nasypac etc. nawet o krzykach nie wspominam bo to w miare normalnie jest tylko ze ja nie wiem gdzie sa ich rodzice bo dzieci lataja samopas od rana do wieczora, ba jesli 21to jeszcze jest wieczor..nie widac zeby rodzice sie nimi interesowali. chyba ze zlych domow nie sa bo zawsze porzadnie odziane a umurusane jak to dzieciaki. chodza do skelpu na lody soczki etc wiec na patologie mi to nie zakrawa. myslicie ze jak taka matke rozpoznam na spacerze z dzieckiem to mozna zwrocic jej uwage? czy od razu lepiej namierzyc rodzicow i do dzielnicowego z prosba o anonimowosc zglosic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Dzieki Aneczko :) Moglabym nie wychodzic spod prysznica :) Wiadomo, ze cos tam skonsumowalam, zeby wlasnie nie zaslabnac, ale to bardziej zdrowy rozsadek niz chec jedzenia... slowem upal :) Ale mam jeszcze arbuzka w lodowce i chyba go zaraz ze smakiem na obiadek zjem :) Meza wyprawilam do pracy wiec arbuz na talerz i do lozeczka :D w nocy mialam troche skurczow, ale oczywiscie juz mi wszystko minelo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balladynka - hehe, ale sie usmialam, to jakbym swego mezusia słyszała. Jak chce sie do niego przytulic i lewdwo dotkne swoim brzuchem jego, toon sie za moment spina cały , juz czuje ze sie stresuje i za chwile jest \"dziecko ściskasz! maluch nie ma miejsca! zgnieciesz ją\" itp, itd. :P I na nic sie zdaje tlumaczenie, ze ja czuje przeciez tez i swemu maluchowi nic bym nie zrobila. :D Takze powoli juz zapomnialam 1) jak to jest nie byc w ciazy (mam wrazenie ze ejstem w ciazy od zawsze) 2) co to seks (choc mi sie przynajmniej sni :P ) 3) co to plaski brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Ja to bym dziecki najpierw postawila pod sciana i powiedziala ze jeszcze raz a dzwonie na policje, a policja juz bedzie wiedziala co zrobic z takimi niewychowanymi dziecmi!!! Zwykle skutkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik hehehe jeszcze zatesknisz za tymi kopniaczkami i wszedobylskimi konczynami ;) o plaskim brzuchu to mi juz tylko marzenia pozostaja bo niestety tyglada to tragicznie ale za to sexik... ojjj kochana smakuje po malym poscie niesamowicie i warto na niego poczekac ;) Zatroskana - madra dziewczynka, a arbuzik to pyyychota, ja polecam jeszcze na taka pogode zsiadle mleko (kup;uje gotowe w kubeczku) z ziemniaczkami z koperkiem, mniam mniam,pozywne i sycace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatroskana - maz wczoraj postraszyl rodzicami ale dzisiaj od rana znowu mega ruch krzyki i dzwonienie do wsyzstkich drzwi. sasiedzi mowia ze maja dosc tylko cholercia nikt nic z tym nie robi!! moze policja poskutkuje. raz sasiad za nimi krzyczal ze jak doriwe to nogi z tylka powyrywa i na pare tyg byl spokoj ale wiadomo straszyc nie bardzo mozna bo jeszcze rodzice policje nasla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonka - a jak sie dusi wsarzywa? Pewnie pytanie głupie ale ja nigdy duszonych nie robilam .... az wstyd sie przyznac. to jakos w wodzie sie robi? cos posredniego miedzy gotowaniem a smazeniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff, wróciłam zagotowana od lekarza, podobnie jak mała i męzu... mała przybrała przez 3 tyg prawie 0,5 kg więc chyba nieźle....aneczko jeśli posiadasz jakies normy \"tycia dzieciaków\", to proszę wrzuc je. dostałysmy wit d3 po 1 kropelce ...niestety nie moge odczytac jak się nazywa i od niedzieli wit C start od 1 kropelki aż do 5. no i szczepienie już umówione....wzięłam tą skojarzoną, żeby dzieciaka nie kłóc wiele razy i przeciwko meningokokom. Z tym, że nad ta druga się jeszcze zastanawiam. A wy szczepicie, czy nie???? Aneczko na dzieciaki powinna poskutkować policja, podobną syt mieli moi teście...nic nie działało, ale gruba rura od razu pomogła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje gratulacje dla figielka :) :). Wracajcie szybko do domku!! Noc superaśna, niunia obudziła sie o 1.00 a potem o 5.00 :). A od 7.30 jak już tradycje każe wspólne spanko do 9.30 ;). Spioch teraz śpi wiec korzystam z wolności. Posprzątane, pranko jak zwykle wstawione no i obiadek poraz pierwszy zrobiłam będąc z niunią w domku :). Chciałam jak najaktywniej wykorzystać moje chwilowe wolne, no i wykorzystałam tyle że siedząc w toalecie ;). Odezwały sie zaparcia niestety. Ocho chyba sie budzi, koniec wolności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
jak dzieciaki nalowo policja nie reaguja to mowie zeby sie zastanowily czy sie im czsem mieszkanie z rodzicami nie znudzilo, bo jak sie nimi juz policja zajmie to moga szybko do domu nie wrocic... taka jestem zolza... Ale Aneczko Ty przeciez ze swojego zawodowego doswiadczenia powinnas wiedziec, ze lepiej takie sprawy z dziecmi zalatwic, bo jak dziecko jest takie to rodzic jeszcze "mniej madry"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatroskana no kochana ten tekst o mieszkaniu jest booooski. jak tylko ich przyfiluje (bo z lapaniem moze byc gorzej z wozkiem przed soba hehehe) to od razu o to zapytam, miejmy nadzieje ze poskutkuje Wisienko to ja podziwiam twoja cierpliwosc. chociaz w sumie jak nie bylo dzieciakow albo Gabrysia byla juz na tyle duza ze w nocy spala a mnie nic nie budzilo to tez bylam liberalna :) Istraa co do wagi - u nas jest torszke inaczej bo wczesniak i do tego po wytrzeiwniu ma przybierac od 10 do 30gram dziennie. neonatolog mowila ze zdrowe dziecko powinno minimum 700gram w miesiac przybrac a gornej normy jesli jest karmione piersia nie ma. Co do szczepionek to mi i neonatolog od nas i z centrum, no i lekarka z przychodni odradzili skojarzone. szczegolnie ponoc trzeba sie MMR wystrzegac bo zdarza sie po niej co raz wiecej komplikacji. zadnych meningokokow i pneumokokow z Gabrysia nie szczepilam i teraz tez szczepila nie bede - wg wszystkich lekarzy zajmuajcych sie Krzysiem takiej potrzeby nie ma a moja neonatolog twierdzi wrecz ze jest to cytuje \"nabijanie kabzy firmom farmaceutycznym\". i jeszcze cos...sepsa byla jest i bedzie, nie ma szczepionek na wszystkie typy tych penumo i menigokokow i nie ma szans zeby na wszystko dzieciaki zabezpieczyc. ale takie jest moje zdanie a jesli ty uwazasz ze powinna Ewunia miec ta szczepionke to ja zrob. dla mnie to strata kasy i niepotrzebne wystawianie dziecka na kontakt z bakteriami. Anulka ja niestety tez mialam przyjemnosci zaparciowe, mi pomaga zjedzenie na czczo banana a pozniej musli z kefirem. dzieki temu nawet po 2 razy potrafie poleciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane u mnie tez skwar niesamowity,słonce własniemierzy mi prosto w okna a rolety wiele nie pomagają :(W całym domu mam porozwieszane mokre pieluchy ale wydaje mi sie ze to nic nie daje :( Ale udało mi sie dzisiaj zarejestrowac do mojego gina na czwartek,ściągaja go z urlopu na 3 dni i może urodze podczas jego obecności w szpitalu ,ale byłabym szczesliwa,a do tamtego gnoja juz nigdy w życiu!? Ja to chyba jakis odmieniec jestem bo wy tu piszecie ze macie ochote na seks a u mnie jest odwrotnie.Mąż mnie atakuje co noc ale niestety ja mam zawsze jakas wymówke.Teraz to sie boje troche współżycia przez to odejście czopu,by czasami zakażenie sie jakieś nie wdostało? Teraz ide troche nogi pomoczyc w basenikuna balkonie zanimmały sie obudzi i bedzie chciał sie pluskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
ale bede siusiac po tym arbuzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy dzisiaj \"płodne\" jesteście, tyle wypowiedzi mam do nadrobienia U mnie skurcze ucichły, od czasu do czasu się jakiś pojawi no i za każdym razem po sikaniu na papierze toaletowym mam trochę tego śluzu z czopu. Ja mojego też molestowałam o sex a jak sie wkońcu zgodził to ja sie scykałam ;) Ja tak planuję o 19.00 kąpac małą, choć szczerze teraz przez te upały to dopiero w okolicach 19 jest fajna temperatura na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu nie jesteś odmieńcem bo ja też nie mam ochoty na igraszki tylko myślałam że sex pomożesprowokować jakąś akcję porodową, no ale za duży cykor ze mnie Ja arbuzy jem tonami, codziennie jem pół arbuza, naprawdę i ciągle mi mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
aaa!!! Jakby ktoras miala problemy z neidoborem pokarmu to chetnie pokarmie, bo caly czas mi sie leje a moj maly Brzdac wcael nei chce wychodzic zeby skorzystac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Wisienko niepotrzebnie sobie nadziei narobiłam, no ale co byś sobie pomyślała jakbyś cały dzień i noc miała skurcze średnio co 10 minut. No nic poczekam jeszcze, pocieszam sie tym że nie jestem sama z tym czekaniem Dzwoniłam przedtem do położnej i mówiła że w szpitalu brakuje miejsc bo w nocy był nawał rodzących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
kobietki, martwic sie ta opuchlizna czy nie, paluszki mam jak serdelki, stopy bardziej, rece mniej, ale opuchniete. wiem, ze to normalne w ciazy, ale kiedy zaczac sie martwic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie ostro zastanawiam się nad tym meningokokami, czy pneumo, bo teraz trzy dawki, a później jedna, jeśli dziecko starsze. mnie neonatolog w szpitalu powiedziała, że poleca ale jeśli dziecko będzie w dużej grupie dzieciaków, np w żłobku. amy takowego raczej nie planujemy. a co do skojarzonej to chyba się skusze,tylko zapytam o nazwę, bo lekarka strasznie nabazgrała. a z wagą to mniej wiecej powinno się zgadzać, bo 0,5 kg w 3 tygodnie, to w miesiąc powinną sie ustukać te 700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istraa a wiesz ze koncerny farmaceutyczne odpalaja lekarzom dzialke za kazda wystawiona recepte na ich szczepionke? ja bym o tym nie wiedziala gdyby nie to ze ciocia pracuje w przychodni gdzie mamy pediatre :( poczytaj na roznych forach na temat szczepionki skojarzonej, w stanach doszlo do tego ze rodzice podpisuja papiery ze nie zaszczepia MMR ze wzgledu na religie a po prostu boja sie powiklan, m.in. po tej szczepionce dzieciaki przestaja praktycznie jesc, sa apatyczne ale takze zapadaja w spiaczki czy choruja na autyzm. dla mnie za duze ryzyko. wole juz te 8 ukłuć wiecej niz mozliwosc powiklan. Justynaa ja mysle ze opuchlizna cie przez pogode dopadla. sprobuj potrzymac nogi wyzej, mozesz tez pomoczyc w chlodnej wodzie z sola albo troszke wszamac natki pietruszki, no i pij, duzo pij to tez pomoze Ania zazdroszcze ci tego pol arbuza. ja moge zjadac maly kawalek dziennie, przy takiej pogodzie arbuz dla mnie lepszy niz najsmaczniejsze lody. a jesli idzie o miejsca w szpitalu - ponoc to przez upaly. wczoraj i nasze polozne mialy rece pelne roboty. kolezanka polozna dzisiaj mowila ze wszystkie 4 lozka plus sala prywatna prawie cala noc zajete byly ale za to ciazowwki rodzily expresowo :p ps. swietny sorbet jablkowy mozna kupic w biedronce, cena cos ponad 3zl a smak rewelka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciła by któraś jakąś fotkę dzidziusiową, tak lubie patrześ na te wasze bobaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×